Opinie o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rago Cargo sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rago Cargo sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

Samos

jak w temacie...

Rysiu777

jest to system obowiązujący wszystkich pracowników pracujących w systemie bo reszta pracuje od 6 do 14 od poniedziałku do piątku ( kierowcy także )

renault

Mi paliła bez załadunku na autostradzie na odcięciu 28 a gdy ważyła 42 tony to skubana na odcięciu 37 średnio.

fvb

od 22 do 48

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rago Cargo sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Miesnyjeż

Przekażę raz jeszcze. Chociaż adresat nieodmiennie twierdzi, że wolałby kasę do ręki i ubezpieczenie się we własnym zakresie i na własne ryzyko, mawia, że leczyłby wówczas ból zęba w Houston ; )

Milek

Witam, czy mając prawo jazdy kat. C + robiąc kurs C+E można składać wniosek o wydanie karty jeśli nie wymieniłem jeszcze PJ /na dzień dzisiejszy mam wbitą tylko kat. B/?

Kamil

Witajcie. Nie ktorzy pisza by podac dane ukrainca z dombasu

hard

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:) pozdrawiam

bibi

firma OK.pozdrawiam

Leon

Jak wygląda praca w tej firmie? Jakie zarobki i ogólnie jaka atmosfera?

Picker

a osobiście nie narzekam, pracuje i podoba mi się ta praca.

mike

pracuje tam mój kolega i sobie chwali jak by zadzwonili do mnie i powiedzieli ze maja prace na miedzynarodówke nawet sie nie zastanawiam tyko ide

szofer

Wszystkich niezadowolonych kierowców zapraszamy do firmy Amazon Jasne warunki zatrudnienia podstawa + diety.Praca na nowych autach.Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie.

ty67

ile placa w Rago a ile zabieraja?

Grzegorz Plazinski

Polecam firmę :)

szybki

Bardzo fajna firma:) pozdrowionka

Dariusz Dzodz

Co za bzdury tu czytam wina kierowców bo dokumentów nie oddawali na czas, już chyba nie macie się czego czepić. Z mojej strony zawsze było wszystko na czas dostarczane, jak panowie wiedzą aby nie było zaległości co tydzień kilometrówki dostarczane były przez małżonkę. Jak można było zniszczyć tak dobrze zapowiadającą się firmę, dlaczego nie przyznacie się w końcu do popełnionych błędów. Kontrole, wezwania na policję, niezapłacony zus to też wymysł kierowców ? Ja także proszę tylko o zapłatę za 22 uczciwie przepracowane w kwietniu dni, plus za niewykorzystany urlop za ubiegły rok i za część tego. Za dużo skrzywdziliście panowie ludzi żeby to ucichło.

Beata

Podwyżkę ? Ja chciałam mieć na umówie to co dostawałam pod stołem i usłyszałam ze nie możecie mi tego podpisać bo urząd skarbowy kontroluje wydatki. Szkoda, że matactw wcześniejszych nie kontrolował ????Kłamanie tak weszło w krew, że już chyba sami w te bzdury wierzycie. Niepodstane? Zarząd profeska - językiem polskim się posługiwać nawet nie potrafi! Cieszę się, że mam to już za sobą i mam nadzieję, że w końcu sprawiedliwość będzie górą.

Zarząd Rago Cargo
@Beata

My również się CIESZYMY, ze pani nie pracuje już na tym stanowisku! bo nie jest pani kompetentną osobą i nie wywiązywała się pani z powierzonych obowiązków. Jeżeli gdzieś pani pobierała pieniądze pod stołem tzn. ze łamała pani prawo podatkowe i oszukiwała US. Pisanie nieprawdziwych i wymyślonych rzeczy jest karalne. A tak na marginesie to pani była odpowiedzialna za rozliczenia z kierowcami i przygotowaniem umów. Szuka teraz pani wsparcia u kierowców, których sama pani chciała karać za braki, które musiała pani odkręcać. Dobrze pani wie ze plan sie pani nie powiódł z urlopem macierzyńskim i stąd te wszystkie oszczerstwa w naszym kierunku. Przykro mi to stwierdzić ale jest pani żałosną i zakłamaną osobą.

Beata
@Zarząd Rago Cargo

Proszę o wypłatę wynagrodzenia za maj i ekwiwalentu za urlop. W innym wypadku kontaktować będzie się Wami mój prawnik

Zarząd Rago Cargo

Witam, pani Beato w odpowiedzi na pani opinie, która w zupełności jest niepodstawna opisuje ją pani na forum: Jak dobrze pamiętamy to zaprosiliśmy panią na rozmowę, w której wyjaśniliśmy sytuacje firmy i jasno zostały określone obecne warunki współpracy, na które pani się zgodziła, niestety nie byliśmy w stanie dać pani podwyżki jakiej pani żądała a teraz jesteśmy oczerniani bezpodstawnie. Bardzo nieprofesjonalna postawa w obec byłego pracodawcy. Co do reszty byłych pracowników (kierowców): Panowie Przede wszystkim kierowca Zawodowy powinien mieć świadomość, że w drodze to on reprezentuje firmę, w której pracuje. Na jego barkach pozostaje dbanie o interesy firmy. Dbanie o powierzone mienie to norma w dzisiejszych czasach. Kierowca, poza dbaniem o powierzony towar, musi mieć również świadomość o istotności dokumentów, które otrzymał. Nikt nie oczekuje od kierowcy szczegółowej wiedzy o przepisach związanych z dokumentami dotyczącymi ładunku (karnet TIR, CMR, SAD itd.). Ważne jest to, aby wiedział jakich czynności dotyczą poszczególne dokumenty, w jakim celu są wydane. Istotne jest też, aby przywiózł z powrotem wszystkie w komplecie, a najważniejsze jest to, aby te dokumenty miały wszystkie wymagane podpisy, pieczątki, potwierdzenia. Nie dopełnienie tego obowiązku może przysporzyć firmie wiele problemów i wielu z was nie zdaje sobie z tego sprawy. Każdy dobrze wie ze pracuje na swoje wynagrodzenie i nie ma nic za darmo lecz niektórzy z was uważają inaczej i oczerniają nas na forum łącznie z nadużywaniem L4.

Życzliwy
@Zarząd Rago Cargo

Co wy tu wyjezdzacie z bajkami?u was to nawet murzyn nie będzie chciał jeździć, oczywiście z całym szacunkiem do niego, nie do was bo was to wdeptaja w ziemię. Jak wytłumaczycie fakt niepłacenia za nas zusu??????? Ciagaja nas po komisariatach a wy się bawicie naszym kosztem.odpowiedz jest prosta; jesteście szmaciarzami i tyle. Macie nieuregulowane płatności wobec kierowców za pracę i wy się nazywacie szefami????? Jeśli myślicie że będziecie manipulować tępym człowiekiem to się mylicie panowie pseudo szefowie

Życzliwy

Ciekawe czy pań stasiu posprzątal w samochodach? Teraz jeździ sam więc ma wielkie pole do popisu. Dla pani Beaty brawo, nawet ludzi z biura potrafili zjechać.

Zostaw merytoryczną opinię o Rago Cargo sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rago Cargo sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rago Cargo sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rago Cargo sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Partynicka 15 lok. 2
    53-031 Wrocław