Opinie o STOKSON w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STOKSON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Piekary Śląskie

krist

Nie rozumiem narzekających ,jest tyle roboty ze hej , radzę sie rozejżeć za inna pracą np. na piekarni lub ciastkarni w Auchan albo w innym markecie ,wiadomo cudów nie ma ale np. w Auchan kodeksu pracy przestrzegają i nie ma zajobu . Jak nie płacą za nadgodziny to sie upominać a jak dalej nie pomaga to są sądy , tylko dobrze byłoby mieć jakiś świadków lub skserowaną liste gdzie się podpisujecie (o ile jest lista) nagrania rozmów itp. i dobrze gdyby wiecej ludzi tak zrobiło . Można też utworzyć związki zawodowe w zakładzie ,ludzie nie dajcie robic z siebie niewolnicze ścierki przecież bezrobocia praktycznie nie ma w PUP są pustki . Wiadomo że dobrą pracę to ciężko znależć ale taka jak w Stoksonie to bez problemu !

Czy można liczyć w STOKSON na prywatną opiekę medyczną?

krist

tak u znachora !

Szukam

Witam są jakieś przyjęcia do pracy bo znajomy szuka dał już 2 razy Cv i nic.

CapitanJackSparow

Witam fajne słuchać takich opini bo one bardzo bawią a zarazem motywują. Większość komentarzy tutaj zawartych piszą ludzie których boli .upcia,ponieważ ktoś ma lepiej,lepsze stanowisko albo poprostu lepiej pracuje.Szkoda tylko że nikt niepotrafi osobiście podejść i powiedzieć to komuś w twarz.Jest tutaj garstka pracowników którzy by chcieli pracować po 8 godzin i zarabiać 5 tyś ale tak się nie da i mają o wszystko problem.Ciekawy jestem który z pracowników lini nr 5 został przezemnie zmobingowany lub ordynarnie potraktowany skoro pracuje sam na tej lini A operatorów jest aż 2 na całą firmę pozdrawiam.

CapitanJackSparow

Chciałbym jeszcze dodać jeśli ktoś ma ze mną problem lub w jakiś sposób go urazilem zawsze może podejść do kierownika produkcji i z nim porozmawiać chyba że się boi albo poprostu nie ma co robić.Pozdrawiam

Pakowacz

Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zostałam przyjęta nawet dużo przed czasem. Bardzo uprzejma Pani, wysoka kultura osobista.

Dlaczego czekam juz 2dni na telefon?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
Co bym naprawił.

Pierwsze dałbym stażowe ,podwyżka inflacyjna , Benefit ,wczasy pod gruszą zapomogi bezzwrotne urodzinowe i za osoby polecające pracę ,Opiekuna który prowadzony dobry kontakt między pracownikami .Opiekuna nad maszynami które się zużywają i kontrola co tydzień .Mentora nad sprzątaczkami aby każda miała swoje obowiązki .Skrzynka animowa która by można napisać który pracownik krzyczy bezpowodu na drugiego .Tel do uczymania ruchu na stanowisku aby było szybko z ich reakcja .lub kartka z do naprawy aby byli tak żeby przychodzili.na czas.

Tymek

Praca nie jest zła.Na starej hali lepsze brygadzistki, lepsza atmosfera i lepsze traktowanie czlowieka. Stali pracownicy nie powinni pracowac za obcokrajowcow, tylko pomoc i powiedziec co mają robic. Zwracac uwage co sie wokół dzieje a nie tylko na swoje stanowisko.

Hi hi

Każdy nowy pracownik niech sobie trzy razy zastanowi nad przyjęciem do Stoksona.A moja wskazówka jest taka że robisz tam jak ciecię lub śmieć. (usunięte przez administratora) jest od kierowników robisz wszystko ale i tak nikt Cię nie da podwyżki, pracę parę lat robisz za te same pieniądze co było przyjęty .Starzu niema podwyżek zapomnij czysta wegetacja..Acha nagodziny to normalny sposób aby oderwać Cię od rodziny.

@Hi hi

A jakie jest tam wynagrodzenie? I czy są jakie benefity dla pracowników? Jak długo Pan tam już pracuje? Pytam bo jestem zaproszona na rozmowę

@Anonim

Nie polecam tej firmy. Wszystkie opinie to 102% racji

Tragiczna firma. Zarobki na poziomie 2000zl. Nowi pracownicy zatrudniani na tzw zapchaj dziure. Jezeli chcesz pracowac po 12h za najnizsza krajowa do tego pracujac za 3 to to zaklad dla ciebie. Nie polecam pracy tutaj nikomu nawet wrogowi

Obama

P.Tomaszu niech Pan nie wybiela atmosfery która panuje w zakładzie niech się Pan zainteresuje brygadzistkami na mrożni które krzyczą po pracownikach i dlatego ludzie odchodzą

Has

Z operacji widzę co jest grane firmie. Nie dobrze jest np Operatorzy są lenie nie chodzą na mroźnie a inni są pakowacze są gnębieni robotą za grosze .Uczymanie ruchu też ale są bystrzejsci ogarnięci .ale pomagać też powinni jak niema tyle ludzi . Dlaczego Operatorzy nie pomagają na chłodni są tacy co filmy oglądają i kawa pija poza przerwą .Pracownicy udciwi powinni zarabiać więcej niż Ci co nie pracują a jest na odwrud skandal .Na chłodni powinno być ciepły posiłek lub napij bo brakuje. Jak bym miał zmieniać to bym nałożył tym co udawaja że sprzątają .brak nadzoru nad tymi osobami.

Operator
@Has

Po pierwsze naucz się ortografi jak już chcesz się wypowiadać na forach ale to też pokazuje czemu robisz jako pakowacz a nie np operator czy serwisant, a moje pytanie brzmi gdzie są ludzie z mroźni gdy my musimy rozebrać, umyć i dokonać drobnych napraw maszyn nad którymi "sprawujemy opiekę". Nie po to ktoś pracował i wyrabiał sobie doświadczenie jako operator żeby teraz nagle stać się sprzątaczką czy pakowaczem bo kogoś to boli że on w danym momęcie musi pracować ale jak operator ma awarię i czasami zostaje nawet 14h w pracy podczas gdy pakowacz odbębni swoje i ucieka czym prędzej do domu to już jest ok.

Lili
@Operator

Zgadzam się z Hasem jesteście darmozjady A jak jest awaria to nie potraficie tego naprawić A jak już naprswicie to.minie 30 minut i znowu to samo

Operator
@Lili

Lili no to zapraszam kiedyś na rozruch lini skoro jesteśmy takie darmozjady bo według mnie wkładać pączki do kartonów to nawet małpa potrafi.

Lulek
@Operator

a powiedz mi jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu? aplikuje na to stanowisko i chcialbym wiedziec co i jak. jakie warunki prACY kasa itp

????

Irotuje mnie maszyny które są w stanie niezadawolajacym sprawne .kłania się tu Uczymania Ruchu ..Przecież można usprawnić aby nie przeciążać kręgosłupa lub mięśni rąk stawy . Widzę że słowa idą na wiatr .Kogo to obchodzi na dłuży czas to na l4 będą chodzić bo i buty są nieasemetryczne do stup .Ktoś ma świadomość O tym co ma płaskostopie to jest męka .:-(

????

Praca jak praca ale praca przy nie kompletnych sprawnych maszynach to krew zalewa .Każdy widzi i nic nie naprawi .Człowiek ma albo ból pleców albo narwane mięśnie . Dlaczego niema kompletnych napraw zużytych części . Uczymania Ruchu oni powinni pilnować ulepszać pytać albo przeglądać .Zresztą kogo to obchodzi .

Sok

Moim zdaniem powinni pracownicy Na Ciastowni wszyscy zarabiać po 3.000zl netto jak nie będzie to będzie jeden śmiech na sali. Bo to jest kpina co się dzieje ..Pracownicy zarabiają 2100 zł netto na produkcji jakim to zakładzie tak słabo płacą .Może warto jeszcze więcej sprawdzić ludzi z Ukrainy I że świata a swoim ochłapy dawać.????

Nikt

Dlaczego nie wygodne wpisy są likwidowane .Powtórzę na Ciastowni nowej hali jest Ciastkarz który daje piętno innym pracownikom i nikt z tym prostakiem nic nie robią nikt mu nie powie a inni nawet rezygnują z pracy Stokson a dlaczego bo czuję się ponad prawem.

Wolę ciastka niż jego wędliny

Firma Stokson nie jest złym zakładem.nawet można powiedzieć dobrym.tylko że ma jedną wadę że toleruje człowieka z Ciastowni który jest wilkiem do młodszych pracowników .i jest zwykłym draniem. .i nikt go nie lubi wszyscy go nie znoszą.na nowej hali .

Wściekła

Niestety taka prawda a jeszcze przyjdzie pani z góry w okularach proszę nie stać tylko sprzątać dlaczego te panie stoją albo jest sytuacja że co niektóre panie pracują po 12 godzin a niektóre są wypisywane po 4 godziny pracy a reszta niech (usunięte przez administratora) Pozatym jesteś wysyłany na Chorzów a tam prawdopodobnie osoba zarazona koronawirusem cza to gdzieś zgłosić normalny auszwitz dopiero jak zachorujesz to się dowiesz więcej kierowników niż ludzi na produkcji i jeszcze przyjdzie ci pan magic mayk i powie że za dużo przy taśmie stoi i cza zmniejszyć stań sam zobacz jaki zajob zaczarowany ołówek ledwo mleko spod gęby odsunięte i takich ludzi zatrudniają co się nie znają na robocie porażka

I tak was nie zatrudnia , kaza nam tyrac I wykonywac prace kilku ludzi, bo pandemia bo to bo tamto.. Operatorzy pracuja jako sprzataczki itp. Bida z nedza przez Stokson pedza.

@

Firma Stokson firma bez przyszłosci.Ludzie zarabiają 2000zlnetto .Ludzie będą się zawalniac .Nikt nie wyciąga wniosków dlatego niech idzie w tym kierunku co teraz. A Co inni piszą mówią 100%prawdy i tak jak rzucanie groch o ściana .

@@

Kurde tyle kasy 2000 koła jak można dostać sie tam do pracy

Lili
@Se

Złóż C.v z pewnością Cię przyjmą czekają na takich baranów jak Ty

Pojada se na szychta

strachsiebac

to co się dzieje w tej firmie, to porażka. Zero jakiejkolwiek organizacji, brygadzistki i kierownicy, którzy nie nadają się zupełnie na takie stanowisko. Grafik który zmienia się z dnia na dzień, nawet jak nie ma kogoś w pracy, bo ma wolne, to i tak grafik ma zmieniony i oczywiście nawet nie jest o tym informowany. wysyłają ludzi na Chorzów zmiana do 1 w nocy nie interesuje ich to, że ktoś nie ma jak wrócić. zabrali wszystko co jest możliwe, wszystkie dodatki itp. praca na mrozni po 12 h za marne pieniądze, na 12 h 25 min przerwy Jeszcze łaskę robią, ze muszą puścić kogoś. przerwę zrobią o takiej godzinę, że potem prawie 8h jesteś na zimnej wodzie, a przy tych obrotach co teraz są, to nawet tej wody nie ma się kiedy napić. przy takiej temperaturze powinny być automaty z ciepłymi napojami. toaleta na mrozni, niedługo to zrobią kanciapke na mrozni żeby tylko zjeść kanapki na szybko i wracac do pracy. tempo poziom hard jak za wolno zbierasz to cie poganiaja robisz za dwóch. Na miejscu gdzie powinny stać 2 osoby stoi jedna i musisz się wyrobić nie ma innej opcji inaczej się będą drzec. co kolwiek nie zrobisz i tak będzie źle brygadzistki wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja jak już muszą robić, bo brak ludzi to wybierają sobie takie stanowisko gdzie się nie narobia, ale będą się wychwalac, że wszytsko robią najelpiej, a ty wszystko źle. można by dużo pisać, ale szkoda czasu. Ogólnie nie polecam! Ale może akurat komuś spasuje taka atmosfera.

Ktos
@strachsiebac

To prawda zamiast dbac o tych co zostali robi sie coraz gorzej w tej firmie pomalu przypomina to (usunięte przez administratora).Nie wspomne juz o nie sprawiedliwych grafikach jedni maja 4 dni po 12 godzin inni pracuja tylko po kilka godzin dla mnie ta firma to dramat jezeli nic sie nie zmieni to ta garstka co zostala tez sie zwolni dlaczego nikt z gory z nami nie porozmawia o tym co sie dzieje!!!

Ktos
@strachsiebac

Na dodatek jestesmy wysylani na Chorzów wbrew wlasnej woli nikt nie zapyta nas o zdanie czy mamy jak wrocic nie bez powodu wybraliśmy prace w Piekarach Śląskich mamy czesto duzo prywatnych obowiazkow tu na miejscu ale co z tego polecenie sluzbowe i kropka ludzie w bialych czepkach wyzej postawieni nie chca nawet z nami nawizac dialogu masakra !!!

ona
@strachsiebac

dokładnie, to jest istna porażka z tym co sie dzieje... na poczatek miesiaca dadza Ci pelno wolnego a potem koniec miesiaca kapna sie ze masz malo godzin i pyk dwunastki... góro ogarnijcie sie bo jak tak dalej pojdzie to na czerwiec nie bedzieciw mieli co pisac grafikow bo ludzi nie bedzie! chcecie zeby ludzie wam zostali? zadbajcie o nich... bo ludzie tez sie starac nie beda w pracy majac taka wyplate i dezorganizacje... jaka płaca taka praca... proste

@ona

Kto nie chce pracowac chętnie pujde w każdej chwili składam cv

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON