Niezapominajka Apteka

Opinie o Niezapominajka Apteka

Piękny

Miło mi to słyszeć o Twojej koleżance, niech jej się powodzi

Kari

Moja koleżanka tam pracuje, ma umowę o pracę i nie martwi się o wypłatę w terminie poza tym dają premie pracownikom, jak skończę staż to idę do nich na rekrutację.

Apteka Apteka

Mowa o stazu nie praktykach. Byłam właśnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Płacą Technikom jak każdemu pracownikowi na umowę o pracę :)

Apteka Apteka

A nie jest płatny ? Z tego co wiem stazystom Technikum Farm. płacą co prawda nie najlepszą kasę, ale płacą. Chyba że mowa o mgr ale to żadna apteka nie zapłaci.

Apteka Apteka

Ale chyba nie wszędzie jest tak zle jak piszecie. Sama sie zastanawiam nad stażem w Niezapominajce. Może placa nie najwyższa ale od kolegi ktory konczy tam staz w listopadzie nie słyszałam złego słowa nt. braku pomocy czy złosliwosci ze strony personelu. Kasa faktycznie - bez rewelacji.

jarmuż

praca frustrująca, stresująca, kiepsko płatna, bez chwili wytchnienia czy czasu na zastanowienie się, bo przecież kolejka stoi. Beznadziejna biurokracja, fatalne księgowe; nikt tu nie dba o dobro pracownika; wypychactwo, skierowanie całej uwagi na zyski. Firma pogłębia upadek polskiej farmacji w ogóle. Nie polecam

pracownik biurowy

pracownik biurowy to sciema, jezdzisz po aptekach i rozwozisz towar, ewentualnie zbierasz korespondencje jak jakis listonosz i zawozisz do biura lub do roznych instytucji typu NFZ etc. Jestes caly czas na telefon. Potrafią Cie wysłac do innego wwojewodztwa z jednym papierem, po to by miec pieczatke ze zlozyles, zamiast wyslac listem poleconym. W ogole nie mysla o kosztach w tym aspekcie. slabo

kuku

Nie, szukają specjalistów z doświadczeniem za 1300 netto. Dlatego rekrutacja wciąż trwa.

pytanko

widziałam ofertę na pracownika biurowego. właściwie co jakis czas ponawiane jest to ogłoszenie. o co chodzi? ludzi im się zwlaniaja czy sami ich wywalają co chwilę?

jozue

Porażka pod każdym względem. O podwyżkę trzeba poprosić, nikt sam nie przyjdzie i nie zaproponuje. Samochód dostałem biały, nikt nawet nie zapytał jaki chcę kolor. A co jakbym nie lubił białego? Jeśli nie chcesz jeździć białym samochodem to omijaj tą firmę szerokim łukiem. W łazience szaleństwo, ciągle musisz podnosić deskę, a te kobiety ciągle ją opuszczają. Nietolerancyjni. Każdy kopie pod Tobą dołki, nawet Prezes chce Cię wygryźć ze stanowiska. Jak tylko znajdę pracę, gdzie dostanę 10000zł na rękę odchodzę!!!!

Najgorsza sieciówka jaką znam! Apteka Niezapominajka na ul. Wlotowej jest najgorsza. Personel traktuje pacjenta jak wroga i debila (taka polityka firmy). Piszę to jako osoba która pracowała w aptece a nie jako sfrustrowany pacjent. Dodatkowo musisz być elastyczny tzn. być na ich każde zawołanie! Natomiast jak chcesz dostać urlop to Pani Kierownik zawsze odmawia albo rozkazuje aby pracownik sam znalazł zastępstwo na czas swojego urlopu. Ogólnie jest to (usunięte przez administratora) gdzie pracujesz ciągle a wypłata żenująco niska!

kuku

zatrudniają jak leci bo mają duże braki- nikt nie chce u nich pracować, a jak już zatrudnią to umowę dostaniesz po 2 miesiącach. Zarobki kapitalne 1700 na rękę (technik). Ogólnie gratka dla PIP. na cito wie.

MOPS

Najgorsza sieć aptek...wyzysk pracowników, brak szacunku dla drugiego człowieka, firma nastawiona tylko na własny zysk, pensje najniższe na rynku pracy- nie sposób za nie przetrwać Elastyczny czas pracy = jesteś do dyspozycji w każdej chwili i na każde zawołanie lecz gdy Ty potrzebujesz wolnego musisz sobie poszukać zastępsywo Brak funduszy socjalnych Jeśli się zatrudnisz to już Ci współczuję..będziesz poniżany, lekceważony, traktowany jak nic nie warty śmieć

marcino

witam zastanawiam sie nad aplikacja cv do jednej z ich nowych aptek, czy ktos moze mi udzielic konkretnych opinii, faktycznych zarobkow i trybu pracy u nich? ewentualnie na maila marcino86@interia.pl co do innych sieci, to slyszalem ze najgorzej jest jednak w dr maxie

Czy ktoś już kiedyś pracował w tej aptece?

kogne

wpakujesz się, wszyscy co odeszli mówią jednogłosnie: "odżyłem/am"

Megi

Nie tylko we Wrocławiu, ale i w innych miastach otwierają duuuużo aptek. Właśnie szukam pracy i zastanawiam się czy wysłać CV. Żeby tylko nie wpakować się w jakieś g.wno.

pedro

Napisze może, jak znajde chwile

Pepp

Pamietajcie, wchodzenie w cztery litery i kablowanie = uznanie dyrekcji i bonusy z tego tytułu. Generalnie nie polecam

pedro

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - nie dajcie się nabrać, to tylko z nazwy, pracowałem tam i kolega ma to stanowisko to rozwozi paczki(towar) po aptekach i jest na tzw. "posyłki". Płaca marna. Ogólnie słabo płacą.

vinyl
@pedro

Pedro napiszesz na maila coś więcej? vinyl@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

• Jak się pracuje w Niezapominajka Apteka?

Zobacz opinie na temat firmy Niezapominajka Apteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezapominajka Apteka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niezapominajka Apteka?

Kandydaci do pracy w Niezapominajka Apteka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niezapominajka Apteka