P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.

Kluczbork

P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.
2 9

Opinie o P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Chce zmienić praćę

Aktualnie szukają przedstawicieli. Czy może ktoś napisać jakie warunki - kasa, pozostałe uposażenie - auto itd? No i dlaczego taka rotacja??

Zainteresowany

Proszę o obiektywne opinie o pracy na stanowisku pn. Doradca techniczno-handlowy?

marcin

witam czy przyjmuja pracownikow fizycznych i jak wynagrodzenia i jakie umowy o prace dziekuje za odpowiedzi

obserwator

Firma od początku roku przechodzi zmiany. Moim zdaniem pozytywne. Część "wypalonych" osób odchodzi z firmy, pojawiają się nowe ciekawe twarze. Są również powroty byłych pracowników, którzy wcześniej związani byli z firmą. Firma ma szansę na nowe "rozdanie" i punkt zwrotny w swojej historii. Uważam, że w najbliższym czasie będzie to miejsce dla chętnych osób, które chcą tworzyć nową jakości spółki.

Korona
@obserwator 13.11.2013 22:19

buhahaha właśnie widać to teraz

Zostaw opinię o P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.