Opinie o Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu w Wrocław

Karo

Omijajcie to szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)Zarobki są na bardzo niskim poziomie, wymagania wobec pracownika na stopniu najwyższym. Atmosfera między pracownikami jest okej, za to kierownictwo w przeważającej większości jest okropne. Człowiek stara się realizować to, co jest do wykonania, jednak kierownictwo obciąża coraz to nowszymi zadaniami, przez co człowiek nie ma możliwości pracy. Praca w trybie nakazowym, groźby odpowiedzialności za najmniejszy błąd, problemy z wzięciem wolnego. Brak płatnych nadgodzin, a ilość obowiązków zmusza do robienia tych nadgodzin. Ta firma powoduje wypalenie człowieka. Podkreślę również, że jak to budżetówka, też jest ogromne kolesiostwo. Nie masz co liczyć na awans, a za ewentualne dodatkowe rzeczy, które chcesz zrobić to zagrożą ci zwolnieniem dyscyplinarnym. Nie polecam nikomu tej pracy.

@Karo

Potwierdzam, nadal takie same warunki pracy, niestety nie mają nic do zaoferowania, za to wymagania ogromne. Pensja minimalna, podwyżek nie widać, a miały być od początku tego roku. Ogromne rozczarowanie.

Elka Nowy wpis

Właśnie jest dostępna oferta dla Informatyka w Zespole Baz i Systemów, nie widzę by wymagano wcześniejszego doświadczenia by się dostać na to stanowisko, co jest dla mnie istotne, bo go nie posiadam. Czy jako pierwsze miejsce pracy po studiach byście polecili te ofertę?

@Karo

Dyscyplinarnym? A w jaki sposób przy tym co piszesz umowy w praktyce są sporządzane? Mam na myśli to czy konkretny zakres obowiązków jest w niej uwzględniony? Co może należeć do tych dodatkowych czynności? Zwiększą chociaż zakres doświadczenia? Są szkolenia?

Karo

Jedne szkolenia na start, potem maja gdzieś rozwój. Jest zakres obowiązków, który podpisujesz. W budżetówce nie licz na to, że im wyższe stanowisko to tym większa wypłata. Dopisanie słowa "Starszy" np. do Referenta wiąże się z tym że więcej ogarniasz, to więcej można Tobie dać do roboty.

Aaa
@Karo

Akurat na takim portalu są dwie oferty w kontekście starszych referentów. Tylko nie wiem czy dobrze rozumiem sugerujesz, że nie opłaca się tak w sumie awansować? to jakie stanowisko z tej perspektywy będzie w teorii najbardziej wygodne? Jakie jest najbardziej adekwatne pod względem wynagrodzenia oraz ogólnego traktowania?

@Aaa

W tym momencie jest jedna oferta na stanowisko referenta. Ja pracowałam również na podobnym stanowisku. Ogólnie nie licz w budżetówce na awans, bo tam teoria awans z referenta na starszego referenta polega na dopisaniu słowa "Starszy".

Pracownik Nowy wpis

Mońka

Chcą teraz dwie osoby na stanowisko referenta ds. rozliczeń. Wymagań prawie nie ma (wykształcenie wystarczy średnie). Myślicie, że 2 lata doświadczenia w księgowości, w tym rok w budżetówce zaprocentują mi w rekrutacji? Jakie są stawki kategorii zaszeregowania, bo nie mogę znaleźć?

Pracownik Nowy wpis
@Mońka

Przyjmują jak leci, nie musisz mieć doświadczenia, nie mają nic do zaoferowania, płaca minimalna, co kilka lat podwyżka w wysokości 300 zł brutto

Mimo tego, że nie mas szkoleń ani konkurencyjnych wynagrodzeń z tego co piszecie to nie ma rotacji? przynajmniej tak rozumiem ten komunikat o braku ofert ze strony centrum. Skoro tak co innego mogłoby zachęcać do podejmowania się dalszej pracy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Informatyk DWU?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu?

To prawda z tymi awansami? Polega on na tym, że dopisuje się w nazwie stanowiska u kogoś wyraz „starszy”? nawet teraz ta oferta dla referenta jest widoczna. Mnie natomiast bardziej interesuje zatrudnienie jako administrator systemów informatycznych, w tym przypadku jak wygląda kariera? Jakie są zarobki?

Grzegorz

Pracowałem jako informatyk tam, generalnie nie licz na zarobki jak u prywaciarza. Co do tych awansów - żeby awansować to i tak jest wielkie święto, znam osobę która czeka na taki awans z 7 rok +/-. Nie pracowałem akurat w dziale na który trwa rekrutacja, ale to żadna różnica. Już pomijając fakt, że możesz dostać tzw. wilczy bilet za to, że potrafisz myśleć. Mój znajomy taki bilet dostał. Radzę omijać szerokim łukiem

Perejra

KL CUI (Centrum Użytecznych Idiot*w). Zarządzanie rodem z I połowy 20 wieku. Skutecznie zabijana jest kreatywność poprzez centralny system nakazowy i traktowanie ludzi przedmiotowo. Nie polecam szerokim łukiem omijać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Referent w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Zarobki na bardzo niskim poziomie . Brak benefitów . Zła atmosfera . Szkoda czasu i nerwów . Budżetówka - dno .

waz

budzetówka dno... a to ciekawe

Jejku
@waz

Budżetówka jako atrakcyjny pracodawca sprawdza się w małych miejscowościach na wschodzie. Ja odchodząc z CUI, zarabiałem powyżej średniej krajowej ale dużo mniej niż zaoferował mi pracodawca oferujące stawki "rynkowe".

Jaka umowa obowiązuje w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu podczas okresu próbnego?

Jejku

W pierwsza jest na pół roku. W tym czasie musisz zdać egzamin na urzednika, pracownika administracji czy jak to się tam nazywało.

@Nieznany

Zgadzam sie z opinią, że zarobki są bardzo niskie Dużo wymagają, a mało płacą. Do tego oczekują, że praca będzie wykonana jak najszybciej.

Edyta
@@Nieznany

Czyli stwierdzasz, że jakość totalnie ich nie interesuje skoro na tę szybkość tak stawiają?

@Nieznany
@Edyta

Nie tak jak ilość i czas, który dają Ci na wykonanie pracy.Może kiedyś coś się w końcu zmieni, ale nie z tą Dyrekcją.

Bogusław

@Smutny ToiToi A jesteś w ogóle pracownikiem firmy? Ktoś kto tu pracuje wie, że firma ma dobrą opinię i szanuje pracowników!

NickNikt
@Bogusław

Firma cię szanuje dopóki wszystko idzie po ich myśli. Jeżeli coś idzie nie tak, to zawsze obrywa pracownik. Nawet jeżeli wcześniej sygnalizował, że to się musi zawalić.

Magdalena
@NickNikt

Czyli za co konkretnie można w CUI 'oberwać'? Często się to w ogóle zdarza? Czy są z tego wyciągane jakieś konsekwencje wobec pracownika?

Agata

@Pracownik, wymieniłeś, w Twojej ocenie, słabe strony Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu jako pracodawcy. Co wpływa na poziom atmosfery w tym miejscu pracy? Jakie benefity oferowane przez tę firmę, najbardziej przypadłyby Ci do gustu? Proszę Cię o wypowiedź na temat tych kwestii.

Jacek
@Agata

Nie ma benefitów . Jedynie Fundusz Socjalny , ale to standard w firmie zatr. pow. 50 osób . Atmosfera uzależniona od zespołu , zależy na jakich ludzi się trafi .

dhh

@believe na poziomie 3000 zł ale na jakim stanowisku konkretnie? Bo jak na informatyka to uważam że to baaardzo mało, oni anprawde konkretne pieniadze zarabiają, a nie 3000 zł. A szukają własnie informatyka

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu?

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu