Opinie o Casinos Poland Płock w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Casinos Poland Płock. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Casinos Poland Płock o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Płock w Płock

Wiecie czy w Casinos Poland Płock szukają chętnych na staż?

hehe Nowy wpis

a czy jest kasyno w Płocku?

Jest decyzja dotycząca koncesji. Wygrała lokalizacja w stolicy. W Płocku kasyna CP już nie będzie. 40 osób na bruk.

jaaaaa Nowy wpis
@Zainteresowany

a co sie stało z osobami co stracili prace dostają jakoś kasę ze zamknęli kasyno ?

Kasyno Nowy wpis
@jaaaaa

Są bezrobotni od zamknięcia

Iza

@majster nie wiesz, czy ostatecznie uzyskali koncesję? Jeśli pracowałeś u nich, to czy mógłbyś podzielić się swoimi wrażeniami? Jak wyglądała sprawa z awansem?

NICK
@Iza

Czy dostali koncesje można na bieżąco sprawdzać na stronie MF

robo

A czy zamierzają wrócić? Dostali koncesję, czy kasyno zlikwidowane na dobre?

Papa smerf
@robo

Już po wszystkim. Nie dostali koncesji. Koniec

majster
@Papa smerf

Nie zgodzę się z tobą, casinos dalej ubiega się o licencję i jest na dobrej drodze. Maszyny nadal stoją, reklam też nie zdejmują. Szykują się na kwiecień. Ekipa ta sama chodź jak na razie na urlopie bezpłatnym.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Casinos Poland Płock? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Tak, zamkneli. Jak bedziesz chcial zagrac to na pewno cos znajdziesz.... Mnie szkoda, bo na ostatnie miesiace zrobilo sie to normalne miejsce. Spokoj, atmosfera lepsza, z cala pewnoscia jest wiecej zadowolonych. Mam nadzieje ze w takim skladzie ta ekipa wroci co do jednego. Ta, nie poprzednia.

fanatyk

Podobno casino Poland zamknęli ???? ojojoj to gdzie teraz będzie można wypłaty zostawiać? Znowu nuda , rachunki, zakupy, AGD, chyba zacznę pić ????

Czarek

Jeśli prawdą jest to co piszą niektórzy to dlaczego nie zgłosicie tego odpowiedniej instytucji tylko tu piszecie?

Ktoś

Zamknąć to na zawsze!!! Wszystko sterowane nic tam nie dzieje się z przypadku.Resetują kilkanaście razy dziennie automaty.A służba celna milczy dając na to przyzwolenie.Dzieki takim miejscom ludzie Toną w długach.Dyrektor alkoholik jakieś dziwne romanse za lepszy stołek dla pewnej Pani.. poprostu największa ruchalnia w Płocku. Panie i Panowie radni idźcie po rozum do głowy!!! Zamknąć i nigdy nie otwierać!!!

ktoś 1
@Ktoś

Rafałku, weź pigułkę;)

Ale fajne (usunięte przez administratora) tam pracują. Zakochałem się w szczupłej blondyneczce na recepcji:)

brrrrrrrrr

Czy ktoś wie kiedy milejdi MK opuści Płock? Nie mogę się doczekać..........

obserwator i nie tylko

Pomieszczenie tzw górne z pokerem i ruletką świeci pustkami , łatwo się domyśleć dlaczego ...94 % graczy mniej a raczej więcej przegrywa ...regulaminy..elektronika........ pomieszczenie dolne ma db a nawet czasami bdb frekwencję bo sprawia pozory dużej wygranej przy niskich groszowych stawkach

cosmo

a wieść gminna niesie że oto nastaje koniec koniec ery wszechmocnego pana A.P. w Płocku. Dziwnym zbiegiem okoliczności niektórzy (mający dobrą średnią wypłat z poprzednich miesięcy) w strachu przed nowym, już wybrali się na długie zwolnienia lekarskie :)

bert

Witam, a może ktoś wie ile zarabia kasjer w kasynie

andżela

ramona och mario.....ramona och MARIO '' naj '' ....

kon

a jak wyglada tam praca ochroniarza ?

królewna_śnieżka

Ciekawi mnie tylko czemu ktoś kto nazywa innych 'kokardką' i 'rechoczącą żabą nie jest w stanie powiedzieć im tego w twarz;) Banda sku....

królewna_śnieżka

breszki heheszki

JD

A ja mam propozycję dla Zarządu - nie starajcie się o nową koncesję niech nieroby, towarzystwo wzajemnej adoracji, plotkary, pasożyty piszące donosy, królewny śnieżki, rechoczące żaby (Pani K K), i inne niezadowolone kokardki poszukają SOBIE PRACY. Słuchać się nie chce - OKRADA pracowników. Podpisaliście umowy z ustaloną stawką więc chyba widziały gały co podpisywały. Zawsze można pracę zmienić.

Była pracownica

Obraz kasyna tworzą pracownicy. Negatywne opinie piszą zwolnieni, ale tak to jest jak pół roku siedzi się na lewym zwolnieniu, kradnie lub nie chce się robić. Obecna obsada pisze pozytywnie, a tak naprawdę to jest to towarzystwo adorujace panią MR by zyskać profity tj. więcej premii, wolnych weekendów i można obijać się w robocie. Jak tylko znika MR to owe towarzystwo rozprawia o jej romansie z przełożonym. Pracowałam krótko i napiszę tak, zacznijcie od siebie.... a dopiero krytykujcie i obrazajcie innych.

8zsasiadami
@Była pracownica

Ja w CP pracuje 4 lata i nawet pracownicy krytykują politykę firmy i przełożonych, nie tylko zwolnieni którzy są nerobami i siedzą na L4. Ludzie którzy ciężko haruja na swój chleb tez krytykują firmę bo nie oszukujmy się firma okrada swoich pracowników

J
@8zsasiadami

4 lata w firmie która cie oszukuje? Oto poziom. Zmien na budke z kebabami.

życzliwy

@smerfetka 2016-12-11 23:25 jakim trzeba być pustakiem żeby nazwać człowieka śmieciem??? przerażające i dla dyrekcji i dla kolegów czy koleżanek jeżeli takich w kasynie masz, bo niewątpliwie obrabiasz im (usunięte przez administratora) jak tylko się odwrócą. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak pisać!!!! Mam nadzieję że cały jad który wysyłacie w stronę innych kiedyś trafi do was ze zdwojoną siłą.

Casinos Poland Płock