F.L. Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Koł

Opinie o F.L. Polska Sp. z o.o.

Fabian 2015-12-07 14:06
Wysłałem kilka dni temu swoje CV do F.L. Polska bo poszukują kierowców, wymagania nie są jakieś tragiczne, może je spełnię xD ale chciałem się dowiedziec, może ktoś wie jak jest z umową o pracę tutaj, czy tylko zlecenie czy jest ok?
DSwFL 2017-02-09 23:22
Już trochę pracuję w FL i nie jest tak źle , kierowcy się zwalniają i znów wracają to o czymś świadczy .kasa na czas ale jeżeli chodzi o wymagania to średnie zarobki . 2000 podstawa ,dieta 235zł lub 245zł zależy gdzie jeździsz , zwrot kosztów za dojazd.Ten język odstrasza najbardziej , jak jakiś czas temu się zatrudniałem to większa była weryfikacja , teraz jest łatwiej się dostać , język komunikatywny nie perfect . Auta serwisowane , do 600tyś.
Pawel 2017-08-14 11:52
Umowa o prace
Zostaw swoją opinię o F.L. Polska Sp. z o.o. - Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Koł
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.L. Polska Sp. z o.o.