Opinie o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Persona Mobile. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Persona Mobile o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

AIR

może napisać ktoś o tym jak to wgląda w tym sezonie z wyjazdem? Jakie warunki i czy dalej jest wporządku?

emeryt

Mogę powiedzieć, że po latach pracy dla niemieckich podmiotów wiem co nieco o agencjach. Jeżeli chodzi o to jak ze mną postępowali, to oceniłbym to całkiem dobrze. Rozliczenia w terminie, rozmawiało mi się z nimi bardzo normalnie. Z innymi agencjami było różnie, w niektórych też nienajgorzej ale w większości zawsze było duże ALE.

Agnieszka
@emeryt

A jak wyglądała opieka nad pracownikiem? W razie problemów można było liczyć na szybkie rozwiazanie?

emeryt
@Agnieszka

Tak jest, szybka reakcja z biura. Problemów większych nie było, ale nawet przy tych drobnych sprawach wszystko załatwiali

Natalia
@emeryt

A wiadomo jak z reakcją na takie typowo zdrowotne / ubezpieczeniowe problemy? Miał ktoś może tak, że do szpitala musiał iść?

maverick

jak traktują ludzi we Frankfurcie?

Kommender
@maverick

TO ja jeszcze dopytam czy robota jest tylko w okolicach Frankfurtu?

Sznuri
@Kommender

Z tego co się orientuję to nie tylko

neo

a jak to wyglada z rozmowa rekrutacyjna????? trzeba po tym niemiecku dobrze mowic i o co dodatkowo pytaja???? Chcialem sie przygotowac

DURA
@neo

Po niemiecku wystarczy jak komunikatywnie, w końcu musisz zrozumieć czego od ciebie chcą w robocie. Ale to powinno wystarczyć, w końcu w biurze pracować nie będziesz. Ja tam znam podstawowe zwroty z budowlanki, umiem podstawowe zdania i nie mam problemów, żeby zrozumieć co majster do mnie mówi i mu odpowiedzieć.

Luzak
@neo

U mnie były to proste pytania czyli co robiłem wcześniej i czy posiadam prawo jazdy oraz auto. Jednak zaznaczam że mój niemiecki jest początkujący i grzeczna pani zapytała mnie czy może mi zadać pytanie po niemiecku

Elektryk

Pracuję w Fuldzie. Sama rozmowa jak to w Niemczech. Nie bylo niepotrzebnych pytań, raczej wypytywal o konkrety związane z jezykiem, doswiadczeniem w robocie i umiejetnosciami. Oczywiscie pytanie o certyfikaty i doswiadczenie we wcześniejszej pracy w Niemczech. Miałem kilka pytan to też odpowiedzieli a jak czegos nie wiedzieli to w ten sam dzien mi oddzwonili, zeby powiedzieć co i jak.

Doswiadczenie, jezyk, umiejetnosci, certyfikaty

logo firmy Ślusarz (m / k) w renomowanej firmie (026)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Seniorka poszukuje opiekunki z dobrym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pracownik lotniska Frankfurt nad Menem - Obsluga Bagazowa
HPD Group GmbH
be

w którym landzie najbardziej polecacie pracę???

Olas
@be

to zależy Hesja np. jest bogatym landem, masz też takie trochę bliżej granicy, więc zależy czy chcesz jeździć dalej i zarabiać więcej czy mieć łatwiejszy zjazd do domu. Coś za coś.

x

wymagają prawka i auta?

pardon
@x

pewnie zależy od oferty, ja mam i polecam zawsze mieć bo łatwiej o robotę

Baca

Mam propozycję pracy przez tę firmę z oddziałem w FULDA. Warto, jak wygląda współpraca?

Alek
@Baca

wiem jak jest w Fulda i Hanau i mogę polecić, Co do innych to njie potwierdzam, ale podejrzewam że podobny standard

TUF
@Baca

ja też polecam, u mnie Frankfurt był ok

Weronika
@TUF

To fajnie ze polecacie no ale jak współpraca wygląda? Opiszecie coś wiecej?

TUF
@Weronika

To jest dobra kwatera, możliwość dodzwonienia się do biura, żeby pomogli a nie głuchy telefon i naprawde przyzwoity projekt

Iker

Co ja moge powiedziec - nigdzie nie jest latwo niestety wszedzie trzeba sie chociaż trochę narobić żeby zarobić, ale tutaj przynajmniej mnie nie spotkały żadne "nieprzyjemnosci" wiec nie zaluje ze im zaufalem.

MM
@Iker

czyli mieszkanie okej? tego się boje przed wyjazdem

rej79
@Iker

a jak z urlopami? powiedz prosze więcej

Iker
@MM

Jak dla mnie jest dobrze ale to juz każdy indywidualnie musi sobie ocenic

J.S.

Jest to najgorsza agencja pracy.. Pracowałem od maca 2020 i zacząłem pod oddziałem z Frankfurtu. Po około dwóch miesiącach przenieśli mnie do oddziału w Fuldzie i innego pracodawcy. Powiem krótko. We Frankfurcie dostałem umowę niezgodną z ustaleniami ale to drugiego dnia zgłosiłem i poprawili to. Oczywiście mieli problem bo hahaha moje meile do nich nie docierały hahaha. Po przeniesieniu do Fuldy bez ustalania ze mną w umowie zmieniono stosunek stawki do diety ale oczywiście na moją niekorzyść. Poza tym miesiąc spóźnili się z przysłaniem Abrechnungu. (usunięte przez administratora) Złożyłem wypowiedzenie z terminem wypowiedzenia, w okresie wypowiedzenia pracowałem i wykorzystałem urlop.(usunięte przez administratora)

@J.S.

No u mnie podobnie to wygląda.

Okil

do kogo w PM najlepiej się dobijać? Kto dobrze wszystko załatwi?

POR

bardzo sobie chwale wspołprace, już od wielu miesięcy

iguana
@POR

A jako kto robisz

Tisz
@iguana

Tak samo mnie to interesuje ja chce wyjechac jako elektryk na budowy, powiedz prosze cos wiecej. Poki co wydaje sie spoko ale chcialbym poznac jeszcze jakąś opinie

bimba

Praca jest tylko we Frankfurcie czy też w innych miastach w Niemczech?

tql
@bimba

Nie tylko, praktycznie cała hesja z tego co wiem zlecenia sa w wielu miejscach

Kiko22
@tql

A te opinie tutaj tylko o Frankfurcie? Czy chodzi o całą firme?

Allegri
@tql

Dokladnie jest tak jak napisales. Mialem do czynienia z kilkoma oddzialami w hessen, bylem zadowolony

DBZ

Jak jest w personie teraz? Gut czy nie? Polecacie?

nekst
@DBZ

Dla mnie jest dobrze dogaduje sie z nimi calkiem okej, robie ba projekcie ktory tez jest naprawde wporzadku

Albatros

Jedna z lepszych agencji pracy z którą współpracowałem, wiele lat na rynku i praca praktycznie na terenie całej Hesji.

X
@Albatros

Jak z kasą? Na czas i tyle ile jest na umowie? To mnie najbardziej interesuje bo w Niemczech to róznie jak wiemy z tym bywa..... duzo agencji niestety nie stosuje się do podstawowych zasad dlatego tutaj wole się upewnić.

pigon
@X

kase masz na czas bez jakis kombinacji

chan

Obecnie dla nich pracuje, mieliśmy chwilową "przerwę" ale to bardziej przez sytuacje z covid gdzie wolałem być na miejscu. Co moge powiedzieć, chyba to że dalej z nimi pracuje o wszystkim mówi.

Ogarniaja miejsce do spania? Jak z dojazdem do pracy, trzeba mieć auto?

Iks
@Adam

lepiej jak masz bo jesteś niezależny

Polakko
@Iks

Dokładnie tak, bez auta z reguły prędzej czy później musisz się kogoś cały czas prosić o pomoc

SW

Dostałem oferty od Fuldy i Hanau, przez który oddział opłaca się wyjechać? Warunki bardzo podobne.

Fulda
@SW

Z Fulda mialem wiecej do czynienia i nie mialem sie do czego przyczepic

ask
@Fulda

a wachtersbach ktoś coś?!

Popa
@ask

ja z nimi robiłem i nie mogę narzekać, dali mi dobrą ofertę na elektryka na dużych budowach

Piter

pracuję dla nich jako stolarz i co mogę powiedzieć - budowa jest okej. Warunki mieszkalne spoko, willa to nie jest ale funkcjonować normalnie można jest czysto i schludnie.

djj
@Piter

a w ktorym oddziale smigasz?

1922
@djj

Ja miałem kontakt z Fulda!

mikser
@1922

Hanau też okej z Fuldą nie gadałem...

Kiki
@mikser

biuro w wachtersbach jeszcze działa?

Aleks
@Kiki

Z tego co wiem to działa normalnie a co? Próbowałeś się dodzwonić albo do nich pisać? Najłatwiej chyba pytać u nich...

bepe
@Aleks

wszystko działa, ja nie zależnie od biura moglem sie dogadac chociaz tutaj widze watek o Frankfurt

Aki
@bepe

A w którym jeszcze robiles? Wiesz cos o Hanau?

Lech

Ja tam zaczynam po raz kolejny współpracę od nowego roku. Pracowałem już z nimi 2 razy, raz miałem kilka miesięcy przerwy ale to przez sytuacje z pandemią. Potem wróciłem do współpracy i wszystko do tego momentu było okej. Łącznie to zbierą się już z 2 lata i dalej jest okej. Nie moge mówić za innych ale u mnie, łącznie z kasą, wszystko się zgadzało.

mamba
@Lech

zaczales juz? napisz jak wyszlo

Lech

Póki co wszystko wydaje się okej ale nie chce mówić na przód, zobaczymy po pierwszym miesiącu współpracy. Dam tutaj znać

były

jak z ofertami na 2022? coś już mają?

Lap
@były

człowieku dzwoń i nie pytaj tutaj tam przecież Ci powiedzą chociaż teraz dużo Niemców urlopuje

Zostaw merytoryczną opinię o Persona Mobile - Frankfurt nad Menem

• Jak się pracuje w Persona Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Persona Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persona Mobile?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona Mobile?

Kandydaci do pracy w Persona Mobile napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona Mobile
4.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Persona Mobile