Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Fila

Ktoś z góry postanowił podreperowac opinie Stoksona???????? najlepsza praca hahaha. To napewno nie pisał pracownik produkcyjny. Niezle

:D

Zastanawiam mnie to że codziennie ktoś się zwalnia. .Dobrze się może przydać jakąś poprawa finansowa lub matywacja że strony Szefa Stoksonu .Lub wyciągnie wniosek że za parę tygodni nie będzie wogule ludzi .Każdy ma do płacenia nikt niechce aby komornik go zlicytował .????

@:D

Gdzie się zwalniają? Ja nie widzę :) Lepszej pracy nie widziałem ???? Może obcięli 20% bo korona ale wcześniej nie było źle nie narzekajcie ????

Haha
@Nikt

Codziennie sie ktos zwalnia ;) nawet dzisiaj 3 osoby!;)))

Ktoś 1

Nie,to nie szef , to normalni ludzie ,niestety większość pracowników to osoby które chciały by zarobić A nic nie robić" jeśli ci się nie podoba to się zwolnij "praca jest ok, teraz sytuacja jest jaka jest ale należało by się cieszyć że ta praca w ogole jest! A tu chodzą narzekają A ciągle są.

Parodia

Zakład schodzi na psy, zwalniają ludzi którzy chorują i muszą iść na l4 żeby nie narazić siebie oraz innych i zamiast zostawić tych ludzi bo ich potrzebują to my dostajemy robote za dwóch/za trzech i oczywiscie z mniejszym wynagrodzeniem, nadgodziny wciskane na siłe które totalnie nie są wypłacane. (usunięte przez administratora)

Pracowity
@Parodia

widac komu się tu robic nie chce

Stary
@Parodia

Tu niema miejsca dla słabych ????

Teone
@Parodia

Jak ci nie pasuje to się zwolnij. Fakt operatorzy lecą w (usunięte przez administratora) ale robota nie jest zła. Nikt tu za dwóch nie robi chyba że się zgadza na to ???? (usunięte przez administratora)

Pracownik Stoksona

Nowa hala - haos to zbyt małe słowo jakie można opisać. Grafik zmienia się z dnia na dzień , pracownik nie jest informowany o zmianie w grafiku. Z przykrością stwierdzam że opinie niżej to 100% racji. Obniżyli wypłaty a wymagają od pracowników 200% wydajności i trybie 12h . Praca na chłodni w 10C a na stołówce nawet automatu z ciepłymi napojami nie ma. Kierownik przychodzi od czasu do czasu obserwuje pracowników poczym do brygadzistki mówi " co tu się dzieje, proszę pospieszyć dziewczyny żeby szybciej zbierały " jak by mogli to by chodzili z "batem" i bili pracowników aby szybciej pracowali. To co się dzieje w tej firmie to jest temat do związków zawodowych aby się za nich wzięli. Mam nadzieję że każdy z stałych pracowników się zwolni nie będą mieli ludzi. kierownicy i z biur przyjdą i zaczną pracować przy taśmie i zobaczą przez co pracownik musiał przechodzić. Na 8h przerwa 15 min , 12h przerwy 25min (z dopiskiem "idźcie na przerwę ale szybko" ) gdy jest 12h w grafiku przerwe robią o 2w nocy a pozostałe 8h pracownik zostaję przy zimnej wodzie bez przerwy, gdy w czasie pracy pracownik chce wyjść do toalety to szybciej zrobi pod siebie niż ktoś go wymieni na chwilę.

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
basia

nie moge pojac tego jak taka firma funkcjonuje,macie w powazaniu pracownikow wogule!!! czy wy myslicie o tym ze wysylajac pracownikow na chorzow na zmiane od 17 do 1 w nocy ze nie maja czym wrocic???moze jesscze sobie mamy taksowki oplacac za mizerna wyplate bo czesc zabieracie!! totalna porazka, nikt z nami nie rozmawia na ten temat, wszyscy zamknieci na gorze i gdzies maja co z pracownikami...jak bedzie jakas kobieta wracac o 1 w nocy z chorzowa i cos sie stanie kto za to odpowie??? myslicie ze wszyscy maja auta i beda jezdzic po kazdym miescie zeby ludzi zbierac.. to jest jakas kpinaa.. !!!!

????

Dla mnie jest upokarzające jak ktoś musi robić inne żeczy ktore nie powinnien. Jeden zarabia jak hrabia drugi nedzarz ale wykonuje wszystkie takie same stanowiska i nikt mu za to nie zapłaci . Stokson dla tych ludzi jest nie fer. albo wszyscy zarabiają a nie tylko cókierki dawać innym.

:))

Dlaczego wysyłacie wciąż ludzi na Chorzów do pracy mimo, że miejscem pracy są Piekary ZWLASZCZA gdy jest podejrzenie koronawirusa u osoby z chorzowa w stoksonie? Praca pracą ale chyba zdrowie jest najważniejsze ;)

pzdr
@:))

potwierdzam, chore, zakład chory, totalnie nie patrzy na zdrowie pracowników tylko na to żeby im sie zgadzało w kieszeni

XD
@:))

Dokaladnie dlaczego mamy jezdzic na chorzow skoro na umowie mamy Piekary Slaskie.Widocznie malo wazne jest ze wiekszosc ludzi nie bedzie miala jak sie dostac.A skoro jest podejrzenie ze pracownik z Chorzowa jest chory produkcja w Chorzowie powinna byc wstrzymana do czasu wyjasnienia a co robi firma wysyla co chwile kogos innego jak dla mnie to SKANDAL napewno tak tego nie zostawie

Nikt

Chciałem ogłosić że Firma Stokson posiada super intyligetnego kierownika który nieraz lubi pogodć ze swoją S.kobieta. wybranką Traktowanie jego jest brak szacunkiem do pracownika hamskie żarty wykraczają normę żartu .Jest typowy wieśniak lub (usunięte przez administratora) z butki z piwem . Potrawi człowieka niecenzurowane słowami wyrzucić z pracy bo tylko ten człowiek chciał mu wytłumaczyć że jedna osoba nie można zastąpić druga w celu wyprówania żył a inni to lenie nic nie robią tylko udają że są w pracy..Chciałbym aby taki człowiek nie był na takim zaszczytnym mieści jak kierownik. Bo to bardzo nie korzystnie wpływa na pracę ogolnokształt firmy. A pozostali są w porządku i są Ok .

Ktoś
@Nikt

Człowieku po jakiemu to jest napisane ? Bo cieżko cokolwiek zrozumieć z twojej wypowiedzi.Naucz się najpierw konstruować zdania a później się wypowiadaj publicznie.

Se
@Ktoś

Narzekac na firme i robic tam dalej co za ludzie

krepel
@Ktoś

czytac ze zrozumieniem a tobie sprawia to prroblem

@Ktoś

Idź do szkoły specjalnej a nie ucz jak kierownik bo i tak każdy wie że w zakładzie to z ludźmi trzeba mieć Trocha oleju w głowie.

Se

Jak wam się nie podoba to nie pracujcie proste

Pracownik nowa hala

Niestety, będą sie sypać opinie z samą prawdą o tym co panuje przez ostatni czas w Stoksonie.. można zrozumieć ze jest ciezki okres, ale my chodzimy do pracy na 12 godzin sami bedac narazeni.. odleglosci niema jak tam utrzymywwć.. oczywiscie dostajemy do tego przyłbice.. ale niech sobie ludzie z góry próbują stać z tą zaciśnietą gumka na głowie tyle godzin, już nie mówiąc o tym że to paruje.. Premie zabrane, dodatki nocne również, benefity, wstrzymane urlopy, o dodatku wakacyjnym pewnie można zapomnieć.. Grafik to istna żenada.. codziennie sie zmienia, ludzie nie są informowani, nie raz przyjeżdząją do pracy i okazuje sie że mieli na inná godzine lub mają wolne.. Tak nie może być.. Traktujcie pracowników tak dalej a sami zobaczycie... I tak blisko połowa ma zaniedługo zamiar odejść z tamtąd jak to sie skończy a wtedy sie obudzą z ręką w nocniku.. Tak samo nasze sprzątanie po skończonej produkcji, a przepraszam do czego są tam zatrudniane sprzątaczki? my mamy zatrudnienia na pracownika produkcji/pakowacza, nie mamy płacone za sprzątanie więc ta robota nie powinna należeć do nas.. z koleji Pan Norma z góry jak i Pan T. ciągle szukają czegoś żeby dowalić.. zabieranie nam ludzi z taśmy po czym reszta musi nie raz za dwóch zapieprzaç i słyszy sie ciagle szybciej i szybciej.. Stań na chwile gdy niema pracy a zaraz z góry sie zjawią ze masz sie ruszac sprzatac czyscic.. jakby trzy minuty czlowiek odetchnac nie mogl.. ludzie naprawde omijajcie to miejsce.. na temat tego zakladu mozna wymieniac i wymieniac...

Xxx
@Pracownik nowa hala

Zgadzam się. Nawet po 6 godzinach pracy trzeba się prosić o zmianę, żeby skorzystać z toalety. I tak okazuje sie, że nie ma kto cię zmienić na 2-3 minuty na toaletę.MASAKRA!!! Omijać zakład (a przynajmniej nową hale) z daleka!!! Wypłaty poobcinane. Zarobki troszeczkę wyższe niż najniższa krajowa. A praca i w nocy i w soboty i w niedziele. Odradzam.

XD

Masz racje a pracodawca zamiast odbiesc sie do opini woli kasowac i po problemie ;))

Lili

Potwierdzam tak się dzieje

Czytając tę opinię co się teraz pojawiają jednak się cieszę że się zwolnilem po niecalym miesiącu pracy w tym miejscu bo to co było wcześniej to już była tragedia pod względem finansowym i godzinowym i zmianowym w pracy A co musi być teraz.... wolę nawet nie myśleć współczuję pracującym tam którzy wykonują swoją pracę A wszelkie dodatki itp pozabierane masakra A praca tA sama musi być wykonana

lilka

Taka prawda komentarze pewnie beda usuniete zaraz bo to dla nich nie wygodne. ale jak wchodzisz do pracy i mierza temperature to ciagle masz 32 stopnie hahaha kpina. trzeba to gdzies zglosic bo ktos wejdzie koedys z goraczka zarazony i dowiemy sie o tym dopiero jak sami to zlapiemy

Ktoś

A odnośnie pandemi i badania temperatur przed wejściem do pracy to temperatura wszystkich pracowników wynosi 32`c.Nieźle co ?????

Luna

Firmę twierdzi iż nie ma akordu ale brygadzistke na mrożni narzucają takie tempo że nie da się wyrobić A jak się nie wyrabiasz to na Ciebie ryczy dziewvczyny co się dzieje zbieramy stanie za Ciebie ci pokaze jak masz zbierać nbarzuci tempo A Ty przez 10 lub 12 H musisz zasuwaac niech stanie taka brygadzistke na 10 lub 12 H i nie wtedy kojarzę że się da

Taki sobie.

Praca na na hłodni ''Pakowacz ''' można skojażyc z olimpiadą na czas .Brygadzistka na pokaz pokaże ekstremalną szybkość pakowania ciast a następnie odchodzi i odpoczywa a inni muszą zasówać tą szybkością przez 12h. Stosuje się proces taki ze Podkreńca się foliarki na takie tempo że osoba puszczając pudełko jest świadoma że chce zrobić krzywdę, odbiur pudełka przez jedną z drugiej strony wiąże się utrata koncentracji bo ofoliowany karton Donat nie jest możliwie , sprawdzić dziury datę i jeszcze samemu policzyć i nałożyć na paletę tu jest apsurt i grozi podknieciem się i wypadkiem który jest bardzo realne duże . Pracownicy są bardzo mało informowani o wykonywanych prac . kierownik też wprowadza w błąd albo nie potrafią pokierować osobą lub niepotrawi wygadać się co im chodzi .

Denis
@Taki sobie.

Zgadzam się z opisem Taki ktoś tak jest potwierdzam

Mirek

Zapomniałem dodać że nie informowanie o zmianie grafiku to norma, człowiek przyjeżdża do pracy a tu okazuje się że grafik został zmieniony.

Mirek

Nie polecam, nie dostosowują się do kodeksu pracy, sprawa zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

pracownik pakowacz

omijajcie szerokim łukiem! wszystkie wymienione sytuacje poniżej w ostatnich dniach to sama prawda! za moment stokson pousuwa te opinie bo są dla nich nie wygodne! 12 godzin codziennie z jedna przerwa, prosisz sie o toalete 2godziny.. dzwonią z wolnego i prosza zebys przyszedl za 4 godziny do pracy! a jak odmawiasz to szantażują że chcesz prace to przyjdź, uciekajcie bo naprawde robi sie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON