Opinie o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

pracownik chali

Wcześniejszego wpisu zarząd naszej firmy nie zrozumie bo teraz zostanie juz sama proszowicka elita bez wyksztalcenia gwóźdź do trumny i szef zlod**j odchodzi majster c ciecia kolejny pracownik który wszystkiego nauczył od zera w tej firmie tylko niestety nie pasuje do tego syfu to kolejny gość w młodym wieku który nabral doświadczenia wiedzy i ucieka

śpieszmy się nękać ludzi, tak.

RICHARD BRANSON Fragment książki "Like a Virgin" Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i ZATRZYMANIE przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. (...) Ci z pierwszej linii mogą zadecydować o sukcesie albo porażce biznesu .

mechanik

Takiego goscia jak majster z centralnego to firma myslaca przyszlosci zatrudnia z pocalowaniem reki co sie ludzie dziwicie

byly pracownik

Doszly mnie sluchy ze zwalnia sie jedyny normalny majster z tej pseudo firmy teraz juz nie bedzie normalnej brygady gdzie b mozna sie zatrudnic powodzenia woj**k

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O..
spawacz

Dobra decyzja kciuku brawo

Xxx

Od wczoraj nowy rodzaj wypowiedzen w naszej firmie nazywa sie na UBOTA najwygodniejszy i naj szybszy. Istniejacy tryb wypowiedzen. Przy tym rodzaju wypowiedzen przysluguje pracownikowi odprowadzenie pod sama brame.

xxx

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Daniel

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. Na to składa się wiele elementów, na forum nikt nie powie.

jetli
@Daniel

wiele elementów, na przykład wazelina i gadanina...

Porobiony spawator
@jetli

No oczywiście na pierwszym miejscu jest (usunięte przez administratora) to jest podstawa do podwyżki

porobiony parnik

jakie znizki, on jeszcze podniesie cenę żeby na swoich zarobic

kandydat

hej, czy ktoś może podzielić się informacją jak wyglądają zarobki na stanowisku PH w tej firmie? Jaka premia i z czego jest rozliczana?? Czy można liczyć na jakiś rozwój? Jest jakaś ścieżka kariery? Jaki region do obsługi ?

podprysznicowy ślizgacz

Zarząd firmy nie próżnuje i po kilku wspaniałych imprezach ( m.in. parnik party, maraton złomiarza, sprint na dystansie hala-szatnia) czas na kolejną - już podczas zbliżającej się wigilii firmowej ma się odbyć gala KSW :DDD

Kolega Galusa
@podprysznicowy ślizgacz

A będzie walka pomiędzy kierownikiem a byłym kierownikiem? W tym roku pewnie nawet kierownictwo będzie przeciwko wigili;)

zrzenda
@podprysznicowy ślizgacz

Na imprezę proponuję wybory najwiekszego dupowłaza i najlepszego ściemniacza...

Obserwerator
@zrzenda

Teraz w firmie zostali już tylko tacy, więc zadanie ułatwione. Najlepiej dupowłazów szukać bliżej piątku, gdy biegają za majstrami w spawie soboty. Ściemniaczy natomiast najłatwiej spotkać w poniedziałek, gdy sobotni pracownicy wzięli wolne, a pozostali, obrażeni na cały świat za nieobecność sobotnią, chowają się po kątach. Tak więc wybory proponuję zacząć już dziś.

Potężny dożeracz
@zrzenda

Największe (usunięte przez administratora)i ściemniacze to majstrowie,nic nie wiedzą co chwile tylko mają zebrania, a jak sięgo zapytasz jak coś trzeba zrobić to cisza, nie wiem za co im płacą, pasuje jeszcze ze 2 majstrów zartudnić coby większe zamieszanie było

okrutny masturbator
@Potężny dożeracz

krąży info po ośce że dziś firma "organizuje" słynny oktoberfest na kazimierzu, ciekawe czy zaprosili wszystkich pracowników czy to raczej balanga dla dupowłazów.....

głodny bracz
@okrutny masturbator

dobra przyznajcie się - kto wyjadł wszystkie zapiekanki na kazimierzu.... i trzeba na głodnego do domu brać :(

NiedoŁÓczony pracownik

Czy może mi wytłumaczyć jakaś mądra osoba, najlepiej z biura, co oznacza zakładka na naszej stronie internetowej O NAS/"DYWIZJA I MISJA"?? Będą w Stalco powołania do wojska, czy jak?

drapiwór
@NiedoŁÓczony pracownik

W pewnym sensie tak :), Stalco organizuje wyjazdy do krajów Afryki - Ugandy, Kongo, Etiopii celem pozyskania nowych pracowników bo nikt normalny nie przyjdzie tu robić

Spawacz z doświadczeniem

Coraz ciekawiej robi się we firmie. Żeby przyjść w sobotę do pracy trzeba sobie zasłużyć... Czyli zostawać w tygodniu bo inaczej nie wolno. Co jeśli ktoś nie może a w sobotę by chciał pracować żeby trochę zarobic? Ja spawam już tyle lat w tej firmie a po tych śmiesznych podwyżkach zrównaliście moja stawkę że swieżakami z miesięcznym stażem. Jak ludzie mają nie odchodzić? Nic się nie zmieniło na lepsze dalej zostały uklady po staremu tego lubię tego nie to dostanie więcej lub mniej. Czy biuro naprawdę tego nie widzi? Ludzie jeszcze parę miesięcy i nie będzie miał kto na was robić jak dalej będziecie patrzyć tylko na siebie i udawać że przecież jest dobrze.

Lidia

@atokłamliwypranik, wydawało mi się, że skoro są to informacje publiczne to muszą mieć jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości. Może zatem warto się na nie powołać na jakiejś rozmowie? Odnośnie osoby, która go udzielała, to raczej po roku pracy wie jak wyglądają procesy wewnętrzne w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

To źle Ci się wydawało.

lol

Majster hali,majster cc,majster mechaników,majster załadunku .Kto w dobrze zarządzającej firmie pozwolił by na utrzymywanie tylu bezproduktywnych ludzi??????????????A nam mówią,że pracując w sobotę wyłudzamy kasę.Kto na kogo pracuje?Gdzie szukać oszczędności???to oczywiste ,że w umysłowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oni ,jeszcze nie wiedzą , że w cała załoga z hali szuka nowej pracy.Ale się zdziwią kiedy na produkcji zostaną tylko mistrzowie i brygadziści .A nowy kierownik zapisze się w kartach historii jako ten który położył firmę.Pozdrowienia dla zarządu!!!!!!!!!!!Firma idzie na dno....!!!!!

Lidia

Czy firma w tym roku organizuje Oktoberfest? U kogo w tym roku odbierać bezpłatne wejściówki? To święto staje się już tradycją.

Spocony wór
@Lidia

Nie organizuje a co najwyżej jest uczestnikiem, a to różnica i zarazem kolejne kłamstwo, ale za to prawdą jest że na tegorocznej imprezie ma się pojawić piwo z ziemniaków, które dostarcza jeden z pracowników - monopolista na śląskim i małopolskim rynku

Nie zdarny knur
@Lidia

Dokładnie firma nie organizuje tylko bierze udział. Ale niestety jak ktoś jest z natury opasłym knurem nie widzi takich subtelnych różnic .

Lidia

@oburzony zakłamaniem, odnośnie jeszcze tych awansów, to widziałam teraz wywiad udzielony przez firmę goworkowi i można w nim, m.in. przeczytać, że jest taka możliwość. Wiadomo, że w tego typu tekstach zawsze podaje jak najlepsze informacje, ale tutaj skoro zostało to powiedziane, to może jednak warto się starać i samemu też upominać się o możliwości rozwoju?

A to kłamliwy parnik
@Lidia

Wywiad... . Ten Pan który udzielił wywiadu twierdzi że związany ze stalco jest od prawie 4 lat. Wywiad ukazał się rok temu. W obecnej chwili o wy Pan pracuje w stalco od około dwóch lat. W pierwszych słowach tego wywiadu są zawarte fałszywe informacje. Więc wiarygodność tego co tam jest napisane jest wysoce wątpliwa.

Słaby bracz :(

Stara się dowiedziała ze w Stalco są wywiadówki. Nie dobrze, mam parę ocen niedostatecznych majster mi wlepił. Jak matka weźmie kartę ocen to kabel od prodidźa nie spocznie przez tydzień. Żebym tylko nie musiał brać warunku....

Lidia

@oburzony zakłamaniem to raczej oczywiste, że tych stanowisk, na które można awansować zazwyczaj jest dużo mniej, niż osób chętnych. Ale czy to oznacza, że awans nie jest możliwy?

Zostaw merytoryczną opinię o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. - Kraków

• Jak się pracuje w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.