Opinie o Casinos Poland Płock w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Casinos Poland Płock. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Casinos Poland Płock o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Płock w Płock

Alfik

Tylko w załączniku słynnych selfie brak ( czyt. S.a.M.o.J.e.B.e.k) Haha

J.t

Trudno uzyskać realny obraz casinos poland, mam wrażenie, że większość wypowiedzi jest na poziomie gimnazjum.

Black

Masz na myśli swój "poziom" ? Fakt, że nie pracujesz już w casinos nie upoważnia do obrażania innych. Zamiast pisać bzdury znajdź sobie bardziej wzniosłe zajęcie.

M.artin

tą co była przed nim za co wywalili?

Lka
@M.artin

"trafiła" 6 w lotto.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Casinos Poland Płock? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
smerfetka

AP to zwykły śmieć jest. Musi dużo wiedzieć o przekrętach w spółce, że go trzymają. No bo niemożliwe jest, że trzymają pijaka i śmierdziela od tak po prostu. Wszyscy co byli ok i na poziomie niestety już odeszli. :(

Vena

Marli za lewaśne leczenie chmielem

M.artin

a ta (usunięte przez administratora)za co wywalili?

Bezi

Praca w tym kasynie to jedna wielka porażka! Sam dyrektor Andrzej Pal... obiecuje nowym pracownikom wiele rzeczy po czym nic z tych rzeczy nigdy się nie dzieje. Pracownik musi chodzić we własnych ciuchach z własnych pieniędzy,nie dotrzymanie przez firmę wypłaty w obiecanym dniu,brak szacunku do pracownika. Pewien kierownik robi sobie co chce i traktuje pracownika jak jakiegoś ciecia,główna kasjerka wychodzi sobie z pracy, o której chce i dostaje taką samą pensje i w dodatku jeszcze te napiwki. Ogólnie przerąbane... nie które kasjerki uważają się za królewny śnieżki i co to nie one mogą i podlizują się dzięki czemu więcej zarabiają,ledwo przyjęty pracownik a już odchodzi po 2-3 miesiącach ze względu na syf jaki tam panuje. Ogólnie rzecz mówiąc są tam niezłe wały i nie polecam tej pracy nikomu,człowiek się zajedzie a otrzyma za to tylko uścisk dłoni i tak z miesiąca na miesiąc . Pozdrawiam cześć i czołem

Ben

Gdzie reszta komentarzy przedstawiająca szeroko obraz załogi casinos poland ? Od pracowników na lewych l4, towarzystwa wzajemnej adoracji i oskarżeń wielbłąda..?

Rulette

Nikomu nie polecam pracy w kasynie w Płocku. Wiadomo, że w Płocku ciężko o pracę, ale człowiek też musi mieć do siebie szacunek. Dyrektor - pijak, despota, główna kasjerka - żal mówić o jej kontaktach z facetami /szczególnie tymi ustawionymi wyżej/, chłoptaś od marketingu na niczym się nie zna, nikt go nie traktuje poważnie.. Ta dwójka odbiera premie, którymi mogliby obdarować pół kasyna. Wzajemne kumoterstwo. Ciągle ktoś odchodzi, to też o czymś świadczy. Generalnie to kasyno spadło już na psy. Dziwne, że zarząd hazardzistę (pierwszego dyrektora) wyrzucił, bo im nie pasował ze względu na nałóg, kolejna dyrektorka też wyrzucona, choć nie zrobiła żadnej siary, a AP cały czas dyrektorem, pomimo, że właściwie ciągle w pracy jest nietrzeźwy. Wstyd i hańba, powinny się tym zająć związki zawodowe!!! Koleś w sądzie pracy powinien za mobing odpowiadać, a nie cicho grzać stołek przy okazji trzymając butelkę wódki.

MIŚ KORALGOL
@Rulette

Wszystko prawda. Mega syf tam jest.

nutella

Koniczynka, a czy widziałaś go kiedy trzeźwego? Na moje to przestał już chlać piwo i wóde, a zaczął denaturat. Smierdzi od niego z daleka. Gorzej, że jego przełożeni postawili na to laskę i pozwalają by to kasyno stało się oborą.

koniczynka

Mam pytanie, czy dyrektor jest trzeźwy i w pełni zdrowy psychicznie gdy rozdziela premie?????

Casinos Poland Płock