STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.

Kraków

Opinie o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.

mechanik 2017-06-08 15:45
w biedronce się lepiej zarabia
ono 2017-06-08 16:13
przeczytaj post Obserwatora i potem swój, i kto tu nie wie co pisze? Średnia krajowa to nie to samo co płaca minimalna. Ty piszesz o średniej a masz na myśli minimalną. Post Obserwatora jest ironią, gdyż padło ostatnio stwierdzenie z ust ważnej osoby, że pracownicy w firmie zarabiają powyżej średniej krajowej, co jest oczywistą bzdurą. Średnia krajowa obecnie to 4635zł brutto a płaca minimalna 2000zł. brutto
mk 2017-06-08 19:52
w stalco sa miesiąćę co niezarabia się nawet 2000 ponoć padło też stwierdzenie z ust b ważnej osoby ze o jakichkolwiek podwyżkach proszę zapomnieć
Kadra kierownicza 2017-06-12 12:46
Dobry pomysł jest z tym Strajkiem, szef jak przyjedzie to napewno bedzie zadowolony;))
stefan 2017-06-13 12:30
ulubieniec mateuszek dostał podwyżkę pod warunkiem aby nie dotykał się projektów bo majster od jaj ma za duże straty na blachach.
pracownik 2017-06-15 12:57
Ja proponuje strajk włoski!!!
Zatarty delmiaż 2017-06-17 20:26
To chyba byście musieli się położyć bo robota i tak nie idzie chodź tak pilnuje zomo z KPR : O
my 2017-06-18 19:03
zomo z kpr nie ruszy nawet się z budy bo ma wszystko gdzieś, warzne że ponad 3tys na rękę. Zarówno jeden jak i drugi, od dłuższego czasu nic konkretnego nie robią!!
wy 2017-06-26 19:56
dalej dalej, jeszcze jednego, a najlepiej jedną... (albo raczej nie, bo tu podobno pracują ludzie bez perspektyw, więc nigdzie indziej sobie pracy nie znajdą). A tak na serio to kim trzeba być, żeby zwalniać kadrę biurową związaną z produkcją by ciąć koszty i nie zapobiegać zwalnianiu się pracowników na produkcji (z powodu kiepskiej płacy)?
Ale co tam osoba kierująca firmą może o tym wiedzieć, przecież najważniejsze są panie malujące paznokcie i dokarmiające "dzikie" zwierzęta oraz niezastąpiony pan S.
pracownik 2017-06-27 17:44
Co myśleć o człowieku ,który zamiast zająć się swoją pracą, przez sporą część dnia prowadzi obserwacje
z góry.Jemu się wydaję że jak stoi i patrzy to my więcej zrobimy.Panie S. przykład idzie z góry,jak pan ma czas stać i patrzeć na nas jak pracujemy,to my też znajdziemy czas żeby stać i patrzeć na robotę.
smutny 2017-06-27 21:37
panie szybko znalazły kozła ofiarnego do zwolnienia bo inaczej to jedna z nich by poleciała, teraz mogą dalej nic nie robić przy stawce 24 zł na godzine do łapy, gdzie bedzie tak dobrze...
Sąsiad czarciego ryja 2017-07-13 10:05
Galus płacze bo ulubieniec już za bramą :( Typ od jaj straci plecy w Złomexie bo mniej hardoxu będzie przywoził :DDDD
asa 2017-07-15 08:36
Przykre to, że najlepsi fachowcy uciekają z naszej firmy... Człowiek wypruwa sobie flaki, żeby ta firma jakoś działała, wstaje rano i myśli, że znowu zobaczy inteligentne twarze kolegów, a tu taki cios w plecy ;):)
ooooooooooooo 2017-07-15 20:08
fachowcy to dopiero pójdą.......wszystko w swoim czasie
mega inteligentna twarz 2017-07-18 16:05
czy to jawa czy sen? galus poszedł hen ;)
Na wygódce 2017-07-19 12:28
Tera mamy gwoździa do trumny.
Ponury mefedroniarz 2017-07-23 16:04
Który to jest typ od jaj bo dostaliśmy gryps od galiusa że jesteś frajer z wolności i po sprzedawales chłopaków z cięcia..... no to się pilnuj ......:D
Lidia 2017-07-25 16:40
@asa a co w praktyce powoduje twoim zdaniem zaistniałą sytuacje? Możesz opowiedzieć coś więcej na ten temat? Bardziej szczegółowy opis zjawiska na pewno pomoże wielu forumowiczom szukających pracy podjąć decyzje zawodowe.
Miszcz pijaru 2017-08-06 19:47
ahahaha co za dureń to zrobił. "W tym roku już w styczniu wspólnie kolędowaliśmy z zespołem Golec Orkiestra na koncercie zorganizowanym w krakowskiej Arenie." a zdjęcie golca z ergo areny w gdańsku hahahaha
Oddany 2017-08-10 18:28
Temu nowemu kierownikowi daje 2 miesiące i sam zrezygnuje.Galus górą!!!!!!!
oni 2017-08-11 16:38
a ty od jajek chcesz wskoczyć zamiast niego?
zwalniaicie się by pozostali mieli lepi 2017-08-11 16:42
ten od złomu się zwolnił, a jego następnik otrzymał 800zł więcej...
Nibynikt 2017-08-11 23:48
Mysle ze ten od zlomu bedzie mial lepiej u uczciwego pracodawcy. Dobrze zrobil. Za te marne dukaty co zarabial to i Judasz by Jezusa nie sprzedał. Chlopak zrobil to co powinni zrobic jego inteligentne twarze z dzialu juz dawno temu.
Obserwator 2017-08-12 00:13
Ten od jaj podobno ma sobie nita w czoło wladowac, zeby nowy kierownik go polubił.
it i ot 2017-08-12 16:15
a gdzie hłopakom z działu będzie lepiej? brak odpowiedzialności, pobory wysokie a pani noname kupuje wszystko co jej powiedzą...
M 2017-08-12 19:50
Ale.... że o co chodzi? Coś się bierze? Każdy ma swoją odpowiedzialność...pytanie tylko czy błędy wychodzą na jaw, czy też "koledzy" donoszą do "władzy"...
Trzeba rozróżnić rywalizację od współpracy.
el patolito 2017-08-13 04:55
a kto to tak bierze do władzy ?? naughty naughty bracz :D
Nitowany parnik 2017-08-13 17:10
Co się dzieje z tą firmą. Dawniej była tak zgrana ekipa że można było z nią konie kraść. A teraz każda decyzja jest chybiona niczym gwóźdź do trumny. Szkoda.
Biały bocian 2017-08-13 17:35
Ale te rzeczy kupione przez noname już dawno pojechały na wieś i zarabiają w rejonie KBC.
Inny 2017-08-13 20:14
Życie, życie jest nowelą
Raz przyjazną a raz wrogą
Czasem chcesz się pożalić,
ale nie masz do kogo.....
Każda rodzina jest jak drzewo
Łamie się chwieje, czas je zmienia
Jak w "Porach roku" Vivaldiego
Szczypta zachwytu, łyk cierpienia...
Fin 2017-08-14 11:09
Dostaniesz tak daleko doczytales? Lepiej.Lechu weź sie za robote
Gracz bracza 2017-08-14 11:12
Dalmierz i oscyloskop służą do monitorowania drona w swinskiej krainie pełnej czartow
Stopa 2017-08-14 16:27
Generalnych ty nienawidzisz tych zjebow romanskich i wypisujesz paszkwile chodzi plota ze mlody wypalator ruch al twoja grecien
Poprawiator-narzekator 2017-08-15 16:49
Damian, naucz się pisać albo przełącz sobie w telefonie T9 na Polski.
el patolito 2017-08-15 19:15
Nie da rady przełączyć bo ma uszkodzony telefon, wpadł mu do parnika z ziemniorami :D
HulajduszA 2017-08-16 10:18
A ja lubie placki ziemniaczane
furmi 2017-08-16 11:04
aż byłem ciekawy bo doszły mnie słuchy ,że jeden pan sobie mną tutaj gębę wyciera tak więc panie poprawiator po pierwsze w smartfonach nie ma słownika T9 a po drugie jeśli mam coś do kogo mówię wprost w przeciwieństwie do Ciebie.
Ty jesteś znany ,że jak baba obgadujesz za plecami Panie W
Lidia 2017-08-24 10:36
Dyskusja na forum oddaliła się od głównego wątku @furmi, @hulajdusza. Nadal wiele osób wchodzi tutaj po informacje dotyczące warunków pracy oferowanych przez STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.. Moglibyście się do tego ustosunkować? W ostatnim wywiadzie udzielanym goworkowi, była mowa o przyjmowaniu ludzi bez doświadczenia, czy nadal tak jest i czy w związku z tym kandydaci mogą liczyć na wyszkolenie?
Doświadczony pracownik 2017-08-25 06:50
Zaiste moja droga Lidio, pracownicy mogą liczyć na wszelakie kursy i szkolenia. Często są to wyjazdy integracyjne powiązane ze szkoleniami, każdy pracownik może skorzystać z tej możliwości. Tak jak było powiedziane w poprzednich wywiadach, podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiane są wszystkie możliwości szkoleń, podobnie w czasie trwania kariery zawodowej szef bardzo chętnie przyjmie każdego pracownika, porozmawia z nim. Szefowi nie jest też obojętna sytuacja materialna każdego pracownika, wspiera on rodziny, można liczyć na pomoc materialną, dodatki rodzinne, dofinansowania wycieczek i wakacji dla dzieci.
W ostatnim czasie sam skorzystałem z wielu możliwości które daje mi firma.
Każdy pracownik ma możliwość rozwoju, co przekłada się na kolejne awanse oraz podwyżki.
Zdecydowanie polecam znaleźć takiego pracodawcę!
ten z którym nie porozmawiał 2017-08-26 12:30
"Szefowi nie jest też obojętna sytuacja materialna każdego pracownika, wspiera on rodziny, można liczyć na pomoc materialną, dodatki rodzinne, dofinansowania wycieczek i wakacji dla dzieci. " No normalnie Franko Teresa z Kalkuty : O
oburzony zakłamaniem 2017-08-26 12:41
Piszesz takie bzdury ze się czytać nie chce. Stanowiska w firmie są takie że tak na prawdę nawet gdybyście chcieli kogoś awansować to nie ma na takiej możliwości. Jeżeli ktoś jest przyjęty jako zwykły pracownik na produkcji nie ważne w jakim dziale awansować może tylko na brygadzistę ewentualnie wyżej na "majstra". Biorąc pod uwagę że fizycznych pracowników jest ok 100 brygad wśród tych pracowników jest może z 10 a majstrów jeśli się nie mylę może 4 "majstrów" którzy obstawiają stanowiska od lat to kogo i na jakie stanowisko możecie awansować ? no proszę....
Lidia 2017-09-03 10:37
@oburzony zakłamaniem to raczej oczywiste, że tych stanowisk, na które można awansować zazwyczaj jest dużo mniej, niż osób chętnych. Ale czy to oznacza, że awans nie jest możliwy?
Słaby bracz :( 2017-09-17 12:03
Stara się dowiedziała ze w Stalco są wywiadówki. Nie dobrze, mam parę ocen niedostatecznych majster mi wlepił. Jak matka weźmie kartę ocen to kabel od prodidźa nie spocznie przez tydzień. Żebym tylko nie musiał brać warunku....
Lidia 2017-09-17 15:04
@oburzony zakłamaniem, odnośnie jeszcze tych awansów, to widziałam teraz wywiad udzielony przez firmę goworkowi i można w nim, m.in. przeczytać, że jest taka możliwość. Wiadomo, że w tego typu tekstach zawsze podaje jak najlepsze informacje, ale tutaj skoro zostało to powiedziane, to może jednak warto się starać i samemu też upominać się o możliwości rozwoju?
A to kłamliwy parnik 2017-09-17 15:30
Wywiad... . Ten Pan który udzielił wywiadu twierdzi że związany ze stalco jest od prawie 4 lat. Wywiad ukazał się rok temu. W obecnej chwili o wy Pan pracuje w stalco od około dwóch lat. W pierwszych słowach tego wywiadu są zawarte fałszywe informacje. Więc wiarygodność tego co tam jest napisane jest wysoce wątpliwa.
Lidia 2017-09-18 15:02
Czy firma w tym roku organizuje Oktoberfest?
U kogo w tym roku odbierać bezpłatne wejściówki?
To święto staje się już tradycją.
Pracownik 2017-09-23 21:51
Oni ,jeszcze nie wiedzą , że w cała załoga z hali szuka nowej pracy.Ale się zdziwią kiedy na produkcji zostaną tylko mistrzowie i brygadziści .A nowy kierownik zapisze się w kartach historii jako ten który położył firmę.Pozdrowienia dla zarządu!!!!!!!!!!!Firma idzie na dno....!!!!!
lol 2017-09-23 22:13
Majster hali,majster cc,majster mechaników,majster załadunku .Kto w dobrze zarządzającej firmie pozwolił by na utrzymywanie tylu bezproduktywnych ludzi??????????????A nam mówią,że pracując w sobotę wyłudzamy kasę.Kto na kogo pracuje?Gdzie szukać oszczędności???to oczywiste ,że w umysłowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spocony wór 2017-09-24 14:40
Nie organizuje a co najwyżej jest uczestnikiem, a to różnica i zarazem kolejne kłamstwo, ale za to prawdą jest że na tegorocznej imprezie ma się pojawić piwo z ziemniaków, które dostarcza jeden z pracowników - monopolista na śląskim i małopolskim rynku
Nie zdarny knur 2017-09-24 16:52
Dokładnie firma nie organizuje tylko bierze udział. Ale niestety jak ktoś jest z natury opasłym knurem nie widzi takich subtelnych różnic .
Zostaw swoją opinię o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.