Opinie o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Persona Mobile. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Persona Mobile o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Persona Mobile?

polecam

standardowe pytania w przypadku kiedy chcesz wyjechać i robić za granicą czyli wykształcenie, doświadczenie w pracy na którą aplikujesz (np. jak mnie pytali jako spawacz to metody, pozycje, co spawałem itp.), język, prawko i auto. I oczywiście musisz umieć powiedzieć coś po niemiecku na tyle żeby się w miarę dogadać.

PL
@polecam

po niemiecku musisz dobrze mówić? po angielsku też da radę? czy ktoś tam mówi po polsku?

Alik

Ciekawe jest to, że od góry pojawia się jedna z niewielu negatywnych opinii, wśród tylu pozytywów… to trochę nie fair ze strony portalu…

praca w DE

Dostajesz opłaconą lub zorganizowaną kwaterę, ja mam opłaconą i dodatek do godziny pracy

to
@praca w DE

I niemiecka umowa o prace a nie robisz na polskiej

Moksu
@to

a jaka jest różnica? co zyskujesz???

riki
@Moksu

Lepsze warunki i przede wszystkim jak zamierzasz długo tam robić to niemiecka ema

Git
@Moksu

Na polskie nie ma nawet co patrzeć, jak jest niemiecka to git

Mali
@praca w DE

te pokoje są aktualne? chodzi o opłacone żeby się już w to nie bawić

@Mali

Ja mam opłacone jako elektryk pod Fulda ale czy każdy to nie wiem

SAS

Jestem zadowolony, mogę polecić z czystym sercem

ARAS
@SAS

Możesz napisac cos więcej? Kasa, kwatera, co robiles i czy dalej tam pracujesz bo nie wiem, czy zglosić się do nich w następnym tyg

deko
@ARAS

Pokój opłacony więc nie trzeba się martwić. Z kasą to zalezy jaka klasa, ja jako elektryk nie mogę narzekać. Robota nie jest za ciezka a kasa splywa.

@deko

Jaki elektryk budowalny czy utrzymanie ruchu???

deko
@Elektryk

Budowlany, przy domach

Zamma
@deko

a wie ktoś coś o przemysłowych, jak to tam wygląda?

@Zamma

Wiem tylko, że mają oferty bo mi proponowali ale w końcu nie mogłem wyjechać z PL. Podpytaj ich bezpośrednio…

Elektryk

Pracuję w Fuldzie. Sama rozmowa jak to w Niemczech. Nie bylo niepotrzebnych pytań, raczej wypytywal o konkrety związane z jezykiem, doswiadczeniem w robocie i umiejetnosciami. Oczywiscie pytanie o certyfikaty i doswiadczenie we wcześniejszej pracy w Niemczech. Miałem kilka pytan to też odpowiedzieli a jak czegos nie wiedzieli to w ten sam dzien mi oddzwonili, zeby powiedzieć co i jak.

Doswiadczenie, jezyk, umiejetnosci, certyfikaty

logo firmy Ślusarz (m / k) w renomowanej firmie (026)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Seniorka poszukuje opiekunki z dobrym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pracownik lotniska Frankfurt nad Menem - Obsluga Bagazowa
HPD Group GmbH
Parot

Jako spawacz mag jest okej, w poprzednich firmach miałem dużo gorzej

Pracuję na produkcji, warunki w normie i pracy i mieszkania. generalnie myślałem, że będzie dużo gorzej. Jeżeli macie opory w ogóle przed wyjazdem za granicę, to się ich pozbądźcie. Polecam spróbować.

Maks
@ja

potwiedzam, u mnie takie same wrażenia. Przez jaki oddział pracujesz jeżeli można wiedzieć? Proponowali zmianę ale nie wiem czy się zgodzić

Alli

oddział Fulda - kwatera okej, pierwszy tydzień troche wdrożeniowy ale na budowie wszystko wyjaśnili i pokazali, więc jak człowiek zna się na elektryce to standardowa praca, nic z kosmosu.

iro
@Alli

W Hanau podobnie, też jako elektryk. mam nadzieje że tak już zostanie

Ion
@iro

A jak Frankfurt????

pytanie

Halo jest jakas oferta bez jezyka?? Najlepiej dla pary??

Aleks
@pytanie

Chcialem ostatnio z dziewczyna, bo mi sie tam udalo ale powiedzieli ze wszystko z niemieckim

jaktojest

Jak wygląda praca jako elektryk na budowach? Zlecienia na dużych budowach czy raczej małe? Dużo Polaków?

gut
@jaktojest

byłem u nich na i takich i takich w zaleznosci co sie akurat trafi. Nie zaleznie od budowy traktowali uczciwie.

elektryk

mają zlecenia tylko w Hessen czy innych miejscach też???

pl
@elektryk

Głównie z Hesji ale zadarzają się zlecenia, że latasz po Niemczech albo w innych landach, to zależy od oferty. Najlepiej zawsze zapytać, to nigdy nie zaszkodzi.

@pl

zawsze dopytuj, z reguły nawet jak nigdzie nie ma oferty to może akurat okaże się, że coś mają a nie wystawili. Zadzwonić nigdy nie zaszkodzi

RI
@123

ja mam wyjazd jako hydraulik do Kaiselslautern wiec nie tylko Hessen

pyt

czy ktoś pracuje przy produkcji opon? powiecie cos wiecej?? jakie warunki i ludzie

Igni

Ogarniają zakwaterowanie czy samemu trzeba szukać???

Igni

Dzięki za info!!!

lucky

A jak wygląda z kasą faktycznie wypłacają na czas i opłacają zakwaterowanie?

rurek
@lucky

Ja tam problemu z niki nie mialem. Slyszalem ze komus na kwaterze sie zdazylo miec jakis problem ale szybko wyjasnili

bcaa
@lucky

zalezy od ofert z tym zakwaterowniem, ale z kim gadalem to chyba zawsze placili za pokoj pzdr

Kong
@bcaa

mają różnie, raz opłacone raz znajdują Ci kwatere i musisz dopłacić. W każdym razie mi się to zawsze kalkulowało, nie wiem jak innym za nich się nie wypowiem.

Indi
@lucky

Kasa na czas, jak coś nie gra to dzwonisz do biura i wszystko możesz wyjaśnić. Nie ma jak w niektórych agencjach głuchego telefonu tylko normalna rozmowa.

lolo

jak wygląda u nich praca jako hydraulik?

nick
@lolo

normalnie pracujesz na budowach, zależy też pewnie od projektu. a do którego oddziału chcesz jechać? Ja osobiście mam doświadczenie w Alsfeld

lolo
@nick

a wiesz czy mają coś na po majówce?

Tomi
@lolo

dalej mają coś dla hydraulików? Znajomy polecał ale nie chce dzwonic w weekend a nie wiem, czy jest co się w ogóle nastawiać.

og
@Tomi

nie wiem czy jeszcze szukasz. Mają bo sam się teraz przesłałem i z nimi gadałem, wiec jak chcesz to mozesz smialo podbijac.

Ross
@og

dla mnie elegancko: załatwione i opłacone mieszkanie, jedyne co to wymagali przy tym projekcie prawka i własnego auta, żeby dojechać z kwatery. A tak wszytsko załatwione i niczym nie muszę się przejmować.

Czy Persona Mobile ma ściśle ustalone godziny pracy?

Essa

Przy tylu różnych zawodach, to wiadomo, że o to ciężko. Generalnie jak pracowałem na kilku projektach, to zależało to w dużej mierze od samego klienta i od tego jaka ekipa akurat pracowała. Więc musisz pytać raczej w odniesieniu do konkretnej oferty.

Elektryk

Co to w ogóle za pytanie......

PYTANIE

przez który oddział najbardziej opłaca się wyjechać?? czym sie róznią??

@PYTANIE

Patrz raczej po ofertach, każdy ma różne. Byłem przez Frankfurt i Hanau i obsługa porównywalna, raczej nie miałem faworyta.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Persona Mobile?

papu

Ja tam dostałem wszystkie niezbędne narzędzia, nie wiem czy tak jest w każdym przypadku. Dopytaj podczas rozmowy, to na pewno powiedzą.

ciekawyy

A jako kto i przez jaki oddział pracowałeś? Bo ja przez Hanau miałem zupełnie inna sytuację tj było dobrze jeszcze rok temu

praca

Mają obecnie jakieś projekty dla Elektryka? Kiedyś przez nich byłem i wszystko było ok więc nie wiem czy teraz dzwonić. Z góry dzięki za odp.!

ket
@praca

Pewnie zależy od tego gdzie byś chciał, ale w tym okresie na elektryka na pewno coś znajdziesz. Mogę podpytać mojego opiekuna i dam Ci tutaj znać.

ketket
@ket

nie mogę edytować poprzedniego komentarza więc piszę nowy. Mają nawet w róznych lokalizacjach. Wiadomo, że zbliżaja się wolne / Wielkanoc, ale najlepiej jak przedzwonisz do nich już teraz. Nie ma się czego bać, jeżeli jesteś w stanie dogadać się po niemiecku.

SPAW

praca jako spawacz tig: umowa podpisana w biurze, obyło się bez większych problemów. Wytłumaczone krok po kroku jak wygląda cały proces, co przy 1szym wyjeździe i w obecnych czasach było dla mnie bardzo ważne. Zobaczymy jak będzie z pracą.

Jerzy
@SPAW

No to napisz proszę jak to widzisz teraz. Kasę dobrze policzyłeś? Zgadza ci się z umową i twoimi wyliczeniami?

SPAW
@Jerzy

tak, zdążyłem już od tego czasu zmienić jeden projekt i w dalszym ciągu jestem zadowolony. Nie wiem jak inni w trakcie covida ale ja nie miałem problemów z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Persona Mobile - Frankfurt nad Menem

• Jak się pracuje w Persona Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Persona Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persona Mobile?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona Mobile?

Kandydaci do pracy w Persona Mobile napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona Mobile
4.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Persona Mobile