Opinie o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe rurociągowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

Mnie nie pytaj

Idealne miejsce dla ludzi bez ambicji i szacunku do samego siebie.

@Mnie nie pytaj

A ja zaryzykuję jednak i spytam. ;) Nie podchodzisz do tego jednak zbyt krytycznie? Bo tę ambicję to jeszcze zrozumiem, zwłaszcza widząc niektóre komentarze, ale w czym problem z szacunkiem tutaj? Wiesz, że właśnie obraziłeś sporo osób, które stale są tu zatrudnione? Czemu niby praca tutaj to taki brak szacunku

Dziennikarz
@Elżbieta

Z opini części pracowników to jednak nie ma pozytywnych opini gdyż PERN likwiduje Zakładowe Straże Pożarne lub Zakładowe Grupy Ratownicze które dbały o bezpieczeństwo w tych zakładach a teraz idą na próg . W zamian powołują następnego dyrektora za grube tysiące . Chyba coś nie tak się tam dzieje w kwestiach bezpieczeństwa .

Ilona
@Dziennikarz

Co?! I co oni zrobią jeśli coś się nie daj Boże stanie? To w ogóle zgodne z przepisami żeby w takich dużych zakładach nie było straży pożarnej i tego typu grup??

Mnie nie pytaj
@Elżbieta

Może faktycznie zbyt generalne określenie, ale niestety są działy czy piony w których dobrze wykonywana praca doświadczonych, wykształconych ludzi nie jest w żaden sposób zauważana. Niestety, kadra zarządzająca wybierana z polecenia politycznego a nie z awansu w spółce nie ma zielonego pojęcia o procesach i działaniach swoich pracowników. Stąd wykonywanie ich poleceń to często brak szacunku. Coraz częściej ludzie zajmują się pierdołami i skakaniem wokól dyrekcji by im żyło się lepiej. Z tego co wiem ostatnio nie przedłużają umów, zbliża się koniec umowy społecznej i to najprostszy sposób na likwidację kilku etatów. Z drugiej strony pojawiają się nowe osobistości jak Rzecznik ds. Etyki, kolejny Ziomek który przychodzi do nas z Lotosu, tak jak i jeden z dyrektorów.

@Mnie nie pytaj

No właśnie widziałam już informację o powoływaniu tego nowego dyrektora. Ale do czego to ma służyć tak właściwie, skoro takim kosztem jest to robione?

Jokohama
@Ilona

Liczą się cele i słupki nie ludzie w każdej bazie tak jest.

Dziennikarz

Dlaczego w ostatnim czasie firma PERN likwiduje Zakładowe Straże Pożarne w poszczególnych bazach co za tym idzie obniżają bezpieczeństwo mieszkańców z okolicznych miejscowości oraz pracowników firmy . Chyba to nie tak powinno wyglądać że likwiduje się bezpieczeństwo a w zamian powołuje się następnego dyrektora który pobiera nie małe wynagrodzenie .

Fan
@Dziennikarz

To co robi PERN z zakładowymi grupami ratowniczymi to jest KPINA z bezpieczeństwa baz . Powinni przyjąć nazwę PERN ŚMIERĆ STRAŹY ZAKŁADOWEJ

Chwast
@Dziennikarz

Bo wynajęli biurowiec w Warszawie i ktoś musi za to zapłacić hasło jak w reklamie oszczędzanie przez wydawanie

KR

Mega wymagania, odpowiedzialność za wszystko również finansowa. O szacunku do pracownika można zapomnieć a zarobki marne. Jedyne na co można liczyć to obietnice.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Wern

Niestety nie istnieje.

Fan

Jak na razie to likwidują Zakładowe straże pożarne i powstają stanowiska prezesów

Strażak
@Fan

Ciekawe czy wezmą się za Miszewko

@Strażak

Dlaczego tak Cię to ciekawi?

Strażak
@Elżbieta

Dlatego ze straże byłego olpp się likwiduje a pseudo straże pern mają się całkiem dobrze. Kiedy ostatnio był u was jakiś pozar

Zebra
@Strażak

Piszesz bez znajomosci faktów, ZSP PERN bierze udział w gaszeniu pożarów na terenie całego kraju wchodząc w skład KSR. Skąd ta ciągła wściekła niechęć byłych pracowników OLPP do PERN? - przecież tylko zyskaliście i to bardzo finansowo a ciagle plujecie jadem????

@Zebra

Może to dla nich za mało? A ile zyskali?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
MR

Standardy. Na początku bieżącego roku zauważyłem, że zmieniły się kolejny raz, bez jakiejkolwiek informacji, konsultacji ze mną warunki zatrudnienia dla mojego bezpośredniego podwładnego. Zadałem pytanie o standardy takiego postępowania mojemu bezpośredniemu przełożonemu, do wiadomości obszaru personalnego. Odpowiedzi nie doczekałem się, a po tygodniu (może jednak w ramach odpowiedzi) dostałem wypowiedzenie umowy o pracę.

Mieczysław
@MR

Planujesz to gdzieś zgłosić? Nie tak się powinno traktować ludzi...

MIrek
@MR

na uklady nie ma rady (-;

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w labolatorium. Jest to system 12 godzinny? Czy weekendy są wolne?

karik_goose
@Kandydat

Obecnie jest wprowadzony system równoważny, dwie zmiany, w weekendy też się pracuje, ale u mnie jest równy podział kto kiedy idzie na zasadzie dyżuru, nie wiem czy wszędzie w święta, ale u mnie tak. Do pracy w labo niepotrzebne jest specjalistyczna wiedza techniczna z metod instrumentalnych ani doświadczenie, ponieważ wykonuje się rutynowe analizy które można szybko opanować. Dużą część pracy stanowi samo pobieranie próbek na bazie, i trzeba się trochę czasem nachodzić i na wspinać na cysterny, co może nie odpowiadać osobą chcącym zająć się tylko laboratorium. Dawniej to stanowisko nazywało się Samodzielny chemik ale ktoś kto to wymyślił nie wie czym zajmuje się chemik, raczej kiepski pomysł aby rozwijać się jako chemik czy naukowiec, ponieważ jest to tylko kontrola jakości no i trzeba jeździć po bazie po próbki. Jeżeli ktoś zostanie kierownikiem technicznym, może rozwinąć się w systemie ISO 17025 i w technikaliach instrumentów analitycznych, może rozwinąć bardziej umiejętności specjalistyczne. Praca ogólnie spoko i dobre pieniądze, szkoda że trzeba chodzić w weekendy i święta. Jeżeli ktoś nie szuka wielkich wyzwań, dużego rozwoju, nie ma ambicji naukowca, chemika, chce tylko dobrze robić swoje przez 8 godzin i iść do domu to polecam.

karik_goose
@Kandydat

Krystyna
@karik_goose

A za weekendy i święta firma płaci jakoś dodatkowo? :) Czy godziny sa liczone po normalnej stawce? Można liczyć na jakieś premie czy inne dodatki czy średnio? :D

Maniek

Dlaczego pracownicy biurowi od początku pandemii siedzą w domu? Bo pracą zdalną tego raczej nie można nazwać, skoro panie wiecznie leżą w spa, u fryzjera, kosmetyczki czy na wczasach? Galerie handlowe czy restauracje to też norma w godzinach pracy? Ktoś to kontroluje? Tym bardziej, że większość tych osób nie grzeszy mądrością i chwali się wszystkim na Facebooku i innych aplikacjach. To naprawdę żenujące podczas gdy pozostali pracownicy zasuwają normalnie.

EM
@Maniek

Oni pracują a Ty widocznie tylko „zasuwasz”- cokolwiek to znaczy. Ty 8 godzin a oni często po 12.

Wojciech
@Maniek

Myślę, że na pewno przełożeni to kontrolują. To wcale nie jest takie trudne. Od tego są specjalne programy i weryfikacja zrobionej pracy. A ty co zazdrościsz? Tez byś chciał na zdalne?

Wojciech
@EM

Zgadzam się z tobą. Na zdalnym często jest trudniej niż w biurze, bo w biurze można się odciąć i zająć tylko robotą, a w domu to różnie bywa, często ktoś przeszkadza. I trzeba dłużej posiedzieć żeby wszystko zrobić. Tez jesteś z firmy na zdalnym?

daimos
@Maniek

Jakieś dowody ? Zgłosiłeś to hr w PERN czy tak tylko ujadasz zza monitora?

Aleksandra

Nie polecam. Obowiązkowe "ciche" szczepienia, tworzenie list zaszczepionych. Premie dla zaszczepionych, dzień wolny dla zaszczepionych.

Zaspa
@Aleksandra

To chyba dobrze, że nie tolerują płaskoziemców

Nickt
@Zaspa

A co ma szczepienie do płaskiej ziemi ?

Zaspa
@Nickt

Proste- kiedyś też nie wierzyli, że ziemia okrągła- teraz nie wierzą w naukę i szczepienia

daimos
@Aleksandra

Głupoty wypisujesz. W zeszłym roku można było dostać ekstra dzień płatnego urlopu jezeli ktoś się zaszczepił, ale przymusu szczepienia nie było i nie ma. Jest spore grono osób niezaszczepionych w firmie i nie słyszałem o żadnych naciskach. A już pisanie o premiach za szczepienie to bzdura wyssana z palca

Maciek

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to szybki powrót do czasów dawno minionych. Rekrutującym ewidentnie pomyliły się dekady. Wydaje się im, że praca w PERN to spełnienie marzeń każdego i w związku z tym pozwalają sobie na zbyt wiele. Dominującym zachowaniem osób prowadzących rozmowę ze strony PERN jest "traktowanie z góry" zaproszonej osoby. Pytania na poziomie rozmów rekrutacyjnych z wczesnego kapitalizmu w Polsce i żenujące wypowiedzi rekrutujących, które bawią jedynie ich samych, wprawiają po prostu w osłupienie. Jak widać nowoczesny wygląd firmy nie idzie absolutnie w parze z zatrudnianiem w niej fachowców na najwyższym poziomie. Duże braki w kompetencjach miękkich można tu zaobserwować. Dział Szkolenia w tej firmie ma ogromne pole do popisu w tym obszarze. Co do testów z wiedzy, to jakieś totalne nieporozumienie!!!! Znajomość definicji z aktów prawnych na pamięć nie jest moim zdaniem odzwierciedleniem prawdziwej wiedzy czy umiejętności ich praktycznego zastosowania. Ten kto wymyślił te narzędzie, a może raczej ten, kto utrzymuje je w mocy, powinien porozmawiać z fachowcami. Zdecydowanie odradzam udział w rozmowach w tej firmie. Szkoda czasu!!!!

Irena
@Maciek

Czysta prawda.(usunięte przez administratora)

Witam. Jak wyglądają zarobki maszynisty ?

zainteresowany

Witam. Mam pytanie odnośnie tych testów podczas rozmowy. widzę ze jest aplikacja na Inspektora Branży Sanitarnej. ktoś coś wie czego można by się spodziewać ?

Kszykrzy

Nie polecam. Brak decyzyjności, za każdym razem gdy trzeba coś załatwić trafiasz na ścianę. Ogromna spychologia. Ludzie ze świecznika w większości oderwani od rzeczywistości. No i kasa wcale nie jest atrakcyjna.

Witam, chwalicie sobie pracę w tej firmie? Jak zarobki?

Damian

Witam dostałem się na stanowisko:ŚLUSARZA REMONTOWEGO W ZESPOLE REMONTOWYM CENTRUM IR Płock.Podpowie Ktoś czego się można tam spodziewać.

Admirał Kuzniecow

W Dębogórzu to same pociotki synowie ojcowie bracia kuzyni banda i jedna wielka szajka niedługo w gazecie to opiszą a jak ktoś się dostanie to podkładają deklaracji zapisu do związków ale tych "Ich" co łapę trzymają na wszystkim i zero kompetencji bo to kaszuby z okolic co w szkołę rzucali kamieniami . A na Płock to plują tyle wam powiem.

Eniro

W slużbach technicznych niestety bardzo mała szansa na rozwój zawodowy, a co dopiero na awans. PRL gorszy niż w stoczni albo w kopalni.

Czy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna panuje luźna atmosfera?

Noe

Nie...

Witam, jakich pytań można się spodziewać na teście w rekrutacji na stanowisko inspektora ds laboratorium?

Kandydatka
@Nowy

Takich z liceum, nie pokrywających tego co jest określone w sekcji wymagań w ofercie pracy i nie weryfikujących prawdziwej wiedzy potrzebnej do pracy na danym stanowisku. Szkoda czasu i nerwów na uczestniczenie w tym cyrku. Wiele wskazuje na to że kandydat/-ka na stanowisko znani są jeszcze przed rozpoczęciem rozmów. Podejście Pani rekrutującej z HR (Płock) pozostawia wiele do życzenia. Jedno słyszy się na rozmowie telefonicznej a drugie na rozmowie w siedzibie.

@Kandydatka

Naprawdę wymagają doświadczenia w chromatografii, a zadają pytania z liceum? :-O Czy można uzyskać więcej informacji? O jakie zachowanie Pani z HR chodzi? Po czym się Pani wydaje że osoba na stanowisko jest już obstawiona?

Hmm

Witam, czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda praca w laboratorium PERN? czy jest ciężko, jak atmosfera, płaca? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

piotro

Zainteresowała mnie oferta pracy Inspektor ds. Laboratorium. Mam 1,5 roczne doświadczenie w pracy laboratorium. Na jaką pensję mogę liczyć na początek, po okresie próbnym oraz przy podpisaniu umowy na czas nieokreslony? Czy istnieje możliwość rozwoju, awansu itp?

Zostaw merytoryczną opinię o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna - Płock

• Jak się pracuje w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Kandydaci do pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wyszogrodzka 133
    09-410 Płock