Opinie o Lankveld Logistyka Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lankveld Logistyka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lankveld Logistyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lankveld Logistyka Sp. z o.o. w Wrocław

Stara Brygada Nowy wpis

Tak właśnie było i jest a jak będzie czas pokaże. Sto ludzi sto matur. I jak pisze przedmówca było Różnie raz lepiej raz gorzej. Myślę że Biuro w NL i tak więc jak było czy na weekendzie bo przecież byli tuż obok. Więc po co pisać takie zeczy. Jedni się lubią drudzy nie. Co to kogo obchodzi. Niektórzy są kolegami bo już pracowali razem w innych firmach więc wanie między kierowcami są będą zawsze. Jak nie jeden pisał załatwcie między sobą swoje sprawy przynajmniej nas to nie obchodzi nic co wy macie do siebie. Szkoda czyjegoś czasu na to. Biuro ma inne sprawy a nie waśći między kierowcami czy biuro w Polsce. Ludzie dajcie sobie po mordzie albo wypijcie na zgodę i już

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lankveld Logistyka Sp. z o.o.?

ŻOŁNIERZ LANKVELDA

Po 5 latach 5 euro dziennie podwyżki.

Jeden z nich Nowy wpis

Co masz na myśli? Jak chciałbyś się rozwijać? Kierowca może lepiej sobie radzić w miarę upływu czasu, ale na awans bym nie liczył raczej. No chyba, że wcześniej pracowałeś w HZ, lub LTT, to wtedy doznajesz coś co nazwałbym samoawansem na kierowcę wyższej kategorii????????. Żart oczywiście... Chyba, że pytasz o inne stanowisko to nie wiem, bo jestem kierowcą.

Kierowca bombowca

Szukam pracy. Jaka jest płaca? Czy na prawdę księgowa z komentarzy później nalicza stawkę i pensje jak chce według uznania i chęci?

Jeden z nich Nowy wpis
@Kierowca bombowca

Nie prawda. Pensja zawsze jest na czas. Zazwyczaj przed 10 każdego miesiąca. Jeżdżę tutaj 12 lat i na palcach jednej ręki mogę policzyć pomyłki w wypłacie, które od razu zostały wyrównane. Pracuję tutaj i sam nie wierzę w to co czytam. Warto spróbować, bo nie jest tutaj źle. Najważniejsze to mieć szacunek do samego siebie, a potem wymagać go od innych. Ci co tak bardzo narzekają po prostu lubią narzekać. Jest tu kilka takich osób, które boją się, że jak przyjdą nowi kierowcy to będą sobie lepiej radzić od nich. Dlatego wypisują takie banialuki. Jeśli nie spróbujesz to nie będziesz wiedział

Potwór z mokradeł

Przenieśli nas na morkadła do końca niby nikt nic nie wiedział. Człowiek ostatnio przyjeżdża z bagażami i niespodzianka. .Taak mechanik na swój świat i swoje kredki. A księgowa liczy wypłaty jak z zamkniętymi oczami i urlopów nie wypłaca. Od któregoś z kolei kierowców już to słyszę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lankveld Logistyka Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Daro

Firma no cóż jest tam wielu wyznawców tej firmy traktują ją jak kapliczkę i można im mówić że gdzie indziej jest lepiej. Ale to banda tłumanow moim zdaniem zbieranina alkoholików z całej Polski niektórzy to nie powinno tam pracować bo im się ręce trzęsą jak się nie napiją zresztą jadą do roboty piją przyjadą do tego chlewu piją i za 2 godziny siadają i jadą (usunięte przez administratora) nie firma za te pieniądze to nikt przy zdrowych zmysłach by tam nie jeździł tylko taka zbieranina co nie znajdzie sobie roboty bliżej żenada. Atmosfera żałosna jeden na drugiego jak (usunięte przez administratora). Najgorszy mechanik co w tym chlewie mieszka na Beeku totalny matoł który myśli że rozumy zjadł i wszystkich poucza a głupi jak młot. Zresztą kto normalny mieszka w garażu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lankveld Logistyka Sp. z o.o.?

Damian 82

Jeśli ktoś lubi jeździć zdezelowanym busem tysiąc km z Wrocławia do NL a potem mieć godzinę na rozpakowanie się po czym dostawać robotę już w ciężarówce na kolejny dzień bez odpoczynku i przespanej nocy to jest to robota dla niego. Zestawy mają blisko miliona km naczepy 20 letnie. Jest po kilka załadunków i rozładunków dziennie i bardzo często załadunki są bokiem. Do tego wypłata dużo odbiega od tego co mówili przy podpisaniu umowy we Wrocławiu. ale z tym już nic nie zrobisz. Nie chca nawet z tobą gadać. Prawdziwy (usunięte przez administratora) trans i (usunięte przez administratora).

Daro

Zdecydowanie nie polecam załatwianie sobie tam pracy przez panią z Opolskiej we Wrocławiu. Zupełnie co innego mówi i obiecuje i co innego jest przy wypłacie. Jak chce się coś wyjaśnić to nie odbiera telefonów. Trzeba dzwonić z innych numerów. Możesz stracić rękę i będziesz chciał poinformować szefową zapomnij. Nie odbiera telefonów od kierowców a już w szczególności po 10. Jedyny kontakt z holenderami. Oni dopiero zgłaszają problemy do "szefowej"

Szukam byłych pracowników których można zapytać w odniesieniu do szczegółów pracy w firmie Lankveld Logistyka Sp. z o.o.. Czy firma oferuje kursy doszkalające? Czy można podjąć pracę na 75% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Tomala

Pisz co chciałbyś wiedzieć. Firma typowy Holenderski (usunięte przez administratora) do spodu auta wraki naczepy (usunięte przez administratora) złomu w dodatku spawają w niech ramy bo już są popekane ale to jest ok tak ma być. Szkoda czasu na to stare wyjeżdżone złomy w dodatku śmierdzące i porozwalane w środku. Zalosne

Byly

A dodam jeszcze że jak ktoś uwielbia dojazd do pracy z Wrocławia do NL busem gdzie połowa jest pijana od bramy piją żeby nie jechać druga połowa nie kieruje bo to dyrekcja no a reszta musi bo fala. Zresztą bus dla zwierząt nie dla ludzi złom na kołach wiecznie się psuł i tyle w lecie gorąco a w zimie tylko z przodu ciepło z blaszaka busa zrobili po taniości i dziad kupił swoim robilom katastrofa

Byly

Firma jedyne co oferuje to robotę nie do przerobienia no chyba że się jest lizi dupa i się nosi do biura fanty dla nich no to jesteś super masz dobre auto i robotę też a jak nie nosisz to masz szrota i robotę pod Bertalotem jak go znacie najgorsza jaka jest. Zatrudnienie na 75% to już do biura we Wrocławiu pani Ola jak wyliczy to ośiwiejesz z podziwu. Oczywiście nie brakuje tu ludzi tak jak kolega wyżej napisał tak zwanych kalbli i przekaźników ogólnie jak się tam chwilę pojeździ to każdy zobaczy że to istna (usunięte przez administratora). Odradzam tą firmę cokolwiek gadają we Wrocławiu i inni na parkingach bajkopisarze i alkoholicy w tej firmie dla nich super bo to mało spotykana firma gdzie tak chleja

Mario

Szczerze mówiąc nawet najgorszemu wrogowi bym tej firmy nie polecił. Jedna wielka patologia tam robi jeden na drugiego nadaje. Większość zero języka kompletnie nic w ząb. I takich tam trzeba żeby się nie komunikowali z biurem tylko arbait. Auta może i w miarę daft naczepy złom na kołach mechanik w Holandii Polak ale pojęcia zero tylko oleje umie wymieniać opony i tyle reszta to zero a i błędy też mu dobrze wychodzi kasowanie bo więcej nie potrafi robić. Szkoda czasu moim zdaniem na tą (usunięte przez administratora)drodzy

Zostaw merytoryczną opinię o Lankveld Logistyka Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lankveld Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lankveld Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lankveld Logistyka Sp. z o.o.?

Lankveld Logistyka Sp. z o.o.
  • Opolska 188
    52-014 Wrocław

Lankveld Logistyka Sp. z o.o.