Hydroline Poland Sp. z o.o.

Opinie o Hydroline Poland Sp. z o.o.

Dajcie znać, czy aktualnie nie ma czegoś na Operatora maszyn CNC. Jak coś to w jakich godzinach są zmiany? Jeśli nadal w takim trybie pracujecie jak tam pisali w starszych ofertach np z 2022 końca co są. Dziękuję.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Krótka piłka, bo wy wiecie najlepiej - warto ubiegać się o stanowisko operatora czy nie ma co pytać o wolny etat? Jak mieli raz ofertę pisali o dobrych pieniądzach, socjalu, umowie o prace. To prawda? Na ile zmian tak w ogole pracujecie?

Administrator Nowy wpis

Hydroline Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Brygadzista. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Ona Nowy wpis

Natrafiłam na taki wpis gdzieś w necie, stary sprzed dziesięciu lat, jakoby nie można było podawać zarobków. A jak właśnie chciałam zapytać, bo raz, że widzę, że przyjmują chyba kobiety, tak duża Was tu pisze, choć niby branża niekobieca :) A dwa, właśnie ile się zarabia na produkcji? I co możemy jako dziewczyny wykonywać? Są tutaj spawaczki?

Czy rekrutacja na stanowisko Kontroler Jakości w firmie Hydroline Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Dostawca

Przestrzegam przed tą firmą. Kompletnie niewypłacalni, ciągle przesuwają terminy płatności. Słyszałam o wielomilionowych długach. Ewidentnie nie potrafią zarządzać finansami.

Judyta
@Dostawca

Widzę, że podpisałeś się jako dostawca, ale może wiesz jak jest z wypłacalnością wśród pracowników? Albo jest tu ktoś kto może się na ten temat wypowiedzieć? Bo mąż chciał aplikować do firmy, ale nie może pozwolić sobie na opóźnienie pensji? A jak wygląda kwestia umów, normalnie dają od początku?

Anon
@Judyta

Akurat wypłaty są zawsze na czas

@Anon

To, którego konkretnie robią przelewy na konto? Idzie dogadać się na tygodniówki czy tylko wypłata miesięczna?

Grzyb

Pod tym względem jest fajnie bo wypłata jest na koniec miesiąca. Czasami robiom miłą niespodziankę i jest dzień wcześniej.

@Grzyb

I cała wypłata jest jednym przelewem? Czy premie jakoś osobno przesyłają? O ile teraz macie tu takie, dają coś za dobre wyniki?

DW
@Dostawca

W tej firmie potrafią jedynie brać wypłaty i grzać stołki , wszyscy mają wywalone, a dyrektor wyżywa się na produkcji winiąc ją o wszystko. "Wyszliśmy na zero minus" - zejdź na ziemię (usunięte przez administratora)

Trzeba być głupim lub nierobem żeby nie dostrzec zmian jakie się pojawiły i jaki się cały czas dzieją w firmie, nowy dyrektor, kierownik i liderzy w końcu zaczęli robić coś dobrego dla tej firmy i nas pracowników, w końcu zaczęto nas słuchać zgłaszane tematy są załatwiane, ktoś kto pracował rok i dalej wstecz wie co tu się działo poprzedni liderzy mieli wylane, kierowniczka a potem poprzedni kierownik to tylko osoby zajmujące te stanowiska, nic nie zmieniali nic się nie działo. osobą które walą w (usunięte przez administratora) nie podoba się to bo w końcu zaczął ktoś ich kontrolować, pamiętajcie przychodzimy do pracy po to żeby pracować a nie rościć sobie tylko prawa do tego co się nam coś należy . Każdy z nas podpisał umowę i wie co podpisywał.

MARYJAN
@Monika

Zgodzę się z koleżanką praca w hydro fajna bez stresowa, oczywiście dla osób które pracują bo są asy co tylko telefonik, kibelek albo razem kibelek i telefonik to im się nie podoba to że nowi liderzy w końcu zaczęli zadawać pytania, ale nie widom nic złego w tym że przychodzą do pracy i ukrywają się z telefonami po kiblach. Panowie i Panie weźcie się w końcu za prace to kanarki nie będą się wam legły w głowach

Emilia
@MARYJAN

Zgadzam się, że do pracy przychodzi się pracować. W jaki sposób to jest kontrolowane, czy dany pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Piotrek
@Emilia

Obecności są codziennie sprawdzane, nowi liderzy wprowadzili karty obecności z tego co zawarzyliśmy to maja też plik z obecnością bo jak ktoś zapomni karty to od razu przychodzą do tej osoby albo wiedza że kogoś z nas nie ma w pracy, to nie jest to co kiedyś było że można było z poprzednimi liderami się dogadać stara gwardia wie o czym mowie ;). Ryba na nie jedno nam pozwalał ;)

@Piotrek

No właśnie, Jest już w Polsce ten finansowy? Ktoś wie?

Pablo
@Piotrek

Karty obecności są elektroniczne? Takie na odbijanie się jak się wchodzi do firmy? Bo wtedy nawet liczy się czas jaki spędza się na pracy. Tu jak jest?

Ktos

Jestem byłym pracownikiem magazynu, to co dzieje się w firmie od sporego czasu to przerasta człowieka co roku zmianial się dyrektor teraz jest jakiś marchewka i chce wielce pokazać jaki nie jest super, HR dział tragedia każdy różny problem jest odsyłany bo nie ma koleżanka czasu hyyym to po co ona jest? Jak tak dyrektor robi porządku na produkcji że zwolnił ponad 30% ludzi to może niech zrobi porządek w górej strefie. Na magazynie to lider to tylko drukuje zlecenia ogólnie to slizga się i nawija makaron swojemu imiennikowi kto ma wiedzieć ten wie... Nie potrafi przekazywać informacji, coś załatwić z nim to już lepiej iść do kierownika. Gość się nie nadaje bo stoi w miejscu zamiast się szkolić. Są też osoby na magazynie które pomimo wielu błędów to i tak są chronieni przez lidera faworyzowanie. Doszły mnie też słuchy że zostały wprowadzone premie na magazynie lecz chłopacy nie wiedzą dokładnie co i jak mają robić by dostać premie jakie są przedziały totalnie nic a parę osób tylko bierze dobre premie (wybrańce). Na produkcji ludzie nie mają co robić szwedaja się po kiblach chodzą nawet słuchy że firma od grudnia to upada mega spadki i brak pracy nikomu od grudnia nie przedłużali umowy i tak się ciągnie do tego czas nikt nie jest pewnym pracy... Nie polecam firmy, firma bez przyszłości, kiepska atmosfera, ludzie szybciej się wypalają w tej pracy, większość jest negatywnie nastawiona ale boją się o tym mówi brak im jaj, a dzięki temu pan marchewka niczym chłopaczek z podwórka bo tak nieraz się ubierze to jest zadowolony ze się boją... Nie pozdrawiam! NIE POLECAM.

KANDYdAT
@Ktos

A pojawił się już w firmie lokalny Finance manager i/lub Finance controller?

@KANDYdAT

Nikt nie wie czy w firmie finanse są na miejscu ?

Ponownie pojawiło się ogłoszenie na Finance Managera oraz Kontrolera Finansowego. Czy to są nowe stanowiska czy taka wymiana na obu stanowiskach była?

Jan
@Kandydat

Raczej brak chętnych. Swojego czasu firma nie słynęła z bycia terminowym płatnikiem więc może być to ciężkie stanowisko

@Jan

Czy firma ma juz Finance Managera? Bo kontroler znowu w rekrutacji, co sie stao?

Czy firma ma juz Finance Managera?

Pusta Torba

Te pozytywne komentarze to to pomyłka. Nowi liderzy to dno. Flip i Flap z magazynu tez chyba nie mogli na produkcje normalnego wsadzić. Dyrektor się tylko mądrzy a nic nie robi i zaprasza na miłe rozmowy na górę.

Pomyłka
@Pusta Torba

Pomyłka to takie osoby jak ty którzy jedynie potrafią publikować hejty, nie mają odwagi powiedzieć wprost co myślą, oznacza to tylko tyle że jesteś cienki bolo, lolo współczuje liderom tej firmy że mają takich bohaterów silnych w internecie :)

F.U.
@Pomyłka

Jak mowilismy to nikt nie sluchal. Jak szef nie ejst ok to z kim majanludzie rozmawiać? Twój post też jest hejtem.. swietny nick, pasuje ci. I zrozum że jak firma jest g to opinie też sa g. Ryba psuje się od głowy. Prace zawsze można zmienić ja już tam nie pracuje że względu na chora atmosferę i nie zrzucajcie wszystkiego na byłych liderów, kierow ikow, dyrektorow, managerow, bo g wiecie o ich pracy i tak naprawdę g wiecie o procesie produkcji.

Kufel

Nie idzie wytrzymać z ta kręcona baba na produkcji ! Dże sje i warczy To ma być kierowniczka… czy gura widzi rze ona traktuje nas jak pomyje Poszlem na chorobowe nie dam sie tak pomiatac ci co są blisko mogą stac i nic nie robiom cały dzień jak nie jesteś to ftedy myjka albo szlif

Łysy z z Brazzers
@Kufel

Wasza góra ma to gdzieś, mają parę złotych więcej niż w firmach dookoła i siedzą sobie cichutko udając przed Finami że ciężko pracują. Niestety poza nielicznymi wyjątkami większość z nich też nie potrafi z Wami rozmawiać. Ps. Kufel, celowo popełniane błędy ortograficzne nie świadczą o wypowiedzi pracownika produkcji ;) stawiam na brygadzistę...

@Łysy z z Brazzers

W sensie, że wasz brygadzista to napisał? Może nie zdradzaj takich rzeczy, bo "góra" jeszcze zobaczy i będzie większy kwas. ://

Zwierzak
@Kufel

Kufel, aż takie błędy ortograficzne robią pracownicy produkcji w Hydroline? Dziwisz się, że trafiłeś na myjkę lub szlifowanie. A, gdzie chciałbyś trafić z taką pisowanią. Ciekawe jakiego masz lekarza pierwszego kontaktu, że to Ty decydujesz kiedy idziesz na chorobowe :-) Zanim zaczniesz oceniać inne osoby to spójrz na Siebie. I co sądzisz?

Ciekawy
@Kufel

Chodzi o A.S ? Ale raczej tak bo teraz w innej firmie robi dosłownie to samo , a czy ja czasem nie wyrzucili z hydro ?

Palec

Dodam od siebie dla pełnego obrazu dział jakości to dział leniwych maja nas wspomagać a niestety tego nie robią i niekompetentna kierowniczka na ich czele to jak w firmie ma być dobrze

Małgorzata
@Palec

Czy to na pewno kwestia bycia leniwym? Może dział ma mnóstwo obowiązków, a jest za mało pracowników. Ile osób pracuje w dziale jakości i na jakie zarobki można liczyć? Może potrzeba motywacji :D Podpytuję bo akurat szukam pracy ;)

Były

W końcu w firmie się dzieje stary plew odsunięty ! Nowa załoga począwszy od Szefa, Kierownika Produkcji,Leaderów zaczeli działać oby tak dalej!!! Nawet Menadżerowie inni są również zaangażowani bo mogą w końcu z kimś normalnym pracować beż żadnych problemów.

Dawno
@Były

Normalni menadżerowie i atmosfera to byli w tej firmie dawno temu. Teraz macie spadochroniarzy z Cargotecu i okolic, którym się pofarciło bo mają długie jęzory.

Kapusta
@Dawno

To prawda!Ta z jakoscj to jak siedziala z nami to chodzila w sluchawkach I muzyke sobie puszczala i gadala ze ta firma to dno I ma jà w (usunięte przez administratora) a ci frajerzy zaraz mianowali jà na szefa jakosci takie rzeczy to w gazetach powinni opisywac

Krysia
@Dawno

Ale Ci spadochroniarze musza coś tam robić widocznie ze o nich piszecie cały czas a wam te zmiany nie odpowiadają i dlatego ich opisujecie w postach, czy mam racje?

Amadeusz
@Były

Nie zgadzam się, u góry powstała rodzina która słucha tylko siebie a słowo innych nie jest dla nich ważne... Żenada

Amadeusz
@Dawno

Zgadzam się, jestem pracownikiem i widzę co się dzieje, po ściągani zostali koledzy z innych firm którzy pomimo kryzysu jaki jest w firmie to się trzymają, przy tak małej ilości pracowników jaka została powinien przynajmniej jeden lider z produkcji polecieć niewiem po co ich aż 3 ehhh znajomości....

Większość ludzi w tej firmie się zaszyła, jeden na magazynie też zaszyty i się slizga a nic pożytecznego nie robi tylko chłopaków wykorzystuje ponad normę kpina...

Łukasz
@Były

Piszesz na poważnie czy sobie żartujesz? To pierwszy taki komentarz, który o tym wspomina. Dobrze rozumiem, że cała ‚góra’ została ‚wymieniona’? Skąd taka decyzja? Wszyscy od razu zostali zwolnieni? Przeniesieni? Możesz opisać to bardziej konkretnie?

Hehyh

Mamy wrażenie że dwie osoby z góry same piszą komentarze i na nie odpowiadają. Widać to po datach i godzinach aktywności jak i samym przekazie. Słabiutko ale tak to jest jak się próbuje perfumować truchło

Lipa

Traktowanie pracowników (usunięte przez administratora)

Kamil

Co masz na myśli?

Lipa
@Kamil

Jesteś z biura? Czy tylko udajesz? Widzę że jest tu trend dopytywania o to co oczywiste, przez co zakładam że tak banalne pytanie może zadać osoba z pojedynczego, ciągle zamknietego biura. I tak, Ciebie uwaga o traktowaniu ludzi trzy się szczególnie

@Lipa

Dlatego, że z biura jest? A co on niby konkretnie innym robi?

Dramat
@Lipa

Szczególnie przez kadrowa. człowiek z takim podejsciem nie powinien zajmować tego stanowiska. A jak przyjechała szefowa z finlandji to była do rany przyłóż

@Dramat

Czyli szefowa musi częściej wpadać? W zasadzie to jest w porządku itp.,? Może z nią trzeba gadać na takie tematy jeśli jakieś problemy miałyby występować? Da się?

Pistolet

A dla mnie ta dziewczyna może być. Byłem kilka razy coś załatwić i zawsze grzeczna i papier zrobiła od reki. W innej firmie kadrowa była w firmie raz na tydzień i miała jeszcze godziny w ktorych można było iść mogło sie walić a jak potrzneowles świstka to i tak nie szło nic załatwić.

Były
@Dramat

Ja pracowałem w Hydroline, i nie mogę powiedzieć złego słowa o kadrowej i nie dlatego ze znaliśmy się, czy nadzwyczaj lubiliśmy , po prostu zawsze mogłem liczyć na jej pomoc nigdy nie traktowała spraw zgłaszanych po macoszemu zawsze załatwiała sprawy od ręki. Jak była potrzeba porozmawiania w cztery oczy to zawsze znalazła czas. A przy tym zachowywała dyskrecje. Ale jak ktoś jest malkotentem to, to ze przychodzi do pracy stwarza kłopot.

Wiesław

Tak czytam te opinie i jedno przychodzi mi na myśl żenada ( do osób które myślą że zakład pracy to przedszkole ) bo to oni dodają nieprawdziwe informacja najchętniej by nic nie robili tak jak to się działo jszcze rok temu gdzie było na to przyzwolenie starzy liderzy mieli zakład i produkcje w poważaniu taka jest prawda i ci co pracują dłużej niż rok to wiedzą co tu się działo . Pojawił się nowy dyrektor, kierownik i liderzy którzy zaczeli interesować się w końcu tym co się w tym zakłądzie dzieje w końcu zaczeło się coś dziać pozytywnego i to widać nie jest to wyssane z palca, tematy zgłaszane do liderów nie utykają i widać jest że im zależy, Co by tu się nie rozpisywać w zakładzie dużo w ostatnich miesiącach zaczęło się dziać ale w końcu na lepsze. Jeden lider ma luźniejsze podejście zimorodek;) to widać nawet po tym o której przychodzi do pracy jak ma na pierwsza zmiane zawsze jest po 6 w pracy, może liderzy tak mogą

Krzywy

Żal czytać tego wszystkiego. Wieczne podziały na górę i dół a jak pokazuje czas ci ludzie na górze wcale nie są i. Kto był na imprezie firmowej ten wie szło i napic się z nimi i posmiac się ale wiadomo lepiej się kłócić i wyzywać kogoś od (usunięte przez administratora)

Szybki Bil

Ludzie, najlepiej tylko nażekac i mówić jak to jest źle i niedobrze. Pracuje tu lat już kilka i nigdy nie było tak dobrze. W końcu są liderzy, którzy jak coś chcesz to idzie załatwić, poprawiło się bardzo w firmie pod kazym względem. Są i dobre premie jak nie gadasz z koleszka tylko pracujesz ja sobie chwale, pracowałem w fimie obok i prawa jest taka ze wszystkich tych którzy marudzą mówię żeby szli tutaj nikt nikogo nie trzyma zobaczcie jak wyglda życie w kołchozie to może wrócicie i zaczniecie widzieć ze nie jest złe atmosfera jest naprawdę spoko kasa tez wiaodmo mogłoby być lepiej ale nigdzie niendostaneisz ananasów, na święta paczki były i kasa na konto

Niewyemacie

Witam. Pracuje ktoś na magazynie albo pracował? Jak wygląda praca na magazynie?

Maja
@Niewyemacie

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Zarobki, zmiany czy jak?

Niewtemacie
@Maja

Wszystko. Jakie zarobki, jakie zmiany, jak z sobotami czy pracujące.

@Niewtemacie

Hej masz już może info o tym z jakiegoś innego źródła? Bo tu widzę nikt do odpowiedzi chętny nie jest. :/

W ogłoszeniu na operatora produkcji jest opisana stawka początkowa, a jak to wygląda później? Dorzucają coś np. po 3 miesiacach? Jeśli tak to na ile można w takim wypadku liczyć? Pytam, bo wiele firm się zarzeka że podnoszą, a potem ni widu ni słychu.

Twój stary
@Zainteresowany

Zapomnij.

Xxx
@Zainteresowany

To są jak wielu

@Xxx

Ale to tu się zarzekają też, że podwyższą czy milczą w tym temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydroline Poland Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Hydroline Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydroline Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydroline Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydroline Poland Sp. z o.o.