Grupa Prefabet SA

Żelisławice

Opinie o Grupa Prefabet SA

Pati

Jak firma jest fajna to nawet pisać nie chce sie nikomu?

Zuzanna

@anonima mógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy od Twojego ostatniego komentarza zaszły w niej jakieś korzystne dla pracowników zmiany? Jak obecnie wygląda możliwość rozwoju? Co doradziłbyś osobom, które myślą o aplikacji do Grupa Prefabet SA?

maciel

możesz smialo aplikować, pewnie rozpatrza podanie jak amsz dosiwadczenie

Prefabet Długi Kąt: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... praktycznie brak z niewielkimi wyjątkami. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajni, ale kadra kierownicza to porażka... Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 1680 zł...w dół :/ Najbardziej podobało mi się w Grupa Prefabet: w 2008/2009...teraz to równia pochyła wykładniczo w dół... Najbardziej nie podoba mi się w Grupa Prefabet: Podejście do jakości produkowanego betonu - złom/gruz, brak jakichkolwiek podwyżek płac od 6 lat, zmiana na stanowisku głównego dyrektora. ;/

reda

Prefabet Reda nowy zaklad tragedia!!! nie wiem po co on byl budowany skoro stary zaklad wyrabial sie z produkowaniem materialu poza tym nowy zaklad produkuje złom jeszcze raz złom !!! Nie wiem po co byla zmiana dyrektora skoro stary dyrektor radzil sobie bardzo dobrze w porownaniu do tego co teraz rządzi szkoda gadac!! ludzie nie chca brac pustakow z nowego zakladu. Jak stary zaklad by szedl dalej napewno klintow bylo by o wiele wiecej. Ten caly Prezes tego [usunięte przez moderatora] powinien cos z tym zrobic i dac pracowniką podwyzke to takie zarobki na dzień dzisiejszy to kpina !!!

anom - 2010-11-05 16:50:45 to samo moge powiedziec o grupie prefabet kozienice tylko ze tu jest jeszcze gozej Zgadza sie a o pstępowaniu dyrektora nawet nie chce się gadać. Większość ludzi na kierowniczych stanowiskach nie ma poj.ecia o czym mówi.

anom

Słowa kojarzące się z Grupa Prefabet (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niezadowalająca Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Grupa Prefabet: Najbardziej nie podobało mi się w Grupa Prefabet:

Zostaw opinię o Grupa Prefabet SA - Żelisławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Prefabet SA