Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)

Ciechanów

Opinie o Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)

offset 2016-03-07 21:36
Ciekawe, czy jeśli pracownik na takim zastępstwie się sprawdzi, to faktycznie zatrudnią go na dłużej. Wolałbym mieć pewność, że nie zostanę z dnia na dzień zwolniony :)
stryker 2016-12-31 16:50
Pracodawca bardzo dobry, wyplaty zawsze na czas 10 każdego miesiąca (co z tego że osoby ktore segrugują butelki są zatrudnieni przez pośrednictwo pracy i zarabiają lepiej niż osoby pracujące w distribev :) :) :) ) Nie radzę przyjmować sie do tego pracodawcy. W Krakowie gdyby tylko chcieli dać odprawy i zwolnić ludzi nie miałby u nich kto pracować firma stanęłaby w ciągu jednego dnia. Oni mają w dupie pracownikow jebią za dwa oddziały (zlikwidowany oddzial w Tarnowie) za 2000zł na rękę i zadnych podwyzek nie widzieli. Nie polecam.
PH Gastro 2017-07-03 01:45
Pracuję w Distribev Orbico od początku. Wcześniej 8 lat w Grupie Żywiec jako PH. Nikt nas nie pytał o zdanie czy chcemy przejść do nowej spółki czy nie. Zostaliśmy przeniesieni bez odpraw i zapewniam,że 90% z nas , nie była z tego zadowolona. Teraz ? Strategia firmy w HoReCe to klapa,ale nowa dyrekcja chce się na siłę bronić, a właściwie bronić swoich nie potrzebnych stanowisk. Mobbing, próby zastraszania ,bombardowanie dziesiątkami meili,na prywatne skrzynki. Dyrektorzy ie mają pojęcia o rynku HoReCa ,ale dużo obiecali prezesowi , zatrudnili nowych kosów i super ale gdzie pomysł,żeby na to zarobić...Nie realne plany ( nikt z handlowców nie robi planów,,słownie NIKT ,więc proszę bez komentarzy,że trzeba być ambitnym i lepiej pracować,bo to bzdura ), z dynamiką kilkadziesiąt procent rok do roku,więc premii nie widzimy. Ciągłe cięcia, obecnie w tzw. polityce samochodowej. Siedzimy tutaj tylko licząc na odprawy ,albo na to,że Branco wreszcie przestanie dawać się oszukiwać , zobaczy jakie są realia i wyczyści kadrę menedżerską . Potem TRZEBA ZMIENIAĆ WSZYSTKO OD PODSTAW...Na razie bez szans....Dla zainteresowanych pracą...Szkoda waszego czasu i życia.
Zostaw swoją opinię o Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.) - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)