Opinie o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy w Świnoujście

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltic Boats Warsztat Szkutniczy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baltic Boats Warsztat Szkutniczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy w Świnoujście

Pracownik firmy

Przed świętami przyjedziemy do ciebie,,paczkę świąteczną dostaniesz od nas...pod choinkę na poddaszu.

Pracownicy firmy

Pozdrawiamy cię Smiechowski.laminiarzu z Goleniowa...niedługo się zobaczymy na poddaszu...i nie kłam bo my prawdę znamy pajacu... Nasza firma ci nic nie zapłaci...rób dobrze i nie porzucać pracy..a każda firma ciu zapłaci.. Pisz cały czas...bo pod kopułą ci. Lepiej... Albo przyjedź na firmę,,bo pisać fantastycznie umiesz.. A od Fretka to kilometr....

Byly pracownik

Nie strasz bo sie zesrasz.nikt sie ciebie nie boi.twoja po zal sie boze firma opiera sie na kradzionych materiałach z ttsu ktore fredek ci sprzedał

W temacie "fantastów" nie ma tobie równych głupi jasiu.

Rozmowę kwalifikacyjną w Baltic Boats Warsztat Szkutniczy masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Mechanik samochodowy Przeźmierowo?

Były-Smiechowski. Pisz prawdę idioto,,albo zacznij pisać książki fantastyczne.. Pod tytułem..(jak porzucać prace i domagać się zapłaty)..

Były

Bede pisać prawde cały czas,ostrzegał wszystkich których zdołam żebyś nigdy nikogo nie oszukał wiecej.

Byly

Fantasta z firmy widmo znowu nadaje heh a pieniadze i tak oddasz.

Byly

Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracownikow przed pracą w tej firmie.(usunięte przez administratora)

My- czyli zona pana Adama laminiarza z Goleniowa :-) Panie Adamie laminiarzu z goleniowa i panie Lewandowski.. Zgosiliscie firme do PIP- i kontrol ispektora nie wykazala jakis nie prawidlowosci --ale wy macie. Panie Lewandowski - byles proszony na firme z 20razy zebys naprawił po swoim laminowaniu 60luftow i 1mkw zelkotu odpadło.( deklarował ze jest doswiadczonym laminiarzem :-))...naprawa wyszla dwa razy wiecej...firma chciala ci wyplacic jak naprawisz...Zadna firma ci nie zaplaci za partactwo wykwalifikowany laminiarzu - smiechu warte. Panie Adamie laminiarzu z Goleniowa,bys wykonał prace tak jak deklarowales a nie porzucał umowionego dzieła firma by ci wyplacila.tak jak pozostalym pracownikom..a teraz zal... Daj sobie siana pisania tych kocopolow,,ze ty firme zniszczysz i zyczysz bankrutwa,ze cala europa sie do wie he ..ty masz cos z głowka.. pozdr.

my

sad pracy orzeknie kto zrobił zle a kto dobrze!! złodziej zarobił 7 tys a zaraz bedzie musiał zamknąć swoją "stocznie" nikt tu nikogo nie pomawia takie są fakty ze złodziej nie wypłacił wypłaty dla ww pracowników mam nadzieje ze już nikogo nie oszuka bo zamknie swój biznesik.... adam jeśli porzucił prace to zawykonanie pracy powinien ten pajac powiniei mu zaplacic i koniec kropka . co do jacka to jego już nie było i jak on niby to sprawdzil jak go już nie było w pracy?zenada !!!!!!mam nadzieje ze sad pracy się toba zajmie partaczu

Pracownik firmy

O Adam Smiechowski się odezwał...od fretka 5km z dala..na dzbaniles się bo normalni ludzie nie piszą o 00:54... Niedługo będziesz ale wolną Europą :-)). Możesz dziurę w śniegu wyszczać.. Pisz dalej...i pij mleko zostaniesz karateka.

Adam wydymany na 4500zl-porzucenie pracy,picie alkocholu itp Jacek wydymany na 2500zl - 60luftow po pracach jego,mistrz laminiarstwa Heniek wydymany na 1800zl- forma do wyrzucenia po jego pracy Fredek wydymany tez ale nie wiem na Ile / wspolpraca - zle informacje masz ŚMIECHOWSKI NIE PISZ KLAMSTW!! I TO JEST TE TWOJE MEDIALNE NISZCZENIE FIRMY, godzina 00:53:40 ŁADNIE MASZ NA SRANE W TEJ GŁOWIE Tts nie ma nawet polotu obiecuje ci to bedziesz slawny w calej Europie . Pozdrawiam Adam Śmiechowski laminiarz z Goleniowa.

jaja

Do pracownik firmy : skoro znasz Adama i z nim pracowałeś to chyba jesteś z Goleniowa albo okolic ?! Iposzles do pracy 60 km ood domu ? Coś bajki opisujesz .....jesteś poprostu chlopaczkiem który daje dobre opinie za gelt albo coś więcej. .... pzdr

Pracownik firmy

Opinia w twoim wydaniu świadczy że naprawdę masz coś pod kopula..ja pracuje zaraz jak poleciałaś... Skutki picia wódki..i nie tylko.. ZA PORZUCENIE PRACY I NIE SKONCZENIE DZIEŁA ZADNA FIRMA CI NIE ZAPLACI... Napisz lepiej dlaczego pracowałeś w firmie od domu 60km ..skoro masz kilka firm koło domu..dlaczego? W jednej porzuciłes też prace a żeby rozwiązać umowę ..papierki od psych....zalatwiles.(pracowałem wtedy w tej firmie) A z drugiej firmy 200m od pierwszej..napisz sam..pewnie stres i mobilność.. Ja ciebie znam mimo że na innym dziale robiłeś..ale że tak przyje...ny jesteś to nie wiedziałam.. Pozdr..kolega ze starej pracy.

O autorzy pracownik(Adam.Ś kwiatek) i Były (żonka.Ś).... Śmiałek latales koło prezesa,cukrowales..zarabiales 4tys..mówiłeś że naszym majstersztyk.będziesz..ha ha..na każdego czas przychodzi...a taki mądry byłeś..pewny siebie...takich jak ty jest 100nastepnych...partaczy ..zawsze po tobie musieliśmy poprawiać albo robić bo nie pamietales jak to zrobić..:-)))taka jest prawda o tobie były,nasz majsterku.smialku

O znowu auto cukier.rozdwojenie jazni.oszust

Byly pracownik TTS

Pytałem się szefa,dlaczego wciąż istnieje ogłoszenie do pracy.....bo mamy dużo zamówień po targach i już zaczęliśmy realizację nowych zamówień dla kontrahentow...zarobki są od 2,5tys-6tyś. Dla twojej informacji Panie Adamie.Ś(laminiarz z goleniowa..który co chwilę latał do prezesa co ma robić bo od kwiatków nic nie pamięta co dzień wcześniej robił.)pił alkohol w pracy i kwiatki palił a na koniec porzucił pracę zresztą tak jak w innych firmach też zrobil i za nie skończone dzieło chce zapłatę...dobre ... A teraz piszę ze cierpliwie czeka..bo naslal kontrolę...i informacje będzie miał w czwartek.. A prywatnie pewnie gol mu skacze ze chciał stocznię krzak w goleniowie otworzyć w stodole i po dwóch miesiącach bankrut. Nie raz na śniadaniu przeżywał...że mojemu szefowi się udało biznes rozkręcić a jemu nie...chłopie trzeba mieć głowę do tego...i swój pomysł..mniej pal. Zrobił kopie pierwszej lepszej łodzi 3.20m i kopie samochodzikow pływających.i z tego chciał stocznię otworzyć..śmiech w stodole.. Zamknął biznes szybciej jak otworzył... A teraz piszę ze wszystko zrobi żeby Zniszczyć ta firmę... Szef ci ani grosza nie zapłaci za pijaństwo i porzucenie ...popieram.

Oddaj pieniadze zlodzieju

Szalupa Morski Ptak

Witam Panie Danielu, czytam te posty i pusty smiech mnie ogarnia. Inteligencja piszacych to kompletna plajta. Chce powiedziec, ze moja szlupa choc nie tania to pancernik. Wykonana zgodnie ze sztuka. Serdecznie pozrawiam. TB

Efekty pica,jarania i porzucenia pracy..teraz żal do całego świata.

Przyszli pracownicy

Mielismy tam z kumplem jechac bo ogloszenie atrakcyjne.a tu takie kwiatki.dzieki.wiemy co robic.wysylamy linki do znajomych

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Boats Warsztat Szkutniczy - Świnoujście

Baltic Boats Warsztat Szkutniczy
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Ludzi Morza 2
    72-602 Świnoujście