Opinie o Fat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fat Sp. z o.o. w Warszawa

Marcin Konieczny Nowy wpis

Witam, Nikomu nie polecam tej firmy. Dziwie się, że w świecie automotive jest miejsce dla (usunięte przez administratora) takich jak Fat System. Wszystkie liczące się zakłady produkcyjne powinny mieć tą firmę na czarnej liście. Do wszystkich podwykonawców, kandydatów, pracowników B2B itd - przestrzegam przed współpracą z Fat System. Nie wypłacanie podwykonawcom, zwlekanie z płatnościami, generalnie tragedia - proszę uważać na nich i p. Tkaczyka. Świat automatyki przemysłowej na Śląsku jest mały i każdy już ma wyrobione zdanie na temat tej marnej firmy. Pozdrawiam i proszę uważać z kim współpracujecie.

Lunka Nowy wpis

Jedzonko pyszne, duze porcje

Krychol

Jest ok, szefowie cholernie wymagajacy ale do zniesienia.. Zarobki na średnim poziomie, atmosfera ok wsrod personelu

Kamma
@Krychol

A jak z Panią menager? Jest niesympatyczna z tego co słyszałam i większość pracowników się przez nią zwalnia

Zadowolona
@Kamma

Jeśli przychodzisz z nastawieniem żeby pracować a nie się (usunięte przez administratora) to jest w porządku . Nie jest nie miła tylko wymagająca a to jest różnica .Pracownicy pracują po kilka lat włącznie z Panią menadżer a to tez o czymś świadczy wiec chyba coś zle słyszałaś .

Teresa
@Zadowolona

Czyli ogólnie atmosfera w firmie jest ok?

Zadowolona Nowy wpis
@Teresa

Tak. Szacunek musi działać zawsze w dwie strony. Często pracownicy sami go nie dają a wymagają . Jeśli ktoś jest w porządku wobec niej to ona też. Są pracownicy co pracują po 8/9 lat .

Natalia

Czym się przejawia to że szefowie tacy bardzo wymagający jak piszecie na dole? Z czym się mogę liczyć na początku pracy jeśli się tam dostanę? Co się kryje pod wyrażeniem "zarobki na średnim poziomie" - czyli czego się spodziewać na wstępie w przypadku stanowiska kelnerki? Chce tam aplikować, bo lubię to miejsce ale ciekawa jestem jak to wszystko wygląda od strony pracowników.

Nowy wpis
@Natalia

Jak się sama nie przekonasz to nie będziesz wiedziała . Pracowników których się zwalnia lubią sobie popisać w internecie na pracodawcę albo menadżera .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fat Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Bytom

Niestety zamówienie z dowodem to dramat, zamówienie miało dotrzeć w 30 minut po ponad 2 godzinach czekania zrezygnowałam. Pani z którą rozmawiałam nawet nie raczyła zakończyć ze mną rozmowy w cywilizowany sposób tylko rzuciła słuchawkę. Brawo!!

Marcel

Firma jak najbardziej dobra ale wymagające i jeśli ktoś odchodzi to widocznie nie spełnia oczekiwań.

?

Mama zawsze wiedziała ;) kpina staryyyy lepiej kojarzy.

Sylwia
@?

Mam wątpliwości, czy Twój wpis dotyczy warunków pracy w restauracji Fat Mama's, albo w kateringu Pieprz i Papryka. Może chociaż jadasz tam i możesz się podzielić opinią o pizzy? Jakość jedzenia też sporo mówi o firmie działającej w branży spożywczej.

Spoko tez ją pozdrowię haha ale kwiaty dla niej

Sylwia
@):

Nie wiem, do kogo kierujesz swój wpis i o jakich kwiatach wspominasz. Liczyłam na wypowiedzi pracowników Fat Mama's. Czy Ty do nich należysz? Chętnie się dowiem, czy można się zatrudnić nie mając jeszcze wyrobionej książeczki sanepidowskiej i czy firma pomaga w jej wyrobieniu.

Amanda

Miejsce fajne zarobki dobre ale najlepsza jest ekipa szefowie z mega cierpliwością pozdrawiam

Zapierdziel latem, zimą spokojnie, ogolnie ekipa ok. zarobki ok

Zostaw merytoryczną opinię o Fat Sp. z o.o. - Warszawa

Fat Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wyczółki 50
    02-820 Warszawa