Opinie o Apator Metrix S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Apator Metrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator Metrix S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Metrix S.A. w Tczew

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Apator Metrix S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Badzsoba

Etap 1 mydlenie oczu i dobre wrażenie Etap 2 powolne wpadanie w sidła obozu Etap 3 stopniowe zatracenie i pranie mózgu Pozdrowienia dla młodych świadomych, radzących sobie samemu i myślących przyszłościowo

hahaha

słyszałem że na prasach wprowadzają 4brygadówkę , teraz będziecie odmóżdżać się 12 godzin , gdy nadejdzie chęć zmiany może być za późno,wtedy zobaczycie prawdziwą robotę a matka nie będzie was całe życie karmić . Za parę/paręnaście lat może być za późno bo robociki które już stare bliziutko emerytury ,a nowi pracownicy jak większość zielonych po 2 tygodniach połapywali się z czym mają do czynienia uciekają , to za paręnaście lat kto będzie to robił ? zostanie albo zmniejszenie produkcji albo zawinięcie biznesu pod dywan to już nie nasz problem , szkoda życia na ograniczanie się !

Anonimowypracownik

Uważam, że opinie są przesadzone. Pracuje się spokojnie, można robić swoje w spokoju. Wynagrodzenie jest uczciwe i wypłacane w terminie, każdy wie co za co. Nadgodziny, nocki, zawsze wypłacone. Są różne premie, w całkiem fajnej wysokości, a ludzie w większości sympatyczni i pomocni. Miła odmiana w porównaniu do innych firm produkcyjnych w okolicy.

@Anonimowypracownik

Wiesz, każdy ma prawo do własnej opinii. Dzięki za informacje o pracy w Apator Metrix. A ile godzin trwała jedna zmiana?

OGIEŃ!
@Anonimowypracownik

Wynagrodzenie i premie dobre. Lecz normy masakryczne... komputery liczą ci norme ze nieraz nie ma czasu do toalety, bo kto zastąpi? Ogolnie Ogień i jedziemy z tematem a jak nie to zabierzemy tobie 5% premii albo całą :) takie uroki pracy.

Dominika
@OGIEŃ!

@OGIEŃ! Jakie natomiast są godziny pracy Apator Metrix? Te premie wysokie są?

Polecam, uczciwe pieniądze po dodaniu wszystkich premii. Firma stara się inwestować, jak wszędzie zamieszkania jest sporo i różne osobowości jeśli chodzi o kierownictwo. Bezpieczna praca na długie lata, na produkcji możliwość awansu nawet na wyższe szczeble.

Bogdan
@123

Wspominasz o różnych premiach. Masz na myśli frekwencyjne i za dobre wyniki, czy są także inne możliowści dorobienia do wypłaty?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apator Metrix S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Logistyk Zakupów. Jaki był jej rezultat?
prawda

Szkoda mi osób z hali pras widać że większośc z nich nie jest w ogóle świadoma w jaki sposób są wykorzystywani , przechodząc tam miałem wrażenie i to widać gołym okiem , nawet ze słyszenia że są tam osoby z bardzo spraną głową , także ten kto ma tam pracować niech uzbroi się w stalowe nerwy o ile ma w sobie choć trochę godności i świadomości na pewne sprawy.

@prawda

W jaki sposób Ci pracownicy są Twoim zdaniem wykorzystywani? Dlaczego właściwie tak napisałeś - o tych stalowych nerwach, godności itp.? Co jest nie tak w Apator Metrix?

cosiedzieje

praca dla ludzi o mocnych nerwach , ulubione hasła "nie możesz" "musisz" chcą pozbawić cudzego zdania i wjechać na psychikę . Łamanie doby pracowniczej w soboty pieniądze to nie wszystko :)

Robert

Idealnie może nie jest ale nie przesadzajmy z narzekaniem a tym bardziej nie obrażajmy innych.

Undercover

Ludzie pracujący tam to we większości przypadków otumanione polmozgi , wyzysk do ostatniej kropli krwi i pranie mózgu.

Natalia

@Kazik, Mobbing to poważny zarzut w kierunku pracodawcy. Należy mieć na to odpowiednie dowody. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Czy wcześniej próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym lub szefem firmy APATOR METRIX? Czy atmosfera była głównym powodem, dla którego opuściłeś firmę?

Kazik

Jak tu przyszedłem to myslałem że dobra forma ale okazało się że kierownictwo tragedia. Na produkcji rządzi JA ordynarny i zlościwy. Uważajcie na tego gościa bo jak mu się nie spodobasz to będzie cię gnębił. Ma na to pzryzwolenie gbura z zarządu Herr R.L., że im jeszcze sprawy o mobbing nie zrobili. Robią z ludzmi co chcą - praca tu to ostateczność. Ja też się już zwolniłem

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tczew.

Omijaj to firmę długim łukiem

Stefan Batory

Firma w ktorej trzyma sie narkomanów i alkoholikow samotna matka ma przerabne niestety

mat

Orientuje się ktoś ile na rękę może dostać Kontroler Jakości?

DEVIL666

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM ZAKŁADEM .WYZYSK NA CAŁEGO PRZELOZENI NIE LICZA SIE CALKOWICIE Z ZDANIEM OPERATORÓW TYLKO WYSCIG SZCZURÓW NIC INNEGO SIE NIE LICZY.OSTRZEGAM ROWNIEZ CHETNYCH NA STANOWISKO BRYGADZISTA PRZEPASC POMIEDZY PRZEŁOŻONYM A BRYGADZISTAMI PORÓWNAŁBYM TYLKO DO ROWU MARJAŃSKIEGO TAK GŁEBOKA CIEMNA I BEZDUSZNA ISTOTA RZADZI JAKO KIEROWNIK OSTRZEGAM MOBBING I TO ZAAWANSOWANY

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Metrix S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Apator Metrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Metrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Metrix S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Metrix S.A.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Grunwaldzka 14
    83-110 Tczew