Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

ktoś

dzięki za info,dałem papiery do tych agencji, może się odezwą,ale wątpie w to,bo tak wszyscy obiecują,a potem nikt nie dzwoni,a wiadomo jak jest z tymi agencjami pracy.pzdr.

V1

1) Valeo to nie [usunięte przez moderatora] - jak komuś nie chce się pracować to wszędzie będzie mu źle. Tempo pracy nie jest wcale wyśrubowane. 2) Przyjęcia będą - jedne linie wyjeżdżają (fogi) a inne projekty czekają na uruchomienie. 3) Pracowników na produkcję przyjmują przez agencje pracy tymczasowej - są zamówienia to jest praca. Zarobki na początek bez szału. 4) System 4bryg. - poczytaj na internecie. Nie czytajcie opinii o zakładach pracy tylko zobaczcie sami jak jest, nigdzie Was nie będą "głaskać". O każdym zakładzie w Chrzanowie są negatywne opinie (proporcjonalnie do wielkości zakładu)- akurat valeo jest dużym zakładem na terenie Chrzanowa.

ktoś

Jakie są zarobki przez Adecco i StartPeople w systemie 4brygadowym ,chodzi mi o zarobki netto i jakie są zmiany w 4brygadówce i ile dni się pracuje?Niech napiszę ktoś normalny co robi przez tych pośredników,acha a pracownicy Valeo mają lepsze zarobki od tych z Adecco i StartPeople?Proszę o konkretną odpowiedź.Pzdr.

PO CO CHCESZ WIEDZIEC ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
PRAC0WNIK

PRZYJECIA I REKRUTACJE SA CALY CZAS ,TAK WIEC ZAINTERESOWANE OSOBY NIECH SKLADAJA PODANIA

kumaty

o jakich wy przyjeciach mowicie? przeciez zwolnienia beda a wy sie przyjmowac chcecie...

jakiś ktoś

Byłem dziś w Adecco i StartPeople, w Adecco koleś mi powiedział że jak nie mają zamówień to niszczą CV i trzeba dać nowe,a w StartPeople powiedziała laska że mają być przyjęcia pod koniec Stycznia.Ciekawe?

ktoś

Podejdź pod Valeo za przestankiem masz bramke i domofon,1guzik Adecco,2StartPeople,naciśnij i napewno ktoś się odezwie i cię wpuśći za bramką jest kontener 1drzwi Adecco,2StartPeople.Powodzenia:)

Gdzie złożyć CV do Start People pod Valeo?? Napiszcie wkońcu coś konkretnego i rzeczowego.Proszę

?

Można dać papiery do StartPeople?,bo podobno nie ma narazie przyjęć,po jakim czasie się odezwą i czy wogóle się odezwą,bo dałem papiery do Adecco i wcale się nie odezwali.

Do valeo można się dostać albo po 18 miesiącach albo jeśli ktoś się stara to nawet po roku biorą. Zdecydowanie polecam Start People. Atmosfera jest bardzo miła, nie wierzcie w stereotypy, że valeo to obóz pracy. Polecam pracę tam.

Jak załatwić sobie pracę w Valeo przez Adecco. Dajcie jakieś namiary

anonom

Witam. Mam pytanie do pracowników Chrzanowskiego VALEO. U kogo najlepiej podjąć prace? w ADECCO ?,czy w START PEOPLE ? Po jakim czasie przechodzi się bezpośrednio pod VALEO ? Czy ktoś pracuje na logistyce i może coś powiedzieć na temat pracy i warunków tam panujących. Czy robota jest spoko? Czy jest ciężko? Jaka jest z tego kasa? Proszę o szczere wypowiedzi . Chciałbym się was poradzić czy warto tam pracować.

helooooooooo

we styczniu to będą zwolnienia bo FOGI wywieźli i teraz trzeba gdzieś tych ludzi upchać....druga sprawa trzymajcie się z dala od ADECCO ...zdecydowania START PEOPLE ....i praca nie jest taka zła...oczywiście zależy na jaką brygade trafisz ...

ktoś

Będą przyjęcia do Valeo w Styczniu?niech ktoś napisze.Pozdrawiam;)

Ana 25

Jak czytam wypowiedzi na temat obozowej pracy we valeo. To mysle czy wy wszyscy tam robiliście?! ja pracuję dopiero 1 rok i naprawde nie narzekam! swietna ekipa \"vaizor\" zajebisty.. moze i jest upal w lecie jak afryce ale do wytrzymania. I teraz weszly okulary ochronne. czepki rekawiczki chroniace dlonie. mialam nawet maly wypadek we valeo i sie interesowali tak jak by mi reke mialo urwac... nie jest zle. na reke biore 1400-1500 tak jest stawka. a jak robisz na nadgodzinach to najwiecej zarobilam 1800-2000 to nie [usunięte przez moderatora] jak jest ciezko we valeo. chyba ze jestescie [usunięte przez moderatora] lenie i nic wam sie robic nie chce

ktoś

hej,będą przyjęcia do valeo,po nowym roku??niech ktoś napisze,bo pilnie szukam pracy.dzięki.

jaki kazdy z Was jest odwazny i wyszczekany na forum ,ile Wy wtedy macie do powiedzienia jak pisac mozecie byle co ,byle bylo i anonimowo ,nikt Was na sile nie trzyma w firmie ,sypiecie nazwiskami i psujecie ludziom opinie -pomine ze wszytsko mija sie z prawda ,ale niech przyjdzie jednen z druga do [usunięte przez moderatora] i powie jej prosto w twarz co ma im do zarzucenia ,,,,zale wylewacie jak dzieci ,ODWAGI WAM BRAK

martini2915

daj spokój!oni tam robią co chą!złożylem tydzien temu do Start..i powiedziala ze kolejna rekrutacja bedzie po nowym roku i w adecco tez łozylem-pytała czy moge zacząc prace na dniach i czy pasuje mi system 4br ale [usunięte przez moderatora] dzwonią,wiec ja juz niewiem co tam si wyprawia...

Kacper

Ja wam powiem że tam jest SYF bo nawet w papierach maja bałagan a nie mówiąc o reszcie ? Teraz przyjęć nie ma bo oni tylko zatrudniają na okres swiąteczny a potem DZIEKUJA ZA PRACE [usunięte przez moderatora] Jedno jest prawdą że wypłaty daja na czas i zawsze sa na 10 :) ale z reszta to wszyscy kłamią...... ( [usunięte przez moderatora] Pozdrawionka

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo