Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Podwyżka

Czy ktoś z was w ciągu ostatnich 12 miesięcy dostał podwyżkę ? Mi udzielono informacji że ze względu na covid Bank je wstrzymał co jest dziwne bo plany sprzedażowe jakoś nie zostały zmniejszone mimo pandemii a podwyżek brak

Jola
@Podwyżka

Z tego co słyszałam niektóre placówki za ogromna ilość nadgodzin dostają w ratach- millennium nie ma pieniędzy ;) radzę szukać nowej roboty, bo nawet długo przed covidem „podwyżka” za dobre wyniki wynosiła 100 zł brutto

BabaJaga
@Podwyżka

Pierwsza moja podwyżka to była podwyżka obowiązków.... Więc dużo zależy od kierownika i dyrektora.

NaszczęścieJużNieMillennium
@Podwyżka

Rozwieje Twoje wątpliwości w Millennium coś takiego jak podwyżka nie istnieje... Zresztą tak samo jak premia, socjal, wczasy pod gruszą i takie tam...

NaWypowiedzeniu
@NaszczęścieJużNieMillennium

Mnie zastanawia cały czas jedna rzecz- mianowicie ci starzy pracownicy tej PRLowskiej maszyny , tacy co to 10, 15, 18 lat siedzą w millenum na tym samym stanowisku za tą samą pensję.... Ja poprostu nie potrafie pojąć co jest grane w mózgu tych osób... Oni nigdy nie muszą jeść, nigdy nie muszą do toalety, siedzą ze spuszczonymi głowami jak w jakiejs fabryce. Przyjmują każdą kolejną obniżkę premii bez słowa, nikt nie narzeka, nikt się nie buntuje. Widziałem kilku takich. Wzrok wypełniony pustką. Odliczanie czasu do emerytury. Wegetacja. Wiecie czemu w millenium jest tak źle? Bo oni na to pozwolili. Nikt nic nie mówił, kiedy po kolei zabierali wszystkie socjale, teraz nawet multisporta nie ma! Ludzie, to jest kpina nie firma! I oni tam zostaną... Ich nic nie ruszy, bo strach jest zbyt silny przed zmianą pracy... Ja się pytam co millenium im zrobilo w glowe? Pranie mozgu? Jak mozesz siedziec w takiej gęstej atmosferze z zarobkami pani z żabki, i widząc kolejnych szczęśliwych odchodzących z radością i ulgą składających wypowiedzenie... I nie robisz z tym NIC :) wtf?

Trójmiasto
@NaWypowiedzeniu

Wielokrotnie od takich 'jednostek' usłyszałem "Nigdzie nie jest super"... "Ciężko teraz o pracę", "Wszędzie źle płącą", "jest jak jest... trzeba z tym żyć" albo "mam hipotekę, nie mogę ryzykować".. Na to ostatnie odpowiedziałem, że zostając tu ryzykujesz (usunięte przez administratora)xD, nic nie odpowiedział :D

Lala
@Podwyżka

Bzdura, nie ze względu na covid tylko ze względu na frankowiczow. Oszukali ludzi a teraz my mamy być przez to stratni

Magda
@Lala

Ta stówa brutto to nie taka wielka strata ;)

Asystent

Jak SOPY? Obiecywali wam odmrożenie podwyżek?

Wypowiedzony
@Asystent

Lol mi to obiecali na sopach już rok temu... oczywiście nic nie ma i nie będzie, ludzie, nie róbcie sobie złudzeń

@Asystent

Oj obiecywać to oni potrafią i za każdym razem na kolejnej obietnicy się kończy.

Hej! Ja mam pytanie odnośnie przerw podczas pracy 8 czy 11 godzinnej Wie ktoś ile tak naprawdę liczy się nam przerwy ? I czy "podejście do drukarki" to tez przerwa jak to nam wmawiają?

El

W CC na 8h pracy masz 2x10min i 1x15min. Wyznacza Ci ją kierownik. Czasem możesz mieć je wszystkie po koleji w odstępach 30min po koleji

Zz

Co wmawiają?! Skonsultuj się proszę jak najszybciej ze związkami zawodowymi i opisz sytuacje. Pamiętaj ze poza normalna przerwa, masz jeszcze 5min na każda godzinę w związku z praca przy komputerze! Przeczytaj proszę kodeks pracy....

Wiki
@El

Trochę mało tej przerwy, bo ustawowo na każda 1h przy kompie jest 5min. Powinno być 40

BN
@Zz

Nie wprowadzajmy się w błąd. Co godzinę masz przerwę od pracy przy komputerze, a nie od pracy, tzn., że w trakcie tych pięciu minut masz świadczyć prace tyle, że nie przed komputerem... 8 godzin pracy - 15 minut przerwy.

XxXx
@BN

oczywiscie z prawem pracy jest jak wersetami w Koranie. ZALEŻY OD INTERPRETACJI jak również punktu siedzenia

karol
@BN

Jakim cudem mam świadczyć pracę nie przed komputerem skoro pracuje w banku??? możesz to wyjaśnić? Mam przez 5 minut na 1 godzinę pracy wyłączyć monitor i gawędzić z klientem o pogodzie? WTF?

@BN

Na każde 6 godzin pracy przysługuje 15 min. przerwy, czyli na 8 czy 11 też 15, przy 12stu godzinach pracy przysługuje już 30 minut.

NaszczęścieJużNieMillennium

Widzę, że coraz lepiej w tym banku się dzieje. Ludzie nie dajcie sobie wmówić, że przerwa to podejście do drukarki. Walczcie o swoje i się szanujcie sami, bo Millennium tego na pewno nie zrobi.

Domi

Też macie teraz straszne ciśnienie na "digitalizację" każdego Klienta? Nie ważne, że telefon bez Internetu, nie ważne, że klient nie ma komputera w domu, zalogować trzeba. I teraz hit, żeby obsłużyć staruszkę która ma tylko telefon stacjonarny, trzeba dzwonić do DR i poprosić o zgodę, żeby móc zrobić przelew który będzie zatwierdzony tradycyjnym podpisem, a nie na aplikacji xD

BM
@Domi

Dokładnie tak samo

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

Straszne doświadczenie

Bardzo toksyczne miejsce pracy. Nawet najlepszy sprzedawca zostanie zniszczony tak , że znienawidzi tę pracę. Pensja koło minimalnej, premie? nawet jak zrobisz plan tylko szukają pretekstów, żeby jej nie wypłacać, a jak już się trafi, to zostaje okrojona jakby przez piranie. I zaczynasz odkrywać podobnie, jak tysiące ludzi przed tobą, że jesteś (usunięte przez administratora) wyzyskany i masz już tego dość. Jeżeli zgłaszasz co się dzieje do dyr., wówczas trafiasz pod nowego kordo, który cię bezkarnie wykończy. Ciągłym atakiem. A nie można się ciągle bronić i sprzedawać . Zwolnisz się, jeżeli zdążysz sam to zrobić i pozbawić największej przyjemności psychopatycznej kordo czyli wywalenia cię z roboty, za to, że mówisz prawdę, masz odwagę, dobre wykształcenie, za dobrze sprzedajesz a już nie chcesz.

@Straszne doświadczenie

Wszystko prawda...

zainteresowany

hej. czy teraz jest możliwość pracy zdalnej czy trzeba pracować w biurze. Gdybym chciała się zatrudnić: 1) ile dają na początek w warszawie wynagrodzenia bez premii (czy to najniższa krajowa czy więcej?). 2) Jeśli jest premia to czy ona jest co miesiąc wypłacana czy co kwartał liczona i wpłacana? 3) jak z dodatkami kiedy i za co je się dostaje? 4) czy sa bonusy premie cokolwiek na święta 5) czy są "zniżki" lub jakieś "specjalne" warunki na których pracownik może wziąć kredyt w banku ? 6) Po jakim czasie dostane umowę o prace na czas nieokreślony ? Proszę o normalne odpowiedzi. Zamierzam zmienić pracę bo tu gdzie pracuję jest naprawdę gówniano :)

Xyz
@zainteresowany

Wypowiadam się na temat mojego doświadczenia :) 1.Nie wiem jakie są stawki większych miasta .Średnie miasto 700-800pln powyżej najniższej krajowej 2.Co miesiąc :) za styczeń wypłacana w marcu 3.Praktycznie zero dodatków poza premia i konkursami 4.Tylko przed bożym narodzeniem prężenia świąteczna 5.Jest oferta pracownicza ,niekiedy gorsza niż promocyjne warunki dla klientów . 6.Obiecują na szkoleniach ze po zdaniu wszystkich egzaminow ale raczej nie .To indywidualna sprawa twoich przełożonych .

@zainteresowany

Nie ma pracy zdalnej- są bardzo często nadgodziny 1. 2400-2700 podstawy to jest MAX 2) Jeśli jest premia to czy ona jest co miesiąc wypłacana czy co kwartał liczona i wpłacana? Co miesiąc, ale jest mnóstwo warunków żeby ja wogole otrzymać, nawet jeśli zrobisz swoj plan 3) jak z dodatkami kiedy i za co je się dostaje? Dodatków nie ma 4) czy sa bonusy premie cokolwiek na święta - Nie ma nic 5) czy są "zniżki" lub jakieś "specjalne" warunki na których pracownik może wziąć kredyt w banku ? Można zrobić taki wniosek, dostaniesz i tak standardowe warunki 6) Po jakim czasie dostane umowę o prace na czas nieokreślony ? Przy trzeciej umowie

enter
@Xyz

Czy te kwoty zwiększające podstawę są brutto czy netto? Ile wynosi premia miesięczna, max procentowo, kwotowo?

@enter

Pracuje od prawie 2 lat, duże miasto, premia max 350 zł netto, pojawiła się może 5-6 razy. Musisz wykonać swoj plan, oddział musi wykonać plan, wszystkie dokumenty musza być wysłane na czas, shopper jest bardzo często i musi być wykonany na b wysokim poziomie aby otrzymać premie.No i kierownik rozdziela premie wiec niektórzy najlepsi pracownicy u nas nie dostali pomimo dobrych wyników- kiero Poprostu ich nie lubił. Rotacja jest ogromna, większość nowych odchodzi po 3-6 miesiącach.

nowy
@Fred

Uzależnienie premii indywidualnej od wyników oddziału wymusza chyba eliminowanie z zespołu najsłabszego ogniwa, bo jeśli ktoś zaniża wynik, to reszta musi nadrabiać, aby wynik oddziału był osiągnięty. Kierownicy w tej sytuacji mają zadanie jak w big brother, "pokój zwierzeń i nominowanie do odejścia", pewnie stąd duża rotacja, wielu nie wytrzyma presji. Jaka jest skłonność do gonienia za wynikiem w takiej sytuacji, jak wpływa to na relacje w zespole? Wątpię, że po koleżeńsku pracownicy będą co miesiąc cisnąć sprzedaż, za te pieniądze z premii. Ocena shoppera to też los na loterii, subiektywna ocena, z którą nic już nie zrobisz. Na marginesie, jak się orientujecie, że to shopper, a nie zwykły klient. Przez takie przeoczenie kolejny powód do uwalenia premii, a sama podstawa na samodzielne życie w mieście nie wygląda obiecująco, o hipotece zapomnij.

@nowy

No wiec wyglada to tak, ze skaczemy sobie do gardeł. Rzadko kiedy są dni kiedy normalnie pogadamy, na to nawet nie ma czasu, często nie ma czasu by zjeść w pracy posiłek. Jak się orientujemy ze to nie shopper? Często wcale. Nie ma czasu na myślenie o takich rzeczach jak 45 punktowy wymuszony sztuczny wzorzec którym musisz się posługiwać jak za nim stoi kilkumetrowa kolejka... pracownicy odchodzą tak naprawdę sami, jak już się pokumają ze w każdej biedronce zarobią lepiej, albo po którejś „konferencji”. To są takie spotkanka z kiero i dyrektorem podczas których drukują listę wszystkich twoich transakcji i pytają po kolei dlaczego dany klient nie wziął kredytu. Pytają bardzo szczegółowo, chcą żebyś się dobrze wytłumaczył. Po ostatniej takiej spowiedzi ja również złożyłem wypowiedzenie.

Na jaki okres czasu jest podpisywana pierwsza umowa o pracę? To jest okres 3 miesięcy czy na dłużej?

Asystent

Pierwsza na rok

@Asystent

Pracujesz jako asystent ds Sprzedaży produktów Bankowych? Jeśli tak to powiedz szczerze jak jest :) zależy mi na rzetelnej opinii

Madzia

Orientuje się ktoś może, kiedy Millennium rozlicza się ze swoim byłym pracownikiem? Kiedy wypłaca ekwiwalent za nie wykorzystany urlop, odprawę, wydaje świadectwo pracy. Wydaje mi się, że powinien ostatniego dnia zatrudnienia zgodnie z przepisami, a tu cisza...

bleeM
@Madzia

Odprawa emerytalno-rentowa i z tytułu zwolnienia z pracy jest wymagalna w dniu rozwiązania stosunku pracy, a pośmiertna od dnia śmierci pracownika. Uprawnieni mogą jej dochodzić przed sądem pracy oraz domagać się odsetek w przypadku opóźnienia w wypłacie. Widać Millennium uważa inaczej, może trzeba gdzieś to zgłosić?

Julia1989

Ktoś może mi nakreślić co się dzieje z mobbingiem w tym banku? Idę sobie zamknąć konto a pracownice maja łzy w oczach, przy klientach kierowniczka je pogania jakby przy taśmie stały (usunięte przez administratora). Co to ma być??

@Julia1989

Tak niestety wyglada codzienność w tej „firmie”... multum obowiązków, odpowiedzialności, rozliczanie i wysokie plany sprzedaży w trakcie pandemii i płaca (usunięte przez administratora)zł .

Prawda
@Julia1989

Niestety z poziomu klientów często nie ma zrozumienia dlaczego tak długo czekać trzeba na obsługę... powód jest prostyy- sprzedaż w tym banku to obowiązek więc każdy kto przyjdzie musi mieć przedstawione oferty.. plany sprzedażowe w okresie pandemii nawet rosły- gdzie dla porównania w innych bankach malały albo ich nawet nie było. To miejsce jest traumą dla wielu którzy mają dość mobbingu już i zgłaszają sprawę do PIPu niech wkoncu ktoś się za to weźmie

Rudy
@Prawda

Profeska jakiść !!! Kierownik wytyczonego działu pada!!!

log
@Prawda

Jak reagują klienci, którzy przyszli do oddziału w konkretnym celu, a nie jest to pożyczka, karta kredytowa, itp.? Nikt nie lubi nachalnej sprzedaży.

Juliusz
@Julia1989

A Ty jakiś film oglądałaś i fikcja pomieszała się z faktami czy płacą ci za te głupoty. Ludzie czy w sklepie też poganiają tyle że przez słuchawki w uchu sprzedawcy.

Julia 1989
@Juliusz

Jakie znowu słuchawki o czym ty mówisz? Pracowałam w handlu 11 lat i często chodzę na zakupy itp i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby obsługujący mnie pracownik robił to łamiącym się głosem z drżącymi rękami i zaczerwienionymi oczami. Kierowniczka bardzo chamska, zarówno do mnie jak i do swojej pracownicy. Byłam w szoku. Wyszłam z banku zaniepokojona, i jak czytam teraz te opinie tutaj to widzę ze miałam racje. Coś bardzo niedobrego się dzieje w tym miejscu

Witam. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca i atmosfera w oddziałach na śląsku ? (okolice katowic) polecacie ?

Chlopie
@Nowy

Weź se poczytaj na tym forum jak wyglada praca w tym banku i się zastanów co chcesz zrobić ze swoim życiem, naprawdę... wrogowi bym nie polecił

Kasiul
@Nowy

Jak wyglada? Już Ci mówię: Fatalnie. Plany są nie do wyrobienia Dosłownie, niemożliwym jest dostać premie Jak ich nie wyrobisz raz dostajesz codzienne zadania-torturki do wykonania, jesteś zmuszony do nadgodzin, telefonowania po klientach, tłumaczenia się z każdej minuty jaka spędzasz w pracy. Klient ma 98 lat i przyszedł tylko wypłacić? Jak to nie sprzedales mu karty kredytowej??? Dostaniesz milion maili i tabelek do wypełnienia, a jeśli coś sprzedasz, to z reguły nie dostaniesz za to premii :) dlaczego? Bo Np nie wysłałeś dokumentów na czas (co jest NIEWYKONALNE przy normalnym ruchu) No i zajmujesz się wszystkim na raz. Byłam już w 3 bankach, millennium to PRL nawet nie można się wody napić, każde wyjscie do łazienki jest monitorowane, kontrolowane aż do bólu, kierownicy to banda lizaczy wieloletni i zardzewieli, i pamiętajcie kierownicy tez zarabiaja tam grosze :)) tylko móżdżki sprane bo nigdy w innej firmie nie byli ;)

Jolanta
@Kasiul

To prawda, tu w trojmiescie jest dokładnie to samo, na każde wyjscie do toalety ‚a ty gdzie? Kolejka jest’ i takie teksty... przerwa praktycznie nie istnieje, a (usunięte przez administratora) o tym można by książkę napisać... konferencje telefoniczne i tłumaczenie się z wyników w czasie pandemii!! Dosłownie z każdej sprzedaży to jest jakiś koszmar odchodzę na szczęście , ale na proszkach uspokajających

Magda
@Nowy

Jeżeli szukasz wiarygodnej opinii to tutaj jej nie znajdziesz. Zadowoleni ludzie rzadko dziełą się opiniami na takich forach . Chcesz opinii to idź do oddziału i sam się przekonaj. Zapraszam do oddziałów gdzie znajdziesz odpowiedzi. Jeżeli szukasz łatwej i nie wymagającej pracy to nie w banku. Tam gdzie pracowało się łatwo oddziałów już nie znajdziesz. Ja pracuję na Śląsku i premię mam 10 na 12 miesięcy. Pracujemy ciężko ale kto dziś płaci za siedzenie.

...

Nie polecam banku. W Lesznie dwa oddziały przeczą samemu sobie, osoby pracujące mało kompetentne i nieuprzejme.

Ex eb
@...

To portal dla pracowników

Qwerty
@...

Typowy klient buc, hahaha. Myślisz że nas to rusza?

Dzaga

Naszczescie ja juz mam to za soba. Od pierwszego dnia wiecznie problemy z kazdej strony. Wyplata na czas i chyba tylko to. System premiowy to jakas porazka. Nawet na koniec nie zachowuja sie fair. Regionalni nie nadaja sie w ogole do zarzadzania. Mobbing to jedno, ale oni nawet nie potrafia stawiać celow, rozmawiac z ludzmi. Pracodwaca powinien wyplacic odprawe , ekwiwalent ostatniego dnia zatrudnienia, ale Millennium uwaza inaczej, ja dostalam dopiero 11.tego. Nawet na koniec pozytywnie nie zaskiczyli.

Kawka
@Dzaga

(usunięte przez administratora) w tej firmie jest ogromnym problemem ja się pytam gdzie jest PIP? To co się tam wyprawia to dosłownie znęcanie się nad ludźmi już dawno przekroczyło granice zwykłego januszexu, brak slow... odeszłam z depresja i lekami uspokajającymi

P.Puchalik

Nie polecam pracy każdemu. Po 1,5r pracy można liczyć tylko na 100zl podwyżki brutto. Miejsce bez poszanowania pracownika, góra ma wybujałe ego. Lepiej pracować już w markecie. Stawka w CC to 2400zl czyli minimalna krajowa. Każdy kto ma zdrowy rozsądek to odchodzi

HUbert B
@P.Puchalik

Zgadzam się (usunięte przez administratora) to podstawowa zasada jaka kieruje się millennium szczególnie mostek w contact center nadgodziny i ponozanianie za 2000 zł każdego pracownika cc

Weronika

Witam, zadzwonili do mnie w poniedziałek poprosili o 5min rozmowy podczas której pytali m.in czemu praca w banku itp oraz zaprosili w piątek do oddziału,chciałam zapytać po co zapraszają jeszcze do oddziału? Chcą mnie ,,zobaczyć"? Dalej prowadzić rozmowę? Oddział w mniejszym mieście. Pozdrawiam

Kamila
@Weronika

A uwazasz, ze 5 minutowa rozmowa telefoniczna wystarczy zeby dostac pracę?

Hmm
@Kamila

A dlaczegóż nie?

Były pracownik pyta gdzie PIT?

Czy ktoś spośród byłych pracowników banku millennium tyrających na tą machinę w zeszłym roku doznał zaszczytu otrzymania PITa? Czas był do końca lutego? Wyslecie to czy mam zapytać US jak wyglądał mój PIT?

M
@Były pracownik pyta gdzie PIT?

Masz Tecie

Haha
@M

Czytanie ze zrozumieniem... To pisze były pracownik mille, więc w jaki sposób ma się dostać do tety?

M
@Haha

Ja dostałem w pierwszym tygodniu marca. Wysłany zwykłym listem.

Trn

Niech ktoś zajmie sie mobingiem i nieludzkim traktowaniem pracowników przez kierownicę Kari... "Pani" żyje pracą i zatruwa życie swoim podwładnym. Stres, bóle brzucha, głowy to codzienność!

Centrala1
@Trn

Proszę podać wiecej szczegółów. Ewentualnie prosze zglosic sprawe swojemu opiekunowi kadrowemu i dac w mailu DW szefa HR.

ZiomekWRO

Praca na CC w centali we wrocławiu to jednym słowem lipa. Niby człowiek jest przeznaczony do zadań posprzedażowych (problemy z logowaniem, wykonywanie tele przelewów pomoc w obsłudze apki lub www) ale i tak liczy się TYLKO sprzedaż! Karty, Kredyty, Limity w koncie... Jak nie leży w Twojej naturze wciskanie ludziom bankowych shitowych produktów to lepiej tu nie pracować. Premii nie uświadczysz nawet wykonując same piękne rozmowy bez sprzedania X produktów do wykonania celu... Same rozmowy to też chory sen jakiegoś wysoko postawionego głupka... Masz mówić dokładnie to co w skrypcie jeśli nie to spada jakość nawet samej rozmowy i już lecą durne maile od kiero żeby się bardziej starać. Nawet gdy ktoś dzwoni zablokować kartę bo zastała mu skradziona i wypłacone zostały z niej środki i tak trzeba próbować coś wcisnąć. Korpo pełną gębą... tabelki wykresy żenujące motywacyjne maile. bleeeee. Z przerwami problemów nie miałem - 45 minut na 8h - uczciwie.

Bankierka

Brałam udział w rekrutacji zdalnej (rozmowa przez Skype) do jednego z oddziałów w Małopolsce. Posiadam doświadczenie w bankowości i obsłudze Klienta, może nie jest ono zbyt długie ze względu na mój wiek, ale nie zaczynam od zera. Pan który przeprowadzał rozmowę zadał mi pytanie, co jest powodem zmiany pracy. Po mojej odpowiedzi, że chcę się rozwijać, jak również nie mogę zaakceptować dojazdów poza miejsce zamieszkania, zaczął się ironicznie śmiać. Wydawać by się mogło że dyrektor regionu powinien zachowywać się adekwatnie do zajmowanego stanowiska, jednak z tak chamskim zachowaniem w trakcie rekrutacji nie spotkałam się jeszcze nigdy. Jeśli Pracodawcy nie pasuje to, że kandydat zmieniał ostatnio pracę to po co zajmuje mu czas i zaprasza go do udziału w rekrutacji? Odpowiedzi odnośnie wyniku rekrutacji jeszcze nie mam, ale wiem, że nie chcę pracować w takiej firmie gdzie nie szanuje się drugiej osoby.

@Bankierka

Nie martw się , to normalne zachowania w millennium, u nas dyrektor regularnie poniżał i gnoil osoby Np ze słabszym wynikiem, te które mu nie podpasowaly wyglądem albo te, które wcześniej wskazał mu kierownik... czasami codzienne, czasami raz w tygodniu „konferencje” mające na celu chyba doprowadzić do samobója. Te same pytania w kółko „czemu tak mało sprzedales?”, knf i jakakolwiek moralność nie istnieje, na odpowiedz na to ze klient odebrał Moj telefon w szpitalu chory na covid usłyszałam „czemu w takim razie nie sprzedałaś kredytu żonie?”. To chyba wyjaśnia podejście millennium w zupełności ...

Noname
@Bankierka

Powiem Ci tak, to jest właśnie ten sam "najlepszy dyrektor regionalny" o którym pisałam wcześniej. Właśnie przez takie zachowanie jakiego doświadczyłas na rozmowie rekrutacyjnej, w tym regionie występują agigantyczne braki kadrowe. Myślę, że to mówi samo za siebie :)

Julia

Witam, zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko opiekun klienta w oddziale Olkusz ? Czy ktoś może mi powiedzieć mniej więcej jaka atmosfera panuje, oraz jakie zarobki są przewidziane na tym stanowisku? Pozdrawiam

Noname
@Julia

Zarobki kiepskie i atmosfera w regionie też kiepska.

Godzilla
@Julia

Stawka 2400 netto na rękę. Z premii miesięcznie otrzymasz ok 80-300zl. Jak masz jeszcze jakies chęci do życia polecam znalezienie innego miejsca pracy w innym wypadku może śnić Ci się po nocy podcinanie żył

Qwrty
@Godzilla

Czy można uzyskać więcej informacji?

@Qwrty

Czego nie zrozumiałeś? Unikaj miejsca jak ognia, każda praca w każdym innym miejscu będzie lepsza. Proponuje poczytać resztę wpisów a zdobędziesz informacje jak toksycznym miejscem jest ten bank. Chcesz by zniszczono cię psychicznie? Chcesz zarabiać tyle co pracownik biedronki? Jednocześnie płacząc na zapleczu? To aplikuj

Sylwek

Cześć wiecie czy BM rozwiązuje umowy za porozumieniem stron? Czy trzeba odczekać okres wypowiedzenia? I czy ponosi się koszty z aneksu do umowy 2/3 szkoleń ?

@Sylwek

Nie, nigdy nie zgadzają się na porozumienie stron, zawsze okres wypowiedzenia. Co do aneksu nie wiem o czym mówisz? Ile czasu przepracowałeś?

@Jadzia

W aneksie mam że jeśli rozwiąże umowe przed upływem 2 lat to płace 2/3 kosztów szkoleń zewnętrzych i z każdym przepracowanym miesiącem koszty te zmniejszają się o 1/24. Pracuje 11 miesięcy

Warsaw
@Sylwek

Ja rozwiązywałem umowa, to bez problemu dostałem za porozumieniem stron. Nie potrącili mi także za szkolenia ani grosza. Na czas wypłacili ekwiwalent. Praca w BM mega słaba, ogromne naciski na sprzedaż, wciskanie wszystkiego co tylko się da i ta papierologia. Chyba ona dobijała mnie najbardziej. Za każde przysłowiowe odwrócenie się na krześle do wypełnienia kartka. Pod koniec dnia dosłownie tonąłem w papierach, a w ciągu pracy nie było czasu, żeby to zrobić.

@Warsaw

Zaproponowałeś datę wypowiedzenia w umowie ? I Ot tak z dnia na dzień się zgodzili się byś odszedł? Podawałeś powód zwolnienia?

...
@Sylwek

Mnie również zgodzili się na porozumienie stron. Napisałam papier z datą kiedy chcę się rozstać (skracalam okres wypowiedzenia z 3 miesięcznego do 2tyg). Nie miałam żadnych problemów, żeby taką zgodę uzyskać :)

Warsaw
@Sylwek

Tak, napisałem maila do kadr i swojego dyrektora regionalnego. Dał mi zgode i miałem normalnie rozwiazana umowe za porozumieniem stron. Cała praca w banku mega słaba i można o niej ksiazke napisac, ale na koniec nie robili mi problemów

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 513 ocen.

Bank Millennium S.A.