Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)

Ciechanów

Opinie o Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)

offset 2016-03-07 21:36
Ciekawe, czy jeśli pracownik na takim zastępstwie się sprawdzi, to faktycznie zatrudnią go na dłużej. Wolałbym mieć pewność, że nie zostanę z dnia na dzień zwolniony :)
stryker 2016-12-31 16:50
Pracodawca bardzo dobry, wyplaty zawsze na czas 10 każdego miesiąca (co z tego że osoby ktore segrugują butelki są zatrudnieni przez pośrednictwo pracy i zarabiają lepiej niż osoby pracujące w distribev :) :) :) ) Nie radzę przyjmować sie do tego pracodawcy. W Krakowie gdyby tylko chcieli dać odprawy i zwolnić ludzi nie miałby u nich kto pracować firma stanęłaby w ciągu jednego dnia. Oni mają w dupie pracownikow jebią za dwa oddziały (zlikwidowany oddzial w Tarnowie) za 2000zł na rękę i zadnych podwyzek nie widzieli. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.) - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)