Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Ala

Jset ciezko ale da sie wytrzymac, nie przejmujcie sie tak tymi wpisami (usunięte przez administratora)Normali ludzie pracuja i czuja sie calkiem dobrze jak ja.

x

tylko 4? ja 30 i tez było żle

lulu

walczmy o zaklady pracy w kraju tych kariarowiczy co nam balachwciskaja przed wyboramy wy pieprzyc niech sami kielbaski wpiepszaja madrale panowie juz dosyc tego zakłamaniea nie naleze do zadnej parti mnie praca kasa zebym do gara mial co wlozyc domagajmy sie zakladow pracy stoczni hut a nie ekologow manna z nieba nie leci obczyzna chleba nam nie da przebudzmy sie

preder

Byłem tam aż 4 dni . Porażka totalna , uraz psychiczny do końca życia. Nie polecam

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

sanio

dzis o 3 w nocy patrzylem w tv i lecial program o zarobkach w erfurcie i w łomzy to pielegniarz w erfurcie zarabia miesiecznie 2860e brutto natomiast zona jego jest pielegniarka i zarabia 2475e miesiecznie co do lomzy i lacy polsjiej sami wiecie chyba nie potrzeba juz komentarza powodzenia

sarawan

to ile tam faktycznie płacą? i ile dni i godzin w tygodniu trzeba przepracować?

@sarawan

tu za duzo nikt nie napisze aby dla siebie szkoda slow i pisania pojedziesz to sie dowiesz jak szybko jedziesz tak szybciej powrociszzzzzzzzzz

sanio

wyjazd za jaka kase murzynow bialych murzynki za suwac za 6e 1kg kielbasy w niemczech 12e ot rewelacja 200t przewalic 200godzin pracy super niech npd tam pokaze sie dobre

gosciu

posrednik daje 6 e na godzine a sam z tego co sie dowiedzialem od zakladu tonnes za pracownika bierze 20e wiec niech sami przezesi za pie rda laja a nie wykozystuja naiwnych ludzi tam musza pokazac sie z npd neofaszysci niech pogonia towarzystwo zobacza jak ci prezesiki dupamy zaczna trzasc ja w 1991 r przechodzilem taka sytuacje murzyni wegrzy turki mieli przechlapane nie jeden pokancerowany byl chcieli za miejsza stawke robic biegiem wypieprzali powodzenia

nienawidzę Polaków mieszkajacych zagranicą - hołot

dajcie spokój nie za taka kasę ??????????? Żadna motywacja!!!!!!!!!!!! A Niemcy są w porządku tylko ta hołota Polonijna jest wychowana na PRL -u i myślą że w Polsce jest jeszcze PRL niech się obudzą!!!! Wszystko jest i jest tansze niż zagranica tylko nie ma Pracy!!!!!

@nienawidzę Polaków mieszkajacych zagranicą - hołot

sami sie przekonaliscie co wart jest polak ja dawno pisalem o tym sa nauczeni w polsce niczego od malego do starego a zagranica pokazuje wartosc narodu polaka nadal mocium panie nadal to tkwi nic dziwnedo ze niemcy po mordzie leja byl oswieci treblinka do tego dorzuce medaliony z nalkowskiej ba zmiesli ta lekture w szkolach a szkoda to nalezy przypominac ludziom wycieczki ze szkol powinny byc organizowane w te miejsca moze by dotarlo do hołoty pozdrawiam

gosciu

juz do berlina do poloni niemieckiej pisalem maja to poruszyc na zebraniu i w bundestagu a po czas pracy w niemczech to 140godzin a posrednik ciagnie ile sie da i do tego dyskryminacja jak za prl sa ustawy sa do tego przepisy sa na terenie niemiec niech sie podstosujs w koncu sa goscmy w niemczech posrednik niech rekawy zakasa(usunięte przez administratora) niech nie robi sie panen nad wszystkimy i przedzial wiekowy nie ma znaczenia ja tego nie popuszcze pozdrawiam

@gosciu

oj neofaszysci w berlinie na krouzberu gonia obcokrajowcow jeszcze w tunnisie niech przegonia cwaniakow polskich posrednikow

gosciu

jeden sensownie cos odpisal nie oglada sie za imprezamy babamy pojechal zeby zarobic utrzymac rodzine to sie podoba a nie jak pies zpuszczony z lancucha i chulaj dusza tak trzymaj pokusa jest wielka pytanie istotne kantyny na zakladzie masz jest co zjesc i zapewne za symboleczne euro to tez by byl duzy plus milego dnia

@gosciu

dzis dzwonilem don ms machura zeleslawice przed godz 15 00 odebrala jakas osaoba dama nr telefonu tj 32 6742574 ze przyjmuja do pracy do 44lat to jest dyskmirynacja pracownikow gdyz biuro niemieckie nie uznaje takiego wieku pracownika ja podaje to do bundestagu ze takie cos jest i w zwiazku z tym niech ta pracownica wyzej wymienioniego telefonu wraz z machurea niech sie tlumacza przed bundestagiem a po 2 pracownik jest do 67 roku zycia jest pelnosprawnym czlowiekiem do pracy tro niech zmienia ustawy ze do 55 la moga pracowac ludzie a nie 44 jak prezes to czyni i w zwiazku z tym prosze i zwracam sie do niemieckiego bundestagu ze nastepuje rasizm ludzi i pan machura wraz ze swoja swita niech usunie sie z rynku niemieckiego pracy dopilnuje tego osobiscie

gosciu

przez jak firme jedziesz posrednika zainteresowany jestem machura odciaga mnie z miesiaca na miesiac

gosciu

no sami widzicie co polak dla polaka robi a co do wynagrodzenia to zatrudnijcie sie na warunkach niemieckich tylko samemu mieszkanie wynajac to co udalo mi sie dowiedziec ti 1000e kaucji i 7e za metr kwadratowy czynszu no w koncu jestesmy w unii i po co posrednikowi dawac kase jak on 20e bierze tylko ze 140godzinsie pracuje niema nadgodzin pozdrawiam

tonnies

Witam jadę na 5 maja tj. wyjeżdżam 4 z ŁODZI i mam wolne miejsca.(usunięte przez administratora).

urszula.paszak@onet.pl
@tonnies

czy aktualny jest Twój wyjazd na 5 i czy masz miejsce wolne, jestem ze Wrześni ? (usunięte przez administratora)

MANIEK

może to i prawda co piszesz o swoich odczuciach ,ale ja wolę tutaj robić niż w kraju siedzieć bez roboty. Mam żonę i dwoje dzieci i od roku daję radę utrzymać rodzinę i jeżdżę do domu co 2 tygodnie. Żeby było taniej żona mi robi jedzenie :mrożonki ,słoiki. I nie zamierzam wracać na kuroniówkę i odciągać dzieci od stoiska ze słodyczami. Kto ma dobrą pracę w Polsce to pewnie że niech siedzi w kraju bo tu tęsknota za domem wielka.

nowy
@MANIEK

Maniek, a zadowolony jesteś, bo tu sami tacy, co piszą, ze źle i tragicznie. Jak często jesteś w Polsce, ile faktycznie się zarabia, jak z tymi mieszkaniami, jak jest naprawdę. Mam zamiar podjąć tam prace, ale chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę.

Maniek
@nowy

Jestem w domu co 2 tygodnie- od piątku 23.00-2340 -i wyjeżdżam z powrotem w niedzielę po obiedzie. Pracuje na rozbiorze- jest ciężko ale do 1500 euro mam ale to razem z rodzinnym na dzieci. Mieszkania nie są rewelacyjne - ale z kolei nie takie złe. Na pokoju jest 3 chłopów , mamy kuchnię , łazienkę no i prawdę mówiąc ciągły bałagan , bo jemy i śpimy .Mam szczęście ,że żaden z kumpli nie chleje i nie zadaje się z babami,bo jak trafisz na takich imprezowiczów , którzy ściągają panienki , to masz przechlapane. Jak masz zamiar przyjechać i pracować - i to ciężko pracować!! - a nie się zabawiać - to próbuj.

ktos

wróciłem z tego całego(usunięte przez administratora)i nie polecam naprawdę nikomu za te pieniądze pracować w Tunisie bo tam polak dla polaka jest tak chamski ze prędzej z Bułgarami i Rumunami się dogadasz i uzyskasz pomocy jak od polaka zal by tak sie działo miedzy swoimi a majstrowie jak się im nie spodobasz wrzucają cie na flumen (wyrywanie sadła) byś sam zrezygnował

Damian

Witam wszystkich:) Ja mam termin na 5 maja Chętnie bym się zabrał z kimś czy coś jak by można było:) woj.podkarpackie to mój numer (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

optymista

odradzam jechac ja wlasnie mysle jak wrocic

daff

Co mam rozumieć przez twój komentarz. Masz na myśli Złodzieje to lokatorzy czy szefostwo

DawidEm

Witam.tez jade busem z okolic Czestochowy.wyjazd w niedziele rano:)

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)