BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe

Ługów

Opinie o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe

admin 2015-09-05 02:04
Wiesz czym zajmuje się firma BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.
byly pracownik 2016-01-25 20:29
Big to jest jednym slowem dziadowska firma. Omijajcie ja z daleka dziadów zasranych .
ABC 2016-05-29 20:43
Pani, która dzwoni i prowadzi rekrutację jest bardzo niemiła, niesympatyczna i arogancka... praca w oparciu o własną działalność, ogólnie słabizna.
YoYo 2016-05-29 20:46
Co parę miesięcy regularnie pojawiają się ich ogłoszenie o pracę, co myśleć o takiej firmie?
drog 2016-10-25 16:58
Ja dziś byłem na rozmowie w sprawie pracy. Pani, która dzwoniła i prowadziłam rekrutację była bardzo miła.
Abccccc 2016-11-02 13:49
Ogólnie kłamcy i oszuści. Omijajcie z daleka!!!!
Kika 2016-11-07 08:21
Dlaczego kłamcy i oszuści.?
Lela 2017-04-12 13:33
Kłamcy, tyrani i oszuści. Brak słów na temat tego co się tam wyrabia. Sekta a nie poważna firma
Kiki 2017-04-12 20:49
Odradzam każdemu. Uważają się za wielkie korpo, a człowieka traktują jak śmiecia. Zwalniają ludzi z dnia na dzień bez podania przyczyny. Do tego obelgi ze strony kierownictwa - wstyd. Jeśli ktoś ma szacunek do samego siebie, to omijać tą firmę szerokim łukiem.
xyz 2017-04-27 17:24
Czy warto aplikować do tej firmy na stanowisko biurowe? Ktoś może powiedzieć cos więcej o pracy w Lugowie w biurze?
Zostaw swoją opinię o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe - Ługów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe