Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Pracownik (pakowacz)

(usunięte przez administratora) i tyle. Grafik zmieniający się 3 razy dziennie (usunięte przez administratora) 12 godzin pracy z jedną przerwą 20min Przez brak ludzi trzeba tam pracować za trzech (usunięte przez administratora) Przez 12 godzin słyszy się tylko "szybciej.szybciej!" Za soboty nie płacą więcej. Przez sytuację z wirusem 20% płacy netto zabrane. Wczasy pod gruszą zabrane Na niedogodziny zabrane dni z urlopu. Mogłabym wymieniać tak bez końca. Po prostu (usunięte przez administratora) i nic więcej

zidzi

Jak układa się współpraca z nowym lean managerem?

Skuter

W tej firmie pracowników traktują jak niewolnika na 12 godzin jedna przerwa 20 minut

Mrrr
@Skuter

Coooo nie wierzę 1 przerwa jak to wytrzymac

Fila
@Mrrr

Noooo naprawdę tak jest ale pewnie ta opinia zaraz będzie usunieta jak wszystkie ostatnio

Emil

Witam czy w najbliższym czasie będzie u państwa rekrutacja?

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
X

Minęły 2 miesiące i firma STOKSON nadal szuka elektryka zakładowego i znowu wynagrodzenie jakie chce zaoferowć na to stanowisko jest ściśle strzeżona tajemnicą firmy. Firma wzmiankuje tylko że wynagrodzenie jest jakoby "atrakcyjne" tylko że pod tym pojęciem zarówno STOKSON jak i ewentualny kandydat do pracy mogą rozumieć diametralnie odmienne kwoty zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter tej pracy czyli : • Nadzór nad pracą linii produkcyjnych od strony elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej, • Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej, • Diagnozowanie i usuwanie usterek, • Przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń, • Praca stacjonarna, zmianowa w zakładzie produkcyjnym. Jeżeli firma nie ujawnia kwoty wynagrodzenia to oznacza to zwykle tylko tyle że nie ma nic interesującego do zaoferowania.

Dlaczego obiektywne wypowiedzi o sytuacji w firmie i Panu T. są kasowanie??

Chętny

Witam ja w kwestii pracy w Stokson. Jak to wygląda w związku z pandemią koronawirus? Czy praca będzie non stop.?

Stefan

Dziwna forma 4 lata temu miałem rozmowę i nie przyjęłam się...oni do teraz o tym pamiętają i nie chcą przyjąć bo 4 lata temu odmówił a ciągle szukają ludzi, ogłoszeń od groma...

Zeby chociaz pracownicy ktorzy bardzo dobrze pracuja dostali jakies premie uznaniowe, nic kompletnie nic! Zadnych podwyzek od lat!

Olga

Praca nie jest zla, ludzie chetnie by tu pracowali. Ale nie szanuje sie pracownikow, ktorzy dlugo pracuja. Zadnych podwyzek za staz pracy, nic. Nowy pracownik zarabia tyle samo po trzech miesiacach co doswiadczony pracownik po latach pracy.

@Olga

Dzięki, że dzielisz się swoim doświadczeniem na temat pracy w Stokson. Jednak chciałbym się dowiedzieć co rozumiesz poprzez brak szacunku dla pracowników, jak to się objawia? Wspominasz też o stawkach, a mogłabyś napisać ile one wynoszą? Dziękuję.

@Olga

Tak jest wszędzie. W każdej firmie.

Uczciwy
@Olga

A czasami więcej niż tzw stary pracownik.

Xyz

Drogi Pracodawco jeśli to czytasz Kiedy podwyżki ?? Obowiązków coraz więcej odpowiedzialności też Płaca minimalna w górę a w stoksonie stoi ? Może warto przemyśleć ta kwestię zwłaszcza że coraz więcej osób się zwalnia

print

Zastanawiam się czy tu się kiedyś coś poprawi. Ja rozumiem, że pracujemy dla kogoś, ale traktowanie swoich pracowników w ten sposób to mizerny pomysł. Zamiast podwyżek wszystko stoi w miejscu, za to cieszmy się pączkami z odrzutu z czterodniowym terminem ważności. Co za gest ! Nie ma się co dziwic, że nawet panie dbające o czystośc się pozwalniały. Trzy sprzątaczki na firmę, haha. Może biurowiec złapie za miotły w czynie społecznym? :D

$$$

Czy jest palarnia dla pracowników w tej firmie jakas zewnętrzna?

Były
@$$$

nie palić można tylko za bramą

Lenka
@$$$

Haha. Palarnia Całkowity zakaz palenia na terenie firmy. Zważywszy na to że duża część pracowników pracuje po 12 godzin może to być duzy problem dla niektórych.

Lenka
@Były

Ale w czasie pracy nie można wychodzić za brame

Byly
@Lenka

Z tego co wiem nie

Ina

Takie bzdury tu wypisujecie ze szok. Normalna praca, normalna toaleta I mam nadzieje ze przyjda normalni ludzie, nie tacy.

Ktos

Nie polecam ! Coraz mniej pracy, wysyłanie na mroźnie, po czym pracownik stoi i nic nie robi, kierownicy przechodzą obojętnie a pracownicy stoją marzną bo nie ma co robić. Zła organizacjacja pracy, brak wgl jakichkolwiek podwyżek. Brak szacunku wobec pracowników. Ciągle poganianie, praca prawie jak na akord... Wszystko szybko, szybko i szybko. Zastanówcie się zanim się tam zatrudnicie.

Ktoś 1
@Ktos

Zdecyduj się, albo stoisz i nic nie robisz....I marzniesz ?? Albo praca na akord , wszystko szybko szybko szybko ....hmm?

sick

Mam wrażenie, że tak jest w każdej produkcji. Jak jest przepinka i siedzisz na pupię to nie marudzisz? Fakt, gdzieś na górze nie mają pojęcia o pracy na hali, ale na to nie poradzimy. Najlepiej traktowa jak roboty.

Oferują zawrotne 1396, zł miesięcznie dla elektryka zakładowego w najnowszym ogłoszeniu o pracę, czy to są jakieś jaja ????? Czy to ogłoszenie zamieścił jakiś kabareciarz ???

Ona

Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Kwota o której piszesz to bonus wakacyjny. A zarobki wcale nie da w tej firmie rzeczą wstydliwą. Na co jak na co Ale na kasę nie można narzekac

X
@Ona

Jeżeli zarobki nie są w tej firmie sprawą wstydliwą to napisz proszę dlaczego nie są ujawniane w ogłoszeniach o pracę ???

Józek
@X

Gdyby w ogłoszeniu o pracę była podawana wysokość wynagrodzenia wówczas nikt by się nie zgłosił do pracy, podaje się więc ile dostaniesz za wczasy pod gruszą oraz inne pierdoły jak : Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, Bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto, System kafeteryjny – do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe, Szkolenia branżowe, Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części, Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Bonus świąteczny i urodzinowy. Zabrakło w tej całej wyliczance jedynie zdawało by się najważniejszej i oczywistej rzeczy jaką jest wynagrodzenie.

Firma szuka elektryka zakładowego i oferuje zawrotne 1396,60 zł miesięcznie chyba na rękę bo przecież nie brutto ale to są chyba jakieś jaja za prace na tym stanowisku zwłaszcza że w ogłoszeniu piszą o sobie : ..." STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów."... A wymagania jakie stawiają przed kandydatem są wysokie. W związku z tym mam pytanie czy należy traktować poważnie ta firmę czy raczej jak kabareciarzy ????

Dział rekrutacji STOKSON

Dzień dobry, Kwota 1396,60 zł dotyczy wysokości bonusu wakacyjnego, który wypłacamy pracownikom STOKSON raz w roku. Bonus wakacyjny jest traktowany jako dodatkowy składnik. Wysokość wynagrodzenia na stanowisku Elektryka zakładowego jest uzależniona od doświadczenia zawodowego kandydata. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 32/432-56-07. Pozdrawiamy, Dział rekrutacji

@Dział rekrutacji STOKSON

Mam przez to rozumieć że mniej doświadczeni kandydaci na stanowisko elektryka zakładowego pracują tak samo jak ci bardziej doświadczeni ale zarabiają mniej a ile nie wiadomo ponieważ to tajemnica firmy ? Jak znam życie to nieujawnienie wysokości zarobków oznacza zwykle że są żenująco niskie.

Mariusz

Chłopie lepiej żebyś Ty się do niczego nie dotykał skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Sądząc po tym, iż nie potrafisz dalej zrozumieć mimo tłumaczeń to ja Ci te niecałe 1400 jako pracodawca bym zaproponował ale na kwartał. Pensja uzależniona od inteligencji.

@Mariusz

Mariusz ile Twoja biedna matka musiała zjeść śniegu żeby urodzić takiego bałwana jak Ty ? :)

Piekarzyk

Jak wygląda zarobkowo w tym zakładzie

Piekarzyk

Jakie zrobki w tym zakładzie za 7dni po 12h? Jako piekarz ciastowy

prawie wózkowy

Cześć. Niebawem kończę kurs operatora z udt,chciałbym wiedzieć jaka jast stawka dla operatorów i czy aktualnie są jakieś przyjęcia do pracy,pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON