INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Zdziwiona

Witajcie .Ja tez pracowałam w tej firmie niestety tylko na zastępstwie. Przyglądałam się wszystkiemu jak to w nowej pracy .I co zobaczyłam to mnie zszokowało. jedna z pań ,która pewnie te wpisy płodzi to osoba bardzo niedobra, chodziła po banku i wyszukiwała błędów innych dziewczyn z drugiej zmiany. A dlaczego ? bo podobno chciała wstawić swoją koleżankę a na to nie chciał się zgodzić koordynator, ale może to plotki Kolejna sprawa to bieganie po zakupy Dyrekcji banku przez co zyskała sobie chyba dozgonną wdzięczność i stała się nieusuwalna. Też rozmawiałam z dziewczynami i wystarczy sprawdzić ile osób się zmieniło tylko dlatego że nie mogły wytrzymać współpracy z tą osobą. Nic tylko karteczki i wytykanie błędów innym.Akurat mnie pieniądze wpłynęły na czas wszystkie i żadna z dziewczyn nic nie mówiła o brakach Może akurat nie trafiłam na taką

Witam jestety pracowala kordynayor pani agnieszka w Rzeszów na firmie bo sama miałam ja. Za kordynatorke i owszem. Zgadzam sie z ta opinia o kordynatorce

Asia

Witam.mam pytanie czy po zakończeniu umowu nie. Ma dostania świadectwa pracy bo ja nie dostalam.

@Asia

Uprzejmie prosimy o kontakt i podanie szczegółów zapytania, pod adresem: opinie@inwemer.pl

krystynacapala77@gmail.com

Pracowałam solidnie cały miesiąc grudzień w soboty po 4 godz. niedziele 4 godz.a w dzień normalnie po 2 godz zostałam (usunięte przez administratora) nie policzono mi tyle godz. co przepracowalam (usunięte przez administratora) mnie na 9 godz. nie jestem jedną osobą co (usunięte przez administratora) nie wiem na jakiej podstawie obliczaja nie ma zadnego grafiku który by był podstawą obiczenia mi godz. upominam się obiecują że wypłaca wiem że tak nie jest kto przychodzi do pracy to po pierwszej wypłacie odchodzi lepiej szukać pracy w innej firmie niż tej nie polecam

@krystynacapala77@gmail.com

Szanowna Pani, dziękujemy za zgłoszenie, temat został już przekazany do weryfikacji i wyjaśnienia.

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Bartodziej45

Do dnia dzisiejszego Pani zatrudniona w waszej firmie pracująca na terenie Malborka BGŻ nie otrzymała żadnej umowy .od 02.01.2020 do chwili obecnaj pracuje na czarno.Próbowała się upomnieć w oddziale to tam powiedzieli że Kadry do dnia dzisiejszego umów nie przekazały.

tadziuO2.pl

inwemer jest łok.

Darko

Witam pracowałem w waszej firmie 2 lata w raz z żoną placówka Olsztyn, mam 2 gr inw. 31-12-2019 zakończyła mi sie umowa o prace , jeszcze z 7 miesięcy temu prosił kierownika i koordynatora żeby poinformował nas wcześniej z dwa miesiące przed końcem umowy ze niezostanie nam przedłużona kierownik i koordynator zapewnili nas ze będzie przedłużona i w razie co poinformują nas wcześniej i tak zrobili dokładnie 31-12-2019 godzina 20:06 sms o treść ze umowa nie zostaje przedłożona ,dziękuje waszej firmie za take Życzenia Noworoczne

@Darko

Dziękujemy Państwu za dwuletnią pracę. Niestety, nie mogliśmy zawrzeć z Państwem nowych umów o pracę z przyczyn niezależnych od nas. Jest nam bardzo przykro, że ich zakończenie zbiegło się z końcem roku kalendarzowego. Jeżeli Państwo oczekują od nas dodatkowych wyjaśnień, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl.

J.

Ja przez kilka lat pracowałam w Lublinie,na umowie o pracę/ posiadam stopień niepełnosprawności / i nie mogę złego słowa napisać.Było ,tak jak powinno być.Nie brakowało środków,pensja zawsze na czas,jasne zasady,bardzo bobry kontakt z koordynatorem,brygadzistką.Ale pracowałyśmy dobrze,nie było skarg i zastrzeżeń co do wykonywanej pracy i może w tym tkwi sekret dobrej wzajemnej współpracy.

@J.

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy

Wolf

Szukają ciągle Technika Obsługi Budynku Proponując śmieszne 3500brutto co daje ok 2500zł netto dla elektryka z uprawnieniami E +D to śmiech niech szukaja powodzenia, tacy mierzą wyżej co najmniej 5500brutto na początek mamy 2019 a ne lata 90-te

@Wolf

Poszukujemy specjalistów z uprawnieniami SEP GR 1 (elektryka) min. E (eksploatacja). Nie poszukujemy pracowników z uprawnieniami typu D (dozorowe). Warunki płacowe uzależnione są od zakresu prac i kompetencji. Proponujemy wynagrodzenie od 3800 zł brutto, ponadto technicy otrzymują inne wynagrodzenia, takie jak nagrody czy benefity.

Moje zdanie jest takie i oszczenie nie zblizajcie sie do tej firmy . przyjmnia was ale beda wami rzucać po placowkach a jak przyjdzie co do załatwienia wam u kordynatora po poludniu to problem . informują cpracownika o szkoleniu bhp popołudniu a jak im sie powie że sie nie da rady to cie (usunięte przez administratora) zwolnieniem dyscyplinn arnym . A na temat środków to sie nie chce nawet wypowiadac. Bo. To sa żarty i kpiny

Nasi pracownicy mają proponowane różne miejsca pracy, w miarę możliwości oferujemy jak najbardziej dogodne dla naszych pracowników. Natomiast zgodnie z Kodeksem Pracy nie możemy dopuścić pracownika do pracy bez przeprowadzonego szkolenia BHP. Ponawiamy naszą prośbę o przesyłanie wszelkich uwag bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl, każdą sprawę wyjaśnimy.

Jak dlugo sie czeka na umowe która została podpisana a nie zostala wreczona osobie zatrudnionej i zgloszona do ZUSu brak stroju roboczego i środków czystości kursu bhp

Bardzo prosimy o pilny kontakt pod adresem opinie@inwemer.pl oraz wskazanie obiektu i danych koordynatora celem niezwłocznej weryfikacji i wyjaśnienia sprawy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INWEMER System sp. z o.o.?

Ponieważ firma jest duża, a pracownicy mieszkają w różnych rejonach Polski, nie organizujemy spotkań dla całej firmy. Spotykamy się lokalnie.

Ludzie jak najdalej od tej firmy!!(usunięte przez administratora) Pracowalam w tej (usunięte przez administratora)firmie brak szacunku ze strony koordynatora (usunięte przez administratora). Wypłaty nie dostalam do dzis za przepracowane dni. Inspekcja pracy musi sie za nich wziąsc.

@Łódź

Szanowna Pani, bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: opinie@inwemer.pl i podanie Pani danych osobowych; tylko to umożliwi niezwłoczne przekazanie tematu do Działu Personalnego i weryfikację, czy taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce.

Krystian

Pracowalem inwemer,nie dbaja o pracownikow,od ubioru po sprzet do pracy,nawet szczotek nie kupią,(usunięte przez administratora)

@Krystian

Wszystkie uwagi lub zauważone nieprawidłowości bardzo prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: opinie@inwemer.pl lub adres korespondencyjny, jaki został podany w umowie.

M.G

Pracowałam jako pracownik sprzątający w Bydgoszczy i bardzo sobie ceniłam wspólną współpracę. Koordynator, którego miałam, to zawsze gotowy do dogadania się; jak coś potrzebowałam to nie było problemu. Wypłata zawsze na czas- nie pamiętam by kiedykolwiek były jakieś spóźnienia. Bardzo miło wspominam tą pracę.

daniel.drob@wp.pl

Dzień dobry, jestem dziennikarzem i przygotowuje artykuł o problemach pracowników w firmach sprzątających. Może ktoś chciałby opowiedzieć o swojej pracy? Zapewniam anonimowość. Tel. 502 662 892

@daniel.drob@wp.pl

Witam Pracuje w firmie Inwemer System Proszę się dokładnie przyglądnąć aco najważniejsze brak szacunku dla pracowników wypłatom,za godziny nadliczbowe , aneksom do umowy o prace zaległych urlopach, stawkach godzinowych nieścisłościach w dostawie środków czystości ta firma działa w całej Polsce ale ale na Podkarpaciu to jakaś masakra

kierowca F
@daniel.drob@wp.pl

Panie redaktorze, czy Pan zajmuje się, tylko tą firmą, czy firmami które posiadają też status zakładu pracy chronionej. Boja ostatni pracowałem w zakładzie MARCONI w Świdnicy imam dużą wiedze o tym zakładzie pracy.Proszę napisać nick pod tym. Pozdrawiam

Honorata

Firma dobra tylko kordynatorzy niszcza pracownikow

@Honorata

firma inwemer to firma która pracownków niższego szczebla ma za nic.Niczego nie można się doprosić nawet premii i wyższej pensji.To wstyd

GREGORY
@Honorata

Tak to święta prawda, to co koordynatorzy wyprawiają to woła o pomstę do nieba. Każdemu nowemu Pracownikowi życzę w miarę uczciwego koordynatora, bo inaczej to szkoda czasu .

okey.pl

Zgadzam się z opinią koleżanki. Do tego na małych obiektach obiecują większy etat, a dają tak marny etat że trudno opisać. Na małe obiekty niech przyjmują sobie rencistów i emerytów.

Paulina

@Pani sprzątająca, czy Inwemer System Sp. z o.o. podał przyczynę Twojego zwolnienia? Może sytuacja wewnętrzna firmy zmusiła do podjęcia takich kroków? Na jakich warunkach opierała się Twoja współpraca z tym pracodawcą? Te informacje zainteresują osoby rozważające zatrudnienie w Inwemer System Sp. z o.o.

Pani sprzątająca

Wrocław ja pracowałam w tej firmie nie jest zła (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.