Aktualności

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wiemy, że dzieląc się z innymi, wywołujemy uśmiech na twarzy. Takim przykładem jest OpsFoodSharing, czyli obiady przygotowane dla kilku osób ze wspólnych składników. Oczywiście utrzymane w klimacie jednego z 5H - tym razem Be Healthy.


A może nagła ochota na pizzę? Jaki problem – wnet zakasamy rękawy i już zagniatamy ciasto. W OpsTalent wszystko jest możliwe i w naszej kuchni często unoszą się aromaty przeróżnych dań.  Works perfect, tastes delicious!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Dziś poczuliśmy na języku słodycz jednego z 5H - BE HAPPY. Radio RAM wyróżniło nas w konkursie z okazji Tłustego Czwartku i wręczyło nam pyszne pączki :)


"W Opsie na hawajskiej plaży tłusty pączek już się marzy.

Nie flamingi, nie leżaki, tylko pączek - i to jaki!?

Słodziusieńki, lukrowany, wprost od RAMu dostarczany."

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Niezwykle istotną częścią wellbeing w OpsTalent są imprezy integracyjne, gdyż naszym mottem jest It’s all about people. 

Mieliśmy w ubiegłym roku trzy duże wydarzenia, bal kostiumowy, Opscary, Galę Otwarcia Biura Hawajskiego. Na takich wydarzeniach widzimy się w innym świetle, z większym dystansem, ale także zawiązujemy przyjaźnie. Powstają nowe pomysły, co sprzyja kreatywności. W 2016 r. odbyło się kilka takich eventów, między innymi impreza na dachu czy wielkie grillowanie z zorbingiem w niedalekim parku, co dało początek cotygodniowej tradycji Happy Friday z grami planszowymi i wspólnym oglądaniem filmów. Zostaje, kto chce się lepiej poznać, co niesie ze sobą dodatkowe korzyści poczucia wspólnoty i identyfikacji z firmą. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wspieramy inicjatywy pracownicze, chcemy czuć się tu jak w domu, dlatego ważna jest dla nas kultura work-life balance.


Każdy może dołączyć do naszej grupy miłośników gór – Polish Mountains Crown, która postawiła sobie za cel zdobycie wszystkich 28 szczytów Korony Polskich Gór. OpsTalentersi działają prężnie i już w tym sezonie udało im się zdobyć 10 szczytów.

Najwięcej się dzieje w naszej kuchni, dlatego ta przestrzeń jest nowocześnie wyposażona, co sprzyja integracji ludzi z różnych projektów.


Jeśli ktoś pracuje w sobotę, ma szansę wspólnie upichcić obiad lub inne pyszności w ramach OpsCooking. Jak to w rodzinie, wspólne posiłki łączą jeszcze bardziej. Pracownicy stworzyli również wielką ścianę z pocztówkami, które wysyłają ze swoich wakacji. Powstała także inicjatywa wymiany umiejętności, na jednym z domków wisi OpsTalentowa Tablica Ogłoszeń, gdzie każdy może wywiesić swoją ofertę czy zapytanie. Daje nam to poczucie pewności i nie raz ratuje z nieprzewidzianych opresji. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Biura OpsTalent odzwierciedlają naszą kulturę i wartości, oba zostały zaprojektowane zgodnie z work-life balance i domową atmosferą. Na etapie projektów, wszyscy pracownicy mogli zdecydować o wyglądzie i wyposażeniu. 

W głównej siedzibie znajdują się komfortowe domki do rozmów rekrutacyjnych z wygodnymi atłasowymi fotelami i lampami z abażurami; miejsca te spełniają też funkcje strefy uczenia się, czy indywidualnej przestrzeni do pracy. Do prywatnych rozmów przeznaczone są dwie budki telefoniczne w oryginalnym irlandzkim stylu. Ponadto, w naszej strefie relaksu znajdziecie huśtawki, piłkarzyki i Xbox, a chwili wyciszenia sprzyjają wygodne fotele i mnóstwo poduszek. 

W naszym drugim biurze umieściliśmy nowocześnie zaprojektowany taras z grillem, pełniący funkcje integracyjne na naszych tradycyjnych Happy Friday. Można też znaleźć wytchnienie na leżakach lub przeprowadzić spotkanie w kamperze, patrząc na kolorową tapetę z flamingami.

 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Wesołych Świąt i Merry Christmas od OpsTalent Wszystkim Pracownikom, Partnerom biznesowym i Kandydatom dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy słodkich Świąt, pozytywnej energii, uśmiechu oraz ciekawych wyzwań zawodowych w Nowym Roku.

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Jedną z wartości, którymi kierujemy się w OpsTalent jest BE HELPFUL. 


Dla nas oznacza to nie tylko wzajemną pomoc na co dzień, ale także wspieranie potrzebujących. Jak co roku część zysków firma przeznaczyła na Rodzinny Dom Dziecka w Mroczkowie Gościnnym. Dziękujemy OpsTalentersom za wielkie serca!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Super wieści w OpsTalent :D Wciąż nie możemy uwierzyć!  

Zostaliśmy zwycięzcami najdłużej trwającego i najbardziej prestiżowego konkursu dla Contact Center ECCCSA (European Contact Centre & Customer Service Awards) w kategorii Pracodawca roku - Najlepsze miejsce pracy (Employer of the Year – Great Place to Work).To wydarzenie jest szczególnie cenione za wyjątkowo rzetelną ocenę jurorów, którzy mają za zadanie rozpoznać i docenić organizacje będące liderami w ponadprzeciętnej Obsłudze Klienta. Takie firmy stawiają pracowników na pierwszym planie, stale wprowadzają innowacje, aby poprawić jakość serwisu obsługi. Co więcej, standardy są podnoszone z roku na rok, co pozwala wybrać najlepszych z najlepszych.

3 nagrody Złoto, Srebro i Brąz zostały przyznane w 24 kategoriach. OpsTalent był jedyną firmą z Polski, która została nominowana do ścisłego finału, a następnie zwyciężyła w swojej kategorii. 

Jesteśmy niesamowicie dumni z tego wyróżnienia, ponieważ to zasługa wszystkich w OpsTalent i tego jacy naprawdę jesteśmy.