Opinie o FL Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Firma istnieje od 2007 roku i jest samodzielną jednostką koncernu Frode Laursen A/S. Zajmujemy się przewozami samochodami ciężarowymi w obrębie wszystkich oddziałów grupy Frode Laursen A/S.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FL Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Do dziś tak jest, że biorą tylko osoby z doświadczeniem? Widziałem dawniejsza ofertę i je właśnie podkreślali ta samo zresztą jak podstawowe ADR. Nie ma szans na pomoc w ich wyrobieniu jeśli ktoś nie ma?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w FL Polska Sp. z o.o.?

Marcus Nowy wpis

Nic dodać nic ująć .Widać nic się nie zmieniło w kwestii rozliczeń od jakiś 9 lat a nawet i Kurt dalej "dyrektoruje".

Dziki

Póżniej te używane, wyprane ciuchy rozdają kierowcom

@Dziki

Ja nie za bardzo wiem o jakich ciuchach mowa. Możesz powiedzieć? Rozumiem, że kierowcy dostają jakiś strój roboczy, tak? I te ciuchy są używane, po innych pracownikach czy jak?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

A na jakie stanowiska tu przyjmują? Widzę, że ktoś robotą się zainteresował. kiedyś jak zaglądałem to nie było zbyt wielu aktualnych opinii. słuchajcie tu tylko kierowców potrzebują? Ja akurat na ciężarowych się znam i ciekaw byłem jakby mechanikowi zapłacili?

Czy są przyjęcia jakie warunki pracy może ktoś opisać

Minęło już parę miesięcy odkąd padło tu stwierdzenie o celowym wysyłaniu ludzi na bezpłatne urlopy. Czy do teraz już ta sytuacja jakoś się ustabilizowała? Jaka nastąpiła reakcja kierowców? Ktoś w ogóle pytał kiedyś o polskie umowy. To na jakich zasadach opiera się bieżąca współpraca?

@grambler

czy ktoś może teraz powiedzieć o rzeczywistych warunkach na FL?

#

najnizsze krajowe!! kompletnie niedouczony skład osoby z niepełnosprawnosciami wykluczeni z aplikowania w firmie !

@#

Z jakich przyczyn te wspomniane osoby są wykluczane? Ktoś poszerzy ten temat? dodatkowo zastanawia mnie ta wzmianka o niedouczeniu, ktoś kiedyś pisał o szkoleniach. To jakie obecnie są organizowane?

Joe

W firmie kryzys, nie ma pracy, auta stoją, a pracownicy wysyłani na bezpłatne urlopy. Taka rzeczywistość, trzeba sobie ogarniać drugi etat w domu żeby wyrobić, najlepiej budowlanka lub wykończeniówka.

Czy FL Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Teof

Nic się nie zmieniło, firma jest (usunięte przez administratora) ale stabilna. Oczywiście że są wymiany palet, jak wszędzie.

Roman

można coś więcej z czym tak żle w tej firmie nie płaca za robotę czy co się dzieje?

@Roman

Z czego konkretnie wynika ta sugestia odnośnie nie płacenia za robotę? Pan to widzę, że już kandydował, czy rozmowa się odbyła? jakie docelowe warunki obecnie są na niej proponowane? od czegoś konkretnego zależą?

Blazej

Informacja dla myślących, że złapali Pana Boga Kurka za nogi. Mój przypadek pokazuje jak ważny dzisiaj jest człowiek-pracownik. Firma wysłała mnie do pracy na wyjazd pod rygorem „polecenia wyjazdu służbowego” po ponad rocznej nieobecności bez nawet jednej minuty ponownego szkolenia/wprowadzenia w struktury ciągle zmieniających się zasad w firmie. Mało tego driver macjent ustalił ze mną grafik na kilka miesięcy do przodu wiec kupiłem bilety w celu wyjazdu służbowego. Po czym po tygodniu zwolnili mnie bez wypowiedzenia za to, że nie otworzyłem zaworów powietrznych, które nomen omen są niestandardowym wyposażeniem ciągnika siodłowego. Z zamkniętymi zaworami przejechałem 300 metrów po bazie do mechanika, bo miałem choinkę z ikonek o stanie powietrza od naczepy na desce rozdzielczej. Zdaniem pracodawcy to ciężkie wykroczenie i naruszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym za co mnie zwolnił. Jestem przekonany, że 90% pracowników firmy zrobiło podobnie z tym, że cześć z nich zorientowali się, że coś jest nie tak dopiero na drodze publicznej.

DriverPL

Koledzy jak tam sytuacja w tej firmie ? Coś się zmieniło ? Jest napisane że płacą 12 za 3 tygodnie ? Warto iść tam do nich na chłodnie ? Są wymiany palet z paleciary na naczepę i odwrotnie ? Dajcie znać z góry dziękuje . Pozdrawiam

Wf
@DriverPL

Niestety ale niema typowej pracy na chłodniach, wymiany palet z paleciary brak,jeżeli wymieniasz to ladujesz na naczepe. Co do 12000 to jest z dojazdem, urlopem i premią jeśli ja dostaniesz

@Wf

"jeśli"? czyli dla jasności za co konkretnie premia może tutaj na dzień dzisiejszy przysługiwać? i w tej kwocie, którą przytaczasz jej wysokość jaka jest? czego się spodziewać?

Wf
@Grażyna

Premia zależy od przejechanych kilometrów,na które niemasz wpływu,ponieważ to dyspo ustala twoje trasy a nie ty( jeżeli normalnie pracujesz,czyli nie ściemniasz,jak ściemniasz to nigdy nie dostaniesz premii). Przy trzech tygodniach pracy robisz 7000km charytatywnie,powyżej to twoja premia, więc premia jest bardzo różna, od 0 do 1800,tak to wygląda

@Wf

padła jakaś sugestia z czymś w rodzaju kręcenia? co to konkretnie oznacza jak można taki efekt osiągnąć? a czy wiadomo jak taka sytuacja może wyglądać z perspektywy dyspozytora? on już ma wpływ na warunki pracy, w których się porusza czy również odgórnie ma dawane wytyczne czego skutkiem może być brak elastyczności?

Kierowca

Witam czy ktoś wie może czy przyjmują podwójne obsady i czy jest system 2/2 ?

a są polskie umowy w tej firmie?

Pawel

Najbardziej zenujace jest to be na koniec musisz odeslac robocze uzywane ciuchy ,wyprane bo odlicza za pranie.... porazka

Andrzej Babinicz
@Pawel

Jednemu koledze który się zwalniał w grudniu zabrali bony do sklepu na 250 zł, powiedzieli że skoro się zwalnia to mu się nie należą chociaż przepracował cały rok

@Andrzej Babinicz

Co, poważnie?xd A co by mu zrobili, gdyby powiedział, że nie odeśle?

Daniel
@Pawel

Witam mam pytanie jakie sa zarobki za cały miesiac pracy

Grażyna

o proszę czyli to sugestia w razie alternatywnej zmiany tych wspomnianych okoliczności? sa jeszcze jakieś inne bardziej dostępne sposoby? nie każdy kwit taki nabędzie. na l4 jak się zapatrują?

daniel

mam pytanie jak teraz jest w FL ? Chcem sie zatrudnic od stycznia chodzi mi o zarobki za cały miesiac

Ciekawa jest pracy na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E. Jaka jest kasa podstawowa i jaka premia czy dodatki finansowe? I czy wymagają u takiej osoby znajomości języka obcego?

Mnich

Potrzeba duża ilość Baranów do strzyżenia oczywiście strzyżenie nieodpłatne. (usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) Absolutnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FL Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w FL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FL Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FL Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FL Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FL Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.

FL Polska Sp. z o.o.