Opinie o Aco Engineering Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Aco Engineering Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aco Engineering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aco Engineering Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Hej, szukałam po Kędzierzynie pracy przy BHP i okazuje się, że kiedyś za takim specjalistą się ogłaszali, ale niczego aktualnego nie mogłam w zasadzie odszukać. Patrząc po datach ostatnich komentarzy zastanawiam się czy działalność jest jeszcze prowadzona?

Miron

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ma dobre opinie. Jest bardzo dobrym pracodawcą, polecam

spawacz
@Miron

pytałem o próbki jak wyglądają

fredek Nowy wpis
@Miron

Jak firma jest dobra to nie ma rotacji pracowników a tu jest spora rotacja

Paweł Nowy wpis
@Miron

Jestem pracownikiem z 2 letnim stażem w firmie.

Aneta Nowy wpis

Co z tymi rotacjami? Wciąż są ? I jak to z Wami pracownikami? Jeśli są te rotacje to zwalniają tych nowszych czy doświadczonych?? No chyba że już jest spokój... :)

Henry

Jaki jest rodzaj umowy?

@Henry

Krótko popracujesz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aco Engineering Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aco Engineering Sp. z o.o.?

kiepsko

fredek

Rotacja w pracowników jak w karuzeli, jest trochę mobbingu, słabe kompetencje kierownictwa. (usunięte przez administratora)

spawacz

witam jak wyglądają próbki spawalnicze w aco ,chodzi mi co jest do spawania ,jakie ścianki itp

Halina

@suhar, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w obraźliwym tonie lub te łamiące zasady naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Aco Engineering? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

ja również nie polecam hoc pieniądze ok reszta tragedia

Rzyczliwy

Ja równierz nie polecam nie szanuje sie tam ludzi pracowałem tam i napewno nie wruce ,pierwszo przyjmuje sie pracownika a jak jest trohe luzu to wypad

Inkognito

Firmy Aco nie polecam na hali majstrem jest gej wojtek i nie szanuje ludzi az dziw ze ma zeby chlop ale pieniadze sa ok ale jakim kosztem...tylko za granice jechac podobno jest dobrze.W skrócie kolesiostwo i dziadostwo

Welder 141

Widziałem ich ogłoszenie do Pracy na portalu Spawalnictwo ..Praca w Irlandii .Zainteresowało mnie to ale Nic nie wiem temat tej Firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Aco Engineering Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Aco Engineering Sp. z o.o.
  • Mostowa 30 lok. 703
    47-223 Kędzierzyn-Koźle

Aco Engineering Sp. z o.o.