P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.

Kluczbork

Opinie o P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.

Chce zmienić praćę

Aktualnie szukają przedstawicieli. Czy może ktoś napisać jakie warunki - kasa, pozostałe uposażenie - auto itd? No i dlaczego taka rotacja??

Zainteresowany

Proszę o obiektywne opinie o pracy na stanowisku pn. Doradca techniczno-handlowy?

marcin

witam czy przyjmuja pracownikow fizycznych i jak wynagrodzenia i jakie umowy o prace dziekuje za odpowiedzi

obserwator

Firma od początku roku przechodzi zmiany. Moim zdaniem pozytywne. Część "wypalonych" osób odchodzi z firmy, pojawiają się nowe ciekawe twarze. Są również powroty byłych pracowników, którzy wcześniej związani byli z firmą. Firma ma szansę na nowe "rozdanie" i punkt zwrotny w swojej historii. Uważam, że w najbliższym czasie będzie to miejsce dla chętnych osób, które chcą tworzyć nową jakości spółki.

Korona
@obserwator 13.11.2013 22:19

buhahaha właśnie widać to teraz

Zostaw opinię o P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.