Opinie o Avimed Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Avimed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avimed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avimed Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Wiola

Rzeczowo, na temat, konkrety. Mało, która firma rekrutacyjna jest tak przygotowana do rozmowy kwalifikacyjnej, jak Prezes Avimedu. Rzeczowe i konkretne pytania z szacunkiem dla mnie. Sama przeprowadzałam procesy rekrutacyjne i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Właściciela.

@Wiola

Stanowisko biurowo-administracyjne w dziale kadr. Mnie niestety nie wybrali, pewnie był ktoś lepszy ;-) Szkoda, bo mam naprawdę spory zakres doświadczenia i kompetencji. No cóż... Oczywiście do tygodnia była odpowiedź i podziękowanie za udział w procesie rekrutacji. Pytania dotyczyły przebiegu dotychczasowej pracy, obowiązków oraz kwalifikacji. Warto iść tam na rozmowę. Z pewnością nie jest to czas stracony.

Adrian

Wcześniej trudno tu było o podwyżkę ale ktoś wspomniał że głównie przez covid. A jak jest teraz? Można dostać indywidualną podwyżkę czy trzeba czekać na takie grupowe dla wszystkich? Są przynajmniej raz w roku? Jak tak to ile procent?

Jk
@Adrian

Nie ma

Emilia
@Jk

Inflacja szaleje, ciężko tak bez podwyżki :/ A możliwość premii jest? Nie ma w firmie związków zawodowych, które spróbowałyby ogarnąć temat tych podwyżek? Czyli wieloletni pracownicy mają taką samą stawkę, jak osoba, która dopiero co się przyjmuje do firmy? Czy jak to działa? Może oferują chociaż nadgodziny, żeby dorobić sobie jakoś do podstawy? Lub jakieś benefity/socjal?

Xyz Nowy wpis
@Emilia

Stawki są zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami. Premii (świątecznych, kwartalnych), benefitów typu Multisport, pakiet medyczny -brak. Jest tylko ubezpiecznie PZU Zdrowie. Wczasy pod gruszą, karpie itp - brak. Związków zawodowych brak. Dorobić do podstawy ciężko, jedynie w Katowicach można pracować w soboty przy endoskopii. Wszyscy mają te sama stawkę, może jedynie koordynatorzy mają jakieś dodatki.

Fajnie tu opisujecie ten proces rekrutacyjny a aktualnie poszukują fizjoterapeutę do pracy i myśle czy nie złożyć cv. Wiecie tylko co dokładnie rozumieć pod „ wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatki motywacyjne” na tym stanowisku? Może jakiś fizjoterapeuta z tej firmy da znać ?

AntoninaBytom Nowy wpis

Nie wiem czy dobrze mnie poinformowano ale zastanawiam sie nad tym czemu w Avimed (raczej na pewno jest tak w bytomskim oddziale) nie ma czegos takiego jak ZFŚS. Podobno zero jakichś nawet malych premii na świeta, spotkan swiatecznych dla pracownikow i tak dalej. Tak duzy pracodawca nie ma obowiazku?

Cześć, chciałam zapytać o pracę jako pielęgniarka medycyny pracy. Ponieważ tam oferują możliwość pracy w trybie dodatkowym, dorywczo. I to wtedy jest jakieś minimum godzin do wyrobienia, jak to wygląda? Bo właśnie nie mogę znaleźć tej informacji, a mnie bardzo interesuje taka oferta.

Kwalifikacje, doświadczenie, staż na danym stanowisku.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Wiola

@Wiola

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Do działu rekrutacji, czy wybór padł na jakieś inne? Jak tam w ogóle, firma dba o feedback dla kandydata? No i czy dostałaś pracę? Może możesz coś napisać więcej o warunkach, jakie ci zaproponowali? Lub czy pytali o coś konkretnego?

@Gigi

Jak wygląda obecnie praca w Avimed ? Jak atmosfera i szefostwo?

Na stronie widziałam ze można dodawać cv nawet jeśli nie ma ofert pracy a widziałam tam rejestratorkę medyczna. Czy na tekie stanowisko doświadczenie jest wymagane ?

xyz

Hmmm a co z podwyżkami? czy wraz z latami tu przepracowanymi możemy liczyć na docenienie?

Zyx
@xyz

Kiedy pracownik wnosi o podwyżkę, słyszy jedynie, że jest Covid i rozmowa się kończy

pozytywna opinia

Witam jestem zadowolona z uslug Avimed Bytom.Zszopa.

Natalia

Od dawna nie ma aktualnych informacji o pracy, zarobkach czy atmosferze w firmie. Jest tego jakiś powód?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NZOZ AVIMED SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Oba warianty rozliczenia nadgodzin są możliwe - zazwyczaj to pracownik wybiera wariant lepszy dla siebie.

Eryk

Przestaliście zupełnie korzystać z forum. Zastanawiam się czy jest jakiś powód?

Hanna

@Badboy Ale ten wątek dotyczy Bytomia więc lepiej być bardziej dokładnym w szukaniu odpowiedniej firmy!!

Badboy

Opinia dotyczy pracy w Piekarach Slaskich. Jednym slowem odradzam, szkoda waszego czasu i nerwow. Pan przeprowadzajacy rekrutacje nie reprezentuje soba nic...zero profesjonalizmu...rozmawiajac nie patrzy czlowiekowi w oczy, nerwowo rusza sie na krzesle i atakuje kandydata... z takim zachowaniem to prosze tego pana wyslac na jakies badania psychologiczne bo ten czlowiek nie potrafi rozmawiac z ludzmi...warunki pracy tez zadne w porownaniu do konkurencji...

panama

ocZywiście nie wiem jak jest teraz, dawno nie miałam kontaktu z firmą, ale jak na firmę która specjalizuje się w zabiegach artroskopowych i endoskopowych to moim zdaniem jak najbardziej powinni dawac umowę o pracę

free

Faktycznie [usunięte przez moderatora] Umowy to paranoja jakaś...wieczne zlecenie, umowa na czas nieokreślony to chyba abstarakcja. Ciekawe ile lat tam trzeba pracować, żeby takową dostać, hm:)

sok

zgadzam sie, firma porażka na nic nie ma pieniędzy nic nie da sie zorgaznizować, a firmą rządzą księgowe, które nie mają o niczym pojęcia, brak słów, nie sugerujcie sie ze to branża medyczna, avimed działa jak nfz, heh

Kolejna firma porażka a powino się wydawac że prywatne przychodnie powinny szanować ludzi.Nie polecam nikomu ani pracy ani leczenia w tym zakładzie. Pracownikó się nie szanuje osoby na stanowiskach wogóle nie sa odpowiedzialne nikt nie wie po co jest i co ma robić.....To jakiś bałagan na kołach. Jeżeli chcesz iśc tam do pracy to przygotuj się na wszelkiego rodzaju problemy finansowe przy każdej wypłacie a księgową proponuje wysłać na szkolenie jakieś. .... Życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Avimed Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Avimed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avimed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avimed Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avimed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avimed Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avimed Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ks. J. Popiełuszki 50
    41-940 Piekary Śląskie