OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
458

Aktualności

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Znasz języki obce i jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenia zawodowe? 


Przyjdź w poniedziałek, 11 czerwca 2018 w godzinach 17:00 - 20:00 do biura OpsTalent, przy ul. Ślężnej 132 we Wrocławiu.
Odsłonimy przed Wami nasze kolorowe biuro, zainspirujemy i podzielimy się pozytywną energią. Pokażemy, jak pracuje pozytywna organizacja z obszaru nowych technologii i wielojęzykowej obsługi klienta. Będziecie mieli okazję poznać możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, oferowane benefity i doświadczyć unikalnej kultury 5H.

Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje, m.in. workshopy, filmy, konwersacje w jęz. obcych i ciekawe konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a OpsTalent, z którego dowiecie się szczegółów!

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Wroclife oraz portale dlastudenta.pl i newsello.pl. Oficjalnymi partnerami i fundatorami nagród w konkursach zostały Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, IT.PWN.PL, a także Vinci Power Nap - Kawiarenka Snu.


OpsTalent – Passion wanted!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Gabriela Coyne, współzałożycielka OpsTalent i Queen Mama, rozpoczęła inicjatywę pod nazwą „Spełniamy marzenia”, ktorej celem jest pomoc osobom potrzebującym. Do poniższej skrzyneczki pracownicy mogą wrzucać propozycje spełnienia czyjegoś marzenia. W ramach akcji urzeczywistniło się m.in. marzenie o sesji zdjęciowej w stylu wiktoriańskim. 


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Be Healthy to jedna z naszych kluczowych wartości, wokół których budujemy kulturę OpsTalent. W ramach Ogólnoświatowego Dnia Zdrowia gościliśmy firmę All for Body, która swoim fit programem urozmaiciła nasz Opsowy Active Day. OpsTalentersi chętnie korzystali z zajęć stretchingu, konsultacji dietetycznych i analizy ciała, a także relaksujących masaży biurowych.OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Wesołych, pogodnych Świąt w beztroskiej, rodzinnej atmosferze


życzy cały OpsTalent :)
OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Biura OpsTalent często stają się miejscem skupiającym specjalistów podczas eventów tematycznych. W ostatnim kwartale gościliśmy STARTUP WEEKEND i DJANGO GIRLS, a w ubiegłym miesiącu współorganizowaliśmy konferencję dla ponad 100 osób na temat BLOCKCHAINa, która okazała się prawdziwym sukcesem! 


Nasza inspirująca przestrzeń sprzyja twórczej wymianie opinii, tworzeniu nowych kontaktów, a kameralna atmosfera pozwala na zachowanie work-life banalce.


OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wiemy, że dzieląc się z innymi, wywołujemy uśmiech na twarzy. Takim przykładem jest OpsFoodSharing, czyli obiady przygotowane dla kilku osób ze wspólnych składników. Oczywiście utrzymane w klimacie jednego z 5H - tym razem Be Healthy.


A może nagła ochota na pizzę? Jaki problem – wnet zakasamy rękawy i już zagniatamy ciasto. W OpsTalent wszystko jest możliwe i w naszej kuchni często unoszą się aromaty przeróżnych dań.  Works perfect, tastes delicious!

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Dziś poczuliśmy na języku słodycz jednego z 5H - BE HAPPY. Radio RAM wyróżniło nas w konkursie z okazji Tłustego Czwartku i wręczyło nam pyszne pączki :)


"W Opsie na hawajskiej plaży tłusty pączek już się marzy.

Nie flamingi, nie leżaki, tylko pączek - i to jaki!?

Słodziusieńki, lukrowany, wprost od RAMu dostarczany."

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Niezwykle istotną częścią wellbeing w OpsTalent są imprezy integracyjne, gdyż naszym mottem jest It’s all about people. 

Mieliśmy w ubiegłym roku trzy duże wydarzenia, bal kostiumowy, Opscary, Galę Otwarcia Biura Hawajskiego. Na takich wydarzeniach widzimy się w innym świetle, z większym dystansem, ale także zawiązujemy przyjaźnie. Powstają nowe pomysły, co sprzyja kreatywności. W 2016 r. odbyło się kilka takich eventów, między innymi impreza na dachu czy wielkie grillowanie z zorbingiem w niedalekim parku, co dało początek cotygodniowej tradycji Happy Friday z grami planszowymi i wspólnym oglądaniem filmów. Zostaje, kto chce się lepiej poznać, co niesie ze sobą dodatkowe korzyści poczucia wspólnoty i identyfikacji z firmą. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

W OpsTalent wspieramy inicjatywy pracownicze, chcemy czuć się tu jak w domu, dlatego ważna jest dla nas kultura work-life balance.


Każdy może dołączyć do naszej grupy miłośników gór – Polish Mountains Crown, która postawiła sobie za cel zdobycie wszystkich 28 szczytów Korony Polskich Gór. OpsTalentersi działają prężnie i już w tym sezonie udało im się zdobyć 10 szczytów.

Najwięcej się dzieje w naszej kuchni, dlatego ta przestrzeń jest nowocześnie wyposażona, co sprzyja integracji ludzi z różnych projektów.


Jeśli ktoś pracuje w sobotę, ma szansę wspólnie upichcić obiad lub inne pyszności w ramach OpsCooking. Jak to w rodzinie, wspólne posiłki łączą jeszcze bardziej. Pracownicy stworzyli również wielką ścianę z pocztówkami, które wysyłają ze swoich wakacji. Powstała także inicjatywa wymiany umiejętności, na jednym z domków wisi OpsTalentowa Tablica Ogłoszeń, gdzie każdy może wywiesić swoją ofertę czy zapytanie. Daje nam to poczucie pewności i nie raz ratuje z nieprzewidzianych opresji. 

OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k.
pracodawca

Biura OpsTalent odzwierciedlają naszą kulturę i wartości, oba zostały zaprojektowane zgodnie z work-life balance i domową atmosferą. Na etapie projektów, wszyscy pracownicy mogli zdecydować o wyglądzie i wyposażeniu. 

W głównej siedzibie znajdują się komfortowe domki do rozmów rekrutacyjnych z wygodnymi atłasowymi fotelami i lampami z abażurami; miejsca te spełniają też funkcje strefy uczenia się, czy indywidualnej przestrzeni do pracy. Do prywatnych rozmów przeznaczone są dwie budki telefoniczne w oryginalnym irlandzkim stylu. Ponadto, w naszej strefie relaksu znajdziecie huśtawki, piłkarzyki i Xbox, a chwili wyciszenia sprzyjają wygodne fotele i mnóstwo poduszek. 

W naszym drugim biurze umieściliśmy nowocześnie zaprojektowany taras z grillem, pełniący funkcje integracyjne na naszych tradycyjnych Happy Friday. Można też znaleźć wytchnienie na leżakach lub przeprowadzić spotkanie w kamperze, patrząc na kolorową tapetę z flamingami.