Oberthur Technologies R&D

Pani Beata jest taka fajna kobitka ... fiu fiu
qq 2016-06-30 19:23:40
Oberthur == dawne AMG - ta sama klika
Beata Nowacka 2016-07-12 14:11:56
Mamy dwa wakaty na stanowisko Programista C++, zapraszamy do aplikowania :)
Beata Nowacka 2016-07-14 23:37:58
@hg - W naszym centrum pracują zarówno programiści z 2-letnim jak i 10-letnim doświadczeniem. Od wiedzy i doświadczenia Kandydata, a także jego miękkich i językowych umiejętności zależeć będzie, czy otrzyma ofertę pracy i jakie zaproponujemy warunki finansowe. Zapraszamy do aplikowania i spotkania z nami. Ciągle mamy miejsce dla Programistów Javy, Scali, C++, AngularJS, RubyonRails. Jak widać wybór jest duży.
życzliwy 2016-07-18 18:31:47
Dokładnie. To samo kółko wzajemnej adoracji. Hr na bardzo żenujący poziomie.
Beata 2016-07-18 22:21:37
Zapraszamy na spotkanie, wynagrodzenie zależy od umiejętności. Prosze zaaplikować przez portal pracuj.pl
kompromis 2016-07-19 16:46:00
Co masz konkretnie do zarzucenia HR? Kółko wzajemnej adoracji? To znaczy że co? Loża Masońska się tam otwiera? :)
Beata Nowacka 2016-07-21 12:19:32
@maciej - zapraszamy do aplikowania, nadal zatrudniamy Testerów Oprogramowania (zwłaszcza Automation QA). Mamy też inne oferty. O jakości naszej oferty najlepiej przekonać się osobiście na spotkaniu.
nie taki wielbiciel 2016-08-12 22:44:29
Fajna. tylko wredna i dwulicowa.
Michał 2016-09-19 08:20:55
Praca w Oberthur niczym się nie różni od niefajnej korporacji, zapierdziel za darmo i wymyślne systemy szkoleniowe-podwyżkowe, a o awansie można zapomnieć jak się nie chce pracować po 10h i wchodzić w tyłek liderowi no bo przecież "nie liczy się czas tylko wykonana pracy" - cytat firmowy, a pracy zawsze jest dużo. Bardzo dużo obiecują i ładnie mówią, ale po kilku miesiącach wszystko wychodzi na jaw. Nie polecam!
Michał 2016-09-19 08:21:32
Pracownik 2016-09-26 08:50:48
Jakie premie??? pracowałem tam 1,5 roku i nie słyszałem aby ktoś z szeregowych pracowników dostał premię.
afasdfasf 2016-09-26 08:52:33
Bardzo delikatnie powiedziane:)
cśśś 2016-09-26 11:16:06
Wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać programista java? Dobrze by się było załapać, bo pewnie dają stawki adekwatne do powierzanych zadań.
Zostaw swoją opinię o Oberthur Technologies R&D - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberthur Technologies R&D