Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

Ja też dałam CV do ADECCO,mineło już 2tygodnie i się nie odezwali! To po co się ogłaszają że jest praca jak jej nie oferują,zaczekam jeszcze troszkę i chyba odpuszcze sobie te całe ADECCO,czy ktoś tam dał papiery i po jakim czasie zaczoł pracę??POZDRAWIAM.

ktoś

Ja narazie czekam aż się odezwą do mnie,jak się odezwą to spróbuje tu popracować,bo narazie nic innego niemam.Jak długo się czeka na odzew?,bo ja czekam już tydzień.Pozdro:-)

malutka

Nie zgodzę się tu z jedna o[pinią bo taka jest prawda, traktują ludzi jak......... ale wybór należy do ciebie? chcesz tyrać jak wół to przychodz do valeo :)) Zgodzę się z tym że teraz są takie czasy że traktują ludzi jak swoja własność ale tu jest inaczej..... a kasę będziesz mieć jak będziesz tyrać ( dla nich najlepiej 24 na dobę ) i to za marne psie pieniadze. pozdrawiam serdecznie :))

ktoś

Dzięki za odpowiedź jeszcze troche poczekam,później pojade do biura i się zapytam i najwyżej podejde do StartPeople jeszcze.Pozdro.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
xxx

przyjecia na Valeo sa, ale jesli przez pare dni Adecco sie nie odezwało to sie nie denerwuj, mozesz podejsc jeszcze raz do biura i sie przypomniec:) Ja pracowałam pod Adecco 9 mieisecy i przeniesli mnie pod Valeo. na prace nie narzekam, nie ma rewelacji, ale w dzisiejszych czasach prace trzeba szanowac.Jesli chodzi o kase to w 4 brygadach zawsze jakies dzien nadgodzin trzeba zrobic, nie zdarzyło mi sie zebym wzieła mniej niż 1400 na reke, ale w dobym miesiucu 1700 tez było.

ktoś

Ile trzeba czekać na pracę w Adecco Valeo?bo dałem tm cv i gość powiedział że napewno się odezwą za kilka dni,a tu narazie cisza,czy w StartPeople jest to samo?bo chce tam też isć,jak Adecco mnie olewa,proszę o odpowiedź tych co pracują przez tych pośredników.

JA

jak czytam te bzdety ...to mnie normalnie słabi ale prawda jest taka ,że na 1560 pracowników zawsze znajdą się czarne owce.....ludzie wchodzą tu po to aby dowiedzieć sie czegoś o pracy a wy jak żmije pokąsać pracodawce ....fakt na niektórych działach jest [usunięte przez moderatora] ale bez przesady z traktowaniem jak "szmatę","obóz pracy","wyzysk" ...bo gdzie teraz traktują dobrze pracownika ? tylko polakowi nigdy nie dogodzisz ....a większość z was co pluje na tą firme to ściemniacze którzy są wkurzeni ,że ktoś ich pilnuje i karze im pracować ...w okolicy jeżeli chodzi o firmę produkcyjną "Valeo" jest najlepszym wyjściem ...choć podkreślam ,że kolorowo nie jest i zależy pod jakiego kierownika się trafi i lidera ...teraz możecie mnie jak to Polacy atakować ..pozdrawiam

?

ja tam spróbuje dziś dałem papiery do Adecco,a traktować jak szmate sie niedam,najwyżej wylece z roboty,a ten ktoś przez kogo wylece to długo mnie zapamięta.

Jak pójdziesz na 3 zmiany to wolnego nie masz :) , przerwa jest jedna 30 min. Jest jeden minus tej roboty, jak nie pójdziesz na nadgodziny to dostaniesz wypowiedzenie z pracy i na tym twoja praca w valeo się zakończy :) Przyjmują do pracy sezonowo, 2 miesiące i na zieloną trawke więc szukaj roboty gdzie indziej :) aha, jak pracujesz na 4 brygady to licz się z tym że też zamiast mieć wolne to po nocy mykasz na 2 zmianę.

\"?\"

Mam pytanie,czy warto składać podanie do Valeo?,jaka tam jest praca i zarobki?bo narazie jestem bez pracy i nie mam nic konkretnego oprócz MANULI HYDRAULICS I VALEO,w MANULI jest masakra,a w Valeo jak jest,są przerwy na śniadanie i ile dni się robi? Proszę o normalną odpowiedź.Pozdro.

ktoś

aha a ile sie zarabia w Valeo pod adecco lub start people,bo już wiem gdzie dać cv i czy praca jest od zaraz,czy trzeba czekać aż się odezwą niech ktoś napisze.pozdro.

Człowieku idź do valeo i jak masz przystanek autobusowy (mini parking :) na europejskiej ) to po prawej masz bramkę ...pociśnij przycisk (domofon) \"Adecco\" lub \"Start people \" i ktoś Ci otworzy ...za bramką w lewo i masz po prawej \"blaszak\" drzwi po lewej pierwsza firma po lewej druga...nie dziękuj :)

ktoś

są przyjęcia do Valeo przez Adecco?,gdzie trzeba dać CV,niech ktoś poda adres do tego adecco,dzięki.

ktoś

chciałem się dowiedzieć gdzie mogę zostawic cv w firmie Adecco,bo miesiąc temu byłem w Valeo na bramie i pytalem o Adecco i powiedzieli że biuro jest,ale cv zostawia się na bramie i zostawiłem ale do tej pory nikt nie dzwoni,czy mam jechać do krakowa i tam zostawić cv?

nowa

na logistyce dowozi się komponenty na linie produkcyjną praca spoko ale każdy ma inne zdanie jak się dostaniesz do fajnej brygady to jest ok zarobki nie wiem bo pracuje krótko ale każdemu podoba się cos innego musisz się przekonać sam czy ci będzie odpowiadać.

młody okoń

Witam wszystkich znających temat pracy w VALEO pod firmą ADECCO. Dostałem propozycje pracy w logistyce, jako "operator transportu wewnętrznego" Jestem już po wszystkich badaniach i chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat warunków pracy na tym stanowisku. Czy jest spoko? Jaka płaca? itp.

Do mnie zadzwonili na drugi dzień ale podanie zostawiłam w firmie Adecco a nie na bramie. jestem po szkoleniu bhp i badaniach lekarskich i teraz czekam na telefon o rozpoczeciu pracy.

?

Adres Adecco przy Valeo to ul.Europejska 50,cv zostawia się na bramie u strażników i trzeba czekać na telefon aż zadzwonią tylko niewiadomo jak długo?czy może ktoś napisać tak mniej więcej po jakim czasie mogą zadzwonić w sprawie pracy jak dziś zostawiłem cv na bramie i jaka jest stawka z Adecco na początek?Dzięki.

czytam te wszystkie komętarze i mam swoje zdanie na temat w Valeo pracuję już prawie półtora roku i nie narzekam na nic a ci którzy narzekają to,,albo nie che im się pracowac lub jeszcze nigdy nie dostali po [usunięte przez moderatora]od poprzedniego pracodawcy,,ja jestem zadowolona

A czy zna ktoś dokładny adres Valeo addeco w chrzanowie??

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo