Aktualności

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

5 listopada gościliśmy członków Dolnośląskiej Izby Gospodarczej, którzy dzięki Wellbeing Institute poznali ideę dobrostanu w miejscu pracy. Po prezentacji i żywej dyskusji, nastąpiła część praktyczna, czyli tour po biurach OpsTalent i podzielenie się naszymi najlepszymi pomysłami na wellbeing. Lubimy takie inspirujące eventy i zapraszamy ponownie.

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Już jest, jeszcze ciepła statuetka za wygraną w konkursie Wellpower 2018! Cieszymy się, że doceniono nasze starania w byciu ambasadorem Wellbeingu w Polsce. To wyróżnienie należy do wszystkich OpsTalentersów, bo dzięki nim Wellbeing widoczny jest na co dzień.OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Jesteśmy dumni z tego, że OpsTalent został pierwszą organizacją, która została oficjalnie certyfikowana przez Wellbeing Institute! Czujemy się wyróżnieni, że możemy szerzyć ideę wellbeingu w biznesie.


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Już w tę sobotę OpsTalent będzie gospodarzem wyjątkowego wydarzenia dla branży HR. Recruitment Open Community to cykl spotkań informacyjno-networkingowych dla rekruterów. W kreatywnej atmosferze będziemy mieli możliwość nawiązać ciekawe znajomości, wymienić się poglądami i zainspirować nawzajem. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją skuteczność i poznać sprawdzone metody sourcingowe, dołącz jeszcze dziś! Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://roc-day-wroclaw.evenea.pl/

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Miło nam poinformować, że już jest dostępna książka „Wellbeing w Organizacji” pod redakcją Katarzyny Kulig-Moskwy, którą mieliśmy okazję współredagować. OpsTalent został wybrany jako Case Study, by podzielić się swoim doświadczeniem i wskazać na ważne aspekty dobrego samopoczucia pracownika i wyzwania z tym związane. Na zdjęciu nasze autorki: Olga Szepelak-Denes, Joanna Laska, Monika Trzebowska


Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie internetowej księgarni Infor.


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w VI Wrocławskim Forum Kobiet. OpsTalent wystąpił w podwójnej roli, zarówno Sponsora imprezy, jak i prelegenta. Nasza Queen Mama, Gabriela Ziółkowska-Coyne, wzięła udział w dyskusji panelowej pt. „EKOLOGICZNA  KOBIETA W CYFROWYM ŚWIECIE”, podczas której podzieliła się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat ekologicznego podejścia do biznesu i work-life balance. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Znasz języki obce i jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenia zawodowe? 


Przyjdź w poniedziałek, 11 czerwca 2018 w godzinach 17:00 - 21:00 do biura OpsTalent, przy ul. Ślężnej 132 we Wrocławiu.
Odsłonimy przed Wami nasze kolorowe biuro, zainspirujemy i podzielimy się pozytywną energią. Pokażemy, jak pracuje pozytywna organizacja z obszaru nowych technologii i wielojęzykowej obsługi klienta. Będziecie mieli okazję poznać możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, oferowane benefity i doświadczyć unikalnej kultury 5H.

Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje, m.in. workshopy, filmy, konwersacje w jęz. obcych i ciekawe konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a OpsTalent, z którego dowiecie się szczegółów!

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Wroclife oraz portale dlastudenta.pl i newsello.pl. Oficjalnymi partnerami i fundatorami nagród w konkursach zostały Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, IT.PWN.PL, a także Vinci Power Nap - Kawiarenka Snu.


Agenda:
17:00 - Rejestracja i networking 
17:30 - Powitanie - Olga Szepelak Denes, Chief People Officer
17:40 - Historia OpsTalent - Gabriela Ziółkowska - Coyne, Co-Founder & Queen Mama, & Ken Coyne, Head of Technology
18:00 - My (Polish) OpsVenture - Said Murvatov, Android Developer & Gosia Rabiega-Maciaszek, Head of CS Projects
18:30 - OpsSoki, czyli efekt WOW w obsłudze klienta - Asia Laska, Recruitment & Training Team Leader
18:50 - Przerwa na przekąski, napoje oraz networking
19:30 - Część warsztatowa - w przygotowaniu
 21:00 - Zakończenie


OpsTalent – Passion wanted!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Gabriela Coyne, współzałożycielka OpsTalent i Queen Mama, rozpoczęła inicjatywę pod nazwą „Spełniamy marzenia”, ktorej celem jest pomoc osobom potrzebującym. Do poniższej skrzyneczki pracownicy mogą wrzucać propozycje spełnienia czyjegoś marzenia. W ramach akcji urzeczywistniło się m.in. marzenie o sesji zdjęciowej w stylu wiktoriańskim. 


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Be Healthy to jedna z naszych kluczowych wartości, wokół których budujemy kulturę OpsTalent. W ramach Ogólnoświatowego Dnia Zdrowia gościliśmy firmę All for Body, która swoim fit programem urozmaiciła nasz Opsowy Active Day. OpsTalentersi chętnie korzystali z zajęć stretchingu, konsultacji dietetycznych i analizy ciała, a także relaksujących masaży biurowych.OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Wesołych, pogodnych Świąt w beztroskiej, rodzinnej atmosferze


życzy cały OpsTalent :)