Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Operator maszyn

Plusy: - całkiem duży nacisk na bezpieczeństwo - praca nie jest jakaś ciężka - pracodawca zapewnia szkolenia UDT, SEP i inne - jeśli robisz swoje, rozmawiasz i zachowujesz się jak normalny człowiek, źle ci tam nie będzie - można dość szybko dostać umowę na czas nieokreslony - premie, frekfencyjna, za polecenie, za wyszkolenie nowego operatora, bony dla pracowników miesiąca - ogólnie wynagrodzenie względem wielu innych zakładów w pobliżu nie wypada najgorzej, jest też zawsze na czas - kawa na kantynie, przerwy też nie są jakoś na siłę co do sekundy wyliczane, nikt nic nie zrobi jak spędzisz te parę minut więcej ( o ile maszyna jedzie i ktoś jej pilnuje) - benefity są naprawdę konkurencyjne - związek zawodowy, HR, można tam uwagi dawać i raczej będą weryfikowane, większość minusów wynika chyba z tego że nikt nie mówi głośno o problemach - całkiem dobra atmosfera wśród pracownikow Minusy: - stawki nowych operatorów są często wyższe niż tych doswiadczonych, mimo tych samych zadań, kwalifikacji, stanowiska - pula bonów jest rozdawana najczęściej tym samym osobom - zdaża się że naliczenie wynagrodzenia zawiera błędy, ale są one zwykle wyrównywane z kolejną wypłata - rzeczywiście czasami kierownicy mają widzimisie, zgłaszasz L4 lub UŻ? Możesz dostać nieprzyjemne komentarze; chcesz oddac krew? Przecież można na wolnym itp. nie zrobiłeś DRA bo chciałeś szybciej rozwiązać problem - źle, zrobiłeś DRA ale problem czekał na rozwiązane zbyt długo? Też zle - coraz rzadziej obserwuje się podwyżki w związku z uzyskaniem stanowiska starszego operatora - transport pracowniczy na niektórych trasach bywa niebezpieczny, autobusy nie przeszłyby pewnie przeglądu (nie wszystkie) - standardem jest dokładanie nowych obowiązków (np wprowadzanie TPM, różne widzimisie inżynierów, liderów) ale nie ma za to dodatkowego wynagrodzenia. Coraz mniej osób na coraz więcej maszyn. - na niektórych zmianach zdaje się że w ogóle nie ma zgody na nadgodziny - robaki, larwy much, mrówki, ptaki, na zakładzie - to prawda że rekrutacja obiecuje feedback i nie dotrzymuje słowa - workspace, a także wymóg robienia zdjęć własnym telefonem. Telefon jest twoim narzędziem pracy, ale łatwo dostać notatkę, groźbę nagany za używanie. - ostra chemia na niektórych obszarach. Związki zawierające nadtlenek wodoru powoli stopniowo niszczą oskrzela, mimo to nie ma masek - co chwilę przyjeżdża jakas "ważna osoba" więc kierownicy każą myć wszytsko na błysk, jest masa dodatkowych zadań. Rok temu te zadania były w trakcie nadgodzin, aktualnie w czasie danej zmiany. Łatwo wtedy nie dopilnować podstawowych obowiązków za co oczywiście można zostać ukaranym. - wielu pracowników nie posiada swojej szafki na kantynach, a szatniach dochodzi do kradzieży, cenne rzeczy więc trzeba nosić przy sobie, co w przypadku np biżuterii jest zakazane na terenie produkcji Podsumowanie Mimo wielu minusów nie jest tak źle, jeśli jest ktoś osoba pracowita, wykonuje swoje obowiązki, postępuje zgodnie z procedurami, odpowiada spokojnie, nie chodzi ciągle na L4, to powinno być takiej osobie dobrze w tej firmie. Realia są w Polsce takie że w każdej jest sporo minusów. Purina myślę że jest w tych 50 lepszych. Warto jednak byłoby aby HR czy inne osoby odpowiedzialne zrobiło porządek z wymienionymi minusami, bo powoduje to często olfrustracje i odchodzenie doświadczonych pracowników, a w efekcie na dłuższą metę, dłuższe przestoje, problemy, ryzyko - i firma na tym traci podwójnie.

@Operator maszyn

Zapytam o plusy, bo to jest zazwyczaj przyjemniejsze i ciekawi mnie ten aspekt bezpieczeństwa. Jak na co dzień się to przejawia? Piszesz, że dosyć szybko można dostać umowę na stałe, więc po jakim czasie? Bo na tym bardzo mi zależy, będę brać w niedługim czasie kredyt na mieszkanie.

P_M_

Cześć, widziałem w opiniach poniżej ze przewija się temat zapachu. Ktoś pisał że ubranie, włosy strasznie przesiąkają. Naprawdę jest aż tak źle ?

Nevo
@P_M_

Tak jak piszą zależy od działu na procesie owszem daje ale do przyzwyczajenia na camach już w ogóle nic nie czuć np

romek

Z jakich miejsc we Wrocławiu zabiera bus/autobus pracowników do pracy?

@Pracodawca ...tak bardzo (z wyuczonych regułek) obiecujecie i na rozmowie podkreślacie że zawsze dajecie informacje zwrotną, niezależnie od tego czy jest pozytywna czy negatywna, że zapominacie tego zrobić....no cóż, oby HACCP działał u Was lepiej niż proces rekrutacyjny.

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Były Pracownik

Witam. W dniu kiedy skończyła mi się umowa na okres próbny, mój identyfikator został zablokowany. Zero informacji że firma nie jest zainteresowana, zero informacji od Kierownika, że umowa nie będzie przedłużona. Stałem jak pajacyk na biurze przepustek czekając na informację czy dziś pracuję czy już nie. Nie robi się takich rzeczy ! Dziękuję ochronie która pomogła mi błyskawicznie się rozliczyć i wrócić tym samym autobusem do domu. Nie Polecam !!!

Szkoda że firma zatrudnia ludzi ze stawka większa niż kilkumiesięczni pracownicy i obiecuje im podwyżki jeszcze po okresie wdrożeniowym których tak naprawdę nie ma. . Jest tylko jedna podwyżka w roku w kwietniu i tyle. A najniższą krajową w tym roku idzie dwa razy do góry a firma tylko podwyższa wynagrodzenia dziesięć procent średnio więc możesz dostać nawet mniej..

To jaką stawkę teraz dostają nowi, że zarabiają więcej niż stali pracownicy? Z tego co piszesz to więcej niż najniższa. A bardzo mnie to ciekawi biorąc pod uwagę, że praca na 4 zmiany. Ta podwyżka w kwietniu to każdemu przysługuje? I wszyscy te 10% tylko dostają czy zależy to np. od oceny rocznej?

ktoś

Podwyżka zależy od oceny rocznej + tego jaką masz podstawę.(czy większk niż średnia czy nie itd.) I kierownik wybiera z trzech możliwych opcji widełek % tyle ile dostaniesz.

@ktoś

Zapomniał kolega dodać, że ten cały system podwyyżek i ocen rocznych, to (usunięte przez administratora)..Nie będę tutaj wklejał matrycy podwyżek, żeby nie być posądzoby o ujawnianie danych pracodawcy, ale generalnie chodzi o to że im wyższą masz pensję, tym niższą masz podwyżkę. Twoja wartość, umiejętność, zaangażowanie itp. procentują przez 1-2 lata. Później pensja jest sprowadzana do tzw "średniej" w Twoim zaszeregowaniu.

Praxownikos

Witam ile czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy? Złożyłem aplikację przez stronę pracodawcy oraz przez agencję. Agencja rozpatrzyła moją aplikację i chcieli zacząc mnie rekrutować lecz mają blokadę ponieważ wysłałem też aplikację przez stronę pracodawcy. Miał ktoś tak?

Rajzer

Nie pracowałem nigdy tam ale podobno jestem w ich bazie, nie wiem dlaczego. Nie jestem nawet z Wrocławia, a Gliwic no kiedyś pracowałem w zakładzie obok. Czy ktoś miał kiedyś blokadę?

W internecie można znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownika zmiany. W firmie pracuje się w 12 godzinnym systemie zmianowym. Powiedzcie, ile dni dziennie się pracuje, a ile ma się wolnego? I jak czasowo wyglądają te zmiany?

Wszystko się zgadza – ze względu na konieczność zachowania ciągłości produkcyjnej, pracujemy na 4 zmiany, w tzw. systemie 4-brygadowym ciągłym. Każda zmiana trwa 12 godzin, a ich rozkład jest następujący: 2 dni (7.00-19.00), 2 dni (19.00-7.00), 4 dni wolnego. Aktualne oferty oraz informacje o warunkach pracy w Nestle Purina dostępne są na: https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/nestle-purina,fzfqwtq,pl

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

O ile wcześniej jest ustalany grafik na następny miesiąc? Pytam, bo chciałabym wiedzieć czy po wcześniejszym uzgodnieniu jest szansa na tryb pracy 8 godzinny? Urlop trzeba tu planować na początku roku żeby zachować ciągłość czy można brać jakieś dni wolne w danym miesiącu?

ktos

Przyjmną cie ale jak nie będziesz ich posłusznym pieskiem (kotkiem) to cie wywalą bez skrupułów. Ostatnio wywalili kierownika z magazynu bo był za dobry i miał najlepsze wyniki. (usunięte przez administratora)

Grafiki są przekazywane pracownikom na 7 dni przed rozpoczęciem miesiąca. Pracownicy zmianowi pracują po 12 godzin, aczkolwiek do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wszystko zależy od stanowiska i specyfiki pracy. Jeśli chodzi o urlopy, z założenia planuje się na początku roku, ale w ciągu roku – po akceptacji przełożonego – można wprowadzać zmiany.

Dla osób zainteresowanych pracą w (usunięte przez administratora)radzę dopytać o o tzw. "premię frekwencyjną". O tym, że nie zależy tylko od frekwencji, możesz dowiedzieć się dopiero, jak jej nie dostaniesz.

Operator

A co? Dostałeś naganę i jesteś zdziwiony, że premii nie dali? Wszystko jest w regulaminie. Wystarczy przeczytać i... nie dostawać nagan XD

Kamila
@Operator

To premia frekwencyjna zależy od jakichś innych czynników niż frekwencja? Za co takiego dostaje się naganę?

@Kamila

Pracownik otrzymuje premię jeśli przychodzi do pracy i nie robi niczego sprzecznego z prawem. Trzeba się bardzo mocno postarać, żeby dostać naganę. W zakładzie prężnie działają związki i zawsze w przypadku jakichkolwiek wątpliwości decyzja o nałożeniu kary rozpatrywana jest na korzyść pracownika. Więc jeśli ktoś dostaje naganę, to już musiał przesadzić z zachowaniem. A tak jeszcze na marginesie to premia, zwana frekwencyjną, jest przyznawana nawet wtedy, gdy pracownik miał L4 lub urlop na żądanie. Więc jeśli ktoś traci prawo do premii, to sobie naprawdę zasłużył.

@Operator

A ja nie wierzyłem badaniom statystycznym, iż większość społeczeństwa ma problemy z prawidłowym odczytaniem rozkładu jazdy środków komunikacji wywieszonych na słupie na przstankach. Ty, drogi Operatorze, jesteś dowodem na to, że żem jest człowiekiem małej wiary. Przeczytaj mojego poprzedniego posta, spróbuj że zrozumieniem. Nie negowałem wpływu faktu nagany na premię tzw. "Frekwencyjną". Pisałem o tym, że Purina wcześniej o tym nie informuje. Nawet na One boardingu dowiedziałem się, że na premię dostanę nawet wtedy, jak będę 1 dzień na L4 lub na żądłem. Co do regulaminu -pogratulowałbym Tobie, że zawsze czytasz przed podpisaniem, od deski do deski, co Tobie podstawią nos ale już udowodniłeś, iż nie potrafisz czytać że zrozumieniem. Po za tym, na one boardingu, dostajesz do poczytania regulamin pracy, w którym nie ma regulaminu przyznawania "premię frekwencyjnej". Ten regulamin jest dostępny na dysku M, dostęp do którego jest ograniczony i przyznawany indywidualnie, lub na Workplace, do którego dostaniesz dostęp dopiero po zatrudnieniu.

@Operator

Nie kłam z tym złamaniem prawa. Wystarczy "widzi mi się managera", który może wszystko podciągnąć np pod rażące złamanie przepisów BHP. I nie jest ważne, że przed Tobą mnóstwo osób popełniło ten błąd (później zresztą też), że coś mu upadło lub spadło. Nie ma tłumaczenia, że jest dziesiąta godzina dwustogodzinnej, nocnej zmiany i Twoja koncentracja może być obniżona i coś może Tobie nie wyjść.

Operator

Obrażasz rozmówcę, że nie czyta ze zrozumieniem, a nie rozumiesz tego co sam piszesz. Na wstępie piszesz, że o wpływie nagany na brak premii dowiadujesz się dopiero gdy nie otrzymasz premii. Następnie wspomniałeś, że dostęp do regulaminu znajdującego się na Worplace otrzymałeś po zatrudnieniu. Czyli jak sam raczyłeś napisać, mogłeś zapoznać się z zasadami. Ale z tego, że bardzo szybko rzucasz się na ludzi i ich obrażasz, bezpodstawnie oskarżasz, że ktoś kłamie wnioskuję, że masz problemy kontrolą zachowania. Jest to prawdopodobne, że mógłbyś otrzymać naganę już w pierwszych dniach pracy, więc faktycznie mogłeś nie zdążyć przeczytać regulaminu.

MAX
@Operator

premii nie ma przy dwóch dniach L4 i powyżej. nie trzeba się starać by wypadło coś u lekarza lub w szpitalu na dwa dni

XYZ
@MAX

Maksiu, czytaj ze zrozumieniem. Wątek dotyczy utraty premii frekwencyjnego z innych powodów niż brak frekwencji. Możesz sobie chorować do woli, a premii frekwencyjnego nie dostaniesz czy to w Purinie czy u każdego innego pracodawcy. To chyba jest logiczne?

@XYZ

Czy są przyjęcia na multipacik do Nestle

@XYZ

A odwołać się od decyzji o jej [premii] nieprzyznaniu można się do kogo? Pisano, że działają tu związki zawodowe i że wszelkie wątpliwości są z reguły rozstrzygane na korzyść pracownika. Poza tym, jest się o co kruszyć kopie, ile się zarabia z premią frekwencyjną, a ile bez niej?

OKGF

@Pracodawca Jeśli chodzi o realia pracy to ogólnie nie jest ciekawie. Praca operatora to często bieganina za kawałkiem mięsa, zraszanie podłogi bo "jak jest mokro to jest czysto" - a wspominane jest na każdym kroku : ZERO WASTE i DBANIE O ŚRODOWISKO. Wspominany CIL (który jak pisze firma, jest podstawowym warunkiem pracy) był tak na prawdę uzupełniony w ostatnich miesiącach o lubrykacje co chyba powinno być zapewnione na starcie... Prawda? Akcja "szukanie ciał obcych", serio?! To powinno być na porządku dziennym by sprzątać, a nie wymyślać specjalne dni na wyszukiwanie. A wystarczyłoby nauczyć operatorów po sobie robić porządek i voila.. Uwierzcie mi - oni potrafią to zrobić, ale pierw skończcie z tymi herezjami i propagandą. Sytacja: maszyna działa, jakość wypełniona, operator siedzi i spojrzał na telefon na prywatną wiadomość. I Już jest AFERA :) SUSA - licytowanie się z tym to kpina. Logiczne jest, że im mniej zgłoszeń tym bezpieczniej. A oni chcą więcej hahaha! O karty do wózków widłowych trzeba się prosić - a wręcz ustawiać w kolejce, bo nie ma dostępnych mimo że masz uprawnienia. Klimatyzacja? MOŻESZ POMARZYĆ. Latem bywa odczuwalne 35stopni albo i więcej, a przy wysokiej wilgotności leje się z Ciebie nawet jak siedzisz. Zimą za to w łazienkach wyłączane jest ogrzewanie, w łazienkach po 10 stopni a woda średnio ciepła. Ludzie chcą wyjść z pracy i nie śmierdzieć. Zarobki... temat rzeka. Może by tak odpowiednio nagradzać tych co dłużej pracują a nie wyrównywać z resztą nowych? To, że jest tabeleczka z widełkami podwyżkowymi to nic nam nie mówi. To zwykły dupochron dla Was by odpowiednio rozdzielić pieniądze tak, by było na końcu i tak po równo. Człowiek może zapieprzać 5 lat a ma stawkę jak nowy (300-400 zł więcej ma jakoś motywować? Śmiech na sali). Ludzie pytają ile się tu zarabia. Aktualnie na koncie widnieje między 4500, a 5000zł po dwóch latach pracy. Myślę, że nie najgorzej. System pracy? 4-brygadówka z jeednym DUŻYM 'AAAALLLEEE'. "Karne niedziele" - ktoś to widział?! Bo szkoda zrobić operatorom DayOff i zapłacić chętnym za nadgodziny pracując w swoim trybie? Dostęp do informacji na każdym szczeblu ograniczony. Brak odpowiednio zarządzanych portali (na początku pomysł jest ok, by po kilku tygodniach go porzucić). Ocena roczna. Jak wygląda? Pisałeś mało SUSA i DRA to nie bedzie wysokiej oceny. Serio?! Bo w tabelce się Wam nie zgadza??? Człowiek może dosłownie skakać po linii i by to pojechało a i tak nie zostanie to zauważone. Jest jeden plus. BEZPIECZEŃSTWO. Szkoda, że to jedyna rzecz do której nie mam zastrzeżeń. Awanse są możliwe jednak to też sprawa do której podchodzę z dystansem. Lubią sobie przedłużać to w nieskończoność :)

Ololo

@Pracodawca po co wymyśliliście egzamin dla operatorów skoro nie zachęcacie do pracy podwyżką po zdanym egzaminie (czyli po umówię próbnej), i po co w ogóle tę egzamin skoro od tego nie zalezy jakość produktu, i większość i tak nie zdawała tego egzaminu?! koty nie pytają czy mam zdany egzamin czy nie, oni po prostu chcą jeść. Do czego właśnie jest technik liniowy skoro operator robi dokładnie wszystko to samo co technik, brak sprawiedliwości, mysle ze technik liniowy powinien pracować a nie niszczyć krzesełka siedzeniem i gadaniem ze on jest technikiem i nic nie robic bo praca operatorem „nie jest w jego kompetencji”

OKGF
@Ololo

Technik akurat jest wzywany na każdą awarię lub w przypadku braku dostępu operatora do szaf elektrycznych. Robi również przeglądy, które wymagają pewnej znajomości tematu - jest sporo tematów do zapamiętania. Kilka miesięcy nauki by robić to z pamięci, odruchowo. Jeśli ktoś myśli, że technik nie ma dużej wiedzy to się sporo myli. W wielu wypadkach uzupełnia wiedzę inżyniera, który nie ma bladego pojęcia jak działa maszyna w realiach tej firmy. Albo ja pracuje w innej firmie albo ktoś tu niezłe brednie wymyśla. Pytanie lepiej zadać skąd takie zachowanie techników? A no z propagandowego podejścia tej firmy.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Ololo

Nie polecam, dość ciężka praca, codziennie nowe obowiązki, przy rozmowie rekrutacyjnej pan K. pośmiał się z tego ile powiedziałam że chce mieć kasy, i do tego przy rozmowie rekrutacyjnej obiecują jedno na szkoleniu inne, a w rzeczywistości nic z tego nie ma, podwyżka raz na rok, i to nie podwyżka a wyrównanie dla wszystkich pracowników( tam nie dostaniesz fajnej kasy nawet jak będziesz(usunięte przez administratora)

Znawca tematu

Proszę nie szydzić z operatorów, że ciężko nie pracują , bo pracują. A jak wyglądaja na takich co ciężko nie pracują to zapewne maja dość pracy i obłudy. Wózki z laminatem gdzie śruby wypadają , albo po prostu często są popsute , stoją sobie na magazynie. Oczywiście nikt od razu się nie zainteresuje , że trzeba rolke wrzucić , są ważniejsze sprawy na głowie. Operator sobie wrzuci rękoma ponad 50kg , da radę , najwyżej podbuduje swój mental , że jest silny albo otrzyma uszczerbek na zdrowiu. Jeszcze się wymienimy przy okazji wózkami między fazami. To gdzie tutaj omawiane bezpieczeństwo ? ????

Paulina
@Znawca tematu

No ja jestem zainteresowana pracą operatora, nie znam sama konkretów. Ciekawi mnie to, że operator ma rzucać 50 kg, czy ta waga jest zgodna z kodeksem pracy? Nie przekracza jakiś norm? I jak taki pracownik ma tyle dźwigać, to czy przyjmują na te posady kobiety, które tyle nie uniosą?

Gigi
@Znawca tematu

A nie zgłaszacie warunków takich wózków? Przecież to niezbędne narzędzia pracy. Ile takich 50kg ciężarów przerzuca się na zmianie? Czy przy zatrudnianiu nowych ludzi każdy przechodzi szkolenie bhp? Na co dzień we firmie jest obecny bhp-owiec?

Leming

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie. To co sie tu wyprawia woła o pomstę do nieba. Hasła pracodawcy: DRA, SUSA, CIL mają sie nijak do tego co to oznacza. Dynamiczną ocenę ryzyka sie robi nawet na wyjście do wc. Niestety nic z tymi dokumentami sie dalej nie dzieje. To samo z anonimowa susa, która nie jest anonimowa i służy tylko do ukarania kogoś z kim jest związana. CILe w tej firmie to prowizorka. AM ma swój proces wdrażania, a tu poprostu każdy operator ma wszystko robić i już. Utility, Facelity, ochrona i firma sprzątająca, nie ma czasu na nic bo nie maja wystarczającej ilości ludzi(tak sie tłumaczą)... Nic nie szkodzi... są wózkowi z logistyki co zrobią wszystko. Zamiatanie , mycie, odkurzanie i drobne naprawy to będą mieć chyba wpisane jako główne zadania. A wymogiem nie bedzie UDT tylko posiadanie szczoteczki do zębów by móc wymiatać kurz ze szczelin międzyregałowych. Setki razy zgłaszane te same problemy są jak walenie głową w mur. Ważne, że dyrektor pochwali sie zdjęciami z kolejnym burmistrzem na workplace.

Alien

Nie polecam pracy w tej firmie. Pressing jest bardzo wielki, wszystko ma być zrobione na wczoraj albo na przedwczoraj. Atmosfera w pracy jest stresująca.

xxx
@Alien

ile operator zarabia?

Xxx
@Alien

Ile Z a r a b i a na r ę k ę operator n et to?

Frytkaa
@xxx

Napewno nie tyle co podają w ogłoszeniu… wymagają egzaminów, żebyś był encyklopediom, wysokiej odpowiedzialności, bo jakość jest „najważniejsza”, ale dobre saszetki lecą do kosza bo po co robić inkubacje? Robisz swoje prace oraz te które powinien robić „technik liniowy” który siedzi i powtarza się za każdym razem że „to nie należy do jego obowiązków”, SUSa, DRA i BEZPIECZEŃSTWO to świętość ale jak trzeba sprzątać linie gdy maszyny są w ruchu albo skakać po apollo jak się zrobi zator to bezpieczeństwo nie ma racji bytu, najważniejsze żeby excel i słupki paliły się na zielono, dzień bez paletyzacji ręcznej to dzień stracony, i oczywiście pracownicy którzy kochają donosić z byle czego na innych pracowników do kierownika i liderów, obgadują i wbijają szpilę w plecy, pomimo zdanego egzaminu mogę zapomnieć o podwyżce jak mi obiecywano, nie polecam pracy w nestle purina, jestem na wypowiedzeniu… nerwicy można dostać w tej korporacji!! Na szczęście to moje ostatnie dni w tym zakładzie…

Olek
@Frytkaa

Kiedy ustaliłaś z przełożonym podwyżkę i ile więcej to miało być, niż obecnie? Dowiedziałaś się też, czemu zmieniono zdanie w tej materii i czy dopytywano Cię o powody złożenia wypowiedzenia, na przykład, żeby zatrzymać w zakładzie?

Niebezpiecznie

Faktycznie jak się patrzy jak są myte maszyny w czasie pracy podłączone do prądu karscherem. To widzę przed oczami filmiki śmiertelne ze szkoleń BHP.

@Niebezpiecznie

Tego typu praktyki nie są u nas stosowane, a wszystkie czynności odbywają się według ustalonego procesu CIL, określającego m.in. jakie prace wykonywane są w zatrzymaniu, jakie możliwe są do realizacji w ruchu, a kiedy dostęp maszyny do prądu musi być bezwzględnie odcięty. Jeśli jednak uważasz, że jest coś niezgodnego z zasadami BHP, bardzo prosimy o PILNY kontakt ze specjalistą ds. BHP lub kierownikiem/ liderem. Z kwestiami bezpieczeństwa nie wolno zwlekać, a jako pracownik na pewno wiesz, że funkcjonują u nas inne kanały komunikacji wewnętrznej – szybsze i bardziej skuteczne niż gowork.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

I tak z wejścia można iść do specjalisty BHP, zawsze ma czas na rozmowę? A jak wygląda to ze szkoleniem BHP, tym na początku zatrudnienia, ile trwa? Chciałbym dowiedzieć się więcej o tych kanałach komunikacji, możecie wymienić ?

Areczek

Czy jeśli w październiku odmówiłem pracy w Purinie to czy jest jakaś szansa że zadzwonią do mnie ponownie??

Rt

Operator ile zarabia na rękę?

Xxx

Czy są nadgodziny. Ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 26 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.