Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc

Piekary Śląskie

Opinie o Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc

frugo 2014-10-11 01:45:59
Nie myślcie o zatrudnieniu się w tej firmie,na początku obiecują złote góry a potem jest zupełnie coś innego żeby tam zarobić to trzeba siedzieć od rana do wieczora,pan M.G ma ludzi w du..e byle oni mieli zera na koncie.Pracownik za swoje błędy jest obciążany finansowo.Oszuści i Wichłacze,urlop tylko 10 dni w roku o reszcie można zapomnieć,choroba i zwolnienie lekarskie jest niedopuszczalne Wiem co nie co o tym niby serwisie.Ta opinia musiała by mieć dwie strony A4 oczywiście negatywna.Szkoda mi tych pracowników którzy tam teraz pracują muszą mieć mocne nerwy ciekawe jak długo?Szczerze nie polecam tego warsztatu!!!!!!!!:(
frugo2 2015-12-30 00:49:12
Nie wiem o czym mówi ten gość powyżej ! Warsztat pierwsza klasa ! pracownicy też mają się tam bardzo dobrze bo kilku znajomych pracuje w tej firmie ! Nikt nie narzeka wszyscy są zadowoleni z pracy a w szczególności z zarobków ! ten pan powyżej nie był kompetentną osobą na pracę w tej firmie... FIRMA 1 klasa !
Zostaw swoją opinię o Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Jacek Gryc