Opinie o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe w Ługów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe w Ługów

ABC

Miałem tam jechać na rozmowę na stanowisko spawacza, ale po przeczytaniu tych wpisów zrezygnowałem, jeszcze zanim to zrobiłem upewniłem się co do umowy na okresie próbnym i faktycznie - umowa zlecenie! To już nawet szkoda było jechać bo wiadomo czym taka umowa pachnie - pracowaniem za darmo! Cieszyłem się , że w końcu będę miał fajną pracę a wyszło jak wyszło ...

Igor

Idealnie może nie jest ale nie przesadzałbym z narzekaniem. Ludzie sobie często lekceważą obowiązki!

Ola

Jak wygląda praca w biurze i w sekretariacie ?

Marzena

Czy ktoś aktualnie pracuje w BiG Drogowym Centrum Produkcyjno-Handlowym? Możecie się wypowiedzieć odnośnie panującej tam atmosfery? @m, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Wypowiesz się na temat obecnej sytuacji w firmie? Każda odpowiedź na temat pracy w danym miejscu jest bardzo istotna.

Aplikowałeś do BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe na stanowisko Pracownik produkcyjny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Marzena

@m, mógłbyś/mogłabyś doprecyzować swoją opinie? Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy BiG? Czy posiadasz informacje, o które pytała @Rinka? Może podzielisz się z nami wiedzą na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

m
@Marzena

Benefit to zwyzywanie od szefa, na to mozesz liczyc :)

Rinka

Ponawiam pytanie dlaczego tak często wyświetlane jest ogłoszenie do sekretariatu na pracownika biurowego? Ktoś może próbował? Jaki typ szefa, czy jest cały czas na miejscu?

m
@Rinka

O szefie już tu było pisane

Marzena

@Rinka, sami również chcielibyśmy się tego dowiedzieć. Czy udało Ci się czegoś dowiedzieć na ten temat? Czy firma rekrutuje również na inne stanowiska? Zapraszam do komentowania oraz przypominam o zamieszczaniu wpisów zgodnych z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Inga

Często jest ogłoszenie na sekretarkę czym to spowodowane ? Opłaca się się tam aplikować ?

Łudi

Dałoby rade dac ocenę 0 ???? śmiech na sali a nie firma.

Olga

Bardzo negatywnie piszecie o firmie w której pracujecie. Jesli jest tak źle to zmieńcie firmę.

me
@Olga

a kto powiedział, ze dalej pracujemy?

d(-_-)b

zero szacunku do pracownika. traktuja jak smiecia daja umowe zlecenie na okres probny a jak umowe sie zerwie wczesniej jak 3 miesiace to placi sie kare w wysokosci 1000 zl. to nie jest pozadna firma tylko jakis cyrk na kołkach. wystarczy z jakims czlowiekiem tam zadrzec to pozniej robi ci pod górke. nie polecam tam pracowac . ja bynamniej czulem sie tam jak w przedszkolu i zamiast normalnie robic to bawilem sie w jakies wycinanki.. SMIECH NA SALI (usunięte przez administratora)

me

W ogłoszeniu piszą, że jest umowa o pracę, a dają umowę zlecenie na pierwsze 3 miesiące, o czym nie informują na rozmowie kwalifikacyjnej. Dodatkowo w umowie, którą dostaje się do podpisania jest informacja, że jeśli pracownik zerwie umowę przed jej końcem ma zapłacić karę 1000zl. Atmosfera jest beznadziejna, szef to osoba bez jakichkolwiek manier i szacunku do pracowników.

Koko

Uważać na tą firmę tyle w temacie i nie daj bóg namówić sie na prace tam ściema i jeszcze raz ściema. Niskie zarobki i w dodatku robią z człowieka głupka i niewolnika.

xyz

Czy warto aplikować do tej firmy na stanowisko biurowe? Ktoś może powiedzieć cos więcej o pracy w Lugowie w biurze?

@xyz

Nie polecam dają umowę zlecenie.

admin

Wiesz czym zajmuje się firma BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

jmx
@admin

beznadziejna firma gdzie pracowników ma się za niewolnikow.....!

byly pracownik

To cud że taki twór utrzymuje sie na rynku w dzisiejszym swiecie . TRZYMAC SIE Z DALEKA

Lela

Kłamcy, tyrani i oszuści. Brak słów na temat tego co się tam wyrabia. Sekta a nie poważna firma

@Lela

szczera prawda

Abccccc

Ogólnie kłamcy i oszuści. Omijajcie z daleka!!!!

Kika
@Abccccc

Dlaczego kłamcy i oszuści.?

YoYo

Co parę miesięcy regularnie pojawiają się ich ogłoszenie o pracę, co myśleć o takiej firmie?

@YoYo

zero szacunku do pracownika

ABC

Pani, która dzwoni i prowadzi rekrutację jest bardzo niemiła, niesympatyczna i arogancka... praca w oparciu o własną działalność, ogólnie słabizna.

drog
@ABC

Ja dziś byłem na rozmowie w sprawie pracy. Pani, która dzwoniła i prowadziłam rekrutację była bardzo miła.

Zostaw merytoryczną opinię o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe - Ługów

• Jak się pracuje w BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe?

BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.

BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe