Opinie o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe rurociągowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna w Płock

Czy można liczyć w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna na prywatną opiekę medyczną?

Jura

Tak

Kaja

Jest szansa dostać się bez doświadczenia i przyuczenia się? Czy raczej szukają tylko ludzi ze stażem?

karampuk

czy jest szansa dostac się do pracy do biura w Płocku nie mając znajomości?

Dzordz

Umowe na stale daja po 33 miesiacach czyli ustawowo

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mat

Cześć czy orientuje się ktoś czy na Woli rzędzińskiej jest Orlen i czy ma tam samochody i Czy przyjmuje do pracy

Hermes
@Mat

Na woli Rzedzinskiej jest magazyn paliw, właścicielem i zarządca jest PERN. Klientami tego magazynu mogą być firmy naftowe Orlen l, Lotos, Skovnaft... W zeszłym roku były przyjęcia na magazynierow i operatorów teraz cisza...

Wojciech
@Hermes

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/pern-s-a,7159 można znaleźć najnowsze oferty pracy. Jest także posada magazyniera ale w innej lokalizacji niż szukał Mat. Czy Ty także jesteś pracownikiem PERN ? Napisz proszę więcej o warunkach pracy i wynagrodzenia w firmie. Szczególnie interesuje mnie atmosfera i relacje miedzy współpracownikami, bo przyjazne otoczenie to ważny aspekt zatrudnienia.

ubub

Przechowalnia dla emerytów...

Inzynier Automatyki

Rowniez mialem tu aplikowac na stanowisko inzynierskie, mam sporo doswiadczenia, ale sie wstrzmuje. Wyglada to na taka sama firme jak orlen, gdzie niedawno jakas cizia z TVP sobie przeszla do orlenu i miala zarobki 20000-30000 pln brutto / miesiecznie. Mnie w orlenie powiedziano max 4000-5000 pln brutto :D wiec domniemywam, ze tutaj jest tak samo, o ile ma sie wlasnie jeszcze te znajomosci. Wobec powyzszych dziekuje, ale postoje. Rowniez nigdy juz nie zatankuje na stacji orlenu, bo nie mam ochoty sponsorowac "miernych, ale wiernych" ze swoich oszczednosci.

bin
@Inzynier Automatyki

To się mylisz kolego. Tyle to zarabiaja po zasadniczej szkole.

OLPP
@Inzynier Automatyki

taki z ciebie inżynier automatyki jak pewnie lekarz kardiolog po wyższej szkole super nauczania :) Gościu, 4000 brutto to tu na starcie dostaje zwykły nalewak. Trzeba coś potrafić żeby płacili po 10 koła. W TVN Meteo płacą świetne pieniądze - może tam warto aplikować a jeśli i tam się nie uda to do KOD-u i maszerować z resztą "wybranych" :) A co do tankowania - to polecam ARAL :)- świetne paliwo

Katarzyna
@OLPP

@OLPP, pracujesz w firmie PERN Przyjaźń? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy w tej firmie? Czy firma poszukuje również osób, które rozpoczynają karierę zawodową, czy raczej doświadczonych pracowników?

@Katarzyna

witam pracuje w spółce zależnej do pern i muszę przyznać że jeśli znasz kogoś kto ciebie tam pociągnie za sobą to postaniesz się bez doświadczenia i uprawnień.Ja posiadam uprawnienia i doświadczenie a jakoś nie mogę się dostać bez żadnego poparcia,próbuje już ponad 5 lat przejść wcześniej do OlPP a teraz do Pern. Ale jak jest ogłoszenie na necie to polecam czasem można się wślizgnąć na czyimś garbie.

Emil
@:

ale pierdzielenie bez sensu... Pracuję tam już kilka lat i jakoś ani ja ani później zatrudniani garbu nie mieli. Parodia. Przychodzą osoby bez wiedzy i oczekują że ich ktoś weźmie. Wypadniesz najlepiej to cię zatrudnią. Proste

@Emil

Emil możesz napisać w jakim przedziale kwotowy zawiera się pensja Inspektora w PERN-ie?

Katarzyna
@Emil

W związku z tym, że pracujesz w firmie już jakiś czas, napisz proszę, jak zmieniała się praca w niej na przestrzeni lat. Czy warunki zatrudnienia pracowników również ulegały zmianom wraz ze stażem pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna? Powiedz coś więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w tym miejscu.

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Nickoletta

Chciałam aplikować na stanowisko SAMODZIELNY INSPEKTOR W DZIALE SPRZEDAŻY - ROPA, znam biegle j. rosyjski, mam doświadczenie, szukam godnej pracy za godną stawkę. Dzięki za Wasze komentarze, zaoszczędziliście mój czas i pieniądze. Pewnie zostałabym zaproszona na rozmowę w roli "tła" dla wybranego wcześniej kandydata. A do Płocka mam spory kawałek. Dziękuję za jasne wytłumaczenie na czym polega proces "rekrutacji"....

Bezpośredni

Dla mnie praca tam to jakaś porażka. Fakt, że zarobki wysokie jak na Płock ale czy warto za takie pieniądze godzić się na taki stres i poniżanie pracownika? Każdy pilnuje swojego stołka i boi się cokolwiek komukolwiek przekazywać aby przypadkiem nie wygryzł ze swojego stanowiska. Wszyscy zatrudniani są po znajomości - nawet ostatnio z rok temu dziewczynę zatrudniono tylko dlatego, że miała plecy, a rozgarnięta i z takim doświadczeniem, że aż dziwne, że te plecy jej pomogły. Sprawiedliwość? Kierownictwo zmienia się za każdym razem jak zmienia się partia rządząca i albo się podporządkujesz albo wy.......aj.

kmaciek

Witam, jestem pracownikiem OLPP. OD grudnia przejmuje nas właśnie PERN i po roku mają nam zaproponować zarobki wg własnych standardów. Napiszcie ile zarabia operator i magazynier w PERNIE.

Płodczanin

Z tego co mi wiadomo od osób pracujących w tej firmie to zarobki super ale dostać się do tej firmy bez układów nie ma szans w trym roku ludzie byli przyjmowani z polecenia z Warszawy co prawda są przeprowadzane rozmowy z inny kandydatami ale i tak wiadomo kto ma zaostać zatrudniony mimo iz inne osoby maja większe doświadczenie i wykształcenie

Zostaw merytoryczną opinię o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna - Płock

• Jak się pracuje w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna?

Kandydaci do pracy w PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wyszogrodzka 133
    09-410 Płock