Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

sep

mamy czarno na bialym opracowanie systemu jaki jest w niemczech jak widze to jest to dla ludzi a tu w kraju zalozysz dzialalnoesc gospodarcza to masz szergoplat jeszcze nie zarobisz juz cie gnebia to lukalowe to energia wyzsza to zus emerytalna retowa zdrowotna tak 1100zl miesiecznie a do roboty gdzie sie dostaniesz 700zl do 1200 do reki ot polska zeczywistosc bzdur nie pisze tak jest panie ubezpieczycielu

Krisu

Sprawa jest... jedzie ktoś dzisiaj na niemcy (tunis) z okolic koła?

sep

jest taka sprawa ze opracowal pan z ambasady w berlinie i podal do puplicznej wiedowmosci o kasie aok zeby samemu oplacac bodajze z 2012 r radca m .....i na tej podstawie pisze sam jestem zainteresowany gdyz czekam na prace na poludniu niemiec wstepnie mam ustaslona stawke 10,3euro na godzine plus 25e diety za kazdy przepracowany dzien mieszkanie kwatere pomoga zalatwic o kaucji nic mnie nie mowili natoniast poprzednio raza w diseldorfie mialem prace za mieszkanie rzadl 1000e kaucji 7e za metr kw czynszu taskie oplaty mi referowal zrezygnowalem z tego powodzenia

natasha

Suchajcie te wpisy to prawda...cala prawda ale jak.nie wiezycie to sami.sie przekonacie ..bo inaczej nie da was sie przekonac .tylko strata kasy na ta prace w tunisie

MISZKA
@natasha

wszystko zepsulo ubezieczenie niemieckie. Malo kasy. zgodnie z prawem ale malo pieniedzy. jedynie to ze za mieszkanie nie placisz.

natasha
@MISZKA

suchaj za mieszkanie nie placisz ale posrednicy tyle kasy zawijaja nic za darmo nie ma!!!!! a jezeli chora bedziesz to zwolnia cie i tyle tam praca jest dla zdrowych ludzi tak ci powiedza

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
sep

przekonalas sie sama polak za granica ,,,,,,,,, wart jak pisalem oraz inni to nie sluchalasssssssssssssssssssssssssssssssss

pracownica

odradzam prace w ms meat , wykorzystuja w kazdy sposob , brygadzisci nie szanuja ludzi , zwlaszcza jedna mloda, gnoi za nic a sama byla robolem jak inni . pracujesz ponad 220 h a zarobisz ledwo 1100e porażka !!!!

hue
@pracownica

aok to nie jest prywatna firma ubezpieczeniowa baranie jeden, praca w toonies nie należy do najlżejszych na świecie, ale jak sie tu przyjeżdża bez żadnych informacji o zasadach funkcjonowania w Niemczech to tak to wygląda, że potem się tylko narzeka. Piaty rok mój mąż tu pracuje na rozbiorze,początkowo na schabach teraz od kilku miesięcy na kościach, ma polską umowę ale niemieckie ubezpieczenie, zarabia średnio 1600 eu na miesiąc, dojeżdża do pracy sam, płaci czynsz bo mieszkamy na prywatnym, mamy też inne wydatki związane z utrzymaniem dziecka tutaj i jakoś nie narzekamy.

sep

kris placisz skladke emerytalna w prywatnej firmie ubezpieczeniowej aok 60e gdyz jak skonczysz tam pracowac to wez oswiadczenie z aok emerytalne do zus i masz liczone lata skladkowe do stazu pracy nie wiem czy ty to wiesz tam zapewnie masz skladke rentowa i opiekuncza placona plus w aok emerytalna sam musisz oplacac 60e miesiecznie

ubezpieczyciel
@sep

Sep pomylilo ci sie AOK jest kasa chorych najstarsza stazem w Niemczech prowadzaca dzialnosc z podzialem na ubezpieczenie spoleczne obowiazkowe gdzie polowe placi pracodawca a polowe placi pracownik. z czego od kwoty brutt ubezpieczenie zdrowotne wynosi w roku 2015 15,5% i skladka pielgnacyjna 2,6%.Prywatne ubezpieczenie moze dac tylko AOK ale twoje wynagrodzenie miesieczne musi stanowic 10tys brutto i placisz za wszystkie swiadczenia u lekarza a potem ubiegasz sie o zwrot pieniedzy u ubezpieczyciela. Aok nie wydaje zaswiadczen dotyczacych renty poniewaz te skladki przekazywane sa do zupelnie innego dzialu. Pierwsze rozliczenie do renty dostajesz po 5latach z Agentury w Berlinie. Zadne AOK lokalne nie wydaje tego typu zaswiadczen o ktorych piszesz. AOK nie przyjmie prywatnie pracownika z kwota 60 Euro ubezpieczenia. To nie jest prywatny ubezpieczyciel. Jezeli chcesz zalozyc dodatkowe ubezpieczenie na jakas kwote nazywa SIE TO lEBENSVERSICHERUNG I PROWADZA GENERALNIE TO BANKI. Wtedy mozesz sobie dodatkowo oplacic nawet 20Euro miesiecznie zeby miec dodatek do emerytury w kwocie np 75Euro miesiecznie, ale zjezdzajac rozliczasz sie tutaj. Sep nie ublizajac ale Pan nie zna prawa niemieckiego i przepisow.Ja pracuje w Firmie ubezpieczeniowej w Niemczech od 25lat. Mam ludzi z tej firmy, ktorzy dodatkowo maja ubezpieczone u mnie auta i mieszkania o czym jak pisales we wczesniejszym info o kaucji.. zapomniales ze wynajemca naklada obowiazek ubezpieczenia mieszkania na wypadek np. masz gosci i ktos lamie noge. Kto pokrywa koszty? Co? Moge duzo pisac o ubezpieczeniach. Jezeli pracownik jedzie do pracy w rolnictwie na wlasna reke musi przyjechac z ubezpieczeniem z Polski. Pracodawca zatrudniajac w niemczech zgodnie z prawem nalozonym na niego jest zobowiazany do odprowadzenia podatku i wszelkich swiadczen emerytalnych i chorobowych.Pisz naprawde jak to wyglada a nie piszesz tylko zeby pisac.

@ubezpieczyciel

dochod do 8004e 0 procent podatku dochod 8005mdo 52881 stawka 14nprocent 52882 do 250730e stawka 42procentdochod 250731e 45procent podatku dzialalnosc gospodarcza po przekroczeniu24500e 17do 19procent podatku podatek koscielny5,5 procentdochodujest to podatek solidarnosciowy na wschodnie landy w przeciwienstwie do polskich regulacjiosoba prowadzaca jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza w niemczech nie ma obecnie obowiazkuubezpieczenia rentowo emerytalnego, musi natomiastposiiadac ubezpieczenie zdrowotne i opiekuncze i odpowiednia polise moze takze wykupic w prywatnym zakladzie ubezpieczen najnizsza ok 60e miesiecznie brak ubezpieczenia emerytalnego skutkuje w przypadku powrotu do polski uznanie tego okresu przez zus jako okresu bezskladkowego opracowal jan masalski radca wph ambasadyrp w berlinie dn 7 11 2012 r

kinya

Witam , czy ktoś jedzie na 30.03.2015 ? lublin okolice ?

Magda

Witam. Czy wybiera się ktoś do pracy musze sie wstawic na 23,03,2015 Prosze dac znac na e-maila : magda.wolczynska@interia.eu

sep

wszyscy wracaja czytaj facio posty ty sadzasz kij w mrowisko chcesz zeby ci ryja obili nie widzisz co pisza ludziska

Rys

Jedzie ktoś tam 23.03???

sep

cala przyczyna w tym ze w kraju nie ma pracy sporadycznie ktos gdzies pracuje tylko administracja panstwowa typu gminy urzedy miast to maja posadki i niezla kase najmiejsza to 3000tys zl wojt 9000do 13000 tys a robol za to co musza 1200 i wymogiiiiiii wiec popiera administracja te cale po do ,,,,,, z nimy ja kasy z tego nie mam to nie dla ludzi to przeciwko nam tego systemu juz nikt nie zmieni musial by putin zawitac i do porzadku doprowadzic chalos chalos w rogi walnac jeden drugiego wiec kazdy ucieka na emigracje i dyrektorem nie jest znow trafia na polskiego posrednika i tamten kase robi na polskach jeszcze raz tyle zarabia co robol 800e do reki i 200t proste proste

zaje

Pracowałem 4 miesiące za 800 euro mało godzin kierownicy prostaki,nie polecam,no ale warto spróbować Szkoła Życia. Cykliczny nabór świadczy o tym , że się nie liczysz. Masz zapisy...:-)Nie Ty to następny.

sep

z tego co wiem musisz 1000e kaucji dac i 7 do 8 e za metr kwadratowy czynsz kaucja to zabezpieczenie mieszkania przed zniszczeniem jaK NIE ZNISZCZYSZ TO ODCHODZAC Z MIEJSCA ZAMIESZKANIEA CI ODDADZA Z POWROTEM TAKIE SA ZASADY TAM

Luki

Hej Czy jest możliwość wynajęcia pokoju w Rheda na własną rękę a nie przez agencję??? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś namiary mój e-mail lukii1@onet.pl

sep

ale dzieciak jestes podpisujesz sie sep moim nikiem tylko obgolic i do przedszkola cie wyslac ile masz wiosenek moze 18nascie

Ona22

Zastanawiam sie czy jechac tam do pracy! moze ktos cos powiedziec jak tam jest?

pepo

mowia po polsku to na poczatek bardzo wazne pomoga zalatwic wiele spraw

kazik

jak to mozliwe cos mi tu nie pasuje na chlopski rozum 200razy 8euro to jest 1600euro brutto na klasie podatkowej 1 i niemieckim ubezpieczeniu netto jest 1008Euro czy za cos jeszcze odciagaja? bo tak to chyba jest normalne?

@kazik

zle liczysz polski posrednik cie zatrudnia placi ile chce z 8,5 e to najnizsza niemiecka rzadowa kasa mylis zsie z pojeciamy a zwlaszcza co w tv powiedzieli posrednik cie zatrudnia i wypłate płaci posrednik nie mowie tego wyrazu polskiego rozumiesz czy nie kumasz maja 900e x 4,2zl nA POLSKIE TO 3700ZLOCISZKOW TO W KREWETKACH ILOWO OSADAM MASZ 700ZL NA MIESIAC TYLW KOBITKI TAM ZARABIAJA I TO W AKORDZIE POLECAMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM pewne jak w banku a 900e to miloner i niechca pracowac za taka walute

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)