Opinie o Kbu Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kbu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kbu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kbu Sp. z o.o. w Kraków

~Mic

Płaca jak na obecne czasy niska, podwyżek brak a wymagania większe. Poza płacą, o benefitach czy innych dodatkach zapomnij. Ciężko o najprostsze rzeczy. Podeście do pracownika przez Krk to jakaś porażka. Ogólnie nie polecam. Jest masa alternatyw, i to wiele lepiej płatnych.

Ogłoszenie na Serwisant do Kbu Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Bres Nowy wpis

Perspektywy rozwoju - chyba w snach... Wypłata kiepska. Część wypłaty tak a część inaczej. Brak poszanowania pracownika, jego doświadczenia czy umiejętności. Jakaś parodia. Szczerzę radzę omijać szerokim łukiem.

Czy Kbu Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

~Mic Nowy wpis

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kierowca wroclaw

Pani Maryna Lukas bo tak się przedstawiła dzisiaj była bardzo nieuprzejma czy ona ma jakieś szkolenie czy tylko improwizorka ?!?!

Edziapedzia

W ramach oszczędności zamknąć biuro we Wrocławiu zamiast płacić kary i rozwiązywać umowę ze zdium. Pani DA i Pani ML potwierdzą.

Zuzanna

cześć co z aktualnymi stawkami? kiedyś ktoś wymienił ją w minusach tak samo jak 10 h pracy ale sporo plusów też padło. dałby ktoś znać jak teraz z warunkami tu jest? w ostatnim czasie ktoś nie polecał, a wiadomo dlaczego?

Jerry

Polecam

MARYNALUKASH
@Jerry

Bardzo nie polecam

Nie jest tak źle plusy: -praca od ręki -umowa o pracę albo na zlecenie -pewna wypłata -idą na rękę jak trzeba coś załatwić w trakcie pracy -koordynatorzy są w porządku do rzeczy kolesie -nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji oprócz pisania i czytania\ -nie masz żadnego poganiacza nad sobą minusy: -niska stawka godzinowa -10 godzinny dzień pracy -warunki pogodowe (w zimie bywa ciężko) konkludując dobra praca dla kogoś kto potrzebuje roboty a vista a nie chce dać sobą pomiatać na Orlenie w Bidronce czy SSLidlu

I co pracujesz dalej?

@Gość

Jestem ciekaw, jak wygląda aktualnie zatrudnienie w firmie Kbu, wiec może znajdzie się w wątku tym osoba, która zechce napisać, czy warto ubiegać się o zatrudnienie w tym właśnie miejscu? Pytam bo niestety nastała cisza, która jest dla mnie mało zrozumiała. Dzięki Wam uda mi się ustalić, jak tam się zarabia? Z góry bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Hanna
@Gość

Też bym się chętnie dowiedziała, więc czy ktoś coś może aktualnego dopowiedzieć? Czy praca jako serwisant jest tutaj opłacalna, warta nerwów i czasu, czy nadal oferują według Was niską stawkę godzinową? Podajcie jakieś nowe opinie o tej firmie, jeśli ktoś tutaj teraz pracuje, ponieważ prowadzą rekrutację.

Animowy
@Antoni

Nie zatrudnia

MARYNALUKASH

Powstało!? Jakie plus!? Na Ukrainie są lepsze warunki ! Edyta to (usunięte przez administratora) a nie dyrektorka

Maryns

(usunięte przez administratora) a nie praca - na Ukrainie jest lepiek

Arek

Do pree zero się przyjmij jak masz hukową sytuacje tam szukają po podstawówce ????

????????????

Sam sobie zasłużył na taką opinię, nikt nic nie robi i nikt się nie nadaje żałosny "człowiek" takich nam potrzeba wzorowy pracownik???????????? elo

Jaki jest styl zarządzania w Kbu Sp. z o.o.?

Thomas

Styl zarządzania po tygrysie. Jest dobrze bo gorzej być już nie może

Irena

Hej, jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia w czasach epidemii w firmie Kbu Sp. z o.o.? Może orientuje się ktoś, czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jakie są oferowane benefity? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom maseczki jednorazowe i płyn do dezynfekcji rąk, czy jest to we własnym zakresie?

Czy dyżury międzyświąteczne w Kbu Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Tomasz

Tak w święta i między świętami pracowali najmłodsi stażem i bez doświadczenia

@Tomasz

Skoro wspominasz w swoim komentarzu o osobach bez doświadczenia, to ciekawi mnie, czy przed rozpoczęciem zatrudnienia przechodzą szkolenia wdrażające do objęcia nowego stanowiska? To ważna informacja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Iwo

Może macie wiedzę czy firma aktualnie rekrutuje? Jakie ma wymagania od kandydatów?

Jaki jest wkład kierownictwa Kbu Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nicola

Najlepiej wszystkich sklucic żeby każdy na każdego z byka patrzył jedyny ich wkład zastraszyc i do roboty

Zofia
@Nicola

Dobra atmosfera jest ważnym aspektem mającym wpływ na komfort pracowników. Dlaczego w takim razie kierownictwo chce Was skłócić? Jak wyglądają relacje między pracownikami w firmie Kbu Sp. z o.o.?

Nicola
@Zofia

Są rozpowiadane przez kierownika plotki na innych że nic nie robią zwalanie winy że to ktoś powiedział a nic miejsca nie miało potem kierownik w żywe oczy mówi że chciał sprawdzić reakcje ludzi na zaistniałą sytuację ale mnie już to nie dotyczy już nie jestem pracownica tej pseudo firmy

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tomasz

Byłem na rozmowie o pracy jakaś chora atmosfera obiecywał mi kierownik 13 zł netto na te czasy trochę mało patrząc na kierownika albo nie wyspany albo nacpany drugi chodził i jadł narzekając że nikt go nie słucha i jego okrutny śmiech ale szkoda było jechać i palić paliwo na darmo

Były pracownik KBU

Zalety : Wypłata na czas Wady: Brak poszanowania pracownika 11zl na godzinę i brak jakich kolwiek rozmów o podwyżce sprzęt do pracy to tylko Łopata i grapki jak coś potrzebne to nie ma albo szkoda pieniędzy na zakup kierownik jak i jeden jak i drugi nie liczy się człowiek dla żadnego najlepiej zastraszyc i nic się nie odzywać jeżeli chodzi o podwyżki nie polecam ponieważ wyzysk ludzi a dobrzy są jak coś potrzebują jak trzeba zostać po godzinach dwie umowy jedna na etat druga na zlecenie na zleceniu mniej wychodzi za godzinę jak na etacie kierownictwo ma swoich pupilkow którym lepiej na odcisk nie nadepnac bo później celowo roboty dostaje się więcej i cały czas pretensje

@Były pracownik KBU

W jaki sposób w Twojej ocenie objawia się rzekomy brak poszanowania zatrudnionego pracownika? Wyraziłeś niepokojący wpis w tym zakresie, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Napisałeś również o stawce wynagrodzenia. Nie ma kompletnie żadnej szansy, aby z upływem czasu od zatrudniania mogła ona wzrosnąć?

Ksiądz

Zgadzam się z ostatnią opinią tylko mogę dodać że niektórzy niespelnieni wyzywaja się na pracownikach bo chciał być księdzem to go nawet tam nie chcieli a drugi brak jakiś umiejętności do zarządzaniem ludźmi aby do pszodu zero jakiegoś planu celu aby poprawić działania tej firmy taki tonacy titanik dobrze ze mnie nie ma na pokładzie już

Są na forum jacyś pracownicy firmy Kbu Sp. z o.o.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Pracownik firmy Kbu Sp. z o.o

Zalety: -regularna wypłata -nie robią problemów z urlopami -potrzebowałem wyjść w trakcie dnia do dentysty, przełożony przyjechał i zastąpił mnie na 2h, a policzone miałem za cały dzień. (za 10h) Wady: -deszcz -upał -praca po 10h dziennie co niestety meczy -deszcz -stawka godzinowa -deszcz

@Pracownik firmy Kbu Sp. z o.o

Wśród wad pracy w firmie Kbu wymieniłeś trzykrotnie deszcz. Zastanawia mnie, czy jest to Twoje przeoczenie, czy może świadomie trzykrotnie wymieniłeś tę kwestię? Proszę o uzasadnienie tego punktu Twojej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kbu Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kbu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kbu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kbu Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kbu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kbu Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kbu Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Plac Na Groblach 21 lok. D
    31-101 Kraków