Opinie o Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc w Piekary Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc w Piekary Śląskie

Chętny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

A jak wyglądają zarobki ? Czy na umowie jest najniższą krajowa? Różne informacje idą że szef płaci różnie.

Zainteresowany Nowy wpis

Witam...moze ktos wie jak wyglada obecna sytuacja na lakierni?? Na jakie zarobki można liczyć?? Jak atmosfera traktowanie itp??

Sylwia

Jeden na trzech? To podczas gdy jeden go wykorzystuje to co robi wtedy reszta?

@Sylwia

Wykonuja inne czynności, ale byly sytuacje kiedy jednocześnie byly dwa auta do lakierowania

@Ktoś

No właśnie takie sytuacje miałam na myśli. To źle odbijało się na obsłudze? Czemu po prostu nie zainwestuje w kolejny skoro widać, że raczej potrzebny?

BBK

Witam, nie zgadzam się z twoją opinią. Pracuje tu od 5 lat, co niektórzy pracownicy od ponad 20. Rotacja jest nie wielka. Jestem bardziej niż zadowolony i ze swojej pracy i pensji. Nigdy nie miałem również problemu ze sprzętem, jest czegoś potrzebowałem wystarczyło zgłosić szefowi. Szef wymaga rzetelności, dokładności i jakości co jest zrozumiałe przy pracy w serwisie samochodowym. Widocznie nie dałeś rady.

Maja Nowy wpis
@BBK

Wooow, to długo już tutaj pracownicy pracują. Powiedz mi jedną rzecz. Jeśli już występuje rotacja to z jakich powodów się to dzieje?

BBK Nowy wpis
@Maja

Jak pisałem wcześniej rotacja jest niewielka. Zawsze znajdzie się ktoś kto jest niezadowolony. Głównie są to nowi pracownicy, którzy nie są w stanie sprostać wymaganiom i pracują miesiąc i odchodzą.

frugo

Nie myślcie o zatrudnieniu się w tej firmie,na początku obiecują złote góry a potem jest zupełnie coś innego żeby tam zarobić to trzeba siedzieć od rana do wieczora,pan M.G ma ludzi w du..e byle oni mieli zera na koncie.Pracownik za swoje błędy jest obciążany finansowo.Oszuści i Wichłacze,urlop tylko 10 dni w roku o reszcie można zapomnieć,choroba i zwolnienie lekarskie jest niedopuszczalne Wiem co nie co o tym niby serwisie.Ta opinia musiała by mieć dwie strony A4 oczywiście negatywna.Szkoda mi tych pracowników którzy tam teraz pracują muszą mieć mocne nerwy ciekawe jak długo?Szczerze nie polecam tego warsztatu!!!!!!!!:(

Katowice
@frugo

"Wiem co nieco o tym serwisie"..... Rozbawiłeś mnie. Rotacja w tej firmie jest śladowa a podstawowi fachowcy pracują tam od kilkunastu lat bez przerw. ten FAKT podważa więc to twoją wyimaginowaną teorie o kiepskim wynagrodzeniu i warunkach . Rotują pseudo fachowcy i cwaniaki nastawieni na bylejakość. Zapewne należysz do grupy rotującej -z ww powodów i przelewasz żale za własną nieudolność . Swoją drogą , ciekaw jestem gdzie pracujesz , w jakim garażu, czy może zmieniłeś profesje na coś co ewentualnie potrafisz robić -jeśli potrafisz......

@frugo

Dokładnie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Eryk

Słyszał ktoś czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem mechanika tylko z małym doświadczeniem?

Roni
@Eryk

Chcesz być aż tak nieszczęśliwy? Poszukaj pracy gdzieś gdzie będziesz doceniany za to co robisz.

XYZ
@Eryk

Zawsze warto złożyć CV.

@Roni

Dokładnie

Sylwia

Z tego co widać po wpisach co niektórzy dość mocno żartują sobie z pracowania w firmie. Twierdzą też, że pracując dla nich będzie się niedocenianym. Przykre, że mają na to takie spojrzenie, ale chyba musiał być jakiś powód? Było to jednak dwa lata temu, czy do dziś coś się zmieniło i uznają, że firma lepiej traktuje swoich pracowników?

Edwardo

Ja tam dobrze oceniam ten zakład pracy.

Maja
@Edwardo

Możesz napisać coś więcej? Jaką umowę proponuje pracodawca i jak wyglądają kwestie zarobkowe? Syn skończył zawodówkę o kierunku mechanik samochodowy i poszukuje pracy w swoim zawodzie w Piekarach Śląskich.

Karina

Firma nie kompetentna. Niesłowni. Po wykonaniu naprawy blacharskiej okazuje się ze do zwykła fuszera. Nie polecam

Ula
@Karina

Karina - zacznij od nauki języka polskiego. Twoje "kompetencje" nie legitymują cię do pisania publicznie.

MECHANIKA

Po naprawie okazało się, że zamiast nowych części stare pokryte są szpachlą a płaci się za nowe.

Iwona
@MECHANIKA

Nie do końca się na ty znam. Ale chyba najlepszym wyjściem będzie udanie się jeszcze raz do tej firmy i po prostu wyjaśnienie na miejscu całej tej sytuacji. Może Właściciel uzna Ci bez problemu reklamację. Dasz znać, jak już będzie coś wiadomo?

frugo2

Nie wiem o czym mówi ten gość powyżej ! Warsztat pierwsza klasa ! pracownicy też mają się tam bardzo dobrze bo kilku znajomych pracuje w tej firmie ! Nikt nie narzeka wszyscy są zadowoleni z pracy a w szczególności z zarobków ! ten pan powyżej nie był kompetentną osobą na pracę w tej firmie... FIRMA 1 klasa !

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc?

Zobacz opinie na temat firmy Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Bytomska 369
    41-940 Piekary Śląskie