Aktualności

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Miło nam poinformować, że już jest dostępna książka „Wellbeing w Organizacji” pod redakcją Katarzyny Kulig-Moskwy, którą mieliśmy okazję współredagować. OpsTalent został wybrany jako Case Study, by podzielić się swoim doświadczeniem i wskazać na ważne aspekty dobrego samopoczucia pracownika i wyzwania z tym związane. Na zdjęciu nasze autorki: Olga Szepelak-Denes, Joanna Laska, Monika Trzebowska


Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie internetowej księgarni Infor.


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w VI Wrocławskim Forum Kobiet. OpsTalent wystąpił w podwójnej roli, zarówno Sponsora imprezy, jak i prelegenta. Nasza Queen Mama, Gabriela Ziółkowska-Coyne, wzięła udział w dyskusji panelowej pt. „EKOLOGICZNA  KOBIETA W CYFROWYM ŚWIECIE”, podczas której podzieliła się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat ekologicznego podejścia do biznesu i work-life balance. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Znasz języki obce i jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenia zawodowe? 


Przyjdź w poniedziałek, 11 czerwca 2018 w godzinach 17:00 - 21:00 do biura OpsTalent, przy ul. Ślężnej 132 we Wrocławiu.
Odsłonimy przed Wami nasze kolorowe biuro, zainspirujemy i podzielimy się pozytywną energią. Pokażemy, jak pracuje pozytywna organizacja z obszaru nowych technologii i wielojęzykowej obsługi klienta. Będziecie mieli okazję poznać możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, oferowane benefity i doświadczyć unikalnej kultury 5H.

Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje, m.in. workshopy, filmy, konwersacje w jęz. obcych i ciekawe konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a OpsTalent, z którego dowiecie się szczegółów!

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Wroclife oraz portale dlastudenta.pl i newsello.pl. Oficjalnymi partnerami i fundatorami nagród w konkursach zostały Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, IT.PWN.PL, a także Vinci Power Nap - Kawiarenka Snu.


Agenda:
17:00 - Rejestracja i networking 
17:30 - Powitanie - Olga Szepelak Denes, Chief People Officer
17:40 - Historia OpsTalent - Gabriela Ziółkowska - Coyne, Co-Founder & Queen Mama, & Ken Coyne, Head of Technology
18:00 - My (Polish) OpsVenture - Said Murvatov, Android Developer & Gosia Rabiega-Maciaszek, Head of CS Projects
18:30 - OpsSoki, czyli efekt WOW w obsłudze klienta - Asia Laska, Recruitment & Training Team Leader
18:50 - Przerwa na przekąski, napoje oraz networking
19:30 - Część warsztatowa - w przygotowaniu
 21:00 - Zakończenie


OpsTalent – Passion wanted!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Gabriela Coyne, współzałożycielka OpsTalent i Queen Mama, rozpoczęła inicjatywę pod nazwą „Spełniamy marzenia”, ktorej celem jest pomoc osobom potrzebującym. Do poniższej skrzyneczki pracownicy mogą wrzucać propozycje spełnienia czyjegoś marzenia. W ramach akcji urzeczywistniło się m.in. marzenie o sesji zdjęciowej w stylu wiktoriańskim. 


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Be Healthy to jedna z naszych kluczowych wartości, wokół których budujemy kulturę OpsTalent. W ramach Ogólnoświatowego Dnia Zdrowia gościliśmy firmę All for Body, która swoim fit programem urozmaiciła nasz Opsowy Active Day. OpsTalentersi chętnie korzystali z zajęć stretchingu, konsultacji dietetycznych i analizy ciała, a także relaksujących masaży biurowych.OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Wesołych, pogodnych Świąt w beztroskiej, rodzinnej atmosferze


życzy cały OpsTalent :)
OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Biura OpsTalent często stają się miejscem skupiającym specjalistów podczas eventów tematycznych. W ostatnim kwartale gościliśmy STARTUP WEEKEND i DJANGO GIRLS, a w ubiegłym miesiącu współorganizowaliśmy konferencję dla ponad 100 osób na temat BLOCKCHAINa, która okazała się prawdziwym sukcesem! 


Nasza inspirująca przestrzeń sprzyja twórczej wymianie opinii, tworzeniu nowych kontaktów, a kameralna atmosfera pozwala na zachowanie work-life banalce.


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wiemy, że dzieląc się z innymi, wywołujemy uśmiech na twarzy. Takim przykładem jest OpsFoodSharing, czyli obiady przygotowane dla kilku osób ze wspólnych składników. Oczywiście utrzymane w klimacie jednego z 5H - tym razem Be Healthy.


A może nagła ochota na pizzę? Jaki problem – wnet zakasamy rękawy i już zagniatamy ciasto. W OpsTalent wszystko jest możliwe i w naszej kuchni często unoszą się aromaty przeróżnych dań.  Works perfect, tastes delicious!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Dziś poczuliśmy na języku słodycz jednego z 5H - BE HAPPY. Radio RAM wyróżniło nas w konkursie z okazji Tłustego Czwartku i wręczyło nam pyszne pączki :)


"W Opsie na hawajskiej plaży tłusty pączek już się marzy.

Nie flamingi, nie leżaki, tylko pączek - i to jaki!?

Słodziusieńki, lukrowany, wprost od RAMu dostarczany."

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Niezwykle istotną częścią wellbeing w OpsTalent są imprezy integracyjne, gdyż naszym mottem jest It’s all about people. 

Mieliśmy w ubiegłym roku trzy duże wydarzenia, bal kostiumowy, Opscary, Galę Otwarcia Biura Hawajskiego. Na takich wydarzeniach widzimy się w innym świetle, z większym dystansem, ale także zawiązujemy przyjaźnie. Powstają nowe pomysły, co sprzyja kreatywności. W 2016 r. odbyło się kilka takich eventów, między innymi impreza na dachu czy wielkie grillowanie z zorbingiem w niedalekim parku, co dało początek cotygodniowej tradycji Happy Friday z grami planszowymi i wspólnym oglądaniem filmów. Zostaje, kto chce się lepiej poznać, co niesie ze sobą dodatkowe korzyści poczucia wspólnoty i identyfikacji z firmą.