Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Byky

Jak zbankrutuja to nikt wypłaty nie dostanie

Stefan

Potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie - dajcie sobie spokój, będziecie żałować. Obietnice są piękne, rzeczywistość już zupełnie inna. Szacunek i empatia - te słowa są obce właścicielom. Obecnie są 3 osoby z handlowców do biznesu, które pracują dłużej niż rok, i może z 2 do klientów indywidualnych. Kto mógł i się opamiętał, odszedł, choć w tej firmie twierdzą inaczej. Nie dajcie się zwieść - firma tragedia.

Ciekawe
@Stefan

Tragedia to wy wszyscy którzy macie się za Bogów. Nie ma was już w tej firmie. Zespół na biznesie jest duży ale wy o tym już nie wiecie. Hmm informatorzy zawodzą? Będziecie żałować co za stwierdzenie pół życia przepracowałeś a teraz masz problem(dziwna sytuacja chyba jadu za dużo w tym języku) .Potencjalni kandydaci nie będą się sugerować tymi opiniami widać o się tu dzieje. Radzę udać się do psychologa ze swoimi prywatnymi problemami.

UPC
@Ciekawe

ale jaja są w tej firmie, hahaha Ci co odeszli pieją nienawiścią, Ci co pracują tam biją brawo i chwalą , miałem wysłać do nich CV, ale przeszła mi ochota

Konkurencja
@UPC

Widać po forum kto dodaje opinie. Nie są to ludzie którzy chcą coś napisać o pracodawcy informacyjnie. Byli nie mogę się rozstać tak jak piszesz nienawiść ponad wszystko ( żałosne jacy ludzie są biedni). Obecni pracownicy są zadowoleni. Byłych z tą nienawiścią dawno już nie ma( wszyscy o nich zapomnieli). Przyjdź spróbuj a zobaczysz że warto.

Ruda
@Konkurencja

Dokładnie tak ,zgadzam się z ta opinią! najwyższy czas ,aby byli już pracownicy nieudacznicy , którzy tak wychwalali ,a teraz udają wrogów dali nam święty spokój i pozwolili normalnie pracować,a nie robili na forum sztucznych afer,zmyślonych historii już nawet nie chce się czytać tych wypocin.niech się w końcu zajmą swoja nową lepszą pracą!!!!!

Madonna
@Ciekawe

eee,Boga zostaw w spokoju !!!

Obecny PH
@Stefan

Ojjj komuś tu, żal (usunięte przez administratora) ściska, i umieszcza nieprawdziwe wpisy, a to wszystko z czystej zazdrości, ponieważ odkąd odeszli byli już na szczęście ???? pseudo pracownicy, nareszcie mamy zgrany zespół PH Biznes , bez fałszu i podpieprzania kolegów. W końcu atmosfera się oczysciła od zawistnych byłych już pracowników!!!! Fakt 3 było, ale odeszło yupi, yupi yeee

yupi
@Konkurencja

nie przyjdę, nie proś

kosiaż
@Stefan

przestań w koło pisać tego samego pod różnymi nikami dobrze wszyscy wiedzą że za tymi wszystkimi wpisami kryje się ta sama osoba babu , stefan czy jak tam się nazwałeś

@Ciekawe

stefan chyba jest Karolem .... nie robcie prania mozgu , tak samo sciemniacie pracownikom jak i klientom

brass

Pracodawca ok . negatywne opinie z tego co wiem pod różnymi nikami generowane przez 2 osoby zwolnione dyscyplinarnie za fałszowanie umów kradzież telefonów , wszystko z zawiści i zemsty, że nikt za nimi jakoś nie płacze jak ktoś jest ambitny i ma talent do sprzedaży to praca idealna dla niego , trzeba jednak się sporo nauczyć lub mieć już doświadczenia w sprzedaży usług

@brass

Potwierdzam jako nowy pracownik.

oszukanypracownik

nadal pracujesz ? dziwne,ze kazdy kto sie zwalnia,a jest to nagminne ma inne zdanie , nie da sie krasc telefonow,bo ich nigdy nie dostawalismy do reki,tylko kurier dowozil do klienta , zreszta,kto by chcial antyki maxcomy krasc?!

Hanna

@Mati, jakie są warunki zatrudnienia na Twoim stanowisku? Czy pracownikom przyznawane są jakieś premie lub profity? Jak oceniasz atmosferę panującą w Voice Net? Zachęcam Cię do wypowiedzi. Twój wpis może być pomocny dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w firmie.

@Hanna

atmosfera fajna,dopoki pracujesz i tanczysz jak ci zagraja , pozniej jestes wrog nr1

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Irek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci.

@Irek

ja jestem bylym pracownikiem , oszukanym oczywiscie ,zapraszam na fb ,

Rozczarowana

A ja byłam dziś w Krakowie na rozmowie o pracę u tej pani. Mało konkretnie a dodatkowo pani prowadząca rozmowę co kilka sekund patrzyła na telefon. Jakoś bardzo przyspieszyła rozmowę, w ogóle nie była skupiona na mojej osobie. Poczułam się urażona, było to niekulturalne.

Łukasz K
@Rozczarowana

Zdradzisz jakie warunki zaproponowali?

Rozczarowana
@Łukasz K

Tak naprawdę to żadnych. Nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie o sposób zatrudnienia i o rodzaj wynagrodzenia. Pani powiedziała, na czym polega praca i czy mi się to podoba. Jak tak to mnie na szkolenie zaprasza. Miałam wrażenie, że ta pani jest tam za karę.

@Łukasz K

odradzam prace w tej firmie ,

@Rozczarowana

brak podstawy , a prowizja widmo ,poczytaj na fb opinie

Adriannn

Po 2 miesiącach od złożenia aplikacji, byłem dziś na rozmowie. Wszystko fajnie ale ja chce podstawę 3500 tys minimum plus oczywiście premie itp niestety żadna firma nie chce mi tyle dać na początek. Co w tej pl jest nie tak . Co prawda nie mam doświadczenia w firmie telekomunikacyjnej ale praca jak praca

Magdalena

Byłam w dniu dzisiejszym na rozmowie rekrutacyjnej w Katowicach , dowiedziałam się dużo na temat pracy ,chociaż nie pamiętałam gdzie aplikowałam ,pani wyjaśniła mi czym zajmuje się firma i na jakie stanowisko poszukują pracownika ,jaka umowa ,czy dają samochód ,telefon? uzyskałam odpowiedzi bez problemu .jak na razie jestem na tak

Kandydat rekrutacji

Również byłem w dniu dzisiejszym na rozmowie rekrutacyjnej w Katowicach, Pani bardzo miła rzeczowa, absolutnie nic nie kręciła odnośnie wynagrodzenia i umów,nie zaslaniala się żadnym Rodo. dowiedzialem się tego czego chciałem, przede mną siedziała pani która bardzo dużo pytań zadawała, i opowiadała o sobie o swoich poprzednich pracach. Niechcący slyszalem. Pani rekrutująca bardzo opanowana odpowiadała grzecznie. A perfumy czułem, bardzo ładne chyba davidof.

Zoja1500

Wysłałam tam cv i teraz nie wiem co mam myśleć o tej firmie. Mam totalny metlik w głowie. Przedstawiciel handlowy. Pensja jest zależna od sprzedaży czy poprostu jest jakaś stalka. Może liczą się tylko spotkania? Ktoś pracował tu na tym stanowisku? Wypowie się ktoś rzetelnie? A i czy firma zapewnia samochód, telefon lub tablet?

Komentarze

Operator który ma dużą liczbę klientów. Zadowolonych. Płacących normalne pieniądze za usługi. A nie kosmos jak kiedyś.

krzysztof
@Komentarze

kosmos to jest wtedy jak się z wami cokolwiek podpisze, odradzam.

Yaro

Dorobić można, ale na stałe to raczej słabo.

Niezadowolony - Panesz

Treść linku po próbie ponad godzinnego dodzwonienia się do firmy umieściłem pod linkiem http://www.3iks.fora.pl/dla-gosci-bez-rejestracji-i-logowania-nieczynny-zablokowany,35/voicenet-s-a,1457.html.

opinia

Najszybciej rozwijająca się firma w tej branży w Polsce obecnie realizuje projekty budowy sieci światłowodowej na Podkarpaciu na 250 mln . zł . Negatywne opinie generowane przez konkurencję i osoby które zostały zwolnione lub im się nie udało . Jedna z najlepszych ofert na rynku internet światłowodowy 36 Mb /s już za 24 zł oferta no limit na komórki za 15,99 zł telewizja 100 kanałów za 19 zł wszystko to można sprawdzić wiec proponuję dać sobie spokój z tymi kłamstwami jak ktoś znajdzie lepszą ofertę to niech wyśle odnośnik , jak chce skorzystać niech zostawi kontakt . Ci co pracują jakoś zadowoleni , wypłaty na czas . Osoby co tak namiętnie wypisują negatywy ciekawe dlaczego pracowały przez 8 lat skoro tak było niedobrze Proponuję przestać się ośmieszać tymi nieprawdziwymi opiniami wszyscy wiedzą kto to pisze i dlaczego . Praca dla osób ambitnych które chcą rozwijać się razem z firmą . Generalnie obiektywne opinie tylko potwierdzają , że firma dobrze sobie radzi na rynku telekomunikacyjnym .

klijenty firmy vois
@opinia

ciekawe tylko na okres jakiego czasu 3-6 miesięcy a potem schody i problemy

Zadowolona

Pracuję w firmie już kilka lat, nie zdarzyło się nigdy, żeby wypłata była nieterminowo wypłacana wręcz przeciwnie zawsze wcześniej. Kwota wypłaty dobra przede wszystkim adekwatna do pracy włożone. Atmosfera firmy bardzo ale to bardzo fajna to nie korpo tylko rodzinna firma gdzie każdy pracownik jest zauważany. Na każde święta upominki symboliczne a co jakiś czas podwyżki i to nie ublagane lub poparte groźbami tylko tak porostu od siebie. Drodzy czytelnicy tego serwisu jestem pewna, że jeśli ktoś chce naprawdę pracować w tej firmie i nie sciemniac to ma szansę na długą i owocną współpracę ale jeśli nie chce Ci się robić to nic z tego, nie ma miejsca w tej firmie na oszustów i nsciągaczy, którzy narobili bałaganu, kłamiąc podczas sprzedaży i chcąc jeszcze zwalić winę na osoby trzecie lub cała firmę. Jestem przekonana, że każdy osoba uczciwa i myśląc nie bierze do siebie waszych hejtòw tylko je olewa tak jak my to robimy.

hanna

już nie bądź taki święty, taka świetna oferta, to TY jesteś do niczego, nie Hanna ???czego tak mało ??!!!!

zibi

Barbara

tylko czekać kiedy Hanna zada pytanie a dlaczego tak mało ???

hanna2
@Barbara

ha, ha, ha, hanna?

Hanna

@anonymous A mogę wiedzieć z jakiego powodu? Dobrze by było, gdybyś swoją opinię na temat pracy w firmie Voice Net uzasadnił. Konkretne informacje są bardzo istotne, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi w tej kwestii.

Hanna

Firma Voice Net poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Dla zainteresowanych dodaję link: http://www.voice-net.pl/kariera Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś już brał udział w rekrutacji i chciałby podzielić się doświadczeniem z nią związanym?

@Hanna

nie polecam

Hanna

@Qulinarny, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Wpisy zawierające konkrety i oparte o doświadczenia pracowników firmy Voice Net są pomocne dla osób zastanawiających się nad pracą w tej branży. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaka panowała atmosfera między pracownikami z Twojej perspektywy?

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o