Profil

Czym się zajmujemy?

fbFacebook
  
inLinkedin
  
twitterTwitter

  • 2012

    Rok założenia

  • 150

    Liczba pracowników

Gabriela Ziółkowska-Coyne Współwłaścicielka i założycielka firmy (Queen Mamma), OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.

Założyła OpsTalent wraz z mężem, Trevorem Coyne, w 2012 roku. Pasja tworzenia, ogromna energia, wyjątkowe podejście do ludzi (wieloletnie doświadczenie w branży HR) oraz umiejętności biznesowe okazały się świetną mieszanką, która doprowadziła ją do sukcesu. Niezwykle energetyczna i troskliwa osoba. Prywatnie – mama trójki przeszczęśliwych chłopców.

Przeczytaj cały wywiad »

Pelargonia

Bardzo polecam pracę w Opstalent :) Atmosfera luźna i przyjazna, praca sama w sobie bardzo rozwijająca i sympatyczna, niesamowicie pozytywni ludzie. Opstalent jest świetnym miejscem. Uwielbiam w tej firmie ten miedzykulturowy klimacik - w całym biurze słychać przeróżne języki. Co tu pisać, same plusy!

Worker from California

Ever wake up in the morning and dread going to work? NOT here. Being here is an experience that makes you want to stay from dawn to dusk. The atmosphere and energy of Ops Talent is nothing like I’ve seen at any firm/company I’ve been at. Time flies when you enjoy your time so 8 hours here feels like just a few. From the hospitality to the positive energy to the laughter and smiles that come around this thrilling to see and feel. Professionalism at its best with a steady work flow destines this place for greatness and success.

Mała Mi

Pracuję tu od niedawna i przyznam, że jestem bardzo miło zaskoczona. Szybko się zaklimatyzowałam, bo ludzie są tu wyjątkowi, niesamowicie uczynni, uśmiechnięci. Pracuję na projekcie francuskim, atmosfera bezstresowa, bo obsługa posprzedażowa. Wielki plus za grafik dostosowywany do dostępności, a bywa różnie, bo jeszcze studiuję. Cieszę się, że tu trafiłam i mam nadzieję, że przedłużą mi umowę.

Customer Service Agent 2018-01-17 20:14 przez R

Przebieg rekrutacji

Rozmowa bardzo fajna, luźna rozmowa po prostu. Fajni ludzie, super biuro. Mnie się podobało :)

Pytania

Nie pamiętam pytań za bardzo, coś o doświadczeniu pewnie.. ogólnie skąd się wziąłem. Parę zdań po angielsku..

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wspieramy inicjatywy pracownicze, chcemy czuć się tu jak w domu, dlatego ważna jest dla nas kultura work-life balance.


Każdy może dołączyć do naszej grupy miłośników gór – Polish Mountains Crown, która postawiła sobie za cel zdobycie wszystkich 28 szczytów Korony Polskich Gór. OpsTalentersi działają prężnie i już w tym sezonie udało im się zdobyć 10 szczytów.

Najwięcej się dzieje w naszej kuchni, dlatego ta przestrzeń jest nowocześnie wyposażona, co sprzyja integracji ludzi z różnych projektów.


Jeśli ktoś pracuje w sobotę, ma szansę wspólnie upichcić obiad lub inne pyszności w ramach OpsCooking. Jak to w rodzinie, wspólne posiłki łączą jeszcze bardziej. Pracownicy stworzyli również wielką ścianę z pocztówkami, które wysyłają ze swoich wakacji. Powstała także inicjatywa wymiany umiejętności, na jednym z domków wisi OpsTalentowa Tablica Ogłoszeń, gdzie każdy może wywiesić swoją ofertę czy zapytanie. Daje nam to poczucie pewności i nie raz ratuje z nieprzewidzianych opresji.