Opinie o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe rurociągowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

eryk antykleryk

Pan T. - faron dramat dla BG Gdańsk. Komuch jakich mało i do tego enej... TG, Pelpin (to już w ogóle sanatorium) i Łasin (trochę większa szajba) to robota marzenie. ZSP pozdro dla Was, bo przy Was to Bareja miałby ból głowy. :)

Elżbieta

co z tą trawą się tam robi? Jakie pracownicy w zasadzie mają tam wszystkie zadania do wykonania?

Mieszkanka

Mnie też to denerwuje w tej firmie. Człowiek przychodzi z doświadczeniem i kwalifikacjami ale odpada z procesu rekrutacji bo przychodzi taka "blondi solara", której matka ma znajomości w zarządzie i dostaje pracę od tak. Bez doświadczenia bez jakiejkolwiek wiedzy... Jeśli takimi osobami będą się teraz otaczać to życzę im powodzenia. Jeśli nie znasz tam nikogo na wysokim szczeblu nie masz szans się dostać...

@Antoni

Informację miałam po około miesiącu od rozmowy kwalifikacyjnej. Pytania dotyczyły wiedzy ogólnej, o paliwach, ale mnie rekruterka uprzedziła, że takie będą, więc sobie poczytałam przed rozmową.

Nowa

Dziś otrzymałam ofertę pracy w laboratorium Pernu w Gdańsku. Czy mógłby ktoś podzielić się swoją opinią o tej pracy? Czy warto? Jak w praktyce wygląda zadaniowy system pracy? Ile przeciętnie jestem w pracy w danym dniu? Prosze o szczere odpowiedzi Pozdrawiam

Asia
@Zaspa

Ale jak jest oferta pracy, to zawierają informacje, że poszukują kogoś z konkretnym wykształceniem? Na co zwracają najbardziej uwagę podczas rekrutacji? Doświadczenie?

Anka

Mąż bierze pod lupę stanowisko ślusarza warsztatowego, ile płacą z wejścia napiszcie. W ogóle kwestia wynagrodzenia jest jakąś tajemnicą, że nic nie jest napisane w ogłoszeniu w kwotach? Kwestia umowy jest znana, bo dają pierwszą na rok czasu. A co dokładnie oznacza dzień wolny za profilaktykę, chodzi o jakieś badania?

Grungni Nowy wpis
@Anka

Tak Raz do roku możemy wziąć extra wolne i wtedy idziemy np urologa/ ginekologa

Czy pracodawca PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

stefan

tak motywuje, poprzez bezprawne zwalnianie

@stefan

A jakoś konkretniej? Co się dzieje? To Twoje doświadczenie z firmą czy byłeś świadkiem takiego "bezprawnego zwolnienia"?

Bartek
@Elżbieta

Napisz ile w 2023 było spraw w toku w sadach pracy w których pern jest pozwany. To świadczy o braku przestrzegania prawa przez byłego (usunięte przez administratora)dyra i byłego prezia. Pracownik musi być bardzo zdesperowany żeby rozpocząć kilkuletni proces w sadzie.

dzidzi
@Bartek

tak to była (usunięte przez administratora) zatrudnianie rodzin, kolesi, brak przestrzegania prawa. ciężko w to uwierzyć że takie coś tutaj miało miejsce, myślą że mogą wszystko

Qara
@dzidzi

Nie zapłacili części świadczeń finansowych pracownikom i już niestety nie zaplacom. Zobowiązanie na papierze wobec pracowników jest tu niewiele warte

Ubuk Nowy wpis
@Qara

Zasługi kawowego to bezprawne zwolnienia, mobig, nie zapłacili części świadczeń gwarantowany przez zarząd. Podpisany papier z podwyżkami dla pracowników nic dla nich nie znaczy. Przerażające jest to co robili ludzie władzy przez ostatnie kilka lat. Zatrudnili swojaków do 3 pokolenia włącznie

Cvgyrddff Nowy wpis
@dzidzi

Smród będzie się ciągnął za byłym dyr kawowym i byłym prez. Bardzo brzydko postępowali

Gosc123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy rozpoczęły się już rozmowy kwalifikacyjne ma stanowisko starszy inspektor ds. laboratorium w Nowej Wsi Wielkiej? Ogłoszenia było dodane na początku marca i trwała do 4 kwietnia więc zastanawiam się czy jest jeszcze sens liczyć czy się ktos odezwie.

Gg113

Jak wygląda praca na stanowisku starszy inspektor ds. laboratorium? Na jakie początkowe wynagrodzenie można liczyć?

Gacek
@Gg113

Praca polega na poborze prób, wykonaniu analiz oraz wprowadzeniu i opracowaniu wyników tych analiz. System pracy zależny od miejsca w którym chcesz pracować. Wynagrodzenie to średnia krajowa plus dodatki. Na dzisiejsze czasy jest ok. Firma oferuje tez ciekawe benefity: wczasy pod gruszą (ok 3000 netto) dofinansowanie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy (2 tys netto) premie oraz świadczenia finansowe wypłacane spontanicznie co mnie bardzo cieszy. Pieniędzy nie brakuje. Pracuje tu 3 rok i nie zamierzam się zwalniać. Wiem że mogloby byc lepiej, ale nie jest zle Ja poleam tą pracę i życze powodzenia na rozmowie :)

Seweryn
@Gacek

Cześć. A czy jesteś w stanie odnieść się do kwestii zarobków i dodatków na stanowisku Specjalisty ds. technicznych w Zespole Systemów Pomiarów? Tamtego ogłoszenia nie widzę, a tu spełniam nawet wszelkie wymogi. System wynagrodzeń rozbili na: stałą podstawę wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia świąteczna + delegacje. Szkoda, że z pominięciem kwot.

logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dagmara

Interesuje mnie praca w bazie w Dębogórzu. Paca biurowa / administracja Mam doświadczenie w branży paliwowej. Czu jest szansa dostać się tam jeśli nie jest ogłoszona oficjalna rekrutacja?

Kordian
@Dagmara

Jak już to tylko przez staż, jest zatrudniona osoba w administracji

Jest na dziś kilka ogłoszeń z robotą z laboratorium. Widzę też, że pod względem oczekiwań firmy wpasowałbym się na stanowisko Samodzielnego inspektora ds. laboratorium. Tylko, czy zawczasu dowiem się, ile mniej więcej mogę zarobić dysponując więcej, niż wymaganym 1 rokiem doświadczenia zawodowego w pracy, w akredytowanym laboratorium? Mi już lecą 4 lata pracy w tego typu laboratorium.

Jacek

Na jakie zarobki może liczyć specjalista do spraw nadzoru? W nowym ogłoszeniu na stronie firmy jest tradycyjny przymiotnik "atrakcyjne", ale brak przybliżonych widełek. I czy to praca raczej stacjonarna, czy trzeba się liczyć z częstymi wyjazdami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna odbywa się w siedzibie firmy?

Nie, raczej rozmowa odbywa się w bazie paliw w której będzie się pracowało, przynajmniej tak było w moim przypadku. Jest to spotkanie z koordynatorem i wideokonferencja z osobą z kadr z Płocka

@Nowy

Ale to jest podczas jednego spotkania, czyli jednocześnie rozmawia się z koordynatorem i jest tam na miejscu ktoś online?? I potem z kim podpisywana jest umowa? Z tym koordynatorem, czy jakoś poprzez pocztę podpisuje się dokumenty z tymi osobami z Płocka?

Pernowiec

Ja mialem rozmowe online z koordynatorem i pania z hr jednoczesnie na teams

Ja miałem rozmowę twarzą w twarz, a podczas rozmowy online była połączona osoba z Płocka. Podpisanie umowy odbyło się z bezpośrednim przełożonym, dokumenty zostały wysłane pocztą do płocka.

Beata

Taka stabilna praca, że nie szukają nikogo na magazyn od jakichś dwóch lat? Czy może szukają, ale przestali tutaj wstawiać oferty pracy. Nie dałoby rady się dostać chociaż na tymczas?

Igor
@Beata

Magazynier w Pernie to zupełnie inne stanowisko niż praca na magazynie. Jest to bardziej osoba zarządzająca dostawami paliw i komponentów

Paulina

Cześć, szukam właśnie takiej pracy, jak tu ktoś niżej pisał o tej, stabilnej. Ostatnie pięć lat robiłam na UZ i mam serdecznie dosyć. Na stronie ich znalazłam ofertę na samodzielnego referenta, ale w zasadzie to nic tam nie napisali, jaką umowę oferują? Mam nadzieję, że jest UoP, potwierdzi ktoś?

Takie coś zdarzało się już tutaj? A co wtedy z jakością wykonywanej pracy, czy to nie ma znaczenia dla osób zarządzających firmą, nie tylko w kontekście utraty pracy, ale również uzyskania podwyżki, czy awansu?

Mosiek

Niestety w ostatnich latach zwalniano po to żeby zatrudnić po znajomości. Jest to monopolista więc jakość pracy kolesi nie ma znaczenia.

Misia
@Mosiek

A jak to ostatnio wygląda, nadal te zwolnienia się zdarzają? I o jakiej skali mówimy, dużo osób tak się pożegnało z pracą? Jak to uzasadniali w takim przypadku, oficjalnie? Widziałam komentarz, że udało się komuś ostatnio przyjąć bez znajomości, więc chyba się da.

@Misia

Oczywiście że można zacząć pracę tutaj bez znajomości, jest to trudne ale możliwe. W ostatnich latach niezgodnie z prawem zwalniali, nie interesowali się pracownikami w trudnej sytuacji, nie wypłacili świadczeń pracownikom do których firma była zobowiązana. Jeden koleś opowiadał dowcip że przyszedł po to żeby zwalniać. W dziwnych okolicznościach zwolniono dużo pracowników .

Ina
@Mosiek

To jak to ogarnąć żeby stało się możliwe, masz jakieś rady? Czy po latach te wszystkie zaległe świadczenia zostały wypłacone czy ludzie cały czas czekają za kasą? Co masz na myśli, że zwalniano niezgodnie z prawem, nie podawano przyczyny?

@Ina

Najlepszą radą jest to żeby na wakat nie było znajomego partyjnego. Wtedy jest szansa. Do dzisiaj nie wypłacono części świadczeń finansowych bardzo dużej ilości pracownikom i już tego nie zapłacą. Pomimo że według prawa należy to wypłacić. Zwalniali uznaniowo w uzasadnieniu o wirtualne i nieprawdziwe powody. Zero pomocy w trudnej sytuacji w czasach kowidowych.

Jakie są warunki zatrudnienia w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

legolas

warunki sa takie w gdańsku np. elektryk warsztatowy jest na systemie rownowaznym i ogulnie musi zastepowac elektryka dyzurnego, elektryk dyżurny jest tylko z nazwy - o to jak to dziala podpisujesz umowe, w umowie jest odnosnik do zakresu obowiazkow a w zakresie obowiazkow odnosnik do instukcji w ktorej elektryk moze robic wszystko np. smarzyc placki dla calej zmiany, byc slusarzem i nie moze sie postwaic bo dowidzenia, ogulnie z elektryki jest jakies 10% pracy reszta to wszystko no i jeszcze cichy etet dodatkowy starszego zmiany oczywiscie za pensje elekteyka dyz. i np malowanie kraweznikow. Slusarz dyzurny to bajka najlepsza fucha, spokuj,

Boniek

Wystarczy mieć znajomości. Jak nie to trzeba szukać gdzie indziej.

@Boniek

No czytam niżej, że z polecenia przyjmują pracowników, ale piszesz, że warunki pracy też są od tego zależne? Mowa o kwocie wynagrodzenia, ewentualnym grafiku urlopowym czy o czymś zupełnie innym? Są stanowiska gdzie liczy się bardziej doświadczenie niż ten system poleceń?

Mieszkanka

Pernowskie plecy

Najgorsze, że ta "blondi solara z wielkim biustem" nawet się nie kryje z tym, że mamusia załatwiła jej posadkę. Niby poszło to przez staż z Urzędu Pracy ale z poleceniem zatrudnienia tej konkretnej osoby. Chcą zachować pozory tego, że wszystko dzieje się tak jak powinno a tak naprawdę od samego początku wszystko jest ustawione. To chore... Dla mnie to porażka nie firma jeśli takie sprawy łatwi się w ten sposób... A ludzie pracowici z doświadczeniem, wiedzą i ambicjami są odsiewani bo przecież pierwszeństwo mają znajomości...

Gosiaa
@Mieszkanka

Czy coś w tej firmie przez te lata się zmieniło? Można się dostać bez znajomości? Mam duże doświadczenie ale jak przeczytałam o blond solarze to wszystko stało się jasne..

Jura
@Gosiaa

Mozna

Mmm
@Mieszkanka

Albo Cię przyjmą, bo masz doświadczenie i wiedzę, a potem przyjdzie nowy dyrektor pionu i Cię zwolni , a zatrudni swoją swite.nie ważne że większość z nich jest zielona i nic nie wie.

Lucy
@Gosiaa

Nie można :)

@Lucy

Skąd wiesz? Próbowałaś się dostać?

@Lucy

Można. Ja ostatnio byłam na rozmowie i się dostałam, a nie mam żadnych znajomości.

@Ola

O, a jak w ogóle wyglądała rekrutacja? Jest jedna rozmowa czy więcej? I czy atmosfera na rekrutacji była ok? Nie ma się czym stresować?

@Ilona

@Ilona Na spotkaniu były 2 osoby plus rekruterka połączona Online. Rozmowa dosyć stresująca, polecam się przygotować plus był test wiedzy. Rozmowę miałam jedną.

@Ola

Ile to w sumie czasu trwało i czego dotyczyły pytania? No i co z odpowiedzią, od razu znali wynik testu, czy info było po jakimś czasie, że Cię przyjmują?

Angela
@Ola

Co było najbardziej stresujące wg Ciebie? Dają jakoś odczuć dyskomfort jak ktoś nie zna odpowiedzi na konkretne pytanie? Kto był najważniejszy wśród rekruterów i kto podejmował decyzję o zatrudnieniu?

rafal123
@Nowa

Obecnie pracuje tutaj na TNG czyt. laboratorium w Gdańsku. Ogólnie praca fajna. Pieniądze.. wiadomo, zawsze może być lepiej, ale i tak nie narzekam. Połączenie pracy na dworzu z biurową i laboratoryjną. Jeżeli coś takiego cię kręci to aplikuj. Zadaniowy system polega na tym, że przychodzisz na dwa dni do pracy od 7 do 19 i masz wykonać ,,zadania" vzyt. pobranie próbek i ich zanalizowanie plus dodatkowe zajęcia w międzyczasie. Układ jest taki : dwa dni pracujesz, dwa dni wolnego. Zadaniowy jest tutaj dużo lepszy niż równoważny system. Ta czy siak polecam. Pozdraiwam ciepło

@rafal123

Czekaj To jaka jest roznica miedzy 4 brygadowka? Bo z tego co piszesz to tak to wyglada. Dlaczego w takim razie jest to zadaniowy? Co jesli skoncze szybciej? Zdarza sie praca w nocy?

@rafal123

Dodam jeszcze ze nigdy nie pracowalam takim systemem Jak jest z przerwami? Boje sie tego trosze nie wiem czy wytrzymam 12h. Tak czy siak jestem w kropce. Jestem bezrobitna i ciezko jest mi podjac decyzje :( Moze znajde cos lepszego moze nie Patrzylam dojazdy. Moge stwierdzic ze dojazd komunikacja jest mocno skopany :(

Wwa
@Nowa

Za niedziele i swieto pracujace odbierasz dzien wolny jkbc ;)

Łucja
@rafal123

Atmosfera to już połowa sukcesu. Możesz troszkę przybliżyć sumę wynagrodzenia. Jakie widełki dla tego stanowiska? Jaki socjal firma oferuje? Można liczyć na coś ciekawego?

@Nowa

Jeśli uwiniesz się szybciej z pracą to nic nie szkodzi, możesz wyjść wcześniej. Różnica między 4 brygadówką, a zadaniowym jest taka, że nie pracujesz w nocy. Gdy ty masz wolne, druga osoba przychodzi i pracuje. Z tą nocą jest skomplikowana historia i zależy od sytuacji, ale jest to naprawdę rzadkością.

@Nowa

Nie musisz siedzieć 12 godzin. Zależy od ilości pracy. Jak jest mniej, nikt ci nie każe siedzieć 12 godzin i robić puste godziny, możesz wyjść wcześniej. Taki system jest naprawdę fajny. No i po dwóch dniach pracy, dwa dni wolnego :)

@Nowa

Zależy na jakiej dzielnicy mieszkasz. No o komunikacji to zapomnij, lepiej autem.

Pracownik pern
@Nowa

W Koluszki odbyła się rekrutacja wewnętrzna na dyżurnego ruchu . Z tym że trzy miesiące wcześniej facet opowiadał że to on zostanie wybrany. Jaka firma taka rekrutacja. PS. Z rekrutacja na magazynier było tak samo.

@Pracownik pern

To po co robić wewnętrzną rekrutację na dyżurnego ruchu w takim razie, jak ktoś już wie, że to on nim będzie? Dlaczego firma po prostu nie awansuje, kogoś, kto wg. jakichś kryteriów najlepiej by się do tego nadawał? Jak tu wygląda z możliwością awansu?

Marna
@Antoni

I tak powinno być - w wyniku oceny , po co oceny pracowników ?

mirek
@Nowa

przygotuj sie ze bedziesz biegac po zbiornikach z butelkami i pobierac probki

miecio
@mirek

Do tego nie potrzebne jest wykształcenie. Nawet osoba po zawodówce może to robić

Zaspa
@miecio

Bzdura , nie słuchaj - to może być twój pierwszy krok w rozwoju zawodowym tam , po zawodówce prawie nikt tam już nie pracuje

Asia

Warszawiak

Czy w pernie sa podwyzki inflacyjne (obligatoryjne)? Jak zwal tak zwal

Maks
@Warszawiak

Kiedyś były. Teraz rzucili jakiś ochłap bo dali 8% i to po roku gdy oficjalna inflacja była dwa razy wyższa. Ale na dyrektorach i prezesach to nie oszczędzają. Podwoili liczbę dyrektorów i ich zastępców- tworząc stołki dla znajomych królika. Podobnie prezesi rozmnozeni i często wymieniani z bardzo sutymi odprawami - na poziomie kilkunastoletnich zarobków zwykłego pracownika. Związki zawodowe niestety nic z tym nie robią!

Zaspa
@Maks

Teraz nie ma kasy - wszystko idzie na Olpp - podwyżki, odprawy , remonty ich zrujnowanych baz - takie przejęcie

@Zaspa

To, ile najmniej się tu zarabia i na jakim stanowisku? Czy poza kasą są jeszcze jakieś korzyści pracy tutaj?

Pele
@Warszawiak

PotwierdzM bylo 15.6 proc podwyzki w tym roku.

No cześć, wyjaśni ktoś jak ten system równoważny wygląda dokładnie? Ktoś tu pisał, że elektryk warsztatowy właśnie w ten sposób pracuje. Ja od tej pory byłem na swoim no ale niestety, czas się załapać na etat, bo nie idzie po prostu. Nadgodziny tam są?

Agacia

Wpadła mi ostatnio oferta na dyspozytora na Śląsku. Chce aplikować ale trochę się martwię tymi komentarzami które tutaj znalazłam. Czy dalej trzeba mieć znajomości żeby dostać tutaj pracę? Nie chciałabym stracić czasu na rekrutacje jeśli to prawda co piszecie i nie ma szans na zatrudnienie. Będę wdzięczna jak da ktoś znać. Zatrudnił się w ostatnim czasie ktoś z zewnątrz?

Jaro
@Agacia

Ogulnie pern przeją olp ale wygląda to tak jakby olp przeją pern większość na stołkach decyzyjnych jest z olp i to oni roszaduja, także może być problem.

Aplikant

Hej Chciałbym wysłać CV na stanowisko Samodzielny Inspektor w Zespole Service Desk w Nowa Wieś Wielka, zastanawiam się jaka tam atmosfera panuje? ile ludzi tam pracuje? jak z dojazdem z Bydgoszczy? Posiadam dość duże doświadczenie czy zarobki i warunki w IT są ok?

Jak dużo osób pracuje w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Patryk Kornacki 79061310456

dane wraźliwe są odsłoniętę przez www .

eryk antykleryk

Jurek
@eryk antykleryk

Ponoć niedawno się pojawił jego następca Pan G. I już robi zamieszanie no jak to zwykle bywa najważniejsze są Cele a cel uświęca srodki

Mario
@Jurek

Jak tam w Gdańsku idzie malowanie pod nadzorem pana G

@Mario

Elektryka warsztatowego szukają teraz. Ile na starcie mogę zarobić? Ktoś ma takie informacje?

Mnie nie pytaj

Idealne miejsce dla ludzi bez ambicji i szacunku do samego siebie.

@Mnie nie pytaj

A ja zaryzykuję jednak i spytam. ;) Nie podchodzisz do tego jednak zbyt krytycznie? Bo tę ambicję to jeszcze zrozumiem, zwłaszcza widząc niektóre komentarze, ale w czym problem z szacunkiem tutaj? Wiesz, że właśnie obraziłeś sporo osób, które stale są tu zatrudnione? Czemu niby praca tutaj to taki brak szacunku

Dziennikarz
@Elżbieta

Z opini części pracowników to jednak nie ma pozytywnych opini gdyż PERN likwiduje Zakładowe Straże Pożarne lub Zakładowe Grupy Ratownicze które dbały o bezpieczeństwo w tych zakładach a teraz idą na próg . W zamian powołują następnego dyrektora za grube tysiące . Chyba coś nie tak się tam dzieje w kwestiach bezpieczeństwa .

@Dziennikarz

Co?! I co oni zrobią jeśli coś się nie daj Boże stanie? To w ogóle zgodne z przepisami żeby w takich dużych zakładach nie było straży pożarnej i tego typu grup??

Mnie nie pytaj
@Elżbieta

Może faktycznie zbyt generalne określenie, ale niestety są działy czy piony w których dobrze wykonywana praca doświadczonych, wykształconych ludzi nie jest w żaden sposób zauważana. Niestety, kadra zarządzająca wybierana z polecenia politycznego a nie z awansu w spółce nie ma zielonego pojęcia o procesach i działaniach swoich pracowników. Stąd wykonywanie ich poleceń to często brak szacunku. Coraz częściej ludzie zajmują się pierdołami i skakaniem wokól dyrekcji by im żyło się lepiej. Z tego co wiem ostatnio nie przedłużają umów, zbliża się koniec umowy społecznej i to najprostszy sposób na likwidację kilku etatów. Z drugiej strony pojawiają się nowe osobistości jak Rzecznik ds. Etyki, kolejny Ziomek który przychodzi do nas z Lotosu, tak jak i jeden z dyrektorów.

@Mnie nie pytaj

No właśnie widziałam już informację o powoływaniu tego nowego dyrektora. Ale do czego to ma służyć tak właściwie, skoro takim kosztem jest to robione?

Jokohama
@Ilona

Liczą się cele i słupki nie ludzie w każdej bazie tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna - Płock

• Jak się pracuje w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Kandydaci do pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna
4.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wyszogrodzka 133
    09-410 Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042