Opinie o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Persona Mobile. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Persona Mobile o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Nordi

@Bart Czyli mimo pandemii i różnych opcji kwarantanny to można załatwić sobie pracę za granicą? Słyszałem dobre opinie o agencji.

Jerzy

Nie pytajcie się jaka praca bo Agencja daje pracę w różnych miejscach i jest różnie. Raz miło a raz niemiło. Pytajcie jak postępuje agencja z pracownikami, bo to jest najważniejsze. Jak się rozlicza. Ja po 3 miesiącach sumiennej pracy mam teraz problemy z wypłatą które wynikły po tym jak się sam zwolniłem i zachowałem okres wypowiedzenia z pracy. Jest 21 lipiec i za czerwiec kasy nie ma. Owszem dostawałem zaliczki ale reszty nie ma, rozliczenia nie dostałem, a dziś przez telefon mi powiedzieli jakieś brednie o podatkach, meldunku itd. Bez poinformowania mnie zrobili czary i niby mi się nic nie należy. Sprawę oddam jutro adwokatowi i zgłoszę do niemieckiego urzędu skarbowego. No chyba że się przesłyszałem przez telefon i wszystko jest w porządku i pieniądze poszły. . Może się jednak firma zreflektuje. A na razie to szukam osób które podejrzewają, że coś mało pieniędzy dostają, albo miały jakieś problemy z tą agencją. Napiszę jeszcze za kilka dni jak to się skończyło. Żebyście wiedzieli. I na 100% napiszę prawdę. I żeby było jasne pracowałem w innych agencjach i nie jestem niezorientowany w temacie. (usunięte przez administratora)

Bart
@Jerzy

Miałem taką samą sytuację, co prawda mieszkam już tutaj na stałe 6 lat, ponieważ w styczniu nie mieli dla mnie jakiejś konkretnej oferty pracy miałem być na tzw. Kurzarbeit, tzn (usunięte przez administratora) % podstawy wynagrodzenia, pod koniec stycznia jednak sam się zwolniłem bo dostałem interesującą ofertę bezpośrednio po czym na wypłatę dostałem tylko kasę za (usunięte przez administratora) godzin, które miałem na (usunięte przez administratora)koncie. Spróbowałem sytuację wyjaśnić i czekam za odpowiedzią.

z0ne

Jest coś na operatorów cnc?

ElektrykaPradNieTyka

mimo nieciekawej sytuacji dalej puki co mam u nich projekt i kasa też byla na czas wiec git. Oby tak dalej bo sytuacja nie jest wesola dla nikogo. Pozdrawiam i zycze równiez firmie i wszystkim pracownikom wszystkiego dobrego

maki
@ElektrykaPradNieTyka

u mnie również projekt dalej trwa, a jak u innych????

ksw
@maki

ja panowie jestem z nimi w kontakcie bo mają mi załatwić coś na bieżąco, niestety u obecnego/bylego pracodawcy zamkneli zaklad

abc
@ksw

I co, zalatwili Ci cos? Daj znac

Robertos
@abc

wiem, że mają zlecenia na TIGów i na hydraulików. O szczegóły najlepiej pytać ich bezpośrednio, ale z tego co mi wiadomo dalej biorą ludzi.

Elektryk

Pracuję w Fuldzie. Sama rozmowa jak to w Niemczech. Nie bylo niepotrzebnych pytań, raczej wypytywal o konkrety związane z jezykiem, doswiadczeniem w robocie i umiejetnosciami. Oczywiscie pytanie o certyfikaty i doswiadczenie we wcześniejszej pracy w Niemczech. Miałem kilka pytan to też odpowiedzieli a jak czegos nie wiedzieli to w ten sam dzien mi oddzwonili, zeby powiedzieć co i jak.

Doswiadczenie, jezyk, umiejetnosci, certyfikaty

logo firmy Ślusarz (m / k) w renomowanej firmie (026)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Seniorka poszukuje opiekunki z dobrym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Spawaczz TIG
Frankfurt nad Menem
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Sławek M.

mialem ostatnio maly problem z brygadierem, ale rozwiazane od reki

Kabuto

mam do nich jechac w przyszlym tyg na elektryka - dam znac jak wrazenia

lopez
@Kabuto

I jak, powiesz coś więcej?? Bo nie wiem czy aplikować mam

Kabuto
@lopez

jest okej, umowa podpisana w biurze, kwatera ok spelnia moje warunki do normalnego funkcjonowania. Kieras na budowie tak srednio, ale wszystko juz sobie wyjasnilismy i na teraz jest dobrze. Jezeli masz jeszcze jakies pytania to wal. Jak cos sie zmieni tez dam znac.

karol

Pozdrawiam Pana S. z biura - zawsze pomaga w potrzebie. Można porozmawiać jak z człowiekiem.

Gambino
@karol

jak mamy tego samego faceta na mysli, to faktycznie jest git

adam

Jest ok i tyle. Jezeli jesteś uczciwy, to będą również tacy wobec ciebie. Nie ma co za dużo rozkminiać.

rod
@adam

Potwierdzam.

tony

Jak wygląda u nich rekrutacja? Trzeba znać niemiecki?

Bulls
@tony

jak chcesz mieć sensowną pracę w Niemczech, to wszędzie musisz znać język przynajmniej na takim poziomie, żeby się dogadać

bez jezyka
@Bulls

facet bez jezyka ani rusz w robocie latwiej. Persona byla dla mnie spokoo, mimo watpliwosci wspominam gut

Majlo

@papa a podasz jakiś kontakt gdzie się odzywać konkretnie w sprawie pracy?

KAMPARI

Mają robotę od 2020?

alibaba
@KAMPARI

Na pewno. Wystarczy ich tylko podpytać

papo
@alibaba

jest praca, potwierdzone info u źródła. można śmiało sie kontaktować

Muka
@papo

a na jakie stanowiska? z gory dzieki za odp. Pozdrawiam

Rafal Wa89

Pracuje jako elektryk od 3 lat z przerwami w regionie Fuldy. Doswiadczenie mam ogolnie bardzo dobre, fiirma placi terminowo, zapewnia i oplaca zakwaterowanie. Nie jest to wprawdzie tak jak w domu, ale wszystko co potrzebuje w sumie jest . Nigdy w Niemczech nie bede sie czul tak jak w Polsce, ale agencja jest w sumie bardzo dobra

ID
@Rafal Wa89

nie wiem jak w innych oddziałach ale potwierdzam że w Fuldzie jest b. spoko! Nie musze prosić się o sprawe do załatwienia po 10 razy jak to nie raz bywało u innych pracodawców

rolf

a przez jaki oddział pracowałeś?

rurek
@rolf

Pracowałem już w sumie przez dwa: Frankfurt i Hanau

rolf
@rurek

Dzięki, chyba spróbuję

banana
@rolf

a maja jeszcse inne oddziały czy to już nie ta firma? Bo slyszalem w kilku miasyach o Persona Mobile. Sory za błedy ale pisze na tel

Conor
@banana

mają w kilku innych niemieckich miastach, wiem że jest Fulda, Hanau i coś jeszcze

widmo
@banana

Wpisz w Google to Ci wyskoczy ich strona i oddziały po niemiecku

karmel

Jak na niemiecka agencja to przyznam ze calkiem dobrze. Hydraulikow na pewno traktuja dobrze.

Kajko

A gdzie jest w pełni kolorowo? Każda firma ma swoje minusy, ale akurat w Personie miałem najmniej problemów od 3 lat

dzx
@Kajko

miałem podobnie, troche narzekalem na firme docelowa akurat nic nie mieli to zmienilem i zaluje, ze nie poczekalem chwili dluzej

kubaa

Podjąłem pracę przez oddział w Fuldzie i póki co wszystko się zgadza (kasa, zakwaterowanie). Sama praca jest też ok. Zobaczymy, jak będzie po czasie ale oby tak dalej

Pamarro
@kubaa

Jako kto pracujesz? Jak wygląda kwestia zakwaterowania w Fuldzie? Ktoś pisał tylko poniżej o Frankfurcie. Pzdr!

kubaa
@Pamarro

zależy jak trafisz, pokoje 1-2 osobowe. Internet też jest, nic więcej do życia nie potrzeba

or@ngee

wspolpracuje z firma PM juz 3 lata i naprawde nie moge powiedziec nic zlego. Wiadomo nieporozumienia sie zdazaly, ale udalo sie je koniec koncow wyjasniac ze szczesliwym zakonczeniem. Na pewno duzo mozna z nimi zalatwic podczas rozmowy,

lewyy
@or@ngee

A jak u nich z zakwaterowaniem? Sa dobre warunki, internet itp?

Krass82
@lewyy

spoko, ja mam we Frankfurcie jedynke. Szału nie ma, ale jest tanio i internet dobrze dziala...a wiecie jak to w Niemczech jest z netem..;)

Wasyl

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale niestety każda firma ma swojego marudera!

Zenek

Jak się współpracuje z firmą? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą? Maja sporo pracy?

Henry

Praca to nie przedszkole, jeszcze tym bardziej za granicą. Każdy musi o dbać o swoje sprawy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Persona Mobile - Frankfurt nad Menem

• Jak się pracuje w Persona Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Persona Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persona Mobile?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona Mobile?

Kandydaci do pracy w Persona Mobile napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona Mobile
4.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Persona Mobile