Kebab House Production Poland Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Kebab House Production Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab House Production Poland Sp. z o.o.

001924

Szok,skandal i niedowierzanie.............ze ten czlowiek jeszcze funkcjonuje na naszym rynku..............zero poszanowania dla pracownika,takich ludzi trzeba eliminowac z rynku pracy!!!!!!! Nawet szkoda słów w tym temacie!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Beka z turasa

Szkoda klawiatury na tego turasa. Po 2 dniach się zwolniłem.

były pracownik

łamanie przepisów pracowniczych brak szkoleń bhp praca bardzo cięzka za minimalne wynagrodzenie w chłodni po niżej -30 c bez odziezy ciepłej praca z zamrozonym mięsem reumatyzm pewny nie zgłaszanie wypadków nie zgłaszają tylko cię zwalniają na umowę zlecenie jesteś bez praw sprawy sądowe o łamanie praw pracoowniczych

XL

Byłem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną to sobie posiedziałem 40 min az Pan Prezes mnie przyjął już lekceważące podejście do pracownika, a na propozycje pracy za 1500 zł roześmiałem się i wyszedłem za takie wynagrodzenie to może sobie Pan Prezes zatrudnić swoją rodzinne aa tylko chyba musi ich sprowadzić z zagranicy....Niepoważna firma opinie wcześniej czytane się potwierdzają .

adi

Syff Nie polecam !!!! masakra wynagrodzenia śmiechu warte !!!

Kierowca

Absolutnie nie polecam tej firmy uwłaczający stosunek do pracownika wyzysk finansowy umowy zlecenie a na rozmowie obiecywał inne warunki przemiał ludzi jak w młynku wynagrodzenia to raczej stypendium omijac z daleka pracodawca Turek

Miras

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej umówiony na godzinne a i tak czekałem jak ............... mało profesjonalne traktowanie ewentualnych pracowników .Propozycja pracy na umowę zlecenie najniższa krajowa na rękę 1400 szkoda zachodu. Jeśli będziemy podejmować takie oferty pracy to idziemy na rękę takim oszustom pracodawcom .Nie podejmujmy pracy za najniższą krajową twardo stawiajmy swoje warunki niech wiedzą ze niema w czym przebierać i proponować ludziom takie upokarzające warunki , dlatego taki jest rynek pracy sami godzimy się na takie traktowanie. Propozycja umowa zlecenie a resztę do ręki a po 3 miesiącach zobaczymy i tak następny pracownik i następny na 3 miesiące gdzie nasze emerytury co z tego ze masz prace co to za praca ? traktuje się nas w ten sposób jak niewolników nie podejmujcie pracy na takich warunkach to może się cos zmieni na rynku pracy i zaczną nas szanować !!!! Rozmawiałem z pracownikami powiedzieli syff ludzie się zmieniają non stop kierowcy odchodzą sami ludzie się zwalniają . jaka płaca taka praca !!!! Nie polecam powiedzieli .........

oNNa

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk i brak szacunku do drugiej osoby.

admin

Mieliście okazje pracować w firmie Kebab House Production Poland Sp. z o.o.? Jak oceniacie proces rekrutacji, współpracowników? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Kebab House Production Poland Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab House Production Poland Sp. z o.o.