Witam wszystkich czytających - szczególnie tych którzy pochylili się ze współczuciem nad losem pracowników strasznej firmy nie wywiązującej się ze swoich zobowiązań wobec pracowników za wykonaną pracę
Jestem pracownikiem Unipharu od kilku lat i nie było sytuacji aby na koniec miesiąca nie pojawiła się wypłata na koncie
Nie wiem może Tomasz Windykator wcale u nas nie pracował ale postanowił obrzucić błotem, otrzymujemy również dodatkowe bonusy na święta i Dzień Kobiet
Może nie powinno się polemizować z ludźmi którzy muszą wylądować swoją frustrację na forach społecznościowych ale kiedy się działa na szkodę czyjejś wiarygodnosci i uczciwości to takie działania powinny a nawet są karalne
Odnośnie naszej Natalii to niestety nie śledzi i nie fotografuje pracowników no i nie donosi bo sobie musiała by donosić, żenada że w podtekście miało to wywołać odczucie jakby fotografie dotyczyły pracowników,
A jeszcze jedna ważna sprawa “prze urocza” kolego to nie jest poprawna pisownia tego słowa , poprawna : przeurocza.
Aha i tak do Tomasza Windykatora - my lubimy “naszą Natalie” tak o Niej mówimy, no i oczywiście nie zawsze jest idealnie tam gdzie spotyka się wiele osób o różnych temperamentach i wrażliwości, jednak przeważnie lubimy się nawzajem.
Na koniec taka rada koleżko pamiętaj “świat lubi ludzi, którzy lubią świat “ a ważna jest także uczciwość w stosunkach między ludźmi, kłamstwo ma zawsze krótkie nóżki.
Jej zadaniem jest taka organizacja potrzeb firmy aby wszystko przebiegało bez zakłóceń
Nigdy nie potrafiłam zrozumieć ludzi którzy wtedy czują się świetnie jeśli właśnie komuś w ich mniemaniu dokopali na a jeszcze na takich stronach jak ta i zawsze będzie ktoś kto uwierzy i wyrazi współczucie