Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

Niezadowolony z Geko

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Operatora linii produkcyjnej? Posiadam 6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i myślę nad przejściem do firmy Stokson w Piekarach. Czy ta premia 1185 zł brutto + inne świadczenia urodzinowe oraz świąteczne są wypłacane i w jakiej wysokości? Na jaką stawkę mogę liczyć na początek? Chodzi mi o stawkę brutto która znajduję się na umowie o pracę. Czy praca jest w systemie 8 godzinnym oraz czy pracuje się od poniedziałku do piątku czy również w weekendy i święta? Czy atmosfera w pracy jest dobra? Bo czytając opinie o tym że nie można iść do toalety to trochę mnie to przeraża?

kz
@Niezadowolony z Geko

ja też pracowałem w Geko :) momentami to była moja najlepsza praca(chodzi o atmosferę) ahh

Witam pracuje ktoś może jako operator wózka widlowego i mógłby się wypowiedzieć trochę na ten temat godziny zarobki itp?

print

Jestem czerwonym czepkiem, czyli pracuje niecały miesiąc- skusiły zarobki ale zaczynam się już zastanawiać czy ma to sens czy to w ogóle dla mnie. Jednak szybko można się przekonac dlaczego pracuje tutaj tyle obcokrajowców. Rozmowa kwalifikacyjna. Opinie o rozmowie kwalifikacyjnej potwierdzam, tzn. bardzo miła i przyjemna, a jednak początkowe wprowadzenie w błąd a propo wynagrodzenia. Wpierw xxxx + premia, a potem okazuje się, że to wynagrodzenie łączone: 2200 podstawy + xxx godziny nocne + xxxx premia absencyjna. Lipa. Atmosfera. Naczytałem się negatywnych opinii, a jednak tego nie potwierdzę. Z każdym można pogadać, pośmiać się. Spiny zdarzają się wszędzie. Praca. Monotonia, typowa produkcja. Nie robisz sobie przerw kiedy chcesz, wszystko "pod zegarek". Chociaż to też zależy od miejsca na hali. Wprowadzają czasowo typowo robocze niedziele. Wcześniej w niedziele odbywało się sprzątanie czyli przychodziła grupka ludzi pucować. Grafik. Faktycznie czasem znika rano, a pojawia się ok 15. Wynagrodzenie. Hasło "..i tak ma Pan wysokie wynagrodzenie" uznaje za kpinę. Jeżeli ktoś uznaje, że zarobki tam są wysokie w stosunku do wykonywanej pracy to niech tam tkwi dalej, szefostwo się ucieszy. Zresztą, sami uważają że dobrze płacą, przecież na "olxie dają po 2200 zł " Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu za taką kasę? Nie bardzo.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STOKSON?

Ktos

Haha. Nie

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
samotny

Mam nadzieje że będzie więcej Filipinek bo na Śląsku brakuje kobiet wszystkie powyjeżdżały do Niemiec

Ktoś

I najważniejsze, nie liczcie że jak podniosą najniższa krajowa od przyszłego roku to w tym zakładzie to odczujecie na wypłacie. Ucinają z premii, i zarabiacie dalej tak samo - jednym słowem was okradaja. Nawet aneksu do umowy nie ma. Wszyscy siedzą cicho i nikt się nie odzywa bo za prawdę zwalniają ludzi :). Naprawdę nie polecam

Bolo

Rozmowa rekrutacyjna jest jak przesłuchanie w UB najlepiej ja będziesz mieć wyższe wykształcenie 2 języki 20 lat doświadczenia i wiek do 25 lat ,to tylko na stanowisko fizyczne.

Masełko
@Bolo

Tak się składa że byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i mogę tylko powiedzieć że to była jedna z luzniejszysz rozmów jakie kiedy kolwiek miałem więc to co tu wypisujesz jest nie zgodne z prawdą.

@Masełko

@Masełko kiedy masz pierwszy dzień pracy?

Obcy
@Masełko

Rozmowa zawsze jest okej ale warunki są straszne. Przekonasz się po krótkim czasie

Fila

Do wszystkich zainteresowanych praca w Stokson: Kobiety na starej hali pracują po 8 godz ale 6 dni w tyg,łącznie z sobota,jeśli trafi się nocka pracuje się 11godz i kończy o 9 rano w niedzielę Mężczyźni pracują po 12 godz 5 lub 6 dni w tyg czyli 60 lub 72 godz tygodniowo i żeby była jasność nikt nikogo nie pyta czy chce nadgodziny,trzeba je zrobić i już. Urlop raz w roku 2tyg, reszta rozdysponowana przez firmę na przestoje,awarie itp Nawet jeśli jeszcze został jakiś urlop nie można go dostać,czemu? Bo nie i tyle. Potrzebujesz wolne? Twój problem. Chcesz sobotę wolna bo masz też życie prywatne to tez Twój problem. Aha, na rozmowie mówią że się pracuje 1 sobotę w miesiacu-smiech na sali. Może tak jest na nowej hali ale kiedy produkcja sie rozkreci to i tam będą wszystkie robocze bo przecież firma musi zarabiać. Nie wspomnę już o tym że nieraz były także niedziele i święta pracujące oczywiście bez żadnego dodatku!!

Lola
@Fila

I do tego zapierniczasz za Filipinki bo one sie do niczego nie nadaja. Sa bardzo powolne I do tego robia (usunięte przez administratora) Nie da sie tego wytrzymac, dlatego sie zwolnilam z tego zakladu.

Bdjdbeh
@Fila

Dokładnie tak jest. W dodatku Grafik jest codziennie zmieniany więc nie można sobie nic zaplanować. Tragedia

On

Byłem na rozmowie, powiedziała mi Pani że zadzwoni.. zastanawiam się.. ;)

Pakowaczka

Witam bylam na rozmowie, powiedziala ze do dnia sie odezwie.. i pytanie odezwie sie czy nie? Czy po prostu nie podpadlam do gustu

Jarek

Nie polecam (usunięte przez administratora) Robi się po 12h za grosiki. Nie dziwne,że taki przemiał ludzi tam mają.

@Jarek

Czy 12h, o których piszesz to już Twój czas pracy razem z nadgodzinami? Jak z warunkami zatrudnienia? Na stronie firmowej jest dużo ofert pracy i Twoje informacje będą pomocne https://stokson.com.pl/praca/

Gall

Witam, jak wyglada praca na stanowisku brygadzisty? Słyszałem wiele opinii pozytywnych jak i negatywnych. Proszę o konkretne informacje jak to wygląda w praktyce ponieważ zastanawiam się o aplikowaniu na to stanowisko. Pozdrawiam.

Tom
@Gall

Sam bym się chętnie dowiedział,i jak to wygląda godzinka i bo 5 dni w tygodniu po 12 to wychodzi dużo wiecej niż 160 godzin co jest niezgodne z kodeksem pracy.Byl bym wdzięczny za odpowiedź.

Rusek
@Tom

Jeśli chcesz pracować według kodeksu poszukaj sobie innej pracy

Witam powiem szczerze pracuje już długo w firmie przyzwyczaiłem się zarobki dobre do 10 wypłata na kącie atmosfera różna narazie nie widzę powodu żeby się zwolnić raz jest lepiej raz gorzej tak jak w każdej pracy

@anonymous

Jak wygladaja zarobki? Sa takie jak w ogloszeniach?

sisi

a ja juz prubuje sie dostac do pracy do tego zakladu od 2 miesiecy kiedy dzwonie to muwia czekac na telefon bedziemy kontaktowac sie z wybranymi osobami to jaka jest szansa zeby sie tam dostac i wymaganie bo ksiazeczke mam mieszkam tez tam niedaleko 5 km od zakladu

@sisi

Wiesz moze jak tam sie pracuje poniewaz sam zastanawiam sie nad podjeciem tam pracy?

Gary

Witam Jak wygląda praca brygadzisty bo są różne opinie no i jak to jest z tymi godzinami bo 12h 5 dni w tygodniu to dużo wiecej niż pozwala na to prawo.

Fila
@Gary

Brygadzisci pracują po 8 godz ale 6 lub 7 dni. Pracują też w niedzielę bo nadzoruja sprzątanie. A poza tym mają dużo na głowie, nawet ich zadaniem jest szukanie ludzi do pracy gdy jest za mało. Haha. Gdyby to była fajna robota ktoś ze starych pracowników chciałby awansować, a że nikt nie chce to szukają ludzi z zewnątrz!

Gary

Dzięki za odpowiedź ;)

Alicja

Pracownice z Filipin, totalna porazka. Powolne, inne musza za nie odwalac robote. Dlatego sie zwolnilam bo nie bede pracowac za kogos, a do tego robia wszedzie (usunięte przez administratora)

Agfa

Do wszystkich którzy pytają jak sie pracuje w" Stokson".Dobry zakład pracy gdzie wszystko jest OK ,godziwe wynagrodzenie,premie,socjal,dobra atmoswera,kompetentna kadra kierownicza,normalny grafik,uczciwie płacone nadgodziny,przestrzeganie kodeksu pracy itp taki zakład nie szuka pracowników ,tylko jest kolejka ludzi którzy chcą pracować w takim zakładzie.A wystarczy zajrzeć na stronę gdzie "Stokson"rekrutuje pracowników potrzeba praktycznie ludzi na każde stanowisko i to nie w nowo otwartym zakładzie tylko np. w Chorzowie ,to sami sobie odpowiedzcie czy warto tam pracować?

Nowy007
@Agfa

Praca ok warunki pracy też mogą być ale atmosfera (usunięte przez administratora)ciągle plotki można nawet powiedzieć nagadywanie A czasem nagonka na 1 osobę i to przez tak zwana Elite którą tworzą pracownicy którzy pracują długo jak im nie przekazujesz to już większość z nie będzie z Tobą rozmawiać A nie przypisuje im osobą która nie sieje fermetu i nie robi tak jak ona chce np. Brygadzista mówi tak pracownik robi inaczej A jak osoba chce wyk9nac tak jak kazał mu przełożony to już według elity wychodzi przed szereg i przez większość zespółu nie zostaje za akceptowany jak bym mogła zmieniła bym pracę od zaraz i to przez atmosferę bo praca jako praca może być ale jak narazie nie mogę ponieważ zależy mi na płynności finansowej ale prze te parę osób rozglądam się za inną pracą

Pracownik007????????????

Witam w firmie pracuję od nie dawna zanim zaczęłam pracę usłyszałem na temat pracy różne opinie większość negatywnych np. (usunięte przez administratora) , akord , atmosfera , organizacja Pracując krótka jak chodzi o pracę nie jest ciężka pracować trzeba wszędzie i normalne że pracodawca jest zadowolony z wydajności i jakości pracy nie zgodzę się że jest to (usunięte przez administratora) czy praca na akord Atmosfera oj najgorsza obcokrajowców traktuje jak gorszych A przecież pracuje na tych samych stanowiskach co my więc brak szacunku do drugiej osoby, pracownicy z dłuższym stażem według mnie psuje atmosferę ciągłe nagadywanie na innych współpracy jako zespół zero każdy patrzy tylko na swoje stanowisko i nie przejmuje się już niczym innym widząc że ktoś robi coś źle lub powinien robić coś innego komentują to między sobą nie pomogą jeszcz każdy sobie robi pod górkę organizacja leży i to nie przez brygadzistki bo one przy tak dużej ilości ludzi radzę sobie dobrze ta organizację znów psują starzy pracownicy brygadzista mówi jedno pracownik robi i tak po swojemu więc brygadzista nie ma za dużego wpływu ponieważ nie może być i podchodzić co chwilę i upominać lub sprawdzać według mnie nie jesteśmy dziećmi i nie jesteśmy w przedszkolu jesteśmy dorosłymi ludźmi i przyszliśmy do pracy Niewiem czy to ważne ale według mnie trzeba było by zrobić porządek z pracownikami które sieją ferment po co pracownik który psuje atmosferę ciągłym płatkami i robieniem drugiemu pod górę jako załoga powinniśmy pracować jak zespół pomagając sobie i szanowac wzajemnie a nie donoszac i jeden na drugiego

Witam, jak wygląda sytuacja w Piekarach Śląskich na stanowisku Pakowacz/ka? Jak się ma sprawa z nadgodzinami i grafikiem?

Uczciwy
@Zainteresowany

Grafik codziennie o 8.00 rano ściągany. O 16.00 wraca na tablicę. Codziennie zmiany. Nie da się nic zaplanować.

Gall
@Uczciwy

Rozkład czasu pracy można sporządzić na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, jednak okres ten musi obejmować co najmniej 1 miesiąc. Pracodawcy muszą jednak pamiętać, iż są zobowiązani do takiego przedstawienia pracownikom harmonogramu pracy, aby każdy z pracowników miał możliwość zapoznania się z nim, co najmniej na tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który harmonogram został sporządzony.

KuboX

Jak wyglada praca w weekendy ?

Uczciwy
@KuboX

W sobote tak samo jak w tygodniu. W niedziele sprzątanie. Bardzo rzadko (ale sie jest) w niedziele również jest produkcja.

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON