Opinie o Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko w Łódź

Przemysław Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłem informacje że zatrudnią operatora papierniczej. Doświadczenie mile widziane ale niekoniecznie. To znaczy że przyuczą jak się nie ma kwalifikacji? Długo trwa takie szkolenie?

Simon Nowy wpis
@Przemysław

Podczas rekrutacji mówią.

Tomasz Nowy wpis

Pracowałem tam kilka lat Oceniam pozytywnie, mało stresu, szło się dogadać ze wszystkim.

Bogumił Nowy wpis

Tak spokojnie zrobiło się na forum z powodu? Warto teraz aplikować?

Koki

Firma ma siedzibę w Łodzi, więc nie ma problemu z dojazdem. Pensja zależy od stażu i stanowiska. Ogólnie podoba mi się.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Firma przyjazna, polecam pracę w niej!

Iza
@Ania

A co powiesz na: 1. Zarobki operatorów maszyn 2. Rodzaj umowy dla nowych 3. Godziny pracy

Orzech

Firma zajmuje się produkcją toreb papierowych, pracując w niej byłem zadowolony.

Olk

Średniej wielkości firma, w której każdy się zna.

Magda

Czy firma organizuje wyjazdy integracyjne ?

Michal

Firma ok

Arek

Było w porządku z wyplatami, atmosfera ok.

Pracowałem w Bag-Druku i było ok

Pracus

Spokojna praca, pensja na czas, spoko atmosfera. Dobra firma.

MM

Pracuję tu od jakiegos czasu i wszystko jest ok, raczej nie ma problemow z pracodawcą

Fajna atmosfera, niezbyt ciężka praca, zawsze można się dogadać z szefami, płaca ok, zawsze na czas.

Igor

Taki spokój na forum dla mnie jest jednoznaczny z dobra pracą!!

Firma jak każda inna. Trzeba pracować, za to się dostaje wypłatę. Nie przypominam sobie żadnych krzywych akcji

Szyska

Miło wspominam pracę w tej firmie.

dorobić się można ale garba cwaniaki oderwane od pługa.

Sandero

big brother jednym słowem. kamery kamery i kamery.

EPD

Dajcie ludziom zarobić, traktujcie ludzi jakbyście sami chcieli być traktowani.. Trochę pokory..

Zostaw merytoryczną opinię o Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko - Łódź

• Jak się pracuje w Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko?

Zobacz opinie na temat firmy Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bag-Druk sp.j. S. Jasiaczyk R. Jodko
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Hodowlana 10
    91-231 Łódź