Opinie o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Persona Mobile. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Persona Mobile o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona Mobile w Frankfurt nad Menem

Arek

Polecam. Najlepsza agencja na którą trafiłem.

toshiro
@Arek

napiszesz może krótko dlaczego? bo jestem ciekaw

Roman Wu
@toshiro

Pracuje od 3 miesiecy , roznica miedzy nimi a np firmami z Weimar lub Lipska ? ... nikt nie zawraca glowy , w innych agencjach co pare dni ponaglenia bo GOOODZIINY ;) a tutaj raz w miesiacu zanosisz i jest ok . Pieniadze takie same jak wszedzie i na koncie do 20 .

Stolarz

Jak wygląda sprawa z ofertami na 2023? Dużo mają dla stolarzy?

Jacek
@Stolarz

napisze chyba to co już kiedyś tutaj padało - zadzwoń do nich najlepiej. Nie gryzą, można się z nimi dogadać i poznasz wtedy wszystkie szczegóły, na pewno będzie łatwiej uzyskać jakieś informacje :)

Konti

Pracuje już od dobrych kilku lat z centrala. Kilka spostrzezen ode mnie: kontakt z reguly okej, kase zawsze otrzymywalem, zdarzaly sie drobne nieporozumienia albo roznice ale wszystko było na biezaco wyjasniane z ich i z mojej strony. Co do samej pracy to zalezy na jaki projekt trafisz. Raz lepiej raz gorzej ale nigdy nie bylo masakry, przewaga tych dobrych momentów. Jak macie pytania to smialo.

NAN

z ciekawości do osób , które pracują teraz dla nich , czy na święta tez możecie normalnie wrócić czy w robocie?

@NAN

Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz. Ja np mam od 22 wolne do nowego roku.

Roman Wu
@NAN

O tym czy masz wolne , decyduje firma w ktorej pracuje a nie dla ktorej pracujesz ;) prosciej - firma w ktorej wykonujesz dana prace

Sosa
@Roman Wu

dzieki za info!

Elektryk

Pracuję w Fuldzie. Sama rozmowa jak to w Niemczech. Nie bylo niepotrzebnych pytań, raczej wypytywal o konkrety związane z jezykiem, doswiadczeniem w robocie i umiejetnosciami. Oczywiscie pytanie o certyfikaty i doswiadczenie we wcześniejszej pracy w Niemczech. Miałem kilka pytan to też odpowiedzieli a jak czegos nie wiedzieli to w ten sam dzien mi oddzwonili, zeby powiedzieć co i jak.

Doswiadczenie, jezyk, umiejetnosci, certyfikaty

logo firmy KUCHARZ / KUCHARKA (m / k) w hotelu pięciogwiazdkowym (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk przemysłowy w jednym zakładzie pracyy
Frankfurt nad Menem
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik lotniska Frankfurt nad Menem - Obsluga Bagazowa
HPD Group GmbH
posao

Witam czy powiecie coś więcej o PM w Frankfurcie?

roki
@posao

podbijam pytanie powyżej myślę nad wyjazdem i akurat oferta frankfurt. napiszcie co i jak, slyszałem dobre opinie ale chce dowiedzieć sie szczegółow

Len Pospolity

A ktorego dnia miesiaca sa przelewy ? Bo nie wiem co myslec , 20 a na koncie pusto ;)

Ziuta
@Len Pospolity

Jak do tej pory nie ma to już nie będzie,widocznie podpadłeś

Len pospolity
@Ziuta

Och ziuta .....;) Jaki w pracy bym nie byl , to cos tam sie nalezy .

Matt

Wiecie czy można zgłaszać się na projekty od początku 2023? Coś już mają?

net
@Matt

na pewno mają jeszcze na 2022 bo z nimi o tym rozmawiałem, jak jest z 2023 nie wiem ale jeżeli czegoś by mi się udało dowiedzieć to dam tutaj informacje

boski
@net

a w jakich zawodach?????

Wera

Szukam długich projektów a jak nawet tych krótszych, to tak żeby przez jedną agencje pracować przez dłuższy czas a nie tylko chwile. Czy myślicie, że tutaj jest taka szansa?

man
@Wera

Jest aktualnie znam sporo osób które pracują w PM od wielu lat i dalej tak jest, ewentualnie zmieniają oddziały ale to i nie zawsze

Dorota
@Wera

I jak tam, udało Ci się te projekty znaleźć? Tak z ciekawości z czym one są najczęściej związane? Ile dostaje się za jeden projekt? Czy to zależy, ale tak mniej więcej?

Luke

Konkretna rozmowa na wstępie, bez zbędnego bajerowania telefonicznie zrobili na mnie dobre wrażenie. Tym bardziej że mój niemiecki nie jest jakiś super

jezyk
@Luke

a rozmowa po niemiecku czy polsku?

kalwi
@jezyk

rozmawiałem wpierw z polska agencją ale potem z Persona już po niemiecku

Izabela
@kalwi

A umowę podpisujesz właśnie z Personą, tak? I ile np. jako spawacz zarabiasz? Mój mąż chce jechać i tak zbieram szczegóły najważniejsze, zanim się zgłosi.

Klement
@Izabela

normalnie podpisujesz z Persona Mobile, co do zarobków to jak pewnie wiesz wszystko zależy od klasy podatkowej więc to już indywidualna sprawa... stawki masz podane zawsze przez nich, bywają różne

m4
@Klement

a jak z mieszkaniem, sam szukasz czy masz załatwione i czy płacisz czy jest już wliczone????

Katarzyna
@Luke

To czym rozmawialiście podczas tej rozmowy telefonicznej? Jakie tematy i pytania się pojawiały? Ktoś tam wyżej pisał że chyba ta rozmowa nie jest jakaś wymagająca

Gigi
@m4

Zakwaterowanie najcześciej jest już opłacone, więc masz to z głowy

MAG

Spawacz MAG - zajmuję się spawaniem stali drobnoziarnistej głównie elementy do wózków widłowych ale zdarzają się też inne. Mieszkanie załatwione i płaci za nie firma, więc tym się nie przejmuje. W pracy musisz chociaż troche mówić po niemiecku, nie jakos super płynnie ale coś tam trzeba znać. Nocleg znajduje się w pewnej odległości od zakładu, więc najlepiej mieć przynajmniej prawko albo prawko i samochód. Dzięki temu nie jesteś zależny od innych.

TIGowiec
@MAG

Czyli generalnie polecasz? Bo dostalem oferte co prawda na tiga ale się zastanawiam....

MAG
@TIGowiec

Nie będę sie więcej rozpisywał, polecam

barakuda
@MAG

dzieki szukalem opini wlasnie od spawacza

Kossak

Z ręką na sercu mogę polecić współpracę z PM!

Ogi
@Kossak

pod jakim względem? Co Ci się najbardziej podoba?

Miły
@Ogi

Nie wiem jak u kolegi który to pisał, ale u mnie przede wszystkim dobry kontakt z Panem S i warunki w pracy i na kwaterze

amadeusz
@Kossak

podbijam pytanie czym się różnią od innych agencji i dlaczego warto przez nich jechać?

Izi
@amadeusz

Kasa wedlug harmonogramu i ustalonej stawki i ogarniete kwatery

Roman
@Izi

Jeździłeś do pracy z tą firmą? Powiesz w jakim stanie te kwatery? Warunki ok, bo z tym to różnie bywa.

Izi
@Roman

Pisalem wyzej ze kwatery ogarniete stan byl dobry dla mnie wystarczajacy. nie mialem na co narzekac

Piter
@Roman

Wszystko w porządku możesz śmiało jechać.

@Piter

firma jest długo na rynku? boje się sytuacji że przyjadę a tutaj nic nie ma... ale z tego co widzę opinii sporo więc chyba legit

@123

Zależy jak interpretujesz, że "długo" w necie piszą o dacie założenia w 2002, ale czy to na cokolwiek się przekłada?

Ansu

jak wydaje to mam jednego koordynatora czy tam opiekuna czy jak to wyglada?

air
@Ansu

ja miałem tak, że raczej kontakt z jedną osobą albo po prostu z kimś z biura, w każdym razie każdy starał się pomóc

Zeus

To ja mam w ogóle pytanie czy polecacie pracę w Hesji czy lepiej wybrać jakiś inny land?

Mareczek
@Zeus

bogaty land i dobre oferty, trochę jest faktycznie od granicy więc nie jest tak łatwo ze zjazdami, ale jeżeli chodzi o finanse to warto

@Mareczek

No właśnie te zjazdy by mnie interesowały w takim razie. Jak mogłyby być zorganizowane ile max w domu by się było?

samurai
@Natalia

Tego chyba nikt Ci nie powie bo to zależy jaka praca ile pracujesz i jak się dogadasz. To nie jest takie proste, żeby od tak odpowiedzieć

Maćko

robiłem u nich rok temu, współpraca przyjemna, trafiłem po prostu na średnich współlokatorów ale udało się z tym problemem zaradzić. Od siebie polecam

mufasa
@Maćko

firma zareagowała czy jak?

PB
@mufasa

pewnie tak niestety pracując za granicą sytuacje z lokatorami się zdarzają... różnych gagatków można trafić

@PB

Możliwe, że kiedyś po prostu będą i tych "gagatków" jakoś weryfikować? Bo to faktycznie pewnie na dość problematyczne sytuacje można natrafić

BG
@Natalia

Jak mam pewne doświadczenia w pracy w Niemczech to ciężko kogoś zweryfikować żeby wiedzieć na 100% że jest normalny. Jak można to niby zrobić?

@BG

No np., problemy z używkami to chyba szybko wychodzą?

Lomb
@Natalia

Oj wiele już na oczy widziałem i różnie z tym bywa....

Katarzyna
@Lomb

Różnie? To znaczy?

@Lomb

Mówisz? Nie no, no to może inaczej, nawet jeśli nie to czy dla innych to jakieś problematyczne będzie? Bo to każdy dorosły jest ale fajnie jakby dbać o wzajemny komfort po prostu

kandydat

Zlecenia dla spawaczy są na długi czas?

ultras

Mam jak najlepsze zdanie na temat firmy, robię z nimi już nie pierwszy raz. Tak naprawdę leci drugi rok współpracy i jest wszystko okej. Od innych słyszę różne rzeczy o niemieckich agencjach, które nie mieszczą mi się w głowie ale tutaj takich problemów jakoś nigdy w całej historii nie miałem.

Olegun

trzeba mieć faktycznie prawko i auto żeby tam jechać? bo niestety nie mam :/

Jaco

Jacyś spawacze się wypowiedzą? Duża firma ale wole pogadac na priv

lis
@Jaco

szczerze to jest całkiem całkiem, przede wszystkim wszystko zgadza sie z opisem ktory dostalem. NIe wyczułem żadnego kombinowania

hedi

jakie opinie o oddziale Fulda? Ktos kto akurat u nich pracował może się wypowiedzieć?

Spawacz M
@hedi

Ja miałem okazję i do niczego nie mogę się doczepić. Warunki dokładnie takie na jakie się umawialiśmy. Praca bardzo fajna, dla mnie jako spawacza rozwijająca, nie wiem czy to kwestia dobrego trafu. Ale ja mogę z czystym sumieniem polecić.

faraon
@Spawacz M

A Hanau? ktoś coś? Pierwsza rozmowa ok ale chce sie jeszcze upewnić zanim pojadę.

Rekin
@hedi

Fulda jest okej

Kanalo
@Rekin

Ja z kolei pracowałem tylko w Frankfurcie i tam też jest dobrze

asdaf

Pytanie do ludzi, którzy przez nich wyjechali - czy pracujecie tu długo, czy jednak krótki projekt kilka tygodni i to tyle?

Hetman
@asdaf

Ja ciągnę np z nimi już długi projekt więc jestem zadowolony. Wole jak jest jeden dluzszy niz kilka mniejszych ale z tego co slyszałem tych projektów jest sporo na różne zawody więc pewnie jeżeli będziesz chiał krótkie to coś dopasują

Zostaw merytoryczną opinię o Persona Mobile - Frankfurt nad Menem

• Jak się pracuje w Persona Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Persona Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persona Mobile?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona Mobile?

Kandydaci do pracy w Persona Mobile napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona Mobile
4.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Persona Mobile