Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Monter sieci światłowodowych

Moja "owocna" współpraca z firmą Voice Net trwała kilka tygodni. W tym czasie utwierdziłem się jedynie w przekonaniu, że nie jest to firma godna polecenia. Opinia dotyczy stanowiska montera/ serwisanta sieci światłowodowych. Na rozmowie rekrutacyjnej zostały mi omówienie warunki zatrudnienia- umowa zlecenie, najniższa krajowa brutto (netto dla studentów), wzmianka o dodatkowo PŁATNYCH nadgodzinach (powyżej 40h w tygodniu). Rzeczywistość rzeczywistością. Po pierwszej wypłacie okazało się, że stawka godzinowa jest nieprawidłowa oraz że nie zgadza się liczba przepracowanych godzin. Zapytałem o nadgodziny- dostałem odpowiedź w stylu "na razie Cię to nie dotyczy, pogadamy kiedyś tam". W międzyczasie na światło dzienne wyszło parę innych absurdów... Godziny pracy? Od 7/8. Do której? Tu już wszystko zależy od tego, ile dostaniesz do zrobienia w ciągu dnia. Realnie skończysz o 17, 18. Czasami później. Narzędzia? Brak podstawowych.. Zestaw wkrętaków, kluczy oczkowych, wkrętarka, zestawy wierteł do metalu/ drewna, poziomica- to nie tutaj. Nie raz dochodziło do sytuacji, że przyjeżdżasz na miejsce i nikt nic nie wie, albo ktoś się kiedyś z kimś dogadywał, ale Ty nic o tym nie wiesz. I zaczyna się dzwonienie po ludziach... Dużo też mówi czas oczekiwania klientów prywatnych na montaż instalacji- zdarzały się rodziny, gdzie czekały dwa tygodnie, miesiąc. Organizacyjnie tip top. Radzę również uważać na podwykonawców- zasadniczo podlegają pod Voice-Net, więc bardzo prawdopodobne, że wyżej opisane warunki pracy będą identyczne. Ostatnimi czasy odbyłem rozmowę telefoniczną na temat zatrudnienia u takiego "podwykonawcy"- umowa zlecenie, godziny pracy 7-17 (dla chętnych do 19 :D), soboty PODOBNO dla chętnych. Warto dopytać W Voice-Necie pracowało kiedyś 12 techników. Teraz pewnie można ich policzyć na palcach jednej dłoni. Nie polecam nikomu tej firmy, szkoda nerwów i czasu.

Monter sieci światłowodowych

alina

Firma godna polecenia, dobre warunki i miła atmosfera. Jak najbardziej polecam

Aneta

Specjalista ds. obsługi klienta - taki między innymi wakat jest w firmie Voice Net. Podobno ze strony firmy można liczyć chociażby na atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość awansu, a także na szkolenia produktowe. Czy jest tu osoba, która byłaby w stanie powiedzieć mi coś więcej o tej posadzie? Zakres obowiązków, itp.

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Kamil

Witam, jak wygląda praca na stanowisku: Instalator Sieci Światłowodowych?

@Kamil

Jest to praca fizyczna , w terenie. Najlepiej umów się na rozmowę i sam spróbuj. Fajna atmosfera, wypłata na czas.

ExWorker
@Kamil

Musisz umieć szybko biegać, dostaniesz Ukraińca do pomocy, który nic nie panimaju. Jedziesz ciągnąć kable na wioski, to ludzie z widłami Cię pogonią, bo nikt wcześniej o zgodę na przeprowadzenie kabla nie zapytał, a kazali robić.

Dominika D

Łącza kablowe wykonują nieestetycznie, a praca ich wydłuża się na długie okresy czasu

BOGUSIA

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, firma wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Fajne warunki zatrudnienia, wszystko klarowne i jasne. Widać, że zależy im na pozyskaniu dobrego pracownika.

Dawid

Witam. Zatrudniając się do firmy VOICE NET mówiła mi sekretarka że dostaje się umowę o pracę + prowizja + samochód służbowy. Jakim samochodem dysponują przedstawiciele handlowi w Rzeszowie Voice Net? Jakie są średnie zarobki miesięcznie przedstawiciela i ile średnio umów podpisują? Poza tym klienci są umówieni? Pozdrawiam

melania

Firma Voice-Net godna polecenia !!! pracuje 5 lat i ciagle sie rozwijam ,bardzo miła atmosfera ,dobre godziny pracy , wyjazdy integracyjne ,wypłaty na czas . Polecam kazdemu !!!!

@melania

JASTA

Fajna atmosfera w pracy wszyscy pomocni, pieniądz też można zarobić. Pierwszy miesiąc miałam mało ale też krótko pracowałam a następne już było ok. Ja jestem zadowolona

Potencjalny Pracownik
@JASTA

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, na stanowisko przedstawiciela handlowego. Obecnie mam pracę, ale wiadomo, że zawsze można znaleźć lepszą. Jakie warunki finansowe proponuje Voice-Net? Obecnie zarabiam tyle, że jeśli nie dostanę podstawy przynajmniej 2700 zł netto plus premie/prowizja (niepotrzebne skreślić) to zatrudnienia nie zmienię, bo pracę zmienia się na lepszą, nie gorszą ;) Rozmowę mam jutro, jeszcze nie wiem gdzie dokładnie, gdyż informację o miejscu spotkania mam otrzymać dziś po południu sms-em.

bonzo
@JASTA

większej głupoty nie słyszałem zwłaszcza jeśli chodzi o tą firmę, atmosfera beznadziejna, pieniądze żadne ale obiecanki bez pokrycia owszem, naiwnych szukają

bond
@JASTA

ktoś kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy.

kaczor kaczor

POLECAM FIRMĘ VOICE NET - miła atmosfera ze strony współpracowników - ja trafiłem na super kierownika - który potrafi zmotywować i co za tym się kryje ... super pensja :) - praca nie jest monotonna - codziennie coś nowego się dowiaduje - klienci są różni Generalnie moim zdaniem praca w VOICE NET nie jest dla każdego - jeżeli dobrze się czujesz w sprzedaży to polecam.

Ilona

Stresowałam się samą rozmową kwalifikacyjną, ale przebiegła ona w tak miłej atmosferze, że z miejsca stres ustąpił. Działalność firmy bardzo mnie inspiruje, są to nowe technologie więc praca dzięki temu jest ciekawa. Jak najbardziej mogę zachęcić wahających się do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Magda

O jakości firmy świadczy ilość obsługiwanych i zadowolonych klientów,których liczba wciąż rośnie.W biurze panuje przyjemna atmosfera. Zespół jest zgrany, możemy na siebie liczyć i w pracy i prywatnie. Kierownicy są otwarci na rozmowy . Polecam serdecznie.

KLEO

Mędrzec powiedział: Nigdy nie używaj zemsty, usiądź wygodnie i czekaj....Ci, którzy czynią zło, w końcu sami siebie zniszczą.

iza izabelka

Jestem pracownikiem Działu Obsługi Klienta od kilku miesięcy. Jasny podział obowiązków , profesjonalne szkolenia, potrzebne narzędzia do pracy. Ludzie, których tu poznałam są zżyci, naprawdę bardzo pomocni, można liczyć na wsparcie. Bardzo się cieszę , że udało mi się dostać ta posadę.

Sylwester

Witam Jestem pracownikiem od 8 lat. Jako firma zatrudniajaca- dla mnie super. Zarobki ok, godziny pracy ok,wolne weekendy, możliwość dodatkowego ubezpieczenia. Zero ściemy i śmieciowych umów. Jako nadawca Internetu i telewizji również mnie nie zawiedli i mówię to szczerze. Możliwe,że jest to kwestia obszaru/adresu (typu wzmacniacza na budynku,siły sygnalu) polecam

a.j.

Praca w Voice Net jest godna polecenia. Przyjazna atmosfera, dobre warunki pracy i świetny zespół, wszyscy sa zawsze chętni do pomocy. Polecam

GK

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Zaletami przede wszystkim jest możliwość rozwoju, atmosfera oraz godziny pracy. Jak najbardziej polecam!

MACIEJ

PRACUJĘ W TEJ FIRMIE PONAD ROK JESTEM ZADOWOLONY FAJNI MŁODZI LUDZIE SĄ ORGANIZOWANE WYJAZDY FIRMOWE WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS ZERO PROBLEMU Z URLOPEM NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ

szymon

Zajmuje się obsługą klientów od strony technicznej. Wszystkie awarie i problemy techniczne są rozwiązywane w trybie pilnym, w trosce o komfort klienta. Pracuje w firmie od kilku lat, dobre zarobki i komfortowe godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o