Opinie o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Distribev Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Distribev Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

HR

Wszelkie ogłoszenia do działu HR radzę omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tak negatywnym środowisku tworzonym przez Dyrektor HR.

Ola
@HR

Czy w dziale HR coś się zmieniło na lepsze?

rysio

...firma beznadziejna, na szczęście nie byłem nigdy pracownikiem , ale byłem niby partnerem w biznesie.... tragedia .....mam punkt gastro nad morzem nieźle prosperujący i ....albo dowiozą alboe, nie dowiozą ci towaru prze 2 tygodnie ??? to przecież nienormalne....albo zamawiasz towar na konkretny dzień i przyjeżdża ich świętojebliwy kierowca-król i jak w ciągu 5 minut nie odbierzesz towaru to odjeżdża......chcesz zdać opakowania ....kierowca zwykle nie ma miejsca .....itd. itp Teraz wisienka na torcie ....od października 2021 usiłuję zdać opakowania ....są głusi na moje maile i pisma żeby to odebrali ...i oddali mnie do jakiegoś Krajowego Rejestru Długów ....to firma beznadziejna , trzymajcie się od nich z daleka

@IWA

Trochę pozna moja odpowiedź na Twoje post, ale może Ci jeszcze przyda. Podali nas do sądu - niby za dług za opakowania. Zebrałam wszystkie KP z ostatnich 5 lat, na podstawie których wyliczyłam ile kegow pełnych przywieźli, a ile pustych oddałam. Wyszło wszystko na zero. Nie potrafili wyjaśnić kiedy według nich nastąpiła ta różnica w opakowaniach. Nie wspomnę o tym, że liczą dług licząc cenę nowego kega, a tak jakby te kegi juz są niższej wartości ze względu na użytkowanie. Zero kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Nasyłanie windykacji, fotografowanie posesji. No po prostu jakiś żart. W każdym razie, sprawa skończyła się w sądzie. Wygrana po mojej stronie.

Jola

Witam, jakie zarobki da PH w 2023, ewentualnie czy można prosić o kontakt kogoś aktualnie pracującego na tym stanowisku ?

@Łajkiki

Mocne spocenie się na taka kasę? W ogóle to te kwoty które opisujesz to sytuacja jeszcze przed tymi podwyżkami które docelowo maja wejść? Bo jeżeli tak to o ile może być po nich więcej? jest planowane zwiększenie płac?

Lara Nowy wpis

Interesuje mnie sposób ustalania podstawy dla specjalisty ds. kategorii produktów. W aktualnym ogłoszeniu wskazane jest, że poszukiwany jest kandydat na poziom junior lub mid. co jeszcze prócz doświadczenia jest brane pod uwagę?

HR

Natalka
@HR

A co się tam dzieje na dziale? i jacy są inni ludzie? Jest cześć rotująca a część nie? Akurat mam doświadczenie w branży, stad pytania. Czy stawki mimo wszystko są znane?

Ola Nowy wpis
@HR

Czy w dziale HR coś się zmieniło na lepsze?

Operatorów to widzę, że na parę magazynów szukają, nie znacie ich jakoś specjalnie, żeby moc ze sobą zestawić szczegóły względem warunków? w stolicy jest napisane, że to praca na 3 zmiany, a co z Bydgoszczą? Podobnie jak poprzednik zastanawiam się nad sobotami, bo nie są wprost wpisane, jeśli nie występują to czym innym można podbić wynagrodzenie?

Magazynier Nowy wpis

Witam ... Pytanie do obecnych pracowników . Ile wychodzi się przeważnie miesięcznie? Czy są nadgodziny ? Jak kierownictwo ? Jak z sobotami ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Distribev Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Administracji (Recepcja)?
Edzia

A jest tu ktoś kto dla odmiany prace mógłby w teorii polecić? To ogłoszenie na magazyn wpadło w oko mojemu partnerowi. Zastanawiamy się tylko nad tymi wskazanymi stawkami. Piszą, że średnie wynosi od 3400 do 5200 zł. czy te kwoty są zaktualizowane? Chyba, że one w netto są?

Jaga

Trochę nie rozumiem, o co chodzi, piszecie o sądach, zwolnieniach itp., a trochę nowych ofert pracy widzę. Firma już stanęła na nogi? Ktoś obecnie tu pracuje i da znać, jak tu teraz praca i warunki wyglądają? ;) Wolę się upewnić od źródła - bo wiadomo, jako pracownicy wiecie najlepiej :) Mnie interesuje praca jako Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji. Jak wyglądają widełki, rozwój? I co to a benefity konkretnie, o których piszą?

art
@Jaga

wiesz, firma a raczej osoby, które mają zarządzać zespołami handlowców mówią cały czas, na każdym spotkaniu to samo, ec to słoń na glinianych nogach, niedługo to padnie, a z tego co widzę - to w ec żadnych zwolnień, pakiety i ceny sa cały czas, luźniejsze podejście do płatności jest - a w db zwolnienia pełną parą, pakietów brak, cen brak, bardzo rygorystyczne podejście do płatności, także ja tam pracy nikomu nie polecę

Jola

Mario
@Jola

3500 brutto podstawy, nie pakuj się w to (usunięte przez administratora)

@Mario

to sama podstawa a ja widziałam wzmiankę odnośnie premii. Z nią jakby to mogło wyjść tak ostatecznie? Pisali, że łatwo ją wyrobić

MM
@Izabela

To zależy jaki masz plan. Im wyższy plan tym więcej jesteś w stanie zarobić.

@MM

Aha to czekaj, czyli tutaj to Plan mnie ogranicza? bo To zabrzmiało trochę tak że nie ma opcji żeby wyjść ponad niego... a to nie byłoby lepiej nagradzane? można prosić o przytoczenie takiego przykładowego planu? lubię mieć wyobrażenie danej sytuacji

Artur
@Izabela

Tutaj nie jest tak łatwo zrobić plan, braki na magazynach, wysokie ceny i wszystko jest obwarowane różnymi rzeczami, jak nie będziesz miał ilości klientów aktywnych to już odejmują kasę z wypłaty i przede wszystkim nie ważne co zrobisz, na 1 miejscu są importu. Tzw telewizory, sprzedajesz to do sklepu i to stoi i stoi i stoi i w kolejnym miesiącu to samo, musisz to sprzedać - nic za importu nie dają , a jak nie zrobisz to afera ;) Zastanów się sto razy zanim pójdziesz do tej firmy.

@Artur

Ano właśnie te braki mnie zastanawiają, skoro jest plan to firma zakłada chyba, że pracownicy są na tyle zdolni, że go wypełnią? Skąd te braki w takim razie, bo nie bardzo rozumiem? Tu zatrudniany jest specjalny logistyk czy kto tym zarządza?

Xyz
@Izabela

Tak zarządza stanami magazynowymi, ze w drugiej połowie miesiąca jest towar do zrobienia zadań ;) Przełożony na pytanie pracownika czy masz szukać nowej pracy odparł, czy już ma szukać nowej osoby do pracy . Śmiech na sali hahahaha

@Xyz

Czyli dbają tutaj o wyniki skoro pracy nie chce zakłócać? Gdyby tak jedna osoba cały dzień nie robiła to jak mocno odbiłoby się to na warunkach pracy pozostałych?

Łajkiki
@Jola

4300podstawa brutto Premia i zadania premiowe Małe realne i zadań bez kasy 10x więcej Średnio ok 4tys na rękę jak mocno się spocisz Dramat Telefony i @ od rana do nocy

@Łajkiki

Ano tak jak ktoś tu wspomniał faktycznie są te oferty powystawiane na stronie. spoglądam teraz na te benefity, które są oferowane i tak tematycznie ciekawi mnie ci składa się na ten deputat świąteczny w tym roku? chyba, że zawsze jest to samo? nikt się chyba nie chwalił w ostatnich komentarzach z tego co widzę

Zwolnienie pracownika z dnia na dzień, brak wsparcia ze strony przełożonych. Z natury kieruje się w życiu wdzięcznością, więc dziękuję za możliwość pracy, ale nie polecam.

Wro

Firma to słoń na glinianych nogach ;) Cała pl zwolnienia, każdy obszar minimum 2 osoby. Kilka lub kilkanaście miesięcy i padnie to coś ;)

Roma
@Wro

To jak zwalniają, to jak to się dzieje. To jest z dnia na dzień, czy jest jakieś wyprzedzenie i pracownicy wcześniej wiedzą, że zostanie ich umowa rozwiązana? I czy firma wypłaca odpowiednie odprawy??

wro
@Roma

dokładnie, z dnia na dzień :) nie bój się ta akurat firma jest taka cwana, że zabezpieczają się w każdy możliwy sposób, żeby miec tzw czyste rece a ludzią wypłacić jak najmniej pieniędzy.

@wro

Czemu zwalniają? Zdziwiłem się trochę, bo oferta na stanowisko operatora wisi. Czyli to nie żadne cięcia etatów? Możesz mi napisać, jak się robi na magazynie, jak zarobki, atmosfera? W jakim stanie są maszyny, czy firma przestrzega bhp? Jak kierownictwo? Oczywiście, jeśli coś wiesz:)

Czy Distribev Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Możesz napisać więcej? O co chodzi? Bo chciałbym się tu przyjąć na magazyn. Rok temu też pojawiły się jakieś negatywy o firmie, ale no trochę czasu minęło.

rysio

Opakowania
@rysio

Jak Pan rozwiązał tą sytuację?

Opakowania
@Opakowania

Sprawa jeszcze nie rozwiązana. Podejmę próbę załatwienia sprawy przez prawnika.

Honorata
@Opakowania

A co z tym Krajowym Rejestrem Długów? Chyba bez powodu nie można tam nikogo zgłaszać?

greg
@Opakowania

Witam. Moja znajoma ma podobny problem z wymyślonym przez tę firmę "długiem" . Sprawa idzie do sądu. Jak u Pana zakończył się spór z tą nikczemna firmą? Bardzo proszę o jakąś odpowiedź lub poradę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

IWA
@rysio

Witam. Czy Pan już zakończył z firma o opakowania? Mam ten sam problem od 3 lat

@IWA

Joker

Ile płaci firma za pracę na magazynie ?

Czy Distribev Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Non stop szukają pracowników na te same stanowiska na stronie (usunięte przez administratora) - po przeprowadzonych rozmowach nie podziękują nawet za udział w procesie rekrutacji - nie polecam pracy w tej firmie.

Wiola

Uczestniczyłam w rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Aplikowalam na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży. Ogólnie sama rozmowa przebiegła bez stresu i byłam zadowolona, ale dostałam informacje, ze bez względu na ich dezycję skontaktują się, aby mnie poinformować, czy mnie zatrudnia. Kompletnie się tego nie spodziewałam, ale odpowiedzi nie otrzymałam do dziś. Na rozmowie byłam jakieś 2 miesiące temu. Cieszę się, że jednak nie zatrudniłam się w firmie, która nie traktuje ludzi z szacunkiem. Nie polecam.

Wiola

Byłam na rozmowie o prace w tej firmie, aplikowałam na specjalistę ds. Sprzedaży rozmowa przebiegła przyjemnie, ale dostałam informacje od rekrutera, ze bez względu na to jaka podejmą decyzje odnośnie zatrudnienia zadzwonią z informacja. Rozmowa odbyła się jakieś 2 miesiące temu i do tej pory odpowiedzi nie otrzymałam, wiec cieszę się, ze nie zatrudniłam się w firmie, która w ten sposób traktuje ludzi.

Rekrutowany

Jak wyglądają plany w 2023 ? Do zrealizowania czy kosmos ? Czy auta są pięcioosobowe i do użytku prywatnego? Czy jakoś to rozliczają ? Jakie to auta ??

Kierowca do Bydgoszczy

Odnosnie Bydgoszczy: Umawiasz sie z kierownikiem na rozmowe w piatek. Przyjezdzasz po weekendzie a okazuje sie ze pan sobie gdzieś pojechal i wroci za 2 dni. Na rozmowe przyjmuje cie ktos z pracownikow ktory podczas rozmowy wykonuje 3 telefony z pracownikami a na kazde pytanie odpowiada "nie wiem". Podaje tylko obowiazki ktorych jest cala lista. Na koniec mowi ze pan kierownik po powrocie zadzwoni po czy po kilku dniach nikt nie odbiera.????komedia.Moim zdaniem szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Distribev Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Distribev Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Distribev Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Distribev Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Distribev Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa