Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Były

Ten bank wprowadza w błąd i nie polecam tego banku,tak samo pracownicy beż żadnej wiedzy o produktach

Klient

Oddział kompletnie pozbawiony wykwalifikowanych pracowników. Trafiłam dzis na Panią Sylwię Wolska - poprosiłam by weszła na jedno z moich 3 kont, które posiadam w Millenium od ponad 2 lat, Pani mnie poinformowała, ze jednak według niej mam tylko jedno konto, potem zawołała innego Pana, który jej pokazał, ze jednak są 3 konta, wprowadziła mnie w błąd w zakresie statusu konta jak już je znalazła a potem nie wiedziała jak wykonać jedna usługę. Jak zwróciłam uwagę, ze to jest niekompetentne zachowanie to odmówiła obsługi dalszej. Millenium może zamiast inwestować w drogie kampanie reklamowe warto zainwestować w szkolenia dla pracowników z podstawowej obsługi konta? Jeśli nie dla wszystkich to może chociaż dla Pani Sylwii Wolskiej? Dla przykładu na Targowej to samo zadanie Pan wykonał dosłownie w 45 sekund - kompetentnie i sprawnie :)

@klient

Podejrzewam, ze jest Pan Pracownikiem tego oddziału :)

@klient

Patrząc po opiniach na Google oddziału w którym pracuje Pani Sylwia Wolska i Pan Michal Dabal i często to właśnie oni oblusguja klientów to nie duzooo osob jest psychicznych, bo negatywnych opinii tam jak mrówek :)

MarcinS

Wspierając działalność przestępczą banku Millennium pracownicy sami tworzą wrogo nastawionych do nich klientów. Kiedyś szanowałem pracowników banku, ale po tym jak trafiłem na oszustwo Błażeja Niemczyka oraz chamstwo innych pracowników przy próbie wyjaśnienia dlaczego umowa jest sfałszowana, wszystko się zmieniło. Uczciwy bank nie miał by takich problemów.

Dokładnie

Zgadzam się, nie długo to trzeba będzie ich podcierać bo sami nie potrafią

X
@Klient

Skoro potrafisz napisać komentarz przez internet to dlaczego nie możesz sie zalogować i sama sprawdzić ile masz kont? Nie to ze pracownicy tracą na ciebie czas ma takie bzdety to jeszxze ich obrażasz i obsmarowujesz w internecie.

Hej, ile podstawy ma pracownik elektronicznej obsługi korespondencji?

Iwona

I tyle? A na jakikolwiek rozwój to można tu liczyć? Czy cały czas to samo się robi? wiadomo coś na temat zatrudniania osób z grupą?

Bb
@Iwona

Możesz liczyć na rozwój wypadków w którym dostaniesz inną prace :)

llime
@Iwona

w mille nie masz szans na rozwój.. masz wyrobić limit wyznaczonych spraw dziennie, więc kiedy masz się uczyć czegoś nowego..

llime

Tak tak, bo w każdym departamencie i w każdym wydziale lub nawet każdym zespole są jednakowe szanse..

Grzegorz
@llime

Pewnie nie, ale to Ty napisałeś/aś ogólnie, że w MILLE :) Więc nie doprecyzowałaś/eś wypowiedzi

Stary

Problemy :) ja tam żadnych nie widzę :P a jak chce nie ma problemu !

To akurat prawda co napisala… chyba ze ty byles (usunięte przez administratora)to masz super zdanie 100% racji

Corgi

(usunięte przez administratora) I to ze w tym banku kazdy na kazdego donosi to 100% prawda… sa fajne osoby, ale mnostwo konfitur Wymagania z kosmosu , sa duzo lepsze banki i korpo bez takiego cisnienia Pozdro dla kumatych

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy bank oferuje pracownikom dopłaty na święta? Jeżeli tak to kiedy?

Ola

Hej Jaka podstawa w Contact Center milenium na infolinii przychodzącej/ telefoniczna obsługa klienta? Jak atmosfera ?

Jest fajnie
@Ola

4300brutto, po jakimś czasie masz 6000 brutto

Ggg
@Jest fajnie

Po jakim czasie taka kwota na call center ?

Dokładnie
@Ggg

Po 3 latach 6k

Czy będzie jakaś premia świąteczna 6 grudnia tak jak w zeszłym roku ? Tez zależy od dochodów ?

Czy można pracować 100%zdalnie

Czy można pracować w 100% zdalnie od samego początku na stanowisku Konsultanta ds. Telefonicznej Obsługi Klienta ? Jak przesyłają służbowy sprzęt -komputer i słuchawki? Czy przyjmują bez doświadczenia do tej pracy?

Nieeeee
@Czy można pracować 100%zdalnie

Raz na jakiś czas musisz się pojawić w biurze, chyba raz na 3 mce

Patryk

Cześć, w Millenium jest system kafeteryjny z tego co piszecie. Jak on działa? Mam też pytanie o dofinansowanie do wczasów. Macie?

Tamara
@Patryk

Nie ma żadnych dofinansowań do wakacji. Można usłyszeć za to ze jak zrobisz plan to dostaniesz nagrodę w pistacji premii (chociaż to bardziej jałmużna).

Zainteresowana pracą

Aplikujesz na ofertę pracy, czekasz aż się może ktoś odezwie(chociażby, że nie spełniasz oczekiwań) i nic.

k

UWAGA, Bank chyba posmarował goworkowi bo zniknęły opinie o szczegółach jakie wyprawiają się w tym banku. Dobra sprawa, jak ktoś jest byłym pracownikiem i tez usuneli jego opinie to zchęcam do pisania na nowo. I tak najbardziej niewygodne będą usunięte, ale przynajmniej BM wyda kasę na usuwanie wpisów a nie na wódę i żarcie dla szanownego kierownictwa na ich "konferencjach" Aby opinia była merytoryczna dodam tylko, że bank traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) jak ktoś tak lubi to się odnajdzie.

MarcinS

Podstępem i manipulacją ułatwił bankowi podmianę umowy podczas akceptacji w bankowości elektronicznej. Fałszywy, zakłamany i chytry na czyjeś piniądze pracownik otrzymał za to premię, a (usunięte przez administratora) pieniądze poszły dla banku. Tak bank Millennium (usunięte przez administratora) swoich klientów.

Możesz rozwinąć w jaki sposób wyłudzili pieniądze ? To poważny zarzut, pytam bo zaproponowali mi konto prestige

Wrocek

Jak czytam o karierze i możliwościach to mnie aż mdli. Tu żeby zrobić karierę trzeba kłamać i wciskać (usunięte przez administratora) Kierownicy to oszołomy bez żadnego wykształcenia i kompetencji. Żeby zostać kierownikiem trzeba dobrze wchodzić w cztery litery regionalnemu albo dobrze rozłożyć nogi. Wciskać ten szajs i dzwonić po klientach mogła by tez małpa. Notoryczny wyścig kto sprzeda więcej i weźmie kilka stówek śmiesznej premii. Śmieszne konkursy sprzedażowe i śmieszne rankingi. Zero perspektyw.

Jarosław
@Wrocek

Bez perspektyw to znaczy że nie można awansować nawet jak się ma dobre wyniki? A jak kogoś szukają na kierownika to biorą tylko ludzi z zewnętrznej rekrutacji?

@Jarosław

Prędzej awansują osoby ze słabymi wynikami, Bank nie chce pozbawiać się dobrych sprzedawców awansując ich np. na kierowników.

Michael
@Wrocek

Zgadzam się w stu procentach. Prawda jest taka że pracowalem w DBB Telemillennium. Mimo moich wysokich realizacji targetów w 120 procentach , nie miałem możliwości awansowania. Wypowiedziałem umowę leżąc po stronie pracodawcy. Jest mi bardzo przykro ze Millennium zgodziło się rozstać ze mną po prawie 6 latach współpracy. Brak słów. Sprawe kieruje do Sądu pracy

Irena
@Michael

Czemu do sądu, bo nie dostałeś awansu? :D Ty tak na poważnie? Zastanawiam się, czego w takim razie wymagają, żeby awansować. Chociaż to, że nie wysokiego targetu, by mnie nie zdziwiło. W końcu awansujesz na inne stanowisko, czemu o twojej przydatności ma decydować wynik pracy na poprzednim?

Czy, zeby dostac miesieczna premie nalezy wykonac okreslony cel czy zostaje on rozliczona za kazda usluge?

xnuck

Plan oddziału, na min. 80% i swój plan jak najwięcej wtedy masz premię większą

Tu byłam chyba za jakąś pokutę
@Karolina

na cc wiele osób wykonywało plany sprzedażowe ale i tak nie dostały premii , ponieważ kasowałą ją ocena monitoringu wszystkich rozmów nawet tych przed weryfikacją i jeszcze była ocena kordo. Tak cię obrobili, że nic ci się nie należało. Robienie planów nie oznaczało otrzymania premii w tym banku i tylko w tym.

wiara

Na chwilę obecną nie jestem zadowolona z usług Banku. Chcę spłacić kredyt a oni nie wyrażają zgody na ugodę i spłacanie. Muszą mieć więcej ode mnie informacji. Jak zarabiam i gdzie mieszkam. Co ich to obchodzi wyrażam chęć spłacenia ratalnie kredytu. nieważnie gdzie mieszkam chę(usunięte przez administratora)to spłacić. A tutaj brak zgody . No to nie będę placić i tyle.

Xd
@wiara

No to przyjdzie komornik i tyle xd

Takitak
@wiara

Sprzedadzą dług do firmy zewnętrznej i zapłacisz 5 razy więcej niż teraz masz do spłaty, jak będziesz się uchylać ro komornik ściągnie z twojego konta ile się da. No chyba że jak typowa grażyna siedzisz na zasiłku xd

kandydat lipiec2021

Witam , nie chcieli mi dać podstawy 5500 brutto , gdzie posiadam doświadczenie zawodowe . Cztery rozmowy rekrutacyjne - mało profesjonalne.

@kandydat lipiec2021

A ile zaproponowali ? Ja mam 5700 po 6 latach pracy i wielu sukcesach ...masakra

k
@kandydat lipiec2021

Tyle podstawy nawet kierownik nie ma, ewentualnie obietnicę ogromnych premii które jakimś cudem są ucinane :)

C.
@k

Bez przesady z tymi stawkami. Mam wrażenie ze są wyssane z palca. W moim oddziale ja mam najniższa pensje 4700, choć dokładnie dziś wywalczylam podwyżkę na 5700brutto. Co prawda musiałam rzucić papier żeby tyle dostać ale jednak. Reszta tez ma plus minus tyle samo. Kierownik pewnie ok8 brutto. Do tego prawie każdy miesiąc robimy premie. Nie dużo ale jednak zawsze te 400-600zl netto wpada. Także może to wynika tylko z oceny pracy przez regionalnego. Pracuje w Warszawie i z tego co rozmawiam z osobami z innych oddziałów to są normalne pensje. Dodatkowo: zatrudnili nowego chłopaka i tez ma trochę pobieżnej 6k. Bez doświadczenia.

K
@C.

Pracujesz w hr czy jako kierownik? 8 k żaden pracownik oddziału nigdy na oczy nie zobaczy. Jedyna szansa była dla byłych eurobankowcow których jest coraz mniej, tylko jeśli zrobią mega premie. Najwiecej u mnie w oddziale zarabiał właśnie facet po EB, ze stażem chyba ośmioletnim. Podstawy miał około 6500 brutto i na 100% miał więcej niż kierownik bo raz wypłynęło niezłe szambo z tym związane…. Na drugim miejscu osoba miała 4300 brutto. Wiec nie ośmieszaj się ze BM daje 6k na dzień dobry, chyba was niezłe braki kadrowe przycisnęły ze wypisujecie tutaj takie bajki xd

er
@C.

troche poniżej 6k? to troche to rozumiem 1800 zł? XD fajnie wam w tym hr sie pracuje widzę, pisanie na gowrku stawek z czapy zeby jakaś płotka się może nabarała :D

Raban
@er

Akurat stawki nie są wyssane z palca.

@kandydat lipiec2021

Kandydacie, a czego Ty się spodziewałeś. Ten bank to taka Biedronka wśród banków, gdzie pracownik ma pracować na 120% w zamian za obietnice (bez pokrycia) wysokich premii. Wystarczy zobaczyć, ile ludzi uciekło z tej firmy.

Cc warszawa

Czy ktoś aplikował w niedawnym czasie na asystenta ds obsługi korespondencji? Czy na tym stanowisku jest możliwość pracy i szkolenia w pełni zdalnie?

LLime
@Cc warszawa

Kolego, tak z czystej ciekawości - choć co prawda nie znam charakteru tego stanowiska, ale jak sama nazwa wiele mówi, więc... jak sobie wyobrażasz obsługiwać korespondencję od siebie z domu? Bank ma przekierować pocztę na twój adres domowy?

@LLime

@LLime Jak nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to trzeba było ominąć, kolego ;) pełna nazwa stanowiska brzmi Asystent ds obslugi korespondencji ELEKTRONICZNEJ.

Batmab
@Cc warszawa

To trzeba było napisać o jakie stanowisko ci chodzi

@Batmab

Pytanie było skierowane do konkretnej grupy docelowej (pierwsze zdanie pierwszego wpisu). Osoby należące do grupy docelowej z pewnością nie potrzebują wyjaśnień.

Llime
@Cc warszawa

No właśnie o to chodzi, że nie skierowałeś pytania do konkretnej grupy. Pytałeś o obsługę korespondencji, a nie obsługę korespondencji elektronicznej.

Irena
@Cc warszawa

Sama się chętnie dowiem, pytanie czy ta rekrutacja w ogóle jeszcze trwa? Czy może się spóźniłam? Wcześniej mi umknęła niestety.

@Cc warszawa

Nie, część szkoleń jest wyłącznie stacjonarnie, przynajmniej ja tak miałem i nie było mowy o przejściu na pracę zdalną od razu, może coś się zmieniło

Jak wyglada sytuacja z premium na infolini przychodzacej praca zdalna, za kazda usluge jest liczone czy trzeba spelnic wszystkie parametry, zeby wyplate dostac?

Mille

Czy ktoś wie czy w tym miesiącu też będzie 600 złoty dodatku?

Kk
@Mille

@Mille , a za co to dodatek 600 zł ???

P
@Mille

6 grudnia

@P

Za co to jest dodatek?

Mille
@Karolina

Co roku był przelew na 600 złotych pod koniec października i w grudniu ????

35 minut (!!!) czekania na połączenie z konsultantem i się nie doczekałem. Po 35 minutach czekania dałem sobie jednak spokój.

Ehheee
@Adam

A dlaczego jak myślisz? Tak cudowne jest to miejsce pracy że nikt nie chce tu pracować. Skład jest okrojony bo już (usunięte przez administratora) ludzi nie ma żeby za nędzne pieniądze użerać w korpo

sasdasd
@Adam

niech sie pan cieszy ze moze skorzystać z tego luksusu bycia klientem bm. To jest największy przywilej kazdego polaka, prestiżowy bank najlepszy w Polsce. Troska o najwyższą jakość usług jak zawsze.

W
@Adam

Pobierz aplikacje i łączysz się z konsultantem w kilka sekund :))) do siebie możesz mieć pretensje

Nb
@W

Skąd ktoś może wiedzieć ze jest taka opcja? Powinno być info o tym podczas próby połączenia z infolinią

W
@Nb

Wypada znać produkty z których się korzysta :) Zanim będzie się miało pretensje do całego świata…

Vv
@W

To niech millennium zamiast spamu w o kredytach wysyła smsy z info o nowo wprowadzonych możliwościach i nie będzie problemu. Przecież nikt nie będzie co miesiąc studiował zmian w aplikacji i regulaminie

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 512 ocen.

Bank Millennium S.A.